Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Vasario 15 d.

  ,Vasario 15 d. buvo atvykusi viešnia iš Austrijos Nadine Tauchner, kuri šiuo metu dirba savanore Valstybiniame Vilniaus Gaono žydų muziejuje. Vienos universitete istorijos ir komunikacijos mokslus studijuojanti mergina anglų kalba mūsų II-IV klasių gimnazistams vedė integruotą pilietiškumo - anglų kalbos pamoką apie Holokaustą, kurios metu vyko interaktyvus pristatymas tema ,,Life in the Ghetto'' ir praktinis užsiėmimas grupelėmis, kuriuose buvo atliekamos užduotys, nagrinėjami istoriniai šaltiniai.
  ,

  Šv. Valentino diena

  cimg0731Manoma, kad Šv. Valentinas buvo Romos vyskupas, kuris gyveno II a. Tuometinis Romos imperatorius Klaudijus II buvo išleidęs įsakymą, draudžiantį tuoktis. Šitaip jis siekė, kad kuo daugiau vyrų eitų kariauti ir gintų imperiją nuo išorinės agresijos ir vidinės netvarkos. Imperatorius manė, kad vedę vyrai yra emociškai labiau prisirišę prie savo šeimų, todėl negali būti geri kariai. Vyskupas Valentinas, matydamas jaunų žmonių skausmą, juos sutuokdavo slapčia. Klaudijus II išgirdęs apie tokį vyskupo elgesį, jį suėmė ir uždarė į kalėjimą, kur vasario 14 d.Valentinas buvo nubaustas mirtimi. Po kiek laiko Valentinas buvo paskelbtas šventuoju.

  Lietuvoje ši šventė yra labai nesena – ji švenčiama tik po nepriklausomybės atgavimo 1990 m.
  Kai kurie kultūros istorikai ir etnografai mano, kad panaši šventė senovės lietuvių kultūroje buvogegužės 13 d. – meilės deivės Mildos diena.
  img_5280_t2
  Šv.Valentino dienos proga gimnazistai II-okai suorganizavo visiems šventę - papuošė gimnaziją širdelėmis bei užrašais apie meilę, o per pertraukas vyko smagūs žaidimai. Ačiū jiems už tai.

  Keletą renginio akimirkų galite pamatyti ČIA.

  Sveikiname!!!

  jjjjMūsų gimnazijos 8b klasės mokinė Neringa Juozaitytė sausio 19 d. Kauno „Santaros“ gimnazijoje vykusiame
  raiškiojo skaitymo konkurse „ Apie viską rusiškai“ pasirodė puikiai – užėmė I-ją vietą. Sveikiname Neringą
  ir jos rusų kalbos mokytoją Jeleną Gaviną!

  .


  Sausio 13 - osios rytas

  ,Sausio 13-ąją vyko visuotinė pilietinė akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija'', kuri Lietuvos mokyklose vyko jau penktą kartą.Dalį pirmos pamokos mokytojai skyrė pokalbiui su mokiniais apie 1991 metų sausio 13-osios įvykius. Dešimčiai minučių buvo uždegtos žvakės ir užgesintos šviesos visoje gimnazijoje. Tokiu būdu buvo
  prisiminti ir pagerbti žuvusieji bei nukentėję valstybės gynėjai.
  .

  Kalėdiniai renginiai

  .


  2011 m. gruodžio 23 dieną vyko daugybė renginių, kurių akimirkas  galite pamatyti ČIA.

  „Sveika gyvensena – gyvenimo būdas nuo vaikystės“

  .Trečiadienį, gruodžio 14 d., vyko viktorina ,, Sveika gyvensena – gyvenimo būdas nuo vaikystės“. Tai paskutinis visuomenės sveikatos programos ,,Eikim teisingu keliu“, skirtos 6-7 klasių mokiniams, renginys. Programos koordinatorė – visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Stanislava Subačienė. Be viktorinos, mokiniai dar dalyvavo sportinėse, orientacinėse varžybose, piešinių konkurse ,,Rūkai – pats save žudai“, paskaitose apie žalingus įpročius, AIDS.

  .Viktorinos metu mokiniai atliko testą, pristatė namų darbo užduotį – plakatą, kūrė ketureilius, atsakinėjo į klausimus. Surinkusi 93 taškus ir pralenkusi kitas komandas, viktorinoje I-ąją vietą užėmė 7b klasės komanda.


  Dar kelios akimirkos iš viktorinos fotoalbume

  DĖMESIO DĖMESIO !!!

  kaledinis.bmp