Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Kvietimas

  Gerbiami tėveliai,


  Šių metų lapkričio 14 d. (ketvirtadienį) 16.30 val. kviečiame į gimnazijos aktų salę. Organizuojamas bendras Gimnazijos metodinės tarybos, klasių vadovų ir mokinių tėvelių susirinkimas dėl gimnazijos strateginio plano. Mums svarbi Jūsų nuomonė įvardijant gimnazijos stipriąsias ir tobulintinas veiklos sritis, siūlymai, ką būtina tęsti, o ką  reikia tobulinti ar keisti.


  Gimnazijos direktorius


  Spektaklis anglų kalba

  spektaklis_en_2019Šiuolaikinis gyvenimas ne tik reikalauja puikių užsienio kalbos įgūdžių, bet ir gebėjimo jais naudotis įvairiose realiose situacijose, o galimybė pasižiūrėti spektaklį anglų kalba – puiki proga patirti malonumą prisiliečiant prie teatro meno ir pasitikrinti savo anglų kalbos įgūdžius. Ramygalos gimnazijos anglų kalbos mokytojos metodininkės Sandra Gruzdienė ir Rima Kerbelienė savo mokiniams surengė išvyką į Kauno kultūros centrą „Girstutis“, kur mokiniai žiūrėjo American Drama Group Europe TNT Theatre Britain spektaklį „Tomas Sojeris“. Jie gėrėjosi profesionalių aktorių vaidyba, režisūriniais sprendimais, klausėsi gyvos anglų kalbos. Po spektaklio išvykos dalyviais pasivaikščiojo po Kauno  senamiestį.

  Futbolas

  futbolas5_2019Lapkričio 12 dieną Ramygalos gimnazijoje viešėjo FK „Panevėžys“ žaidėjai kartu su treneriais Aleksandru Kurtijanu ir Dainiumi Glevecku bei klubo direktoriumi Broniumi Vaitiekūnu. Gimnazijos sporto salėje įvyko draugiškos rungtynės tarp Panevėžio miesto reprezentacinės komandos žaidėjų ir fizinio ugdymo mokytojo metodininko Egidijaus Marozo mokinių. Susitikimą rezultatu 3:2 laimėjo mokiniai, žaidę penkiese prieš keturis svečius. Kita futbolininkų susitikimo dalis vyko aktų salėje. FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas susirinkusiems papasakojo apie komandą, žaidėjus, trenerius. Futbolininkai atsakė į mokinių klausimus ir pakvietė juos į paskutiniąsias šio sezono Lietuvos A lygos čempionato rungtynes, kurios lapkričio 27 dieną įvyks Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione. 


  Galerija.


  Europos sveikos mitybos diena

  sveik_mityb_dienaLapkričio 8 dieną visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Stanislava Subačienė inicijavo Europos sveikos mitybos dienos paminėjimą Ramygalos gimnazijoje. Klasėse vyko renginiai, kurių metu mokiniai pasikartojo pagrindinius sveikos mitybos principus: valgyti kuo įvairesnį maistą jį gerai sukramtant, nepamiršti pusryčių, vengti užkandžių ir greito maisto, valgyti kuo daugiau šviežių vaisių ir daržovių, saikingai naudoti cukrų ir druską, nepamiršti grūdinių kultūrų ir vandens. Po to mokiniai ėmėsi darbo: pirmokai piešė savo mėgstamiausią vaisių ar daržovę, antrokai, trečiokai ir 4a klasės mokiniai gamino sveikuoliškas salotas, o 4b mokiniai sveikatos kabinete, į pagalbą pasitelkę muliažus, pasikartojo virškinamąjį traktą, keliavo maisto keliu.


  Galerija.


  Išvyka

  isvyka_gaisrineLapkričio 6 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Laima Černienė ir Vilma Kučienė, siekdamos paskatinti mokinių domėjimąsi krašto istorija, kultūra ir gamta, ugdyti savo auklėtinių komunikacinius, pažintinius ir socialinius bendruosius gebėjimus, surengė edukacinę išvyką į Panevėžį. 1a klasės mokiniai apsilankė Panevėžio kraštotyros muziejuje vykdomose edukacinėse programose „Vėlinės“, „Kaip augalai pasaulį užkariavo“ bei „Perku, parduodu, dykai atiduodu“. Dar pirmokai  lankėsi Panevėžio miesto priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Trečiokai dalyvavo edukacinėje programoje „Bitelės istorija“ Panevėžio kraštotyros muziejuje bei programoje „Nuo raidės iki knygos“ Juozo Masiulio knygyne. Išvykoje mokiniai turėjo puikią galimybę geriau pažinti vienas kitą, plėsti savo akiratį, mokytis orientuotis neįprastoje aplinkoje.


  Galerija.


  Paskaita

  paskaita_2019Lapkričio 5 dieną Ramygalos gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Stanislava Subačienė į aktų salę susitikti su 8, I–III klasių mokiniais atlydėjo Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentą, VŠĮ „Blaivios pramogos“ direktorių Simoną Dailidę. Paskaitos „Blaivus gyvenimas veža“ metu lektorius papasakojo apie savo maištingą paauglystę, kaip jam pavyko pasikeisti ir net tapti Lietuvos sveikuolių sąjungos vadovu. Lektorius pasidalijo savo asmenine patirtimi pasirenkant sveiką gyvenseną, teisingą elgseną savo ir kitų atžvilgiu, kodėl blaivus gyvenimas „veža“.

  Akcija „Konstitucija gyvai 2019“

  konstitucija_gyvai2konstitucija_gyvaipadeka_konstitucija