Kalėdiniai renginiai - 2010

Gruodžio 16-17 dienomis 1–4 klasių mokiniai adventiniais-kalėdiniais spektakliais džiugino savo tėvelius ir draugus. Ketvirtadienį aktų salėje parodyti spektakliukai: ,,Kalėdų dovana stirniukui“ (3b kl.), ,,Dvylika dūžių“ (4b kl.), ,,Gruodžio nakties tyloj“ (2a kl.). Tą pačią dieną 3a klasės mokiniai ir jų mokytoja G.Navikienė apsilankė Ramygalos globos namuose, kur vienišus senelius ir ligonius nudžiugino spektakliu ,,Šventoji naktis“ bei mokinių pagamintais kalėdiniais atvirukais.

Penktadienį muziejaus ekspozicijų salėje vyko 4a klasės mokinių adventinis rytmetys ,,Vai ir atbėga Kalėdos“ bei 3a klasės mokinių spektaklis ,,Šventoji naktis“. Aktų salėje suvaidinti kalėdiniai spektakliukai: ,,Senelės pasaka“ (2b kl.) ir ,,Pasiklydusios pasakos“ (1a kl.).

1b, 3b ir 4b klasių mokiniai į Stumbryną vežė lauktuves miško gyventojams.

Vytautei Žilinskaitei – 80

VYTAUTEI ŽILINSKAITEI – 80

Gruodžio 8 d. (trečiadienį) miesto bibliotekoje vyko

l i t e r a t ū r i n ė  p o p i e t ė,

skirta rašytojai Vytautei Žilinskaitei.

Dalyvavo 3-4 klasių mokiniai. Kiekviena klasė parengė ir skaitė ištrauką iš labiausiai patikusios rašytojos knygos. Popietės metu organizuota viktorina. Aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti prizais.

Dėkojame miesto bibliotekos darbuotojai Zitai Šegamogienei už įdomią viktoriną ir galimybę susipažinti su rašytojos knygomis, skirtomis vaikams.

Kompiuterinės grafikos “Kalėdinės pasakos” konkurso laureatai bei informatikos olimpiados rezultatai

Konkurse dalyvavo septyniolika 5a klasės mokinių. Juos ruošė mokytoja O. Alejūnienė.

Laureatai :

I vieta: Fedorkinas Jokūbas

II vieta: Gedgaudaitė Armina

III vieta: Čyplis Jokūbas                                Mokinių darbus galite peržiūrėti ČIA.

Mūsų gimnazistas M.Keževičius informatikos olimpiados II etape, vykusiame Velžio gimnazijoje, 2010 m. gruodžio 10 d. užėmė II vietą.
    Rezultatai ČIA.

Pasivaikščiojimų po Žibintų alėją diena

pc130041_t2 Gruodžio 13 d. - šv. Liucijos arba šviesos šventė žiemos tamsoje. Šv. Liucijos globa susijusi su šviesa: ji globoja neregius, akių gydytojus. Tikima, kad ji gydo ne tik fizinę, bet ir dvasinę neregystę. Jau tapo tradicija, kad gruodžio 13 d. mūsų gimnazijos mokiniai, vadovaujami dailės mokytojos Laimos Kiškienės, pakviečia visus pasivaikščioti po Žibintų alėją. „Po tamsos visada ateina šviesa“ – tokią Kalėdų žinią gruodžio 13 d. skleidžia mirgančios žvakių liepsnelės.

Į foto galeriją .

Sveikiname 5-6 klasių mergaičių kvadrato komandą!

Mūsų gimnazijos 5-6 klasių mergaičių komanda – A. Gedgaudaitė (5a), A. Gudelytė (5b), G. Sinicaitė (6a), I. Barzdaitė (6a), M. Dervinytė (6a), S. Liberytė (6a), V. Balakauskaitė (6b), G. Chirv (6b), A. Černogačiūtė (6b), G. Kancytė (6b), G. Juozaitytė (6b) gruodžio 11 d. gynė Panevėžio rajono garbę Moksleivių olimpinio festivalio zoninėse mergaičių kvadrato varžybose ir iškovojo II vietą. Komandos vadovė kūno kultūros mokytoja Giedrė Maželienė.

Geriausių rajono sportininkų pagerbimas

dscf5300

Š. m. lapkričio 26 d. Panevėžio rajono savivaldybėje buvo pagerbti 2010 metų geriausi, aktyviausi rajono sportininkai bei treneriai. Šventėje dalyvavo ir mūsų gimnazijos virvės traukimo komandos nariai, buvę ir dabartiniai mokiniai­– D. Gutauskaitė, T. Liberis, K. Kučytė, R. Kerbelytė, A. Žadeikytė, D. Klimašauskas, I. Šimkutė, P. Galiauskas–ir jų trenerė mokytoja Giedrė Maželienė.

2010 m. gruodžio 7 d. – įspūdinga ir turininga diena gimnazijoje

8.00 val. Ir vėl suspindo liepsnelės, ir pavertė gimnaziją įspūdingu žiemos sodu. 5-8 ir I-III gimnazijos klasių mokiniai tradiciškai papuošė gimnazijos erdves šventinėmis kompozicijomis, kurių tema šiais metais ,,Žiemos sodas“. Kalėdinis rūbas puoš gimnaziją iki Naujųjų Metų.

Mūsų mokinių darbus žiurėkite
    ČIA.

sedauskaite

11.00 val. 2 b klasės mokiniai ir jų tėveliai susitiko su poete Zene Sadauskaite. Poetė, 40 knygų autorė, įdomiai ir šiltai bendravo su mokinukais, skaitė savo eilėraščius.

Kelias akimirkas iš susitikimo su Zene Sadauskaite žiūrėkite ČIA.

12.00 val. Į gimnazijos skaityklą rinkosi III-IV gimnazijos klasių mokiniai. Čia vyko grafikės Stasės Medytės ekslibrisų parodos atidarymas. Dailininkė Nuo 1973 m. dalyvauja parodose Lietuvoje ir užsienyje (Australijoje, Italijoje, JAV, Kuboje, Korėjoje, Lenkijoje, Šveicarijoje ir kt.) . Nuo 1995 m. Lietuvos dailininkų sąjungos narė. Nuo 1987 m. vadovauja "Bitės" ekslibrisų klubui, nuo 2000 m. - Lietuvos ekslibrisininkų klubui. Kuria ir pastele,  iliustruoja knygas, leidinio "Ekslibrisas miestui ir pasauliui" sudarytoja, eilės ekslibrisų konkursų ir parodų organizatorė. Dailininkė Stasė Medytė pristatė savo darbus, supažindino su ekslibriso technika, atsakė į klausimus.

medyte

Kelias akimirkas iš Stasės Medytės viešnagės žiūrėkitė ČIA.

Ir tai dar ne visi šios turiningos dienos įvykiai.

Berniukų krepšinio komanda dalyvavo varžybose Berčiūnuose. Sveikiname komandos narius ir mokytoją Egidijų Marozą su pergale.

II a klasės mokinės Milda Glebauskaitė ir Greta Ilekytė kaip darbų autorės dalyvavo piešinių parodos ,,Korupcijai –ne“ atidaryme Panevėžio rajono savivaldybėje.

IV gimnazijos klasių mokiniai patys dalyvavo ir kvietė mokytojus į fotosesiją ,,Nuotrauka vinjetei‘‘.

8 b klasės mokiniai vyko į spektaklį ,,Beatriče, bėk“.