Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Gimnazijos muziejus

  r.gudelisBirželio 17 dieną kunigas daktaras Rimantas Gudelis apsilankė Ramygalos gimnazijos muziejuje, kur jį pasitiko muziejininkė Irena Zubauskienė. Svečias susipažino su spaudinių, nuotraukų  ir kraštotyrinės medžiagos parodėlėmis, skirtomis Birželio 14-jai – Gedulo ir vilties dienai, Antanui Smetonai, pasirašė svečių knygoje, aplankė profesoriaus Alberto Zalatoriaus literatūrinę svetainę.


  Galerija.


  Pamokos kitaip

  pamokos_kitaipBirželio 17–20 dienomis Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvavo netradicinėje ugdomojoje veikloje, kurią skirtingomis dienomis organizavo mokytojų metodiniai būreliai.  Pirmadienį dorinio ugdymo, menų, technologijų, kūno kultūros metodinis būrelis surengė susitikimą su parapijos klebonu Alfredu Puško, kuris  mokinių grupėms vedė ekskursiją po Ramygalos Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią, jos sakralines erdves.  Mokiniai turėjo galimybę pakilti į bažnyčios bokštą ir pažvelgti į gimtąjį miestą beveik iš paukščio skrydžio. Sugrįžę į mokyklą jie susitiko su kunigu daktaru Rimantu Gudeliu, kuris pristatė bendrą Lietuvos ir Lenkijos dokumentinį filmą „Lietuviški TVANO keliai“, kurį režisavo  kino ir televizijos režisierius iš Varšuvos Tadeušas Bistramas, Bistrampolio dvaro statytojo proproanūkis, o prodiusavo VšĮ „Bistrampolio dvaras“.

  Nobelio premijos laureatas Henrikas Senkevičius  1880 metais gyveno Bistrampolio dvare ir tarp Panevėžio krašto bajorų ieškojo prototipų savo antrajam istorinės trilogijos romanui „Tvanas“. Šiame kūrinyje  minimos Panevėžio rajono vietovės – Krekenava, Upytė, Vadaktai, Pociūnėliai, Mitriūnai. Pasak kunigo Rimanto Gudelio, būdamas dvare Henrikas Senkevičius  rašė apie 1655-ųjų metų tvaną, kada pirmą kartą Lietuvos didžioji kunigaikštystė buvo okupuota švedų ir rusų. Lietuva tapo nebevaldoma, sutrikusi, nežinojo, ar jungtis prie Lenkijos, ar Kėdainių sutartimi jungtis prie Švedijos. Tuo metu atsirado narsūs bajorai, kurie išgarsino mūsų kraštą. Vadovaujami bajoro Butrimo, Liaudos ir Upytės krašto bajorai savo jėgomis sukūrė pirmuosius būrius, kurie ir pradėjo LDK išvadavimą. Jie pirmieji išėjo į sukilimą prieš caro ir švedų okupaciją ir šis tvanas buvo nugalėtas. Šį žygį išgarsinusiam Henrikui Senkevičiui  atminti Bistrampolio dvare buvo atidengta memorialinė lenta.


  Galerija.


  Mokomoji edukacinė programa

  Birželio 11 dieną „Renginių odisėja“ lektorė edukatorė Eglė Rakauskienė Ramygalos gimnazijos  šeštų mokiniams vedė mokomąją edukacinę programą „Švarios rankos – sveiki vaikai“, septintų klasių mokiniams – „Sveiko maisto ABC“.

  Pirmokų savaitėlė

  Birželio 10–12 dienomis pradinių klasių mokytoja metodininkė Laima Černienė ir socialinė pedagogė Aida  Bajorūnė Ramygalos gimnazijoje organizavo pirmokų savaitėlę „Susipažinkime su gimnazija“. Būsimųjų pirmokų tėveliai susitiko su gimnazijos direktoriumi, bendruomenės slaugytoja, socialine pedagoge, psichologe. Vaikai susipažino su mokykla, dalyvavo ekskursijoje po gimnaziją, žaidė, piešė ant asfalto, dalinosi kiekvienos dienos įspūdžiais. Ramygalos gimnazijos pagalbos mokiniui specialistų komanda vykdė būsimųjų pirmokų mokyklinės brandos įvertinimą.

  „Palėpės teatras 2019“ (5—8, I—III kl.)

  palepes_teatras2_2019Birželio 12–14 dienomis mūsų gimnazija toliau gyveno „Palėpės teatro“ festivalio ritmu, jaudindamasi, nerimaudama, aplodismentais kaskart pasitikdama vertinimo komisiją, nuoširdžiai plodama vaidinantiems ant scenos, atrasdama naujas mokyklinės scenos žvaigždes. Žiūrovų ir vertinimo komisijos dėmesiui 5–III klasės pristatė 11 vaidinimų. Birželio 14 dieną vertinimo komisija įteikė apdovanojimus 5a ir 5b klasės mokiniams ir mokytojams Aidai Bajorūnei ir Mantui Masiokui už menišką pusiausvyrą tarp tikrovės ir įkvepiančių pramanų spektaklyje „Snaigės, sraigės, vabalai, viskas atvirkščiai“, 6a klasės mokiniams ir mokytojai Julijai Liesienei už režisūrinius sprendimus, scenos judesio jėgą, teatro dvasios gyvastį spektaklyje „Melagių pilis“, 7b klasės mokiniams ir mokytojai Sandrai Gruzdienei už drąsą kalbėti jautriomis temomis ir pamoką – džiaugtis mažais dalykais spektaklyje  „Blogas įprotis“, 7a klasės mokiniams ir mokytojai Astai Naulickienei už gebėjimą išradingai paprašyti aplodismentų spektaklyje „Mokyklinės vypsenos“, 6b klasės mokiniams ir mokytojai Rimantai Černogačienei už gyvenimą teatre ir teatrą gyvenime spektaklyje „Savaitgalis ir viso pasaulio tetos“, 8b klasės mokiniams ir mokytojai Almai Petrauskienei už kostiuminę dramą ir išminties triumfą spektaklyje „Išmintingas teisėjas“, Ia klasės mokiniams ir mokytojai Olgai Alejūnienei už būsimo spektaklio anonsą spektaklyje „Neklaužada“, Ib klasės mokiniams ir mokytojui  Viliui Grockiui už mėgavimąsi teatru, gebėjimą sukurti šventę sau ir kitiems spektaklyje „Belaukiant autobuso‘‘, IIa ir IIb klasės mokiniams ir mokytojams Astai Brazdžionienei ir Audriui Kučiui už apmąstytus ir tinkamai panaudotus vaizdo sprendimus spektaklyje „Lėkštutė deserto“, 8a klasės mokiniams ir mokytojai Viktorijai Paškevičienei už kalbinį iššūkį, šviesų žaismą, subtilią scenografiją spektaklyje „No Entry“, IIIa ir IIIb klasės mokiniams ir mokytojoms  Viktorijai Paškevičienei ir Neringai Ramanauskaitei už teatro ir kino sintezę spektaklyje „Kvailių kaimas“.

  Už prizus geriausiems aktoriams dėkojame Adolfui Siurbiui, Lietuvos stiklininkų asociacijos prezidentui.


  Galerija.


  Čempionai

  cempionai_2019Birželio 18 dieną Kaune įvyko 2019 metų Lietuvos mokyklų U-17 „Golo“ varžybų superfinalas.  Panevėžio apskričiai ir vėl atstovavo Ramygalos gimnazijos futbolininkai. Įveikę Kauno apskrities ir Telšių komandas, ramygaliečiai pusfinalyje 4:0 nugalėjo Tauragės komandą ir pateko į finalą. Čia jų laukė pernykščiai čempionai, Vilniaus apskrities komanda, ir dramatiška kova. Abi komandos kovojo negailėdamos jėgų. Paskutinę antro kėlinio minutę Deimantas Marozas meistriškai pakėlė kampinį prieš kelias sekundes į aikštę po keitimo išleistam aukštam komandos žaidėjui Titui Ališauskui, kuris galva nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą. Po įvarčio visas Kauno stadionas atsistojęs plojo ramygaliečiams už kovingumą iki rungtynių pabaigos. Pasibaigus pagrindiniam laikui teko mušti 9 metrų baudinius. Pirmas ramygaliečių baudinys nebuvo sėkmingas, jį atrėmė varžovų vartininkas. Laimė, kad varžovai savo pirmo baudos smūgio nepataikė į vartus. Pirmą įvartį baudinių serijoje pelnė Haroldas Varžinskas, visas keturias rungtynes kęsdamas kojos skausmą. Antrą varžovų smūgiuotą baudinį atrėmė mūsų komandos  vartininkas  Edvinas Gerdvila. Deimanto Marozo tikslus baudinys ir atnešė ramygaliečių komandai čempionų vardus. Rungtynių organizatoriai „Sąžiningo žaidėjo“ prizą paskyrė komandos kapitonui Modestui Lipickiui. Komandos treneris Egidijus Marozas dėkoja komandos žaidėjams, kurie kęsdami traumų skausmą, atidavė visas jėgas, kovojo iki paskutinio švilpuko ir pakartojo jaunesniųjų Ramygalos futbolininkų sėkmę. Mokytojas džiaugiasi, kad gimnazijoje auga puiki futbolininkų karta.

  Sveikiname Edviną Gerdvilą (Ia), Auksę Gudelytę (Ib), Deimantą Marozą (Ib), Gabiją Ulytę (Ib), Haroldą Varžinską (Ib), Titą Ališauską (IIa), Odetą Balakauskaitę (IIa), Gretą Gerdvilaitę (IIa), Modestą Lipckį (IIa), Milvydą Židonį (IIa), Augustą Liužiną (7b) ir jų trenerį!


  Galerija.


  Pirmokų šventė

  pirmoku_svente_2019Gegužės 31 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Astos Kuodytės pirmokai savo šeimos narius sukvietė į „Pirmojo pažymėjimo“ šventę. Vaikai šoko, dainavo, grojo ir deklamavo, tuo įrodydami, kad tikrai daug išmoko ir yra verti būti antrokais.


  Galerija.