Kalėdinės dirbtuvėlės

kaledines_dirbtuveles_2018Pasidalinti Šventų Kalėdų gerumu gruodžio 21 dieną gimnazijos bendruomenę kvietė „Kalėdinių  dirbtuvėlių“ mugė. Ją inicijavo gimnazijos socialinė pedagogė Aida Bajorūnė. Jai talkino 5a klasės mokiniai. Labdaros mugės metu buvo galima įsigyti įvairių rankdarbių, kuriuos kūrė ir pagamino technologijų mokytojų Astos Naulickienės ir Audriaus Kučio mokiniai.

Pilietiškumo akcija

pilietiskumo_akcijaRamygalos gimnazijos bendruomenė atsiliepė į Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kvietimą dalyvauti Laisvės gynėjų dienai paminėti skirtoje pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Minint prieš dvidešimt aštuonerius metus iškovotą pilietinę pergalę prieš agresorių, sausio 11 dieną lygiai 8.00 valandą ryto mokyklos languose buvo uždegtos vienybės, pergalės ir atminties žvakutės.

Padėka

padeka_2019

Sveikiname!

viktorija_pratusyte2viktorija_pratusyteRamygalos gimnazijos 4a klasės mokinė Viktorija Pratusytė tapo pranciškoniško prakartėlių konkurso „Pasitik kūdikėlį Jėzų su šv. Pranciškumi“ laureate. Sveikiname Viktoriją!

Paroda

paroda_skirtukaiRamygalos gimnazijos bibliotekininkė Daiva Leckienė džiaugėsi, kad pagaliau mūsų mokykla sulaukė siuntinio iš Portugalijos – knygų skirtukų, kuriuos kūrė, gamino ir mums atsiuntė mokiniai iš Basica Sao Miguel do Milharado mokyklos. Mokinius dalyvauti tarptautiniame projekte paskatino bibliotekininkas, anglų kalbos mokytojas Pedro Moura.

Šiuo metu mūsų gimnazijos bibliotekoje surengta portugališkų knygų skirtukų paroda. Bibliotekininkė Daiva kviečia aplankyti parodą.

Kalėdiniai renginiai

kaledos_2018Gruodžio 18 dieną Ramygalos gimnazijoje startavo pradinių klasių kalėdiniai renginiai. Pasitikti kartu nuostabią metų šventę savo artimuosius pakvietė 3b klasės mokiniai (mokytoja Lidija Striškienė), pristatę kalėdinį koncertą „Švenčių belaukiant“. Gruodžio 19 dieną vyko 2 klasės mokinių (mokytoja Vilma Kučienė) kalėdinis rytmetis „Gruodžio nakties tyloj“. Antrokai išradingai panaudojo netikėtą, bet puikiai renginiui tikusią, penktokų kalėdinės instaliacijos erdvę. Tą pačią dieną vyko 4b klasės (mokytoja Asta Žemkauskienė) kalėdinis koncertas „Baltos gaidos“. Skaityti toliau...

Kalėdinės kojinės

kaledines_kojines_20184a klasės mokiniai (mokytoja Laima Černienė) ir šiais metais laikėsi gražios klasės šventinės tradicijos. Patys pasisiuvo po kalėdinę kojinę, kartu su tėveliais ją papuošė ir visą gruodžio mėnesį jas slapta pildė  įvairiausiomis mielomis smulkmenėlėmis. Sunkiausia buvo atsispirti pagundai žvilgtelėti, kas į jas sudėta. Kalėdinių renginių dieną ketvirtokai traukė burtus, kam kuri kojinė atiteks.