Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Skelbimas

  skelbimas

  Išvyka

  lenkija2_2016lenkija_2016Mokslo metų pabaigoje Ramygalos gimnazijos mokytojai ir aptarnaujantis personalas, laikydamiesi daugiametės tradicijos, susiruošia į išvyką. Gimnazijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkės Inos Babaitienės iniciatyva pernai buvo išbandytas maršrutas į kaimyninę šalį – Latviją. Šiemet birželio 29–30 dienomis ramygaliečiai lankėsi Lenkijoje. Dviejų dienų kelionės maršruto tikslas buvo Varšuva. Pirmą išvykos dieną jie aplankė Varšuvos karalių rūmus, grožėjosi senamiesčiu nuo Varšuvos bibliotekos stogo. Žingeidiems ekskursantams didelį įspūdį paliko Koperniko mokslo populiarinimo centras. Vėliau jie apsilankė Frederiko Šopeno muziejuje, pasikėlė į Mokslo ir kultūros rūmų 30 aukštą, nuo kurio atsivėrė Varšuvos panorama. Pasivaikščiojo po Saksų parką, karališkuoju keliu žingsniavo į Varšuvos senamiestį, grožėdamiesi Prezidentūros, Universiteto centriniais rūmais, paminklais Juzefui Pilsudskiui, Mikalojui Kopernikui, Adomui Mickevičiui. Ne mažiau įspūdinga buvo ir antroji išvykos diena – aplankyti Vilanovo ir Lazienki rūmai su parkais.

  Mero pusryčiai 2016

  mero_pusryciai_2016Liepos 14 dieną gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas į Bistrampolio dvare vykusius tradicinius Mero pusryčius, skirtus pagerbti pažangiausius Panevėžio rajono abiturientus, palydėjo 4 Ramygalos gimnazijos abiturientus. Tarp padėkos šventėje dalyvavusių 15 abiturientų, kurių valstybiniai brandos egzaminai įvertinti geriausiai – 86–100 balų, buvo Aira Basijokaitė (IVa), Dominykas Gvergždys (IVa) , Barbora Kisieliūtė (IVb), Artūras Kalvelis (IVb). Abiturientus sveikino, gerų rezultatų pasiekti padėjusiems pedagogams ir tėvams dėkojo Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis,  Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, jaunimo ir savivaldos reikalų komiteto nariai, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Kęstutis Rimkus. Svečiams koncertavo Ramygalos gimnazijos jaunosios bardės (vadovė Snieguolė Adomaitienė).


  Galerija.


  Festivalis-konkursas

  festivalis_2016Mano Dievas žolėj

  Mano žiogas ore

  Stygos danguj, stygos danguj

  Mūza delne

  (Saulius Mykolaitis „Matrica“)


  Gegužės 12 dieną Ramygalos gimnazijoje vyko jau IV dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas Sauliui Mykolaičiui atminti. Jame dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Vilniaus ir Šiaulių miestų, Biržų, Kaišiadorių, Kauno, Kėdainių, Panevėžio, Pasvalio, Rokiškio, Šilalės, Švenčionių, Ukmergės, Vilniaus rajonų. Renginį atidarė ir dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas. Klausantis būrio jaunų, drąsių ir neabejotinai talentingų atlikėjų prieš žiūrovus vėrėsi jautrus jauno žmogaus pasaulis, nupieštas pačių sukurtomis melodijomis ir žodžiais. Skambėjo dainos lyg vėjui parašytos ataskaitos, kvepiančios mėtomis, pažadu užaugti. Jaunuosius atlikėjus vertino komisija, kuriai vadovavo teatro ir kino aktorius, bardas, dainuojamosios poezijos festivalių rengėjas Gediminas Storpirštis. Jam talkino Karolina Raziūnienė, Ramygalos kultūros centro meno vadovė, Dainius Žvirgždas, Sauliaus Mykolaičio bendramokslis.  Dalyviai buvo apdovanoti Panevėžio rajono Ramygalos gimnazijos padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis, prizais. Dainuojamosios poezijos festivalio-konkurso Ramygaloje laureatu vyresniųjų grupėje tapo Kristijonas Ribaitis (Vilniaus kolegija), mokinių grupėje – Faustas Petriškis (Pasvalio Petro Vileišio gimnazija).
  Festivalio-konkurso dalyviams ir žiūrovams buvo pristatyta Sauliaus Mykolaičio dainos „Nupiešti pasaulį“ karaoke versija, kurios idėją pasiūlė ir įgyvendino gimnazijos socialinė pedagogė Aušra Volkovienė, panaudojusi  gražiausius, nuoširdžiausius ir įspūdingiausius gimnazijos bendruomenės narių piešinius. Aktų salės dekorą kūrė floristė Aistė Jagminienė ir muzikos mokytoja Snieguolė Adomaitienė. Renginį vedė IVa klasės mokinės Aldona Skiauterytė ir Akvilė Nemanytė, fotografavo IVb klasės mokinė Barbora Kisieliūtė.
  Festivalio organizatoriai ir dalyviai nuoširdžiai dėkoja Dainuojamosios poezijos festivalio-konkurso globėjai Panevėžio rajono savivaldybei, festivalio partneriui VšĮ „Bardai LT“, rėmėjams: Lietuvos stiklininkų asociacijai (LSA) ir jos prezidentui Adolfui Siurbiui, UAB „Niklita“.


  Galerija.


  Išvyka

  Gegužės 6–7 dienomis 5a klasės vadovė Giedrė Maželienė savo auklėtiniams surengė edukacinę-pažintinę išvyką į Molėtų observatoriją. Išvykos programa buvo skirta padėti mokiniams suvokti Žemę kaip Visatos dalelytę, mokyti orientuotis žvaigždynuose, stebėti žvaigždes ir planetas,   susipažinti su Lietuvos astronomijos naujienomis, teleskopais. Penktokai aplankė etnokosmologijos muziejų, kuris savo išvaizda ir vidumi panašus į skraidančią lėkštę, grožėjosi nuostabiomis spalvotomis planetų, žvaigždžių ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukomis. Mokiniai dalyvavo astronomijos programoje „Žvaigždėtos naktys“. Naktinės ekskursijos metu stebėjo įdomiausius tą naktį matomus dangaus objektus observatorijos ekskursiniu teleskopu. Mokiniai susipažino su naktinio dangaus vaizdu, žvaigždynais ir ryškiausiomis žvaigždėmis specialaus astronominio lazerio pagalba.

  Žygis

  6b_zygis6b klasės vadovo Viliaus Grockio auklėtiniai vasaros atostogas pradėjo dviračių žygiu į Lietuvos Prezidento Antano Smetonos tėviškę Užulėnyje. Pakeliui aplankę Vadoklius, žygio dalyviai sustojo prie Prezidento gimtojo namo pamatų, vėliau susipažino su jo dvaru Užugiryje. Grįždami namo, kirto Piktakalnio mišką, kur rado 1863 metų sukilėliams skirtą paminklą, ir per Žižmius, Daniūnus pasiekė namus.

   

  Galerija.


  Pilietinis projektas

  pilietinis_projektasPilietinis projektas „Aš už Lietuvą!” pirmasis pasitinka mūsų valstybės atkūrimo šimtmetį. Jo idėja – padovanoti po gerą darbą savo šaliai ir taip drauge kurti šaunesnę Lietuvą. Projekto iniciatoriai kvietė rinktis gerą darbą savo šaliai ir padovanoti jį gegužės 27-ąją, kuomet švenčiama tarptautinė Kaimynų diena. Ramygalos gimnazijos muziejus, kuriam vadovauja mokytoja Irena Zubauskienė, ta proga organizavo atvirų durų dienas. Gegužės 27 dieną vyko edukacinis užsiėmimas „Liaudies menas: audiniai, tautinės juostos, siuvinėjimas, pynimas iš vytelių“ Ramygalos vaikų lopšelio-darželio „Gandriukas“ šešiametukų auklėtinių grupei. Gegužės 28 dieną muziejuje lankėsi 45-osios laidos abiturientai, po 28 metų trumpam sugrįžę į mokyklą. Gegužės 30 dieną lankytojai galėjo susipažinti su parodomis „Senoji Ramygala“, „Ramygalos mokykla“, ekspozicija „Prisimename Saulių Mykolaitį“. Birželio 1 dieną muziejuje lankėsi būsimieji pirmokai su tėveliais.