Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Maisto daviniai

  daviniu_sudetisisdavimo_grafikas

  „Paskutinis skambutis“

  paskutinis_skambutis_2020Mūsų gimnazijoje „Paskutinis skambutis“ – tai tradicinė, bet kiekvienais metais įspūdinga ir nepakartojama  šventė. Šiemet karantinas, traktoriumi važiuojantis per visas tradicijas, užsispyrusiai abiturientų šventę vertė kaukių baliumi, gražios progos nuobodžiu paminėjimu. Užgesti ilgametei tradicijai nedavė būsimieji 77 laidos abiturientai. Oficialiąją „Paskutinio skambučio“ dalį jie praleido prie „televizoriaus“, kaip šmaikščiai pastebėjo gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas, priminęs, kad pirmieji televizoriai Ramygaloje atsirado prieš kokį šešiasdešimt metų. Tradicijų laikėsi ir pirmokai. Su savo mokytojomis Laima Černiene, Aurelija Šereliene, Renata Rakašiene jie sukūrė nuoširdų video sveikinimą dvyliktokams, įpynę skambių eilėraščių posmų, dainų. Paskutinio skambučio aidu tiesiogiai ir perkeltine prasme skambėjo gimnazijos direktoriaus palinkėjimai, Panevėžio rajono savivaldybės mero Povilo Žagunio sveikinimai. Ramygalos seniūnas Valdas Chirv priminė abiturientams japonų posakį, kad pinigai auga ant užsispyrimo medžio, ir palinkėjo būti užsispyrusiems. Zoom konferencijos vedėja, direktoriaus pavaduotoja Regina Petrulytė sveikinimo žodžius tarti kvietė pirmąją mokytoją Lidiją Striškienę, klasių vadoves Neringą Ramanauskaitę ir Viktoriją Paškevičienę. III klasės vadovo Audriaus Kučio auklėtinės Viktorija Riselytė ir Odeta Balakauskaitė padovanojo abiturientams jautrų video sveikinimą su mokyklinių metų akimirkomis ir nuoširdžiais palinkėjimais. Dvyliktokų vardu padėkos žodį tarė Domantas Nefas. Šventinę ZOOM konferenciją baigė gimnazijos himnas – Sauliaus Mykolaičio „Nupiešti pasaulį“. Išlaikant ilgametę tradiciją vyko ir klasės vadovo valanda. Tiksliau ją būtų vadinti klasės vadovo širdies kalbos valanda. Ir jai buvo pasitelktas ZOOM konferencijos formatas. O dar vėliau sekė siurprizas! Abiturientai aplankė savo auklėtojas Neringą Ramanauskaitę ir Viktoriją Paškevičienę, įrodydami, kad padėkos žodžiams ir gėlėms kliūčių nėra, kad buvusių auklėtojų nebūna, kad auklėtiniai ir auklėtojos – vieno kraujo, jie daugiau nei giminės. Papuošę automobilius abiturientų folkloro skambiomis frazėmis, dvyliktokai apvažiavo ir gimtojo miesto gatves, nors ir iš tolo, bet pamojavo mokyklai, į kurią saugiu atstumu ir kaukėti sugrįš tik konsultacijų.


  Gegužės 22 dieną Ramygalos gimnazijoje „Paskutinis skambutis“ buvo švenčiamas.


  Galerija.


  Fizinio ugdymo pamokos – tiesiogiai

  pam_tiesiogiaipam_tiesiogiai2Gegužės 15 dieną per LRT televiziją buvo parodytas video siužetas iš Ramygalos gimnazijos apie tiesiogines fizinio ugdymo pamokas, kurias mokiniams veda gimnazijos fizinio ugdymo mokytojai Ingrida Mikštienė ir Egidijus Marozas.


  Galerija.


  Europos egzaminas

  europos_egzaminas_2020Gegužės 8 dieną trylika istorijos mokytojos metodininkės Neringos Ramanauskaitės  mokinių „laikė“ Europos egzaminą.  Net 8 dalyviai buvo iš Ia klasės. Jau vienuoliktą kartą visoje šalyje vykusio egzamino metu jie galėjo pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas ir kt. III klasės mokinė Aistė Janionytė pateko į II turą. Sveikiname Aistę ir jos mokytoją!

  Su Europos diena!

  Pamoka nuotoliniu būdu

  Trumpa instrukcija mokytojams ir mokiniams dėl pamokų nuotoliniu būdu naudojantis „Zoom“ programos pagalba.


  1. Pirmiausia atsisiunčiame „Zoom“ programą iš ČIA ir ją įdiegiame.


  2. Naudojimosi instrukcija mokytojams.


  3. Naudojimosi instrukcija mokiniams.


  Kilus neaiškumams kreiptis el. paštu: info@kompuremontas.lt


  Projektai

  matem_projektaimatem_projektai2matem_projektai3Šiuo metu Ramygalos gimnazija gyvena nuotolinio mokymo(si) sąlygomis. Priimdami naujus iššūkius ne visada turime kuo pasidžiaugti. Matematikos mokytojas metodininkas Vilius Grockis karantino rūpesčių prislėgtą gimnazijos bendruomenę pradžiugino  6a klasės mokinių įvairia technika atliktais projektiniais darbais „Braižome trikampius“ ir  „Braižome apskritimus“.

  Netradicinio ugdymo savaitė „Aš tikrai myliu Lietuvą“

  myliu_lietuva2_2020myliu_lietuva_2020Ramygalos gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo  netradicinio ugdymo savaitės „Aš tikrai myliu Lietuvą“ renginiuose. Veikloms buvo ruošiamasi per integruotas lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, muzikos, dailės ir technologijų pamokas. Mokiniai rašė dailyraščiu, kovo 2 dieną parengta dailaus rašto darbų parodėlė. Kovo 3–5 dienomis vyko raštingiausio mokinio konkursas. Kovo 6 dieną parengta piešinių ir kūrybinių darbelių paroda „Mano Lietuva“. Kovo 9 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Gerdos Navikienės 4a klasės mokiniai pakvietė  visus pradinukus į rytmetį „Minime Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo bei Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienas“ aktų salėje. Kovo 10 dieną buvo surengtas meninio skaitymo konkursas, skirtas Mokyklų bendruomenių metams.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu