Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Įsakymas

  prad_ugd_karantino_metu

  Olimpiada

  Sausio 7 dieną nuotoliniu būdu vyko 59-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajono etapas. Jame sėkmingai dalyvavo  vyresniosios chemijos mokytojos Galinos Zyubos mokiniai Domantas Augulis (Ib) ir Greta Viliūnaitė (II), užėmę pirmąsias vietas. Sveikiname Gretą, Domantą ir jų mokytoją!

  Akcija

  sviesos_angelai.Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Praėjo 30 metų nuo skaudžių ir labai reikšmingų įvykių, kuriuos prisiminė ir minėjo visa Lietuva. Pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“ 2021 metų sausio 13-osios rytą aktyviai dalyvavo visi, languose buvo uždegtos vienybės, atminimo ir pergalės žvakutės su nuoširdžiausiu liūdesiu prisimenant įvykius ir žuvusiuosius už laisvę. Šiai sukakčiai įamžinti Ramygalos gimnazijos socialinė pedagogė Aida Bajorūnė kartu su pedagoginės psichologinės tarnybos socialine pedagoge Edita Kazlauskiene pakvietė Panevėžio rajono socialinius pedagogus, klasių vadovus su 5–8 klasių mokiniais dalyvauti akcijoje „Šviesos angelai“. Šioje iniciatyvoje kartu dalyvavo Paliūniškio, Upytės Antano Belazaro ir Vadoklių pagrindinių mokyklų švietimo pagalbos specialistai su mokiniais. Angelai buvo kuriami ant balto puraus sniego ir puošiami laisvės simboliais. Akcijos „Šviesos angelai“ sumanytoja Aida Bajorūnė teigia: „Vaikai – tai angelai, tai mūsų šviesa ir ateitis“. 


  Galerija.


  Virtuali pamoka-edukacija Vilniaus Gaono muziejuje

  geto_dienorastisSausio 11 dieną Ramygalos gimnazijos istorijos mokytojos Vaidos Bakšienės paskatinti II klasės mokiniai jungėsi į virtualią edukaciją-pamoką su Vilniaus Gaono muziejaus edukatore Šarūne. Ji vedė užsiėmimą holokausto istorijos tema „Vilniaus getas. Icchoko Rudaševskio dienoraštis“. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai buvo pakviesti susipažinti su keturiolikmečiu žydų berniuku Icchoku, gyvenusiu Vilniuje prieš aštuoniasdešimt metų. Jo paauglystę negailestingai nutraukė Antrasis pasaulinis karas ir nacių okupacija. Pasaulyje gerai žinomas jo parašytas „Vilniaus geto dienoraštis“ – svarbus autentiškas holokausto ir Vilniaus geto istorijos dokumentas. Būtent per dienoraščio ištraukas, vizualinę ir garsinę medžiagą, paruoštą pagal dienoraštį, mokiniai galėjo patirti ir suprasti, kaip tuo metu jautėsi ir ką išgyveno Icchokas. Su edukatorės pagalba dešimtokai aiškinosi  sąvokas „malina“, „geltonieji pažymėjimai“, „getas“, o įgytas žinias įtvirtino ir pasitikrino atlikdami specialiai paruoštas užduotis. Pildytoje refleksijoje mokiniai džiaugėsi turėję galimybę praplėsti savo žinias ir mokytis „virtualiai, bet kitaip“.


  Sausio 13-oji

  sausio13_2021Ramygalos gimnazijos bendruomenė sausio 13 dieną atsiliepė į Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kvietimą ir prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Prisimenant prieš 30 metų iškovotą pilietinę pergalę prieš agresorių, gimnazijos languose degė vienybės, atminimo ir pergalės žvakutės. Pirmosios trečiadienio pamokos vyko zoom platformoje. Mokytojai gimnazistus pakvietė į televizijos pamokas, kurių metu mokiniams priminti 1991-ųjų sausio įvykiai, jų priešistorė. Istorijos mokytoja Vaida Bakšienė sukūrė mūsų mokyklos padlet sieną https://padlet.com/vbaksiene1/g8k5kwlw82n2vckf ir pasiūlė Sausio 13-osios simbolį – Neužmirštuolės žiedą – „įsisegti“ virtualiai. Visi mokiniai galėjo parašyti palinkėjimą Lietuvai, pridėti savo namuose degančios žvakutės nuotrauką ar piešinį Sausio 13-sios tema, taip įprasminant akciją „Atmintis gyva, nes liudija“.


  Galerija.


  Kalėdinės palangės

  kaledine_palange_2020Mokydamiesi nuotoliniu būdu Ramygalos gimnazijos mokiniai neturėjo galimybės mokyklos erdvių papuošti sukurtomis instaliacijomis tema „Kalėdinės palangės“. Išlaikydami ilgametę instaliacijų tradiciją, mokiniai kūrė ir fotografavo savo namų palanges, dalinosi kalėdinių eglučių nuotraukomis. 


  Galerija.


  Akcija

  akcija_gamink7b klasės vadovo Manto Masioko auklėtiniai gimnazijos mokinius pakvietė dalyvauti akcijoje „Gamink ir fotografuok“. Akcijos dalyviai, namų „Jamie Oliver“, buvo skatinami pasidalinti kulinariniais stebuklais ne tik su savo šeimos nariais, bet ir su gimnazijos bendruomene. Akcija nenutrūko net gimnazistams išėjus į nuotolinį mokymąsi. Išrinktos geriausios, skaniausios ir gražiausios nuotraukos.

  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu