Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Pamoka internetu

  pamoka_internetuRugsėjo 9-ą visose Lietuvos mokyklose buvo paskelbta diena „Mes prieš patyčias“. Vidurdienį internetu buvo transliuotas 20 minučių trukmės įkvepiantis Niko Vujičičiaus pasakojimas, skirtas mokiniams. Prie šios Švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės ir akcijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadorės žurnalistės Daivos Žeimytės iniciatyvos prisijungė ir mūsų gimnazijos I–IV klasių mokiniai. Penktos pamokos metu jie žiūrėjo pasaulyje garsaus žmogaus, kuris yra vilties ženklas milijonams įvairių tautų žmonių, Niko Vujičičiaus filmą. Dėl savo fiziologinių trūkumų (neturi rankų ir kojų) patyręs daugybę patyčių, savo vaizdo pasakojime Vujičičius dalijosi sėkminga patirtimi, kaip jam pavyko sustabdyti patyčias ir kaip kiti žmonės gali padaryti tą patį. Po filmo peržiūros gimnazistai diskutavo, kaip būtų galima stabdyti patyčias mokykloje, kaip turi elgtis žmogus, iš kurio tyčiojamasi, ir kaip elgtis, kai pats pastebi patyčias.

  Geografijos pamoka

  geograf.pamoka_2016Rugsėjo 12 dieną vyresniosios geografijos mokytojos Justinos Meilutienės vadovaujami 6a ir 6b klasių mokiniai per geografijos pamoką įgytas naujas žinias įtvirtino mokyklos kieme tyrinėdami geografinę aplinką – iš lapų, kankorėžių darė koliažus.


  Galerija.

  Rugsėjo 1-oji

  rugsejis_2016Palengva, nejučia,

  Su rudens spalva ir rudenio vėjais,

  Žolynų gyvybę vėsa palytėjęs,

  Su astrų kvapu ir gervių klyksmu

  Prie kiekvieno iš mūsų sustoja RUGSĖJIS...


  Yra metuose nepaprastas rytas, kai namai pakvimpa naujais sąsiuviniais, knygomis, mokyklinėmis uniformomis. Tokį saulėtą rytą kardeliais ir astromis nešini mokinukai skubėjo į mokyklą susitikti su savo klasės draugais, mokytojais. Po šventų mišių į gimnazijos kiemą IVa ir IVb klasių vadovių Seliutės Gvergždienės ir Orintos Gerdvilienės auklėtiniai – 74 laidos abiturientai – į pirmąjį rugsėjį atvedė 28 pirmokėlius. Su pradinių klasių mokytojomis Gerda Navikiene ir Lidija Striškiene jie pradės ilgą dvylikos metų kelią. Su naujais mokslo metais Ramygalos gimnazijos bendruomenę pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas, šventės svečiai: Ramygalos parapijos klebonas Edmundas Rinkevičius, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis, Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Gritėnas, LR Seimo nario Domo Petrulio padėjėja Modesta Petrauskaitė, Ramygalos seniūnas Valdas Chirv. Jie įteikė Pirmoko pasus patiems mažiausiems mūsų gimnazijos mokinukams. Penktokai susitiko su savo klasės vadovėmis Asta Naulickiene ir Sandra Gruzdiene. Renginio metu šoko šokio mokytojos Renatos Rakašienės šokėjų kolektyvai, Lietuvos moksleivių dainų šventės dalyviai. 


  Galerija.


  Išleistuvės

  isleistuves_2016Liepos 15 dieną su gimnazija atsisveikino 73 laidos abiturientai. Po šventų mišių Ramygalos Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje klasės vadovių Snieguolės Adomaitienės ir Sandros Gruzdienės auklėtiniai bei jų artimieji susirinko aktų salėje. Čia juos pasveikino ir brandos atestatus įteikė gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas. Šventėje svečiavosi LR Seimo narys Domas Petrulis. Jis įteikė atminimo dovanas keturiems Ramygalos gimnazijos abiturientams, kurių valstybiniai brandos egzaminai įvertinti geriausiai – 86–100 balų: Airai Basijokaitei (IVa), Dominykui Gvergždžiui (IVa) , Barborai Kisieliūtei (IVb), Artūrui Kalveliui (IVb). Pradedantiems naują gyvenimo etapą kalbėjo Ramygalos parapijos klebonas Edmundas Rinkevičius. Aldonai Skiauterytei (IVa), Meidai Grybaitei (IVb), Raimondai Samsonaitei (IVa) įteikti pažymėjimai, liudijantys aktyvų dalyvavimą tarptautiniame prevenciniame projekte „Sniego gniūžtė“ ir įgytas kompetencijas, o merginų tėveliams – padėkos. Labai reikšmingos auklėtinių gyvenimo dienos proga kalbėjo abiturientų klasių vadovės. Padėkos žodį tarė abiturientų tėveliai bei patys abiturientai. Atestatų įteikimo aktas baigėsi gimnazijos kiemelyje. Čia, skambant himnui, geriausiai brandos egzaminus išlaikę gimnazistai iškilmingai nuleido trispalvę, simboliškai paskelbdami 2015–2016 mokslo metų pabaigą. Ko nors pabaiga būtinai yra kažko pradžia. Abiturientams nuoširdžiai linkime prasmingos ir sėkmingos pradžios!


  Galerija.


  Išvyka

  lenkija2_2016lenkija_2016Mokslo metų pabaigoje Ramygalos gimnazijos mokytojai ir aptarnaujantis personalas, laikydamiesi daugiametės tradicijos, susiruošia į išvyką. Gimnazijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkės Inos Babaitienės iniciatyva pernai buvo išbandytas maršrutas į kaimyninę šalį – Latviją. Šiemet birželio 29–30 dienomis ramygaliečiai lankėsi Lenkijoje. Dviejų dienų kelionės maršruto tikslas buvo Varšuva. Pirmą išvykos dieną jie aplankė Varšuvos karalių rūmus, grožėjosi senamiesčiu nuo Varšuvos bibliotekos stogo. Žingeidiems ekskursantams didelį įspūdį paliko Koperniko mokslo populiarinimo centras. Vėliau jie apsilankė Frederiko Šopeno muziejuje, pasikėlė į Mokslo ir kultūros rūmų 30 aukštą, nuo kurio atsivėrė Varšuvos panorama. Pasivaikščiojo po Saksų parką, karališkuoju keliu žingsniavo į Varšuvos senamiestį, grožėdamiesi Prezidentūros, Universiteto centriniais rūmais, paminklais Juzefui Pilsudskiui, Mikalojui Kopernikui, Adomui Mickevičiui. Ne mažiau įspūdinga buvo ir antroji išvykos diena – aplankyti Vilanovo ir Lazienki rūmai su parkais.

  Mero pusryčiai 2016

  mero_pusryciai_2016Liepos 14 dieną gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas į Bistrampolio dvare vykusius tradicinius Mero pusryčius, skirtus pagerbti pažangiausius Panevėžio rajono abiturientus, palydėjo 4 Ramygalos gimnazijos abiturientus. Tarp padėkos šventėje dalyvavusių 15 abiturientų, kurių valstybiniai brandos egzaminai įvertinti geriausiai – 86–100 balų, buvo Aira Basijokaitė (IVa), Dominykas Gvergždys (IVa) , Barbora Kisieliūtė (IVb), Artūras Kalvelis (IVb). Abiturientus sveikino, gerų rezultatų pasiekti padėjusiems pedagogams ir tėvams dėkojo Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis,  Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, jaunimo ir savivaldos reikalų komiteto nariai, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Kęstutis Rimkus. Svečiams koncertavo Ramygalos gimnazijos jaunosios bardės (vadovė Snieguolė Adomaitienė).


  Galerija.


  Festivalis-konkursas

  festivalis_2016Mano Dievas žolėj

  Mano žiogas ore

  Stygos danguj, stygos danguj

  Mūza delne

  (Saulius Mykolaitis „Matrica“)


  Gegužės 12 dieną Ramygalos gimnazijoje vyko jau IV dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas Sauliui Mykolaičiui atminti. Jame dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Vilniaus ir Šiaulių miestų, Biržų, Kaišiadorių, Kauno, Kėdainių, Panevėžio, Pasvalio, Rokiškio, Šilalės, Švenčionių, Ukmergės, Vilniaus rajonų. Renginį atidarė ir dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas. Klausantis būrio jaunų, drąsių ir neabejotinai talentingų atlikėjų prieš žiūrovus vėrėsi jautrus jauno žmogaus pasaulis, nupieštas pačių sukurtomis melodijomis ir žodžiais. Skambėjo dainos lyg vėjui parašytos ataskaitos, kvepiančios mėtomis, pažadu užaugti. Jaunuosius atlikėjus vertino komisija, kuriai vadovavo teatro ir kino aktorius, bardas, dainuojamosios poezijos festivalių rengėjas Gediminas Storpirštis. Jam talkino Karolina Raziūnienė, Ramygalos kultūros centro meno vadovė, Dainius Žvirgždas, Sauliaus Mykolaičio bendramokslis.  Dalyviai buvo apdovanoti Panevėžio rajono Ramygalos gimnazijos padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis, prizais. Dainuojamosios poezijos festivalio-konkurso Ramygaloje laureatu vyresniųjų grupėje tapo Kristijonas Ribaitis (Vilniaus kolegija), mokinių grupėje – Faustas Petriškis (Pasvalio Petro Vileišio gimnazija).
  Festivalio-konkurso dalyviams ir žiūrovams buvo pristatyta Sauliaus Mykolaičio dainos „Nupiešti pasaulį“ karaoke versija, kurios idėją pasiūlė ir įgyvendino gimnazijos socialinė pedagogė Aušra Volkovienė, panaudojusi  gražiausius, nuoširdžiausius ir įspūdingiausius gimnazijos bendruomenės narių piešinius. Aktų salės dekorą kūrė floristė Aistė Jagminienė ir muzikos mokytoja Snieguolė Adomaitienė. Renginį vedė IVa klasės mokinės Aldona Skiauterytė ir Akvilė Nemanytė, fotografavo IVb klasės mokinė Barbora Kisieliūtė.
  Festivalio organizatoriai ir dalyviai nuoširdžiai dėkoja Dainuojamosios poezijos festivalio-konkurso globėjai Panevėžio rajono savivaldybei, festivalio partneriui VšĮ „Bardai LT“, rėmėjams: Lietuvos stiklininkų asociacijai (LSA) ir jos prezidentui Adolfui Siurbiui, UAB „Niklita“.


  Galerija.