Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  „Sudie, pradine!“

  sudie_pradine_2017Gegužės 30 dieną Ramygalos gimnazijos Jotainių skyriuje vyko netradicinio ugdymo diena-šventė „Sudie, pradine!“. Šiais mokslo metais pradinę mokyklą sėkmingai baigė 4 ketvirtos klasės mokiniai: Gintarė Gabulaitė, Mantas Miškinis, Klaudija Žukauskaitė, Orinta Žukauskaitė. Ramygalos gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas šiems mokiniams įteikė pradinio išsilavinimo pažymėjimus. Į aukštesnę klasę direktoriaus įsakymu perkelti 8 Jotainių skyriaus mokiniai iš 1–3 klasės. Garbės raštu už labai gerą mokymąsi paskatinta pirmos klasės mokinė Rusnė Adomaitytė, antros klasės mokinė Kamilė Kontrimaitė, trečios klasės mokinė Greta Skujytė.

  Kadangi Jotainių skyrius yra uždaromas, „Sudie, pradine!“ tarė visa Jotainių skyriaus bendruomenė. Kaip sakoma, kiekvieno etapo pabaiga yra naujo etapo pradžia! Sėkmingos pradžios ir iki susitikimo Ramygalos gimnazijoje!


  Galerija.


  Išvyka

  7b_holokaustasBirželio 13 dieną 7b klasė, vadovaujama klasės vadovo Viliaus Grockio, dalyvavo pažintinėje išvykoje. Jos metu septintokai susipažino su Panevėžio krašte vykdytu holokaustu. Jie aplankė Žaliojoje girioje esančią holokausto aukų atminimo vietą bei Kaizerlingo miškelyje prie Panevėžio esantį memorialą. Pagerbę minėtose vietose sušaudytų apie 5 tūkstančius žmonių atminimą, būsimieji aštuntokai išvyką tęsė toliau. Antroji išvykos dalis buvo skirta aktyviam poilsiui – susipažinimui su dažasvydžiu. Nors žaidimo metu kai kurie įsigijo ne vieną mėlynę, tai nesutrukdė visiems patirti malonių įspūdžių.


  Galerija.


  Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimas

  pazymejimai3_2017pazymejimai2_2017pazymejimai_2017Birželio 9 dieną trisdešimčiai IIa ir IIb klasių mokinių įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai. Garbės raštu už labai gerą mokymąsi ir aktyvią popamokinę veiklą apdovanota IIa klasės mokinė Aušrinė Karolina Kairytė.  Dešimtokus, jau planuojančius tolesnę savo karjerą, pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas, klasių vadovės Ina Babaitienė ir Laima Grikšaitė.

  Išvyka

  6a_moletaiMokslo metų pabaigai 6a klasės vadovė Giedrė Maželienė savo auklėtiniams surengė turiningą 2 dienų išvyką į Molėtus. Kulionių kaime jie aplankė futuristinės išvaizdos Lietuvos etnokosmologijos muziejų, kuris yra pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Būsimieji septintokai dalyvavo  dieninėje ekskursijoje, kurios metu per požeminę muziejaus galeriją, tarsi mitologinio medžio šaknis, pakilo aukštyn ir susipažino su penkiose salėse išsidėsčiusia muziejaus ekspozicija, kurioje atskleisti skirtingi žmogaus, žmonijos ryšiai su Kosminiu pasauliu (senieji etniniai ryšiai, pasaulio matavimai, kalendoriai, astronomija, kosmonautika, nežemiškos gyvybės paieška, mūsų civilizacijos ateities galimybės). Salėje žiūrėjo dideliame ekrane demonstruojamas aukštos kokybės skaidres su pačiais įvairiausiais kosmoso vaizdais. Rankose palaikė kosminį „ateivį“ – meteoritą. Pasikėlę į 32 metrų aukštyje esančią aikštelę, pasigrožėjo įspūdingu vaizdu į 6 ežerus, Labanoro girios panorama. Apsistoję Labanoro girioje prie Bebrusų ežero esančioje „Rūtos“ stovyklavietėje, mokiniai išmėgino tinklinio, futbolo, krepšinio aikštynus, susipažino su naktiniu orientaciniu sportu. Įsitikino, kad naktį surasti 11 objektų yra pakankamai ekstremalu.


  Galerija.


  Išvyka į Molėtus

  11b_moletai311b_moletai211b_moletaiBirželio 4–5 dienomis IIIb klasė su savo klasės vadove Danguole Žąsinaite dalyvavo edukacinėje-pramoginėje išvykoje į Molėtus. Vienuoliktokai aplankė Lietuvos etnokosmologijos muziejų, susipažino su jo ekspozicija, o fizikos ir astronomijos žinias gilino ir sistemino paskaitos metu. Pasižiūrėjo didžiuliame ekrane demonstruojamų skaidrių su Visatos vaizdais, išryškinančiais mūsų planetos unikalumą, supažindinančiais su tolimesnėmis galaktikomis, kosminio pasaulio įvairove. Pakilo į apžvalgos bokštą, kuriame įtaisytas modernus teleskopas, pamatė dangaus skliautą primenantį kupolą, sudėtingą astrologinę aparatūrą. Grožėjosi iš čia atsiveriančiu įspūdingu vaizdu į šešis ežerus, Labanoro girią. Po ekskursijos pasivaikščiojo po muziejaus lauko ekspoziciją – lietuvišką Stounhendžą. Ne mažiau įspūdingais aplink tyvuliuojančių gražiausių Molėtų krašto ežerų vaizdais išvykos dalyviai grožėjosi nuo Mindūnų apžvalgos bokšto. Kadangi klasė yra sportiška, judri, smagu buvo laiką leisti prie ežero, žaisti tinklinį, futbolą.

  Išvyka į Ventspilį

  4a_ventspilisPradinių klasių vyresnioji mokytoja Vilma Kučienė savo vadovaujamos 4a klasės mokiniams, sėkmingai baigusiems pradinę mokyklą, surengė įspūdingą išvyką. Tačiau tai buvo kelionė ne į Lietuvos, o Latvijos pajūrį. Kartu su tėveliais ketvirtokai apsilankė Ventspilyje, viename gražiausių miestų Baltijos jūros pakrantėje, garsėjančiame savo spalvotomis karvutėmis ir gėlynais. Po pažintinės ekskursijos Livonijos ordino pilyje sekė plaukimas laiveliu „Hercogs Jakobs“ Ventspilio jūrų uosto vandenimis iki jūros vartų. Išvykos dalyviai pasivaikščiojo 1487,5 metrų ilgio molu, gėrėjosi jūros vaizdais iš 19 metrų aukščio apžvalgos aikštelės. Ketvirtokai nepraleido progos praeiti „Inkarų“ ir „Džiunglių“ takais, o taip pat pasidairyti po Ventspilio jūros paplūdimį, apdovanotą mėlynąja vėliava. Antroji išvykos diena buvo ne mažiau įspūdinga. Prasidėjo ji pasivaikščiojimu po Renkio parką su skulptūromis ir supynėmis ne tik vaikams, bet ir tėvams. Pajūrio parke aplankę buities muziejaus etnografinę ekspoziciją, senovinėje geležinkelio stotyje įsigijo bilietus ir pasivažinėjo tikru, anglimis kuriamu 1916 metų pavyzdžio traukinuku. Juo apvažiavę didįjį ratą pasileido pramogauti Ventspilio nuotykių parke – pramogų parke su atrakcionais. Po to sekė apsilankymas ir pramogos Vaikų parke, kuriame yra daugiau nei 40 įvairių žaidimo įrenginių vaikams. Simboliška, kad į namų pusę traukiančius ramygaliečius palydėjo Mariaus Jonučio išmarginta Ventspilio karvutė. Ekskursijos vadovės sudarytas maršrutas nuvedė keliauninkus į Kuldygą – Latvijos Veneciją. Ten teko pėsčiomis pereiti ilgiausią Europoje plytinį tiltą, kuris veda į miestelio centrą, ir pasigrožėti plačiausiu Europoje Ventos kriokliu (249 metrai). Išvykos dalyviai pasivaikšiojo po jaukų Kuldygos senamiestį, išsaugojusį šimtmečius nesikeičiančius medinės ir mūrinės architektūros pastatus, miesto išplanavimą.


  Galerija.


  Būsimųjų pirmokų dienos

  pirmoku_dienos_2017Tik nuaidėjo paskutinis skambutis abiturientams, ketvirtokai atsisveikino su pradine mokykla, o į gimnaziją gegužės 31 dieną jau sugūžėjo būsimieji pirmokėliai su savo tėveliais. Jie dalyvavo būsimųjų pirmokų dienų renginiuose. Su vaikučiais bendravo ir „prisijaukinti“ nepažįstamas gimnazijos erdves jiems padėjo pradinių klasių mokytojos Vilma Kučienė ir Nijolė Navalinskienė. Pirmąją dieną vaikai susipažino su klasėmis, koridoriais, sporto ir aktų salėmis, muziejumi, valgykla, sporto aikštynu... Tuo metu tėveliai susitiko su gimnazijos administracija ir pagalbos mokiniui specialistų komanda. Dieną užbaigė Panevėžio rajono muzikos mokyklos Ramygalos skyriaus auklėtinių koncertas. Kitomis dienomis vyko mokyklinės brandos logopedinis, psichologinis vertinimas.


  Galerija.