Išvyka į Varšuvą

.Birželio 7-8 dienomis IIa klasės mokinė Greta Karaliūtė ir chemijos mokytoja metodininkė Zita Žakevičienė vyko į konkurse „Mūsų eksperimentas“ laimėtą kelionę į Varšuvą. Lydimos gido ne tik pamatė daug lankytinų objektų, bet ir sužinojo apie jų istoriją. Antrą kelionės dieną susipažino su Varšuvos Koperniko mokslo centru, vienu iš moderniausių technologijų muziejų Europoje.

Į foto albumą

Paskutinė mokslo metų diena

.Birželio 8 d. 11 val. gimnazijos aktų salėje vyko paskutinė šių mokslo metų pamoka 6-8, I-III klasių mokiniams. Garbės raštais buvo apdovanoti labai gerai ir gerai besimokantys mokiniai, o padėkomis - įvairių konkursų prizininkai ir aktyviai dalyvaujantys mokyklos veikloje. Mokinių nuotaikas dainomis praskaidrino merginų dainavimo studija. (Birželio 12 d.  II kl. mok. buvo įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai bei pagyrimo raštai)

Į foto albumą

Projekto „Piliečio žadintuvas“ pabaiga

.

Ką pažadino „Piliečio žadintuvas“?

„Galima drąsiai teigti, kad Forumo teatro metodas pažadino iš apatijos visus mokyklos paauglius – tinginėlius“ ... „Kaip gi mes pasikeitėme dalyvaudami „Piliečio žadintuvo“ projekte? Pabudome! Projektui einant į pabaigą pažadinome ir visą mokyklos bendruomenę“ – tai tik keli projekto „Piliečio žadintuvas“ dalyvių liudijimai apie „socialinį pabudimą“.
    Žiūrėti toliau...

Paskutinis skambutis

.Gegužės  30 dieną mūsų 12-okai tradiciškai atvežė savo auklėtojas į paskutinę, širdies kalbos pamoką, kad pasikartotų visus tuos dvylika mokyklinių metų. Nutilęs suolų girgždesys, sąsiuvinių lapų su užrašytomis gyvenimo tiesomis  šlamėjimas užleido vietą Paskutinio skambučio šventei. Apie kadaise už mokyklos durų paliktą vasarą ir smėlio pilis abiturientams priminė pirmokėliai. Su prasmingais gimnazijos direktoriaus, pirmosios mokytojos, auklėtojų ir mamos žodžiais, skambant gitaros muzikai, gimnazistų dainoms abiturientai buvo palydėti lyg paukščiai į gyvenimą.

Kelios akimirkos iš šventės ČIA.

Ministrės viešnagė

.Gegužės 25 d . gimnazijoje lankėsi Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė. Į susitikimą ministrę atlydėjo jos
    adjutantas majoras Ernestas Gaigalas kartu su keletu LR Seimo narių. Gimnazijos aktų salėje rajono vyresniųjų klasių mokiniams ministrė vedė pilietiškumo pamoką „Lietuvos gynyba“. Ministrė kalbėjo apie Lietuvos saugumą, gynybą, naująsias grėsmes, naujus ginklus, NATO  įkūrimą, jos tikslus, Lietuvos narystę šioje organizacijoje. Pamokos metu priminė Laisvės kovų istoriją, prašė nepamiršti tų, kurie kovojo dėl Lietuvos nepriklausomybės.

Sveikiname!

.Ia, IIa ir IIIa klasės mokiniai dalyvavo gamtos mokslų konkurse „Mūsų eksperimentas“. Mūsų gimnazijos II a klasės mokinės Gretos Karaliūtės darbas „Kviečių daiginimas biohumuse ir įvairių pH dirvožemiuose‘‘ buvo įvertintas pagrindiniu prizu. Gegužės 18 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje buvo apdovanoti konkurso „Mūsų eksperimentas“ nugalėtojai. Geriausių darbų autoriai ir jų vadovai pelnė kelialapius į Koperniko mokslo centrą Varšuvoje.  Birželio 7-8 d. chemijos mokytoja metodininkė Zita Žakevičienė ir Greta Karaliūtė išvyksta į Varšuvą.

Dar keletą akimirkų žiūrėkite ČIA.

Gegužės 17 d.

.Mūsų gimnazija nuo 2005 metų dalyvauja tarptautinio aplinkosauginio fondo ( FEE) gamtosauginių  mokyklų programoje. Gamtosauginei mokyklai šiuo metu vadovauja chemijos mokytoja - metodininkė Zita Žakevičienė. Gegužės 17 d. žalioji vėliava ir aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatas galiausiai atkeliavo ir į mūsų gimnaziją.

.

Po žaliosios vėliavos įteikimo. gamtos, socialinių ir tiksliųjų mokslų metodinio būrelio mokytojai surengė 8-II klasių  mokinių antrąjį ir finalinį konkurso ,, Lyderis...“ etapus. Lyderiu tapo II a klasės mokinys Tautvydas Malinauskas, antrąja vieta džiaugėsi 8a klasės mokinė Raimonda Samsonaitė, o trečiąja- II a klasės mokinė Lidija Vertelkaitė. Dėkojame mokytojams už puikų renginį ir sveikiname nugalėtojus.

Daugiau akimirkų žiūrėkite ČIA.