Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Parodos

  100_sirdziu3100_sirdziu2100_sirdziuGimnazijos bibliotekoje eksponuojama dailės mokytojos metodininkės Laimos Kiškienės mokinių iš 5a ir 5b klasės tapybos darbų paroda. Gimnazijos šimtmečio proga mokytoja II aukšto fojė surengė mokinių piešinių parodą „Šimtas širdžių gimnazijai“.

  Tarptautinis knygų skirtukų mainų projektas

  skirtukai_01Pirmą kartą gimnazijos 1–4 klasių mokiniai, paskatinti gimnazijos bibliotekininkės Daivos Leckienės, dalyvauja Tarptautiniame knygų skirtukų mainų projekte. Šis projektas apima bendradarbiaujančias mokyklas iš įvairių pasaulio šalių. Mokiniai turėjo sukurti knygų skirtukus ir jais apsikeisti su mokiniais iš kitos šalies. Spalio mėnesį mūsų gimnazijos mokinių pagaminti knygų skirtukai iškeliavo į Portugaliją, Escola Basica Sao Miguel do Milharado. Dabar jie nekantriai laukia siuntinuko iš Portugalijos.

  Gimnazijos bibliotekininkė Daiva Leckienė mano, kad tarptautinuose projektuose dalyvaujantys mokiniai dažniau pastebimi, dažniau įvertinamas jų kūrybiškumas, sumanumas, mokėjimas bendrauti ir bendradarbiauti. Šis skirtukų mainų projektas yra paprastas, įdomus būdas dalintis skaitymo malonumu ir susirasti naujų draugų, naudojantis mokyklų bibliotekomis visame pasaulyje. Ar žinote, kad pirmieji knygų skirtukai pasirodė apie 1850 metus.Šiuo metu jie gaminami iš pačių įvairiausių medžiagų, netikėčiausių formų.


  Galerija.


  Spektaklis anglų kalba

  spektaklis3_en18spektaklis2_en18spektaklis_en18Šiuolaikinis gyvenimas ne tik reikalauja puikių užsienio kalbos įgūdžių, bet ir gebėjimo jais naudotis įvairiose realiose situacijose. Lapkričio 5–6 dienienomis Ramygalos gimnazijos anglų kalbos mokytojos metodininkės Rima Kerbelienė, Viktorija Paškevičienė ir vyresnioji anglų kalbos mokytoja Sandra Gruzdienė savo mokiniams surengė išvyką į Vilnių, Lietuvos rusų dramos teatrą. Jie žiūrėjo American Drama Group Europe TNT Theatre Britain spektaklį „Romeo and Juliet“. Tai buvo septintas mokinių matytas originalus spektaklis anglų kalba. Profesionalių aktorių ir režisierių darbas sudarė sąlygas mokiniams ne tik pasiklausyti gyvos anglų kalbos, lavinti klausymo ir kalbos supratimo įgūdžius, bet ir praplėsti meninio suvokimo ribas, naujai pasižiūrėti į žymiausio anglų rašytojo Viljamo Šekspyro kūrinį.

  Istorijos, pilietiškumo ir anglų kalbos pamoka kitaip

  tarppilkudebesu„Tarp pilkų debesų“ – Rūtos Šepetys debiutinis romanas. Knyga kurta remiantis istorijomis, kurias autorė girdėjo iš genocidą išgyvenusių žmonių, lankydama gimines Lietuvoje. Ramygalos gimnazijos istorijos mokytojos Eugenija Naulickienė ir Neringa Ramanauskaitė mano, kad romaną turėtų perskaityti visi besidomintys istorija, ieškantys emocijas žadinančio kūrinio. Knyga išleista 53 pasaulio šalyse, o JAV įtraukta į privalomos literatūros jaunimui sąrašą. Pagal šį romaną sukurtas filmas, pasakojantis penkiolikmetės Linos, kuri svajojo studijuoti dailę, atostogauti prie jūros ir nueiti į pasimatymą su patinkančiu vaikinu, istorija. Bet..... 1941 metų birželio 14-osios naktį visas svajones nubraukė stiprūs sovietų kariškių smūgiai į duris. Lina kartu su broliu ir mama įgrūdami į gyvulinį traukinio vagoną ir ištremiami į Sibirą, kaip ir tūkstančiai lietuvių. Neabejingi tragiškam Linos ir jos šeimos likimui buvo ir II – IV klasių mokiniai, kurie istorijos mokytojų paskatinti, lapkričio 5 dieną nusprendė pasižiūrėti šį filmą. Mokytojos mano, kad kiekvieno gimnazisto širdį palietė jauno žmogaus stiprybė, dvasia, ištvermė, meilė savo šaliai, šeimai, mokėjimas išgyventi nežmoniškomis sąlygomis. Aptardamos filmą istorijos pamokose, mokytojos skatins mokinius prisiminti savo giminės istoriją, pakviesti pažiūrėti filmą tremtį patyrusius artimuosius. Anglų kalbos pamokose mokiniai filmą pristatys angliškai, nes jį žiūrėjo originalo kalba. Istorijos mokytojos Eugenija Naulickienė ir Neringa Ramanauskaitė įsitikinusios, kad netradicinės istorijos, pilietiškumo ir anglų kalbos pamokos tikslas buvo pasiektas. Svarbu, kad neprarastume ryšio su tautos praeitimi, kad kiekvienas suvoktume, jog be atminties nėra ateities.

  Sveikiname!

  juozas_zakevicius2juozas_zakeviciusRamygalos gimnazijos direktoriaus pavaduotojui administracijos ir ūkio reikalams Juozui Žakevičiui 60-mečio proga nuoširdžiai linkime šviesių ir viltingų, kupinų gyvenimo ir sielos ramybės dienų, kad širdyje užtektų vietos rytojaus norams ir artimos ateities išsipildymams!

  Apdovanojimas

  padeka_stanislava_subacienestanislava_subacieneSiekiant paminėti visuomenės sveikatos specialistų darbo svarbą ir reikšmę, Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija jau trečius metus iš eilės organizuoja metų visuomenės sveikatos specialisto rinkimus. Šiais metais apdovanojimų „Metų specialistas“ ceremonija vyko Kelmėje. Apdovanojimus įteikė Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos pirmininkė Danguolė Avižiuvienė, Vytenis Povilas Andriukaitis ir PSO biuro Lietuvoje vadovė Ingrida Zurlytė. Panevėžio rajono visuomenės sveikatos biuras apdovanojimui už darbštumą, profesionalumą, atsakingumą vykdant visuomenės sveikatos priežiūros funkcijas nominavo Stanislavą Subačienę, Ramygalos gimnazijos visuomenės sveikatos specialistę.


  Nuoširdžiai sveikiname!


  Kvalifikacijos tobulinimo renginys

  Spalio 29 dieną Ramygalos gimnazijos mokytojai dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo renginyje „Kaip išmokyti visą klasę po vieną į mokinį orientuoto ugdymo technologijomis“. Seminarą vedė lektorė Larisa Gražienė, Kauno „Saulės“ gimnazijos mokytoja-ekspertė. Renginio dalyviai įgijo teorinių ir praktinių žinių apie ugdymą, orientuotą į mokinį, sužinojo apie galimybes pažinti kiekvieną mokinį atskirai, apie metodus, padedančius motyvuoti vaikus, skatinti jų smalsumą.