Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Edukacinė išvyka

  pauksciu_kaimasIšvykos ir bendros veiklos stiprina klasės kolektyvą. 2a klasės mokiniai ir jų mokytoja Gerda Navikienė įsiklausė į klasės mokinių tėvelių rekomendaciją šį rudenį keliauti po Ignalinos kraštą, aplankyti žymias vietas, pasigrožėti rudenėjančios gamtos peizažais. Spalio 11 dieną edukacinės išvykos metu antrokai užkopė į Ladakalnį, vėliau pasigrožėjo Ginučių vandens malūnu. Nuvykę į Linkmenų seniūnijoje įsikūrusį „Paukščių kaimą“ dalyvavo edukacinėje pamokoje. Antrokai susipažino su įvairiomis sparnuočių rūšimis, daug sužinojo apie jų priežiūrą ir auginimą. Patys surinko vištų kiaušinius, vaišinosi milžiniškoje keptuvėje ant laužo ugnies iškepta kiaušiniene iš įvairių paukščių kiaušinių ir ką tik išvirta kvapnia žolelių arbata, žaidė judriuosius žaidimus. Pradinių klasių mokytoja metodininkė Gerda Navikienė savo mokinius už parodytas žinias paskatino prizais. Per pamoką mokiniai aptars patirtus įspūdžius, juos nupieš, aprašys keliais sakinukais, surengs parodėlę.


  Galerija.


  Rudens terapija

  rudens_terapijaPradinių klasių mokytoja metodininkė Vilma Kučienė įsitikinusi, kad ruduo – puikus laikas nemokamai terapijai. Galima mėgautis ne tik ryškiomis medžių spalvomis, žaisti kišenėje su kaštonais, bet ir išbandyti savo fantaziją kuriant grožį iš auksinių lapų. Spalio 11 dieną 1a klasės mokiniai su savo mokytoja Vilma išėjo pasivaikščioti į Ramygalos miesto parką ir prisirinko pačių gražiausių, pačių įvairiausių spalvų klevo lapų. Grįžę į klasę, pirmokai pasidarė sau nemokamą terapijos seansą. Vaikai mėgavosi tuo, ką gali sukurti jų rankytės. Pirmokų puokštės pradinių klasių korpuse džiugina visus. Puokštes mokiniams padėjo daryti Emilijaus mama, tikybos mokytoja Sigutė Žalneriūnienė ir mokytojo padėjėja Ingrida Šegamogienė.


  Galerija.


  Tarptautinė mokytojų diena Vadoklių skyriuje

  mokytoju_diena_vadokliaiSpalio 5 dieną Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriuje tradiciškai buvo paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Ne paslaptis, kad rastų geriausią skambesį, mokytojui tenka kasdien „derinti stygas“ ir daug dirbti. Maloniausia, kai šis sunkus darbas atsiperka. Be mokytojų kilnaus darbo pasaulis nebūtų toks gražus, turtingas ir padorus. Mokytojai – mylintys, rūpestingi, išmintingi bei kantrūs – buvo, yra ir visuomet bus reikalingi. Todėl dvyliktą valandą dešimtokai, vadovaujami klasės vadovo Gražvydo Juškos, pakvietė visus mokytojus į aktų salę, kur ir įvyko Mokytojų dienos renginys „Atestacijos mokykla“. Čia su skambučiu įžengę „dėstytojai“ (10 klasės mokinė Austėja Milašiūtė ir klasės vadovas Gražvydas Juška) paskelbė pamokos pradžią. Be „dėstytojų“ mokykloje buvo ir gerbiami „komisijos nariai“ (dešimtos klasės mokiniai), kurie pasveikino susirinkusius mokytojus, įteikė gėlių. Mokytojai atliko linksmas praktines, kūrybines ir metodines užduotis. Rezultatus apibendrino vertinimo „komisijos“ nariai, kurie vieningai nusprendė, jog mokytojai dirbti gali, ir įteikė „Atestacijos mokyklos pažymėjimus“.


  Galerija.


  Edukacinė išvyka

  6b_panevezysSpalio 8 dieną 6b klasės vadovė Orinta Gerdvilienė surengė savo auklėtiniams edukacinę išvyką į Panevėžį. Mokiniai pirmiausia aplankė Panevėžio J. Miltinio dramos teatrą. Čia, pasinaudoję Kultūros paso lėšomis, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Teatrinė pamoka“. Šeštokai susipažino ne tik su teatro užkulisiais, rekvizitais, bet ir su aktoriaus, scenos techniko profesijomis. Mokiniams buvo sudaryta galimybė pabūti aktoriais. Vėliau šeštokai vyko į Panevėžio gyvūnų globos draugiją. Ten jie  susipažino su gyvūnų priežiūros specialisto profesija, aplankė beglobius gyvūnus, nuvežė lauktuvių, sužinojo apie galimybę savanoriauti gyvūnų globos draugijoje. Po edukacinių veiklų nuvyko į Panevėžio Rožyno boulingą, išmėgino savo jėgas boulingo žaidime, džiaugėsi, kad pabuvo kartu, aptarė išvykos įspūdžius.


  Galerija.


  Edukacinė išvyka

  6a_kaunasSpalio 6 dieną 6a klasės vadovė Inga Bubinienė savo auklėtiniams surengė edukacinę išvyką į Kauną. Šeštokai aplankė Kauno IX forto muziejų ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Jaunieji žvalgai“, kurio metu buvo supažindinti su gynybiniu įtvirtinimu – IX fortu. Užsiėmimo dalyviai tapo žvalgais ir gavo užduotį ištyrinėti „priešo“ teritoriją: orientuojantis pagal schemą surasti svarbius objektus gynybiniame įtvirtinime, išsiaiškinti jų paskirtį. Šeštokai mokėsi ne tik orientuotis karinės paskirties objekte, buvo ugdomas jų pastabumas, komandinio darbo įgūdžiai. Kita edukacinės išvykos dalis buvo skirta apsilankymui „Jump Space“ batutų parke. Čia šeštokai smagiai ir labai aktyviai praleido laiką sportuodami, pramogaudami.


  Galerija.


  Padėka

  atminties_kelias2_2021

  Tarptautinė mokytojų diena

  mokytoju_diena_2021Spalio 5 dieną IV klasės vadovo Viliaus Grockio auklėtiniai su gėlėmis ir nuotaikinga muzika pasitiko savo mokytojus. Dvyliktokai labai atsakingai ruošėsi paminėti Tarptautinę mokytojų dieną. Vieną pamoką leido savo pedagogams pailsėti, šiltai pabendrauti mokytojų kambaryje prie kavos puodelio, o patys tuo metu, pasitelkę į pagalbą III klasės mokinius, vedė pamokas pradinių ir 5-II klasių mokiniams. Šeštai pamokai Oksana Bogdanova (IV) ir Rimvydas Velišauskas (IV) mokytojus pakvietė į gimnazijos aktų salę. Austėja Gėgžnaitė (IV) padėkojo mokytojams už suteiktą galimybę dvyliktokams įsijausti į mokytojo vaidmenį ir vesti pamokas, kas buvo labai įdomi, bet nelengva patirtis. Atsidėkodami gimnazijos direktoriui Algiui Adašiūnui ir direktoriaus pavaduotojai Reginai Petrulytei įteikė būsimosios 79 laidos veido apsaugos kaukes. Pasinaudojęs proga gimnazijos direktorius pasveikino mokytojus Tarptautinės mokytojų dienos proga, o ypač fizinio ugdymo mokytoją Egidijų Marozą. Gėlių puokštė buvo įteikta ir buvusiai ilgametei gimnazijos buhalterei Reginai Garuckienei. Po improvizuoto šmaikštaus Austėjos ir Domanto Turulio (IV) dialogo, kai Austėja bandė  į sceną pakviesti padeklamuoti savo kūrybos eilėraštį Edviną Karitonį, o Klaudijų Kairiūną padeklamuoti ištrauką iš „Hamleto“, Domantas labai rimtu veidu aiškino, kad minėtų mokinių salėje nėra, nes jie labai kuklūs, į sceną padainuoti išėjo respublikinio „Dainų dainelės“ konkurso dalyvė Kornelija Ragaišytė. Jaunajai vokalistei akompanavo Loreta  Baublinskienė. Toliau mokytojų laukė išskirtinė,   intelektuali visų gimnazijos mokinių dovana – edukacinis užsiėmimas su N2 komanda. Gimnazijos pedagoginis personalas buvo dėkingas savo mokiniams ir N2 komandai už neeilinę galimybę  pasinerti į neįtikėtiną mokslo pasaulį per įspūdingus eksperimentus su skystu azotu, per liepsnojančią chemiją, žaibų demonstraciją. Po nedidelės pertraukos mokytojų laukė ne mažiau intelektuali kolegos Manto Masioko ekskursija-paskaita Krekenavos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bazilikoje. Įdomu buvo daugiau sužinoti apie vienintelę Lietuvoje Romos Didžiosios Marijos bazilikos dukterinę šventovę, pamatyti iš arti joje garbinamą stebuklingąjį Dievo Motinos paveikslą, išgirsti apie Maironio ir Vaižganto kunigavimo metus Krekenavos parapijoje, užkopti į bokštą, nuo jo pažvelgti į netoliese tekantį „susimąsčiusį“ Nevėžį. Toliau sekė ne mažiau stulbinanti Jolantos Iriç paruošta gastronominė „kelionė“.


  Ramygalos gimnazijos mokytojai dėkoja visiems, kurie šią Tarptautinę mokytojų dieną padarė tokią įspūdingą ir nepakartojamą!


  Galerija.


   

  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu