Futbolas

merg_futbolasmerg_futbolas2merg_futbolas3Lapkričio 22 dieną Dembavos progimnazijoje vyko 2017–2018 mokslo metų Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių mergaičių komandų mažojo futbolo 5 prieš 5 finalinės varžybos. Antrą vietą laimėjo ir įgijo teisę atstovauti Panevėžio rajonui Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių zoninėse varžybose Ramygalos gimnazijos komanda, treniruojama kūno kultūros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo. Sveikiname!

Keramikos pamoka

keram3_2017keram2_2017keram_2017Lapkričio 22 dieną ir 2a klasės mokiniai dalyvavo keramikos pamokoje, kuri vyko Ramygalos kultūros centre. Pamoką vedė keramikė Stanislava Šlevaitė. Iš šamoto antrokai nulipdė specialius šaukštus ir dekoracijas Kalėdoms. Keramikė parodė mokiniams, kaip dekoruoti sukurtus darbelius, ir papasakojo, kad išdžiuvę jų darbeliai bus papuošti smulkintu stiklu ir išdegti aukštoje temperatūroje. Antrokams labai patiko lipdyti iš šamoto, jie džiaugėsi savo kūriniais.

Matematikos olimpiada

kings3kings2kingsVėsų lapkričio 19 dienos sekmadienį sumaniausi Lietuvos mokiniai dalyvavo Tarptautinės KINGS matematikos olimpiados finale, kuris vyko Panevėžio 5-joje gimnazijoje. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos jaunieji matematikai: Austė Miliūnaitė (2a), Matas Jagminas (2a), Gabrielius Kiuberis (2a), Vakarė Liužinaitė (2a), Rokas Petravičius (4a) , Deividas Liberis (4a), Andrius Vaitelis (4a). Antrokus olimpiadai ruošė mokytoja Gerda Navikienė, ketvirtokus – mokytoja Asta Kuodytė. Vaikai didžiuojasi turėję galimybę susipažinti ir varžytis su pačiais šauniausiais ir sumaniausiais šalies jaunaisiais matematikais. Jiems nekantru sužinoti, kas taps Kings matematikos olimpiados nugalėtojais ir laimės vertingus prizus.Mokytojos mūsų gimnazijos mokiniams linki kuo didžiausios sėkmės.

„Molio pasaka“

molio_pasaka4molio_pasaka3molio_pasaka2molio_pasakaDar viena Ramygalos gimnazijos pradinė klasė apsilankė Ramygalos kultūros centre ir dalyvavo keramikos  edukacinėje programoje. Besiruošiantys artėjančioms Kalėdoms vyresniosios pradinių klasių mokytojos  Vilmos Kučienės pirmokai kūrė „Molio pasaką“.

Netradicinė pamoka

1kl_netrad1kl_netrad21kl_netrad31kl_netrad4Lapkričio 20 dieną vyresniosios pradinių klasių mokytojos  Vilmos Kučienės 1 klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje pasaulio pažinimo pamokoje „Laiško kelias“, kuri vyko Ramygalos pašto skyriuje. Šios įstaigos viršininkė nuosekliai papasakojo vaikams apie pašto darbą, kokios paslaugos gyventojams yra teikiamos. Pirmokai sužinojo, ką reikia daryti, kad laiškai, siuntiniai pasiektų adresatą, susipažino su laiškanešio profesija.

Mokytoja ir mokiniai dėkoja pašto viršininkei už įdomų pasakojimą ir suteiktas žinias.

Plaukimo pamokos

2b_baseinas2a, 2b ir 4b klasių mokiniai ėmė lankyti plaukimo pamokas Panevėžio Žemynos progimnazijoje. Per 15 savaičių vaikai išmoks plaukti, sustiprins imunitetą, pagerins laikyseną. Plaukimo pamokos vaikams teikia didelį džiaugsmą bei moko savarankiškumo, atsakingumo už save ir draugus. Pradinukus moko du patyrę plaukimo treneriai. Pradinių klasių mokytojos metodininkės Gerdos Navikienės auklėtiniai labai laukia kiekvieno pirmadienio, sako, kad tai jų laimingiausia diena.

Galerija.

Pamoka su rašytoja

Viešoji įstaiga „Rašytojų klubas“ vykdo projektą, skirtą Lietuvos gimnazijoms ir mokykloms – „Pamoka su rašytoju“. Lapkričio 21 dieną į susitikimą su Ramygalos gimnazistais pokalbiui apie šiuolaikinę lietuvių literatūrą, jų skaitomas knygas atvažiavo rašytoja Laura Sintija Černiauskaitė, romano „Benedikto slenksčiai“ autorė, ir literatūrologas Regimantas Tamošaitis.