Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Projektas

  velyku_margutisRamygalos gimnazijos Jotainių skyriaus mokiniai vykdė projektą „Velykų margutį ridenu“. Jis prasidėjo prieš atostogas. Vaikai ruošėsi gražiausiai pavasario šventei – Šv. Velykoms. Kartu su savo mokytojomis jie prisiminė šios šventės papročius, tradicijas. Pasigaminę verbas, kiškučius ir kitas šventines puošmenas, išskubėjo atostogauti. Sugrįžo po atostogų nešini nuo šventės likusiais margučiais ir ko tik nedarė: rinko tvirčiausią, įdomiausią margutį, rengė margučių ridenimo varžybas, žaidė įvairius žaidimus, piešė, klijavo. Mokinių kūrybiniai darbeliai sutilpo į didelį ir spalvingą kiaušinį. Taip sudalyvavo ir konkurse „Vaikų Velykėlės 2017“.


  Galerija.


  Viktorina

  zaidziu_zodziu_2017Saulėtą 2017 metų balandžio 20 dienos rytą Pijus Petravičius (3a), Matas Žvybas (3a), Arnas Kriščiūnas (3a) kartu su gimnazijos logopede Jurgita Pakšyte skubėjo į Panevėžio rajono švietimo centrą, į viktoriną „Žaidžiu žodžiu“. Knygų skaitymui skirtame renginyje dalyvavo vienuolika rajono mokyklų trečiųjų klasių mokinių komandų. Kiekviena komanda, patekusi į viktorinos „Žaidžiu žodžiu“ biblioteką, turėjo atlikti daug įvairių užduočių, lavinančių svarbiausias kompetencijas: komunikavimo, mokėjimo mokytis, pažinimo, iniciatyvumo, kūrybingumo, asmeninę ir kultūrinę. Atlikdami kalbos užduotis mokiniai turėjo išgirsti, pamatyti, papasakoti, atpažinti, paskaityti, parašyti, ištaisyti, surasti ir kitas užduotis. Komandos aplankė 11 knygų lentynų, kuriose buvo įvairios kalbos užduotys. Priėję raidėmis pažymėtas knygų lentynas, mokiniai tobulino kalbos gramatinio taisyklingumo, klausymo, skaitymo ir teksto suvokimo įgūdžius, plėtojo žodyną. Mokinių noras apsilankyti visose užduočių stotelėse neišblėso iki pat renginio pabaigos, o viktorinoje naudojamos interaktyvios priemonės leido žaismingai skelbti užduotis bei skaičiuoti balus, kurie po kiekvienos užduoties, vaikų džiaugsmui, virsdavo saldainiais. Renginio pabaigoje viktorinos organizatorės pasidžiaugė, kad mokiniai buvo susikaupę, draugiški, mokėjo bendrauti ir bendradarbiauti. Ramygalos komanda, surinkusi 105 taškus, užėmė trečiąją vietą. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Alma Namavičienė visiems viktorinos dalyviams įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanėles.


  Galerija.


  „Kūrybinės dirbtuvės 2017“

  kd2017Balandžio 13 dieną Ramygalos gimnazijos pedagogai kėlė kvalifikaciją, sėmėsi gerosios patirties, įgijo kompetencijų dalyvaudami tradicinėje praktinėje konferencijoje „Kūrybinės dirbtuvės 2017“, kuri vyko Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijoje. Pernai „Kūrybinės dirbtuvės“ Panevėžio rajono švietimo darbuotojams buvo surengtos mūsų gimnazijoje.  Šių metų praktinė konferencija vadinosi „Mokykla be sienų“ ir buvo skirta integruotam mokinių ugdymui netradicinėse erdvėse, todėl metodinės patirties sklaida vyko gimnazijos socialinių partnerių edukacinėse erdvėse. Konferencijos dalyviams buvo pasiūlytas įdomios edukacinės veiklos Krekenavos girininkijoje, Krekenavos regioniniame parke, Radviliškių kaimo kepykloje, Krekenavos parapijos namuose.

  Ramygalos gimnazijos pedagogai dėkoja „Kūrybines dirbtuves 2017“ organizavusiam Panevėžio rajono  Švietimo centrui ir kūrybingiems renginio šeimininkams – kolegoms iš Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos.


  Galerija.


  Konkursas

  jaunas_zmogus_xxiIX Tarptautiniame jaunimo fotografijos konkurse „Jaunas žmogus XXI amžiuje 2017“, kuris propaguoja meninę fotografiją jaunimo tarpe ir skatina jaunuosius fotografus kultūriniam bendradarbiavimui, dalyvavo 176 jaunieji fotografai iš Estijos, Vokietijos, Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos, Jungtinės Karalystės. Jie konkursui pateikė 1467 darbus. Šiame konkurse dalyvavo trys mokytojos Viktorijos Paškevičienės vadovaujamo fotografijos būrelio „Pasaulis pro objektyvą“ narės: Armina Gedgaudaitė (IIIa), Urtė Šlevaitė (IIIa), Rugilė Kancytė (IIIb). Savo amžiaus grupėje Garbės diplomu apdovanota Urtė Šlevaitė, kuri pakviesta dalyvauti tarptautiniame jaunųjų fotografų seminare-plenere „Stop frame“, kuris vyks 2017 metų birželio 5–9 dienomis Kauno Žalgirio jachtklube.


  Sveikiname Urtę ir jos mokytoją!

  Margučių varžytuvės

  marg_varzytuvesmarg_varzytuves2marg_varzytuves3marg_varzytuves4Pavasario atostogos visada ateina su viena didžiausių švenčių – Šv. Velykomis. Sugrįžę po atostogų, pradinių klasių vyresniosios mokytojos Nijolės Šlevienės auklėtiniai, 2b klasės mokiniai, pasižiūrėjo nuotaikingą Velykinę pasaką, ją aptarė. Gavę saldainių nuo Velykų  bobutės, vaikai linksmai pasidalino atostogų įspūdžiais, pasikalbėjo apie Šv. Velykų tradicijas savo šeimoje ir, žinoma, pasidžiaugė  atsineštais margučiais, aptardami jų marginimo technikas. Įdomiausias buvo ir daugiausia teigiamų emocijų padovanojo margučių ridenimas per pertraukas.

  Pamoka

  pamoka_2017Balandžio 5 dieną tikybos mokytoja metodininkė Sigutė Žalneriūnienė savo mokiniams surengė susitikimą su svečiais iš Panevėžio vyskupijos Šeimos centro. Šio centro direktorė Jolanta Masiokienė su savanoriais vedė pamoką tema „Moteriškumas ir vyriškumas, siunčiamas mums per medijas“. Darbas vyko mergaičių ir berniukų grupėse, buvo žiūrimos video reklamos, diskutuojama. Pamokos pabaigoje grupės parašė laiškus, ko ruošdamiesi šeimai tikisi berniukai iš mergaičių, o mergaitės iš berniukų. Tikybos mokytoja  Sigutė Žalneriūnienė jau suplanavo kitą susitikimą tema „Motinos ir tėvo vaidmuo šeimoje“.

  Rytmetys

  rytmetys_2017Saulėtą balandžio 3 dienos rytą grupelė Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“ priešmokyklinio amžiaus vaikų, lankančių logopedines pratybas, atskubėjo į gimnazijos logopedės Jurgitos Pakšytės kabinetą, kur vyko rytmetys „Klausau ir seku pasaką“. Vaikų ir juos atlydėjusių pedagogių laukė malonus siurprizas – spektakliukas. Logopedės Jurgitos Pakšytės paruošti 2a klasės mokiniai: Ieva Kirdeikytė, Titas Raila ir Titas Gvergždys – suvaidino lagamino pasakėlę „Saulė ir mėnulis“. Pasakų skrynelė buvo antroji staigmena darželinukams. Linksmai nusiteikę vaikai atpažino daugelį skrynelėje pasislėpusių pasakų personažų. Vaikai klausėsi pasakų „Kiškio lūpos“ ir „Kada gali valgyti?“ bei patys sukūrė pasaką apie šuniuką Amsiuką. Rytmečio pabaigoje logopedė padėkojo vaikams už aktyvų dalyvavimą ir pasidžiaugė, kad būsimieji pirmokai yra geri pasakų žinovai.


  Galerija.