Išvyka

6a_karmuzLapkričio 23-oji – Lietuvos kariuomenės diena. Ta proga lapkričio 25 dieną 6a klasės vadovė Giedrė Maželienė savo auklėtiniams surengė edukacinę išvyką į Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejų. Čia šeštokai susipažino su ginklų istorijos ekspozicija „Pasaulinė ginklų raida nuo XVI iki XX amžiaus“. Ekskursijos vadovas labai įdomiai papasakojo apie ekspozicijų „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) karybos istorija XIII–XVII amžiuje“ bei „Lietuvos kariuomenė 1920–1940 metais.“ eksponatus. Kita edukacinės išvykos dalis buvo skirta apsilankymui atsinaujinusiame laipiojimo centre „Miegantys drambliai“, kuris užkrečia prie kompiuterių ir televizorių prilipusius vaikus laipiojimo virusu, išjudinančiu kiekvieną kūno dalelę.

Knygos pristatymas

knyg_pristatknyg_pristat2Lapkričio 25 dieną Naujamiestyje vyko baigiamasis Panevėžio rajono pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso renginys. Jame pristatyta mokinių kūrybos knyga. Šios knygos pristatyme dalyvavo net 15 jaunųjų kūrėjų iš mūsų mokyklos: mokytojos Laimos Černienės mokiniai: Pijus Janionis, Dominyka Kaliasaitė, Smiltė Šiaulinskaitė, Gytis Zabiela, mokytojos Dalės Briaunienės auklėtiniai: Deividas Liberis, Rokas Petravičius, buvę mokytojos Gerdos Navikienės mokiniai: Tomas Babkauskas, Rugilė Čiapaitė, Tadas Indriuška, Saida Kunigel, Samanta Želnytė, mokytojos Astos Kuodytės mokiniai iš Jotainių skyriaus: Greta Skujytė, Andrius Vaitelis, Orinta Žukauskaitė, Klaudija Žukauskaitė. Jie pasižiūrėjo šeimininkų spektaklį „Išvaduotojas“, pastatytą pagal konkurso nugalėtojos sukurtą pasaką. Mokiniai buvo apdovanoti pasakų knygomis, kuriose yra jų pačių kurtos ir iliustruotos pasakos.

Susitikimas

v.v. landsbergisLapkričio 24 dieną 5a klasės mokiniai (Rokas Miliūnas, Saida Kunigel, Modestas Raila, Roberta Šambarauskaitė, Eigintas Tonkūnas) su lietuvių kalbos vyresniąja mokytoja Rimanta Černogačiene Panevėžio rajono Švietimo centro kvietimu dalyvavo susitikime su rašytoju, bardu, filmų režisieriumi Vytautu V. Landsbergiu. Susitikimo su arklio Dominyko, Rudnosiuko, briedžio Eugenijaus, skruzdėlytės Birutės istorijų autoriumi metu vaikai  klausėsi linksmų dainelių, pasikasę dešinįjį ir kairįjį smegenų pusrutulius, kartu su rašytoju ėmėsi rimčiausio darbo – pasakos kūrimo. Mokiniai siūlė siužetus, rašytojas patarė, kaip pasirinkti patį tinkamiausią, kaip „padidinti bėdą“, kad istorija užgniaužtų kvapą.

Tinklinis

tinklinis3_2016Lapkričio 24 dieną  Naujamiesčio gimnazijoje vyko Panevėžio rajono gimnazijų žaidynių merginų komandų tinklinio finalinės varžybos. Ramygalos gimnazijos komanda, vadovaujama kūno kultūros mokytojos metodininkės  Giedrės Maželienės, iškovojo III vietą. Sveikiname!

Apsilankymas pašto skyriuje

pastas_ramygalaJei paklaustumėte, kas mokykloje labiausiai laukia Kalėdų, tai būtų pirmokai. Šią savaitę pradinių klasių mokytojos metodininkės Gerdos Navikienės auklėtiniai parašė laišką Kalėdų seneliui ir lapkričio 23 dieną nunešė į Ramygalos pašto skyrių, išsiuntė... Laiške vaikai rašė, kaip jiems sekasi mokykloje, kaip ruošiasi ir laukia Kalėdų, pakvietė Senelį į adventinę-kalėdinę programą. Gal atvyks?.. Pašto skyriuje pirmokai susitiko su pašto darbuotoju Andriumi Pratusiu. 1a klasės mokinius jis supažindino su pašto veikla, atsakė į vaikučių klausimus. Pirmokai labai apsidžiaugė gavę dovanų tikrą Ramygalos pašto skyriaus antspaudą. Jie pagalvojo, kad rinkti įvairių įstaigų antspaudus būtų labai įdomu.

Išvyka

5b_pan5b_pan25b_pan35b klasės vadovė Sandra Gruzdienė, siekdama pažinti savo auklėtinius neformalioje aplinkoje, telkti klasės kolektyvą, ugdyti kultūringo bendravimo įgūdžius, lapkričio 18 dieną surengė pirmąją mažą klasės išvyką į Panevėžį. Penktokai apsilankė Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“, kur centro vadybininkė sutiko suorganizuoti atskirą kino seansą 5b klasei, kad niekieno netrukdomi ir neblaškydami aplinkinių, pasižiūrėtų nuotaikingą animacinį filmą „Didysis šunų pabėgimas“.

Išvyka

1b_pan41b_pan31b_pan21b_panLapkričio 23 dieną pradinių klasių vyresnioji mokytoja Lidija Striškienė savo auklėtiniams 1b klasės mokiniams surengė edukacinę išvyką į Panevėžį. Pirmokai ne tik sužinojo, kas yra muziejus, bet ir įtvirtino praktinius saugaus eismo, kultūringo elgesio viešoje vietoje, bendravimo įgūdžius. Panevėžio kraštotyros muziejuje mokiniai išklausė pasakojimą apie Panevėžio kraštą, susipažino su muziejaus ekspozicija. Vaikai atliko įdomias užduotis: trynė grūdus, „matė“ urvinį žmogų, kalbėjosi senoviniu telefonu, žaidė kompiuterinį žaidimą. Po to dalyvavo edukacinėje pamokoje – mokėsi gaminti rankų darbo popierių. Šiuo darbeliu per Šv. Kalėdas pradžiugins namiškius.