Sveikatingumo ygis

2a_sveikatzygisGegus 29 dien pradini klasi mokytojos metodininks Laimos erniens mokiniai su tveliais dalyvavo sveikatingumo ygyje Einame iekoti vasaros. Antrokai psiomis nujo prie Auktadvario karjero. Ten moksi usikurti lau, isikepti dereles. Kiekvienas buvo parengs uduot arba aidim klass draugams, todl laikas prabgo domiai ir turiningai. Renginio metu vaikai turjo galimyb pasitikrinti ir pagilinti savo inias apie Lietuvos mik augalij ir gyvnij... Vasar antrokai surado raps lauke!

Pamoka

100_7175100_7177100_7186Tikybos ir etikos vyresnysis mokytojas Mantas Masiokas yra sitikins, kad ivykos ir integruotos pamokos netradicinje aplinkoje sudaro galimyb mokiniams gyti socialini gdi, lavinti paintinius gebjimus. Ramygalos gimnazijos Jotaini skyriaus mokiniai lanko tikybos pamokas, todl svarbu mokinius supaindinti ne tik su banyios mokymu, bet ir su paiu pastatu, vairios paskirties banyios erdvmis. Gegus 29 dien vykusios netradicins pamokos metu, Jotaini skyriaus mokiniai susipaino su Ramygalos banyios ypatumais, unikalumu. Projektinio metodo bdu rinkdami mediag ir sistemindami inias i tikybos, istorijos, muzikos, mokiniai apirjo vargon balkon, banyios kript, parapijos salje atliko mokytojo skirtas uduotis. Vaikai patyr teigiam emocij, tobuljo j bendravimo ir bendradarbiavimo, tinkamo elgesio ventovje gdiai.

Ivyka Nid

4b_nidaJau tapo tradicija, kad pradins mokyklos ubaigimo proga pradini klasi vyresnioji mokytoja Nijol Navalinskien organizuoja ilgesn ketvirtok ekskursij po Lietuv. Gegus 2728 dienomis 4b klass mokiniai su tveliais keliavo pajr Nid. Pakeliui sustojo prie Kryi kalno. Po to lanksi altojo karo muziejuje, sikrusiame soviet kariki apleistoje raket bazje, Ploktins mike netoli Plateli. Delfinariume stebjo delfin ir jr lit pasirodym. Pravaiav Juodkrant, sustojo apirti kormoran kolonijos. Nidoje grojosi smlio kopomis, jra ir nuostabiu kratovaizdiu. Aplank Parnidio kop, vytur, paminkl Vytautui Kernagiui.

Ivyka

1b_siaurukasPradini klasi vyresniosios mokytojos Lidijos Strikiens 1b klass mokiniai per pirmuosius metus mokykloje gerokai paaugo, susidraugavo, nuveik daug ger darb. Pirmok tveliai u ger mokymsi jiems padovanojo ivyk siauruoju geleinkeliu Rekstino mik. Gegus 26 dien ia buvo surengta mokslo met baigimo vent Sveika, vasarle! su vreli aidimais, netiktomis uduotimis, smagiomis dainomis, bendru vaii stalu. Ivyka padjo vaikams susipainti su dar neibandyta transporto priemone traukiniu, siauruoju geleinkeliu. Pirmok eimoms susidraugauti, tveliams daugiau laiko praleisti su vaikais, dalyvauti j veiklose.

Ivyka

1a_anyksciai2017Pradini klasi mokytojos metodininks Gerdos Navikiens vadovaujamos 1a klass mokiniai ruden keliavo po Panevio krat, iem lanksi Upytje, o pavasar nusprend kartu su tveliais keliauti Anykius. Gegus 26 dien pirmokai apsilank Arklio muziejuje, dalyvavo duonels kepimo pamokoje, skanavo senovik valgi. Vliau grojosi Anyki apylinkmis Laj take. Prie Puntuko prisimin legend apie akmen, imatavo jo skersmen. Ukop ant Liudiki kalvos, aplank raytojo J. Bilino kap, vadinam Laims iburiu, paaid vaik aidim aiktelje.

Spektakliai

spektakliaiGegus 26 dien 6a ir 7b klasi mokiniai, paskatinti savo klasi vadov Giedrs Maeliens ir Viliaus Grockio, Vadokli kultros centre suvaidino Palps teatro festivaliui kurtus spektaklius Vadokli pagrindins mokyklos mokiniams.

Matematika

matematika_6bGegus 24 dien matematikos mokytojas metodininkas Vilius Grockis 6b klass mokiniams pamok ved ne tvankiame kabinete, o lauke. etokai, pasidalin grupes, skirtingais matavimo bdais (ingsniais, metru, rulete) matavo gimnazijos sporto sals ilg, plot bei aukt. Gautus duomenis stengsi pavaizduoti nupiedami staiakamp gretasien ir apskaiiuoti paviriaus plot bei tr. Vliau mokiniai palygino duomenis: kurios grups matavimai buvo tikslesni.