Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Kvietimas

  skelbimas

  Integruota anglų kalbos ir fizinio ugdymo tęstinė veikla

  anglu_integruotaBirželio mėnesį anglų kalbos mokytoja metodininkė Sandra Gruzdienė ir fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Egidijus Marozas sumanė integruotą anglų kalbos ir fizinio ugdymo tęstinę veiklą IIb klasės mokiniams – „Renkuosi šį mėnesį gyventi sveikiau“. Mokytoja Sandra sukūrė iššūkį Walk15 programėlėje ir pakvietė mokinius prie jo prisijungti, jame dalyvaudama ir pati. Ar pavyks nužingsniuoti kartu 100 000 žingsnių iki mokslo metų pabaigos? Ar pavyks keisti mitybos įpročius? Prie žingsniavimo iššūkio prisijungė 8 mokiniai. Netrukus jie viršijo numatytą žingsnių skaičių! Vieni konkuravo tarpusavyje, kiti džiaugėsi asmeniniu indėliu į bendrą rezultatą. Iki birželio 23 dienos dešimtokai kartu nužingsniavo 1 350 396 žingsnius! Su fizinio ugdymo mokytoju Egidijumi mokiniai konsultavosi dėl individualaus sportavimo namuose. Net pjaudami žolę fiksavo žingsnius. Dešimtokai angliškai pildė asmeninius dienoraščius, kuriuose žymėjo, ką nuveikė dėl savo sveikesnės gyvensenos. Dauguma apribojo suvartojamą cukrų (mažino jo kiekį arbatoje, mažiau valgė saldumynų, labai sumažino nesveiko maisto ir gėrimų vartojimą, pakeisdami juos sveikesniais produktais), ėmė dažniau gerti vandenį. Mokytoja Sandra yra labai dėkinga kiekvienam IIb klasės mokiniui už ryžtą priimant iššūkį ir pastangas siekiant rezultato. Mokytoja nuoširdžiai linki  mokiniams taip gyventi ir toliau, kad sveikas gyvenimo būdas taptų jų gyvenimo būdu.


  Sporto ir sveikatingumo diena

  sporto_diena_2021Birželio 15 dieną 3a ir 3b klasių vadovių Astos Kuodytės ir Vitos Milašienės sumanymą surengti savo auklėtiniams „Sporto ir sveikatingumo dieną“ gimnazijos stadione palaikė ir visokeriopą pagalbą organizuojant teikė fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Marozas. Trečiokai išbandė savo jėgas įvairiose sportinėse rungtyse. Mokytojai džiaugėsi, kad prie sportuojančių būsimųjų ketvirtokų būrio aktyviai prisijungė ir 1a klasės mokiniai su savo mokytoja Gerda Navikiene.


  Galerija.


  Būsimųjų pirmokų dienos

  pirmoku_dienos3_2021pirmoku_dienos2_2021pirmoku_dienos_2021Birželio 21–23 dienomis Ramygalos gimnazijoje buvo organizuotos būsimųjų pirmokų dienos „Susipažinkime su mokykla“. Gimnazijos sporto salėje būsimieji pirmokai ir jų tėveliai susitiko su gimnazijos administracija, pagalbos mokiniui specialistais. Vėliau dalyvavo Panevėžio r. vaikų muzikos mokyklos specialistų paruoštoje pamokoje-koncerte. Kitomis dienomis vyko būsimųjų pirmokų mokyklinės brandos vertinimas . Mokytojos Vilma Kučienė ir Vita Milašienė organizavo įvairias veiklas, kurių tikslas buvo supažindinti vaikus su mokyklinėmis erdvėmis, skatinti kūrybiškumą, bendravimą ir bendradarbiavimą.


  Netradicinio ugdymo dienos

  gileta_svilpaite_8a_citataBirželio 14–18 dienomis mokiniai dalyvavo netradicinio ugdymo veiklose. Birželio 14 dieną – socialinių mokslų (istorijos, geografijos) ir IT diena, kuri visų pirma buvo skirta Gedulo ir vilties dienai paminėti. 5–6 klasių mokiniai žiūrėjo dokumentinį  filmą „1941-ieji. Tremtis vaikų akimis“, reflektavo ir kūrė darbus „Man tremtis, tai…“, kuriuos įkėlė į IT mokytojos Editos Petuškienės sukurtą padlet „sieną“. Su geografijos mokytojomis Birute Tamokaitiene ir Justina Meilutiene 7–8 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Tremties keliai ir jų įamžinimas Lietuvoje“. Aštuntų klasių mokiniai su mokytoja Birute Tamokaitiene dalyvavo sukurtų pateikčių tema „Tremtis ir mūsų giminė“ pristatyme. Su istorijos mokytoja Vaida Bakšiene I–III klasių mokiniai dalyvavo netradicinio ugdymo veikloje „Apie tremtį kitaip: „Misija Sibiras“ ekspedicijų pristatymas“. Jie susitiko su „Misija Sibiras“ dalyviu R. Masilioniu, atliko užduotį, pasinaudoję padlet programėle. Informatikos mokytoja Edita Petuškienė 5–8, I–III klasių mokinius pakvietė paminėti Tarptautinę blogerių dieną. Susipažinę, kas yra tinklaraštis ir kaip jis kuriamas, mokiniai atliko užduotį. Blogerio įrašą skiltyje „Jūsų Blogas negali būti blogas“ įkėlė į  padlet „sieną“.


  https://padlet.com/petuskiene/ww7x0qr1m836bnr7?fbclid=IwAR2D8SZb0M5hr7TZh8LKMj99bHNy8GJcNYl68iCBVsUskoV3GYQCDnYgFGI


  Birželio 15-oji buvo skirta dorinio, menų, technologijų ir fizinio ugdymo dalykams. Jos tema „Aš galiu“. 8–III klasių mokiniai dalyvavo Dizaino asociacijos kūrybinėse dirbtuvėse „Kalbėk vaizdu“. Užsiėmimą vedė lektorius Marius Žalneravičius. Prisijungimas vyko per GOOGLE MEET,  o užduočių atlikimas – Miro platformoje. Etikos ir tikybos mokytojas Mantas Masiokas vedė virtualią ekskursiją po Krekenavos baziliką. Mokiniai dalyvavo Kahoot žaidime. Po to miesto parke susitiko su fizinio ugdymo mokytoju Egidijumi Marozu  linksmosiose estafetėse. Gyvenantys ne Ramygaloje jungėsi į susitikimą per Zoom platformą. Mokiniai atliko tikybos mokytojos Sigutės Žalneriūnienės paskirtą užduotį nufotografuoti (nufilmuoti) savo talentus arba pomėgius.


  Birželio 16-oji – kalbų diena „Žodis, jausmas, vaizdas“.  Mokiniai turėjo pasirinkti trumpą ištrauką iš mėgstamo kūrinio (lietuvių, anglų arba rusų kalba), nufotografuoti vaizdą, kuris perteikia nuotaiką, iliustruoja ar kitaip atspindi pasirinktą tekstą, visa tai sukelti į vieną dokumentą ir atsiųsti kalbų mokytojoms Astai Vaičiūnienei, Danguolei  Žąsinaitei, Rimantai Černogačienei, Rimai Kerbelienei, Sandrai Gruzdienei, Orintai Gerdvilienei, Laimai Grikšaitei, Almai Petrauskienei.


  Birželio 17-oji – gamtos, tiksliųjų mokslų arba „Tyrėjų diena“ mokinius sudomino sekančiomis veiklomis. Fizikos mokytoja Laima Skiauterienė pasiūlė 7–11 mokiniams pagaminti karšto oro balioną, povandeninio laivo modelį. Su matematikos mokytojais Viliumi Grockiu, Inga Bubiniene, Laimute Krištopaityte mokiniai dalyvavo veikloje „Matematika šalia“: rinko duomenis, juos apdorojo, kūrė pateiktis. Su biologijos mokytoja Julija Liesiene tyrinėjo fizinio krūvio įtaką kvėpavimo ir kraujotakos sistemoms, spalvas virtuvėje. I–II klasių mokiniai su chemijos mokytoja Galina Zyuba gilinosi į gamtos indikatorių temą.


  Birželio 18-ją vyko pagalbos mokiniui specialistų diena „Aš galiu“. Peržiūrėję filmą „Žemės žvaigždutės“, turėjo parašyti laišką draugui, kuris yra nedrąsus ir savimi nepasitikintis, įvardinant emocijas, išgyventas filmo metu.


  Galerija.


   

  Edukacinė išvyka

  3a_siauliaiDėl karantino 3a klasės mokiniai neturėjo galimybių kartu pakeliauti. Pradinių klasių mokytoja metodininkė Asta Kuodytė išsiaiškino, kad Šiauliuose yra buvusi tik Kamilė, štai kodėl trečiokai birželio 8 dieną keliavo link Radviliškio ir Šiaulių. Edukacinės išvykos į Šiaulius metu buvo aplankytas dviračių muziejus, Šiaulių akademijos botanikos sodas. Mokiniams smagu buvo bėgioti Talkšos ežero pakrantėje sukurtame septynių ratų akmeniniame energetiniame labirinte, išbandyti savo jėgas ant lauko treniruoklių. Didelį įspūdį paliko Lietuvos rekordų knygoje užfiksuota didžiausia gyvūno skulptūrą „Geležinė lapė“. Prisiminę pasaulio pažinimo pamokoje minėtą ir nuotolinėje pamokoje Klaipėdos laikrodžių muziejuje aplankytą ekspoziciją, trečiokai aplankė Šiaulių miesto Saulės laikrodžio aikštę. Mokytojos Astos auklėtiniai surado vieną seniausių Lietuvoje saulės laikrodį ant Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros sienos. Pasukę Šiaulėnų kryptimi, trečiokai apsilankė prie 21 metro aukščio apžvalgos bokšto. Kadangi į bokštą buvo kilta ne vieną kartą, tai įkopti į  „Šiaulės“ (Saulės ) kalną pavyko tik trims patiems ištvermingiausiems. Išvykos metu vaikams teko priimti ne vieną iššūkį, bet trečiokai puikiai su jais susidorojo. Pasak vaikų, pavargo „žiauriai“, bet grįžo labai patenkinti ir laimingi.


  Galerija.


  Mokinių konferencija

  Dalyvavimo pradinių klasių mokinių konferencijoje patirtį mūsų gimnazijos mokinukai jau turi. 5–IV klasių mokiniai iki šiol tokios patirties sėmėsi dalyvaudami kitose šalies mokyklose organizuojamose mokinių konferencijose. Šiais mokslo metais mūsų gimnazijoje buvo surengta pirmoji  5–II klasių mokinių konferencija. Birželio 21 dieną buvo pristatyti 25 per mokslo metus vykdyti ilgalaikiai projektiniai darbai iš technologijų, istorijos, pilietiškumo pagrindų, tikybos, dailės, chemijos, lietuvių kalbos ir literatūros, geografijos, fizikos, etikos, anglų kalbos. Pirmosios  mūsų gimnazijos mokinių mokslinės konferencijos iššūkį drąsiai priėmė Andrėja Bartaševičiūtė (5a), Vakarė Liužinaite (5a), Dominyka Masiokaitė (5a), Auksė Stiklinskaitė (5a), Rugilė Šiaulinskaitė (5a), Urtė Zupkaitė (5a), Skaistė Čeponytė (5b), Mingailė Marčiukonytė (5b), Gabija Masilionytė (5b), Akvilė Bieliauskaitė (6a), Ieva Kirdeikytė (6a), Viktorija Pratusytė (6a), Karina Virvičiūtė (6b), Viktorija Janionytė (7b), Rugilė Bielskytė (8a), Augustė Buziūtė (8a), Liveta Pratusytė (8a), Gileta Švilpaitė (8a), Jorinta Viliūnaitė (8a), Eidvilė Staniulytė (8b), Saida Kunigel (Ia), Kamilė Masiokaitė (Ia), Airelija Marozaitė (Ia), Domantas Augulis (Ib), Indrė Krištopaitytė (Ib), Greta Viliūnaitė (IIa). Rugilė Bielskytė (8a) konferencijos metu pristatė net 3 ilgalaikius projektinius darbus iš fizikos, chemijos ir anglų-lietuvių kalbų. Renginio moderatorė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Petrulytė, aptardama pristatymus, pažymėjo mokinių darbuose taikytų metodų įvairovę, su kokiu kruopštumu atlikti darbai, kad mokiniai sugebėjo sudominti, konferencijos dalyviai sužinojo daug įdomių ir netikėtų dalykų. Projektinių darbų vertinimo komisijos narė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Danguolė Žąsinaitė paragino ateityje atkreipti didesnį dėmesį į taisyklingą tartį projektinio darbo pristatymo metu, pasitikrinti, kad skaidrėse nebūtų rašybos, skyrybos klaidų. Vertinimo komisijos narė, dailės mokytoja Rima Miliūnienė pagyrė mokinius už skaidrėse naudojamų fonų, spalvų, stilių, efektų, vaizdų įvairovę.  Kalbėdamas konferencijos pabaigoje gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas džiaugėsi, kad renginys pavyko. Įgyti kalbėjimo prieš auditoriją, pateikčių kūrimo, darbo pristatymo įgūdžiai bus reikalingi ateityje. Direktorius linkėjo tęsti naują gimnazijos tradiciją – ilgalaikių projektinių darbų ir jų pristatymo konferencijų tradiciją. Nemažos patirties šioje srityje įgijo ir projektinių darbų vadovai: Vaida Bakšienė, Orinta Gerdvilienė, Laima Grikšaitė, Rima Kerbelienė, Mantas Masiokas, Justina Meilutienė, Rima Miliūnienė, Asta Naulickienė, Alma Petrauskienė, Laimutė Skiauterienė,  Asta Vaičiūnienė, Galina Zyuba, Sigutė Žalneriūnienė, Danguolė Žąsinaitė.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu