Ileistuvs

isleistuves_2017Liepos 14 dien gimnazijos akt salje savarankik gyvenim palydta 74-oji abiturient laida. 37 ios laidos abiturientams, skmingai ilaikiusiems brandos egzaminus, Ramygalos gimnazijos direktorius Algis Adainas teik brandos atestatus. Svajoni isipildymo, skms naujame gyvenimo etape abiturientams linkjo j klass vadovs Seliut Gvergdien, Orinta Gerdvilien, Ramygalos senino pavaduotoja Lina Juozaitien, Ramygalos seninas Valdas Chirv. Buvs ms gimnazijos mokinys Jokbas Fedorkinas vents dalyviams fortepijonu atliko muzikin krin. ventin program praturtino okio mokytojos Renatos Rakaiens paruoti okjai. Geriausiai egzaminus ilaik abiturientai ikilmingo brandos atestat teikimo akto pabaigoje nuleido valstybin Lietuvos vliav ir teik j gimnazijos direktoriui. Taip simbolikai buvo ubaigti mokslo metai.

Mero padkos pusryiai

meropusmeropus2meropus3Liepos 14 dien keturi Ramygalos gimnazijos abiturientai Lukas Keeviius (IVa), Kornelijus Malinauskas (IVb), Austja Vasiliauskait (IVa), Karolina ukauskait (IVb) dalyvavo tradiciniuose Mero padkos pusryiuose Bistrampolio dvare. Renginys buvo skirtas pagerbti 22 paangiausius Panevio rajono abiturientus, kuri valstybiniai brandos egzaminai vertinti 86100 bal. Panevio rajono meras Povilas agunis pasveikino puiki mokslo rezultat pasiekusius abiturientus, teik jiems atminimo dovanas. Paangiausius rajono abiturientus pasveikino vietimo, kultros ir sporto skyriaus vedjas Algirdas Kstutis Rimkus, Seimo nariai Guoda Burokien, Petras Nevulis, Antanas Baura, Savivaldybs tarybos vietimo, kultros, jaunimo ir savivaldos reikal komiteto nariai Dalius Dirs, Algimantas Birbilas, Lina Kairyt, Modesta Petrauskait.

Sudie, pradine!

sudie_pradine_2017Gegus 30 dien Ramygalos gimnazijos Jotaini skyriuje vyko netradicinio ugdymo diena-vent Sudie, pradine!. iais mokslo metais pradin mokykl skmingai baig 4 ketvirtos klass mokiniai: Gintar Gabulait, Mantas Mikinis, Klaudija ukauskait, Orinta ukauskait. Ramygalos gimnazijos direktorius Algis Adainas iems mokiniams teik pradinio isilavinimo paymjimus. auktesn klas direktoriaus sakymu perkelti 8 Jotaini skyriaus mokiniai i 13 klass. Garbs ratu u labai ger mokymsi paskatinta pirmos klass mokin Rusn Adomaityt, antros klass mokin Kamil Kontrimait, treios klass mokin Greta Skujyt.

Kadangi Jotaini skyrius yra udaromas, Sudie, pradine! tar visa Jotaini skyriaus bendruomen. Kaip sakoma, kiekvieno etapo pabaiga yra naujo etapo pradia! Skmingos pradios ir iki susitikimo Ramygalos gimnazijoje!

Ivyka

7b_holokaustasBirelio 13 dien 7b klas, vadovaujama klass vadovo Viliaus Grockio, dalyvavo paintinje ivykoje. Jos metu septintokai susipaino su Panevio krate vykdytu holokaustu. Jie aplank aliojoje girioje esani holokausto auk atminimo viet bei Kaizerlingo mikelyje prie Panevio esant memorial. Pagerb mintose vietose suaudyt apie 5 tkstanius moni atminim, bsimieji atuntokai ivyk ts toliau. Antroji ivykos dalis buvo skirta aktyviam poilsiui susipainimui su daasvydiu. Nors aidimo metu kai kurie sigijo ne vien mlyn, tai nesutrukd visiems patirti maloni spdi.

Pagrindinio isilavinimo paymjim teikimas

pazymejimai3_2017pazymejimai2_2017pazymejimai_2017Birelio 9 dien trisdeimiai IIa ir IIb klasi mokini teikti pagrindinio isilavinimo paymjimai. Garbs ratu u labai ger mokymsi ir aktyvi popamokin veikl apdovanota IIa klass mokin Aurin Karolina Kairyt. Deimtokus, jau planuojanius tolesn savo karjer, pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adainas, klasi vadovs Ina Babaitien ir Laima Grikait.

Ivyka

6a_moletaiMokslo met pabaigai 6a klass vadov Giedr Maelien savo aukltiniams sureng turining 2 dien ivyk Moltus. Kulioni kaime jie aplank futuristins ivaizdos Lietuvos etnokosmologijos muziej, kuris yra pirmas ir vienintelis tokio pobdio muziejus pasaulyje. Bsimieji septintokai dalyvavo dieninje ekskursijoje, kurios metu per poemin muziejaus galerij, tarsi mitologinio medio aknis, pakilo auktyn ir susipaino su penkiose salse isidsiusia muziejaus ekspozicija, kurioje atskleisti skirtingi mogaus, monijos ryiai su Kosminiu pasauliu (senieji etniniai ryiai, pasaulio matavimai, kalendoriai, astronomija, kosmonautika, neemikos gyvybs paieka, ms civilizacijos ateities galimybs). Salje irjo dideliame ekrane demonstruojamas auktos kokybs skaidres su paiais vairiausiais kosmoso vaizdais. Rankose palaik kosmin ateiv meteorit. Pasikl 32 metr auktyje esani aiktel, pasigrojo spdingu vaizdu 6 eerus, Labanoro girios panorama. Apsistoj Labanoro girioje prie Bebrus eero esanioje Rtos stovyklavietje, mokiniai imgino tinklinio, futbolo, krepinio aiktynus, susipaino su naktiniu orientaciniu sportu. sitikino, kad nakt surasti 11 objekt yra pakankamai ekstremalu.

Ivyka Moltus

11b_moletai311b_moletai211b_moletaiBirelio 45 dienomis IIIb klas su savo klass vadove Danguole sinaite dalyvavo edukacinje-pramoginje ivykoje Moltus. Vienuoliktokai aplank Lietuvos etnokosmologijos muziej, susipaino su jo ekspozicija, o fizikos ir astronomijos inias gilino ir sistemino paskaitos metu. Pasiirjo didiuliame ekrane demonstruojam skaidri su Visatos vaizdais, irykinaniais ms planetos unikalum, supaindinaniais su tolimesnmis galaktikomis, kosminio pasaulio vairove. Pakilo apvalgos bokt, kuriame taisytas modernus teleskopas, pamat dangaus skliaut primenant kupol, sudting astrologin aparatr. Grojosi i ia atsiverianiu spdingu vaizdu eis eerus, Labanoro giri. Po ekskursijos pasivaikiojo po muziejaus lauko ekspozicij lietuvik Stounhend. Ne maiau spdingais aplink tyvuliuojani graiausi Molt krato eer vaizdais ivykos dalyviai grojosi nuo Mindn apvalgos bokto. Kadangi klas yra sportika, judri, smagu buvo laik leisti prie eero, aisti tinklin, futbol.