Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Čempionai

  cempionai_2019Birželio 18 dieną Kaune įvyko 2019 metų Lietuvos mokyklų U-17 „Golo“ varžybų superfinalas.  Panevėžio apskričiai ir vėl atstovavo Ramygalos gimnazijos futbolininkai. Įveikę Kauno apskrities ir Telšių komandas, ramygaliečiai pusfinalyje 4:0 nugalėjo Tauragės komandą ir pateko į finalą. Čia jų laukė pernykščiai čempionai, Vilniaus apskrities komanda, ir dramatiška kova. Abi komandos kovojo negailėdamos jėgų. Paskutinę antro kėlinio minutę Deimantas Marozas meistriškai pakėlė kampinį prieš kelias sekundes į aikštę po keitimo išleistam aukštam komandos žaidėjui Titui Ališauskui, kuris galva nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą. Po įvarčio visas Kauno stadionas atsistojęs plojo ramygaliečiams už kovingumą iki rungtynių pabaigos. Pasibaigus pagrindiniam laikui teko mušti 9 metrų baudinius. Pirmas ramygaliečių baudinys nebuvo sėkmingas, jį atrėmė varžovų vartininkas. Laimė, kad varžovai savo pirmo baudos smūgio nepataikė į vartus. Pirmą įvartį baudinių serijoje pelnė Haroldas Varžinskas, visas keturias rungtynes kęsdamas kojos skausmą. Antrą varžovų smūgiuotą baudinį atrėmė mūsų komandos  vartininkas  Edvinas Gerdvila. Deimanto Marozo tikslus baudinys ir atnešė ramygaliečių komandai čempionų vardus. Rungtynių organizatoriai „Sąžiningo žaidėjo“ prizą paskyrė komandos kapitonui Modestui Lipickiui. Komandos treneris Egidijus Marozas dėkoja komandos žaidėjams, kurie kęsdami traumų skausmą, atidavė visas jėgas, kovojo iki paskutinio švilpuko ir pakartojo jaunesniųjų Ramygalos futbolininkų sėkmę. Mokytojas džiaugiasi, kad gimnazijoje auga puiki futbolininkų karta.

  Sveikiname Edviną Gerdvilą (Ia), Auksę Gudelytę (Ib), Deimantą Marozą (Ib), Gabiją Ulytę (Ib), Haroldą Varžinską (Ib), Titą Ališauską (IIa), Odetą Balakauskaitę (IIa), Gretą Gerdvilaitę (IIa), Modestą Lipckį (IIa), Milvydą Židonį (IIa), Augustą Liužiną (7b) ir jų trenerį!


  Galerija.


  Pirmokų šventė

  pirmoku_svente_2019Gegužės 31 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Astos Kuodytės pirmokai savo šeimos narius sukvietė į „Pirmojo pažymėjimo“ šventę. Vaikai šoko, dainavo, grojo ir deklamavo, tuo įrodydami, kad tikrai daug išmoko ir yra verti būti antrokais.


  Galerija.


  Išvyka

  1kl_raubonysGegužės 28 dieną pirmokai su savo mokytoja Asta Kuodyte dalyvavo edukacinėje išvykoje. Mokiniai apsilankė Panevėžio gamtos mokykloje ir Raubonių dinozaurų parke. Visą dieną lyjantis lietus pakoregavo tolesnius išvykos planus. Nuvykę į Panevėžio kino centrą „Garsas“ dalyvavo edukacinėje programoje „Kino istorija“, pažiūrėjo kino filmą „Aš iš kitos veidrodžio pusės“.


  Galerija.


  Dėmesio!!!

  demesio

  Išvyka į Birštoną

  birstonas_2019Birželio 5 dieną Ramygalos gimnazijos rinktinė mokinių grupė iš 5a, 5b ir 8a klasių su chemijos mokytoja Galina Zyuba dalyvavo edukacinėje išvykoje į Birštoną. Mokiniai apsilankė Birštono muziejuje, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Birštono mineralinio vandens šaltiniai“. Programos metu jie susipažino su senaisiais Birštono mineralinio vandens šaltiniais, sužinojo apie mineralinio vandens gavybą ir pilstymą bei mineralinio vandens gydomąsias savybes. Programos pabaigoje degustavo mineralinį vandenį. Išvykos dalyviai apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas. Mokiniams buvo smagu kopti į Birštono piliakalnį, nuo kurio atsiveria nepaprastai gražus vaizdas į Nemuno vingį. Apsilankę pačiame kurorto centre esančiame Kneipo sode,  drąsuoliai  ryžosi pasivaikščioti basomis per smėlį, žolę, pušų kankorėžius, po to atgaivino pėdas mineralinio vandens baseine, o rankas – specialiame fontane. Karštos dienos metu mokiniai atgaivą rado atvirame originalios architektūros mineralinio vandens garinimo bokšte-paviljone su mineralinio vandens fontanėliu. Čia bokšto sienomis tekantis mineralinis vanduo garuoja savaime ir pačiame bokšte bei 50–80 metrų spinduliu aplink jį leidžia kvėpuoti sveikatai naudingų mineralų prisodrintu, „jūrinio efekto“ oru.


  Galerija.


  Išvyka

  IIb klasės vadovas Audrius Kučys savo auklėtiniams surengė tradicinę mokslo metų pabaigos išvyką. Dešimtokai aktyviai ilsėjosi Molėtų rajone Kirneilės kaime esančioje poilsio bazėje „Rūta“, kuri įsikūrusi prie vaizdingo Bebrusų ežero, Labanoro regioninio parko pakraštyje. Didžiulėje, net 17 ha teritorijoje visi rado, ką veikti. Poilsiautojų laukė teniso kortai, žaidimų paviljonas su biliardo, stalo teniso stalais, tiras. Buvo smagu maudytis ežere, irstytis valtimis, išmėginti vandens dviračius, pasivaikščioti  pakrante, sportuoti įrengtose futbolo, krepšinio ir tinklinio aikštelėse. Neliūdėjo žvejybos mėgėjai. Vakare, susirinkę prie laužavietės, mokiniai dalinosi patirtais įspūdžiais, ateities planais, mokykliniais prisiminimais.

  Išvyka

  4a_zarasai4a klasės mokiniai pradinės mokyklos baigimo proga birželio 3–4 dienomis su savo tėveliais dalyvavo išvykoje dar neišbandyta kryptimi –  į Zarasus. Ketvirtokai su savo pirmąja mokytoja Laima Černiene keliavo į Zarasų rajono Sartų regioninio parko lankytojų centrą. Apžiūrėjo ekspoziciją, kurioje įrengti informaciniai terminalai, filmų peržiūros įranga, interaktyvūs stendai, atkuriami gamtos garsai. Ekspozicinėje sienelėje esančiuose monitoriuose pamatė filmuką apie Sartų ežero atsiradimą, regioninio parko simbolį – ausuotąjį kragą. Susipažino su išsamia informacija apie gamtos ir kultūros paveldo vertybes, esančias regioninio parko teritorijoje. Užlipo į Baršėnų apžvalgos bokštą. „Čičirių“ sodyboje dalyvavo  ketvirtokų mokslo metų baigimo programoje, kurioje buvo numatytos pačios įvairiausios veiklos: įdomus žaidimas vaikams „Stotelės“, estafetės su nematytais daiktais bei juokingais linksmais dalykais, lipimas alpinistine sienele, kupinas adrenalino nusileidimas trosu per ežerą, firminis sodybos „Čičiriai“ šeimininkų patiekalas – kazane ant laužo virtas plovas, diskoteka ir karaokė, didelis laužas, apdovanojimai, įspūdingos nuotraukos, nakvynė sodyboje. Antrą išvykos dieną ketvirtokai nuvažiavo į Zarasus, kur ne tik pamatė šį miestą nuo 17 metrų aukščio apžvalgos rato virš ežero, bet ir turėjo galimybę apsilankyti antroje pagal dydį saloje visoje Lietuvoje. Taip pat susipažino su seniausiu Lietuvos medžiu – Stelmužės ąžuolu. Po pietų pasuko link namų. Grožėjosi pro autobuso langą matomais vaizdais, dalinosi įspūdžiais.


  Galerija.