Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Išvyka

  iia_vilniusGegužės 14 dieną IIa klasės mokiniai su savo klasės vadove Asta Brazdžioniene dalyvavo  edukacinėje išvykoje į Vilnių. Jie apsilankė vieno žymiausių XX a. lietuvių rašytojų Vinco Mykolaičio-Putino memorialiniame bute-muziejuje. Namuose, kuriuose atkurta autentiška aplinka, mokiniai susipažino su svarbiausiais Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimo ir kūrybos faktais. Baldai, knygos, paveikslai leido pajusti intelektualiai turtingą rašytojo namų atmosferą. Geležinkelių muziejuje mokiniai sužinojo, kada prasidėjo šios transporto rūšies era Lietuvoje ir pasaulyje, kokias istorijas muziejaus ekspozicijoje slepia geležinkelininkų darbo įrankiai. Pramoginė išvykos dalis buvo skirta aktyviai ir pakankamai azartiškai veiklai „Amerigo“ boulingo klube. Atitrūkę nuo kompiuterių ir televizorių, modernaus meno erdvėje, kurioje viskas žybsi ir blizga, o akį traukia kosmoso tema specialiai išpieštos sienos, mokiniai sveikai ir linksmai praleido laiką.


  Galerija.


  Futbolas

  futbolas_2019Gegužės 13 dieną vyko Lietuvos mokyklų mokinių futbolo žaidynių Panevėžio apskrities finalinės varžybos. Ramygalos gimnazijos komanda, treniruojama kūno kultūros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, iškovojo I vietą. Sveikiname Aivarą Zupką (6a), Pijų Kiuberį (6b), Svajūną Vasiliauską (6b), Roką Petravičių (5a), Skaistę Ulytę (5b), Deimantą Urboną (6a), Eidvilę Staniulytę (6b), Vakarį Kučį (6a), Lovarį Aleksandravičių (5b), Andrėją Zdanevičiūtę (5b), Kamilę Bružaitytę (5b), Viliją Pranauskaitę (5a)!

  Edukacinis spektaklis

  eduk_spektaklisGegužės 10 dieną Ramygalos gimnazijos 1–4 klasių mokiniai, paskatinti visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Stanislavos Subačienės, susitiko su Brokoliuku, teatralizuoto spektaklio–pasakos „Brokoliuko kelionė ir nuotykiai po sveikatos karalystę“ personažu. Kartu su VšĮ „Sveikatai palankus“ direktore, maisto technologe ir mitybos specialiste Raminta Bogušiene mokiniai keliavo po Daržovių karalystę, susipažindami ar pagilindami savo žinias apie cukraus žalą, daržovių ir vaisių naudą augančiam organizmui. Po spektaklio lektorė įteikė mokiniams „Sveikatos karalystės“ diplomus, padovanojo knygeles „Sveikatai palanki mityba. Brokoliukas“. Mokiniai pasižadėjo daugiau valgyti daržovių, kad būtų sveiki ir žvalūs.


  Galerija.


  Paskaita-praktinis užsiėmimas

  paskaita_praktikaGegužės 9 dieną Ramygalos gimnazijos aštuntų klasių mokiniai dalyvavo Panevėžio rajono visuomenės sveikatos biuro finansuojamoje paskaitoje-praktiniame užsiėmime „Sveikatai palanki vaikų mityba“. Renginį, kuris buvo sudarytas iš dviejų dalių, vedė sveikos mitybos specialistė, tinklalapio „Gydanti lėkštė“ įkūrėja, radio laidos vedėja, natūropatė Ingrida Kuprevičiūtė. Pirmoje, teorinėje dalyje, lektorė skaitė paskaitą apie maisto svarbą organizmui, imuniteto stiprinimą ir mitybą  gerai savijautai palaikyti, bandė atkreipti dėmesį į produktus, kurie mūsų organizmą gydo be vaistų, pristatė ir aptarė cukraus žalą žmogaus organizmui.  Praktinės dalies metu mokiniai gamino, degustavo ir vertino lektorės pasiūlytus sveikus natūralius užkandžius be pridėtinio cukraus – daržovių salotas ir sveikuoliškus sausainėlius.


  Galerija.


  Varžybos

  dviraciai2_2019dviraciai_2019Gegužės 4 dieną Utenoje vyko 2018–2019 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kalnų dviračių kroso finalinės varžybos. Ramygalos gimnazijos berniukų komanda, atstovaujama Nojaus Nikštelės (7a), Roko Miliūno (7a), Vakario Kučio (6a), Pijaus Kiuberio (6b), iškovojo penktąją vietą. Sveikiname jaunuosius dviratininkus ir jų trenerį, kūno kultūros mokytoją Egidijų Marozą!

  „Europos egzaminas“

  europos_egzaminasGegužės 9-ją, minint Europos dieną, aštuoni Ramygalos gimnazijos III–IV klasių mokiniai, paskatinti istorijos mokytojos Neringos Ramanauskaitės, dalyvavo  žinių apie Europos Sąjungą konkurse „Europos egzaminas“.

  Konkurso dalyviai pasitikrino savo žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas. Jau dešimtą kartą vyksiančiame „Europos egzamine“ daugiausiai taškų surinko Mantautas Raila (IIIa) ir pateko į II etapą. Sveikiname Mantautą ir linkime sėkmės kitame etape!

  Susitikimas

  susitikimas_ktuGegužės 7 dieną gimnazijos aktų salėje vyko susitikimas su KTU, vieno didžiausių technologiškųjų universitetų Baltijos šalyse, chemijos fakulteto atstove. II–IV klasių mokiniams buvo pristatytas Kauno technologijos universitetas, chemijos technologijos fakulteto studijų programos. Susitikimo dalyviai sužinojo, kur bus galima įsidarbinti pasirinkus chemijos technologijas ir inžineriją, ką studijuoti svajojantiems kurti molekules ar besirūpinantiems klimato kaita, mėgstantiems  ne tik pavalgyti, bet ir kurti receptus.