Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Susitikimas

  buksaugus3.buksaugus2.buksaugus.Panevėžio apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba kasmet organizuoja akciją „Būk saugus, moksleivi“. Spalio 19 dieną 1a ir 1b klasės mokiniai su savo mokytojomis Gerda Navikiene ir Lidija Striškiene dalyvavo susitikime su Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyr. specialistais Dariumi Stanynu ir Vilma Vaiginyte. Renginio metu pirmokai susipažino su saugaus elgesio taisyklėmis namuose, mokykloje, gamtoje, išgirdo pasakojimą apie atsargų elgesį su ugnimi. Specialistai paaiškino vaikams, kodėl svarbu kiekvienam žinoti tikslų savo namų adresą, ką daryti atsitikus nelaimei, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus. Svečiai pademonstravo du filmukus iš ciklo „Ekstremalios situacijos“ ir aptarė juos su mokiniais.

  Padėka

  padeka_kelias_2016

  Išvyka

  isvyka3_8abisvyka2_8abisvyka_8abSpalio 18 dieną klasių vadovų Astos Brazdžionienės ir Audriaus Kučio auklėtiniai (8a ir 8b klasės) lankėsi šalies sostinėje Vilniuje. Kadangi 2016 metai – Bibliotekų metai, ši išvyka buvo skirta apsilankyti pagrindinėje šalies bibliotekoje – Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Jos atidarymas po aštuonerius metus trukusios rekonstrukcijos – svarbiausias Bibliotekų metų įvykis. Įstaiga lankytojus pasitiko gerokai pasikeitusi – ir išore, ir vidumi. Lydimi gido aštuntokai apžiūrėjo atnaujintas modernias   bibliotekos erdves, susipažino su teikiamomis paslaugomis. Vėliau apsilankė aukščiausiame Lietuvos pastate – Vilniaus televizijos bokšte, pasigrožėjo miesto panorama. Pasivaikščioję sostinės gatvėmis, pajutę Vilnių po savo kojomis tarsi prisilietė prie šalies istorijos. Išvykos pabaigoje susipažino su aktyviems žmonėms, kuriems patinka adrenalinas, sportas, sveikas azartas, skirtu žaidimu – dažasvydžiu, išbandė jėgas.

   

  Geografijos pamoka išvykoje

  krekenava_6bSpalio 18 dieną geografijos vyresnioji mokytoja Justina Meilutienė 6b klasei surengė geografijos pamoką Krekenavos regioniniame parke. Lankytojų centro ekspozicijų salėje šeštokai vaizdžiai ir patraukliai susipažino su regioninio parko augalija bei gyvūnija, išgirdo apie žmonių gyvenimą prie Nevėžio: piliakalnius, dvarus, kaimus ir miestelius, vandens malūnus, įžymius žmones.  Mokiniai užkopė į 25 metrų aukštyje esančią Krekenavos regioninio parko apžvalgos bokšto  aikštelę ir grožėjosi parko panorama. „Girinio take“ vaikai  įtvirtino žinias praktiškai. Pasiskirstę į tris komandas („Kosmoso platybės“, „Žvėrelių namai“ ir „Antmedžiai“) išvykos dalyviai  garbingai kovėsi, atliko įvairias užduotis. Nugalėtojų komandos „Žvėrelių namai“ nariai buvo apdovanoti dešimtukais.


  Galerija.

  Išvyka

  pradinukai_kaunasSpalio 14 dieną, lydimi gimnazijos tikybos ir etikos mokytojo Manto Masioko, 1a, 1b, 3a, 3b klasių mokiniai ir jų mokytojos dalyvavo išvykoje į Kauną. Ramygaliečiai aplankė Kauno paminklinę Prisikėlimo bažnyčią, pasikėlė į jos stogo terasą, nuo kurios atsiveria Kauno panorama. Po to išvykos dalyviai nuvyko į Pažaislio vienuolyną, kur dalyvavo sesės Jurgės organizuojamoje edukacinėje veikloje. Pasiskirstę į grupes atlikinėjo įvairias užduotis: skaičiavo bažnyčioje esančius paveikslus, lankėsi vienuolyno požemiuose, apžiūrinėjo ekspozicinį lobyną, kūrė gėlių puokštes, piešė ir matavo savo pėdas, ieškojo lobio. Pastarasis labiausiai patiko, nes rastas lobis buvo labai skanus – kiekviena grupė rado po didelį arbūzą, kurį vienuolyne ir suvalgė.


  Galerija.


  Išvyka

  Klasių vadovių Neringos Ramanauskaitės, Viktorijos Paškevičienės, Inos Babaitienės, Laimos Grikšaitės auklėtiniai (Ia, Ib, IIa, IIb) mėgsta aktyvų gyvenimo būdą. Todėl labai naudinga pakeisti mokymosi aplinką ir įgyti žinių, pažinti savo krašto istoriją apsilankant muziejuose, galerijose, dalyvaujant edukacinėse programose. Pamatyti istoriniai eksponatai, originalūs paveikslai, vadovų pasakojimai ilgiau išlieka atmintyje, negu perskaityta informacija vadovėliuose. Spalio 12 dieną minėta grupė gimnazistų lankėsi Kauno IX forte, Vytauto Didžiojo karo muziejuje, kur susipažino su Lietuvos karybos istorija. M. Žilinsko dailės galerijoje dalyvavo edukacinėse pamokose „Linksmybės pagal graikus“, „Kelionė į Egiptą“. M. K. Čiurlionio nacionaliniame dailės muziejuje susipažino su įžymaus lietuvių menininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio asmenybe, pamatė ir išgirdo jo kūrinius, sužinojo, kuo jie ypatingi.

  Kvadratas

  kvadratas_2016Spalio 13 dieną Velžio gimnazijoje vyko 2016–2017 mokslo metų Panevėžio rajono gimnazijų mokinių, gimusių 2006 metais ir jaunesnių, mišrių komandų žaidynių kvadrato finalinės varžybos. Pradinių klasių mokytojų Vilmos Kučienės ir Nijolės Navalinskienės auklėtiniai – 4a ir 4b klasių mokiniai iškovojo II vietą. Sveikiname!


  Galerija.