Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Tarptautinė raštingumo diena

  rastingumo_dienaRugsėjo 8-oji – Tarptautinė raštingumo diena, paskelbta UNESCO. Raštingu vadinamas žmogus, mokantis rašyti ir skaityti, gebantis rišliai bendrauti, skaičiuoti ir kalbėti. Paskatinti savo mokytojos Laimos Černienės 4a klasės mokiniai kalbėjo apie raštingumą, išrašė įsidėmėtinos rašybos žodžius. Lietuvių kalba – viena  iš sunkiausių pasaulio kalbų, tad nenuostabu, kad jos turtingas žodynas turi ir  sudėtingesnės rašybos žodžių. Kalbai pažinti, mokėti ribų nėra, raštingumo pradmenys įgyjami mokykloje, o įgūdžiai tobulinami visą gyvenimą.

  Gimnazijos bibliotekininkė Daiva Leckienė kviečia į biblioteką susipažinti su kūrybiškais ketvirtokų darbais, kurie eksponuojami specialiame stende.

  Netradicinio ugdymo diena

  po_ramygalaRugsėjo 2 dieną 5–8, I–IV klasių mokiniai dalyvavo netradicinio ugdymo dienos renginiuose. Klasės vadovo valandos metu mokinių kolektyvai ieškojo atsakymo į klausimą „Kaip gyvensime šiais mokslo metais?“: kėlėsi tikslus, uždavinius, planavo veiklas. III ir IV klasių mokiniai susitiko su gimnazijos administracija aktų salėje. Daug dėmesio skyrė individualių ugdymosi planų sudarymui, koregavimui. Tačiau labiausiai mokiniams patiko 8b klasės vadovės Sigutės Žalneriūnienės pasiūlyta veikla „Koja kojon po Ramygalą“. Gavę užuominų lapus, mokiniai turėjo įminti net penkiolika su Ramygala susijusių objektų, juos aplankyti, įspūdingai prie jų nusifotografuoti, o klasėje išrinkti gražiausią nuotrauką...


  Galerija.


  Rugsėjo 1-oji

  rugsejis_2022Išskrendantys gandrai plačiais sparnais tarsi užvertė vasaros knygą, o namai jau kvepia obuolių pyragu ir naujais sąsiuviniais... Rugsėjo 1-oji Ramygalos gimnazijos bendruomenei prasidėjo tradiciškai – Šv. Mišiomis Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje, kurias aukojo ir susirinkusiuosius sveikino kunigas svečias Tomas Paliukėnas. Po jų visi rinkosi prie mokyklos. Dvidešimt trys dvyliktokai, klasės vadovių Laimos Grikšaitės ir Almos Petrauskienės auklėtiniai, pasitiko savo paskutinį mokyklinį rugsėjį. Skambindami vario varpeliais į šventę  jie atvedė devyniolika pirmokėlių, kad su savo pirmąja mokytoja Asta Kuodyte pradėtų dvylikos metų kelionę po žinių šalį. Šiemet trispalvę iškėlė geriausiai vienuoliktą klasę baigusios Ugnė Čeponytė, Rimtė Juozaitytė ir Evelina Petravičiūtė. Mokinius, jų tėvelius, mokytojus naujų mokslo metų proga pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas. Jis pristatė naują fizinio ugdymo mokytoją Gintautą Stanevičių, paminėjo, kad pedagoginį personalą papildys lietuvių kalbos mokytoja Danutė Čiapienė, specialioji pedagogė Nijolė Zabulė. Mokytojas Vilius Grockis vadovaus IIb klasei, mokytoja Justina Meilutienė – IIIb klasei. Kaip visada su dovanomis gimnazistų pasveikinti atvyko Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narė Modesta Petrauskaitė, Panevėžio rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės Ilona Čingienė, Irma Vareikienė, Ramygalos miesto seniūno pavaduotoja Lina Juozaitienė. Gimnazijos direktorius pirmokams įteikė „Pirmoko pasus“ ir LR Seimo narės Guodos Burokienės paruoštas dovanėles – spalvotų pieštukų rinkinius, o dvyliktokai įsegė ženkliukus. Renginio šventinę nuotaiką palaikė šokio mokytojos Renatos Rakašienės šokėjai. Dvyliktokų vardu kalbėjo Ugnė Čeponytė. Ji gimnazijos direktoriui Algiui Adašiūnui, pavaduotojai Reginai Petrulytei, pirmajai mokytojai Laimai Černienei įteikė būsimos, jubiliejinės, 80-osios laidos šventinės uniformos akcentą – mėlynas kaklaskares. Dvyliktokų gėlės mokytojams buvo simbolinė padėka už kasdienį dalinimąsi išmintimi, už atsidavimą profesijai, meilę ir kantrybę. Kartu su savo klasių vadovais mokiniai išsiskirstė po kabinetus į klasės vadovo valandėlę. Nauji 2022–2023 mokslo metai prasidėjo! Tegul jie būna sėkmingi, prasmingi, kūrybingi!

  Dvyliktokai dėkoja Modestui Railai už „sugautas“ akimirkas.


  Galerija.


  Sugrįžimai

  sugrizimai_2022Prisiminti mokyklinius metus, susitikti su klasių vadovėmis Snieguole Adomaitiene ir Rima Kerbeliene į gimtąją mokyklą po 15 metų buvo susirinkę Ramygalos gimnazijos 64-osios laidos abiturientai. Jie gimnaziją baigė 2007 metais. Didžiausią įspūdį muzikos mokytojos Snieguolės auklėtiniams paliko grojimas ukulelėmis.


  Galerija.


  Sugrįžimai

  sugrizimai_vadokliaiRugpjūčio 6 dieną į Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyrių rinkosi buvusios Vadoklių vidurinės mokyklos 1982 metų abiturientų laida. Juos pasitiko jų auklėtojas Vilius Grockis. Iš nedidelės 13 mokinių klasės į susitikimą atvyko tik 6. Miestelio kapinaitėse jie uždegė žvakutes ant 3, jau išėjusių iš gyvenimo, klasės draugų kapų. Apsilankę pagražėjusioje mokykloje ir prisiminę mokyklinio gyvenimo akimirkas, išvyko tradicinės abiturientų kelionės maršrutu į Anykščius. Ten aplankė vietas, kuriose visa klasė buvo prieš 40 metų.


  Galerija.


  Išleistuvės

  isleistuves_2022Pasaulis – tai didžiulė drobė, kurioje kiekvienas paliekame žymę, šviesią, tamsią... Pasaulis – tai knyga, kurią mes rašome. Visą gyvenimą. Po raidę. Po žodį, po eilutę. Kiek sugebame.  (M. K. Čiurlionis)

  Liepos 15-ąją Ramygalos gimnazijos aktų salėje ne atsitiktinai buvo kalbama apie pabaigą ir pradžią, kelionę, svajones ir tikslą. Tarp dvylikos rugsėjų užaugo 79-oji gimnazijos abiturientų laida. Dvidešimt keturi klasės vadovų Viliaus Grockio ir Olgos Alejūnienės auklėtiniai tarsi dailininkai stojo priešais baltą drobę, kurioje galės kurti savo gyvenimo paveikslą – ryškų, prasmingą, ir kiekvienas savitą. Brandos atestatų įteikimo šventę vedusi gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Regina Petrulytė kvietė abiturientus nepamiršti svajoti, nepamiršti būti vaikais – nuoširdžiais ir atvirais. Priminė, kad prasideda naujas gyvenimo etapas, atveriantis naujų galimybių ir uždedantis naują atsakomybę, linkėjo drąsos siekiant savojo tikslo ir neprarasti aistros žinioms ir pažinimui. Abiturientus pasveikino Ramygalos gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas, jiems dainavo muzikos mokytojos Aurelijos Šerėnienės vadovaujamas vokalinis ansamblis, šoko šokių mokytojos Renatos Rakašienės paruoštos šokėjos. Jautrūs ir šilti žodžiai skambėjo iš klasių vadovų Viliaus Grockio ir Olgos Alejūnienės lūpų. Ne mažiau nuoširdžius žodžius abiturientams skyrė Ramygalos seniūno pavaduotoja Lina Juozaitienė, tėvelių vardu kalbėjusios Violeta Karitonienė, Regina Misevičienė. Abiturientų vardu tėveliams, mokytojams padėkojo Viltė Misevičiūtė. Iškilmingos atestatų įteikimo šventės pabaigoje sėkmingiausi abiturientai Edvinas Gerdvila ir Austėja Gėgžnaitė nuleido vėliavą ir perdavė ją gimnazijos direktoriui. 2021–2022 mokslo metai baigti!


  Galerija.


   

  Mero pusryčiai

  mero_pusryciai_2022mero_pusryciai2_2022mero_pusryciai3_2022Liepos 14 dieną mero_pusryciai4_2022Bistrampolio dvare vyko tradiciniai Mero pusryčiai, skirti pagerbti sėkmingiausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikiusius Panevėžio rajono abiturientus. Į šventinį renginį buvo pakviestas Ramygalos gimnazijos abiturientas Edvinas Gerdvila. Į renginį jį palydėjo gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas, klasės vadovas Vilius Grockis.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu