Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Išvyka

  6a_anyksciaiGegužės 26 dieną 6a klasės mokiniai kartu su klasės vadove Asta Naulickiene dalyvavo edukacinėje  pažintinėje  išvykoje į Anykščius. Šeštokai aplankė Angelų muziejų, kur susipažino su sakraliniu menu. Mokiniai apžiūrėjo kultūrininkės Beatričės Kleizaitės-Vasaris sukauptą angelų kolekciją, kurią sudaro ne tik jos pačios, bet ir Arvydo Každailio, Ričardo Ničajaus, Vytauto Ulevičiaus, Juozo Lebednyko, Arvydo Petrulio, kitų menininkų sukurti angelai. Apžiūrėję menininkų darbus, mokiniai atliko užduotis: pagal paveikslą ir jo reprodukciją ieškojo skirtumų, apibūdino kūrinyje vaizduojamą siužetą. Laisvalaikio ir pramogų parke „Dainuvos nuotykių slėnis“, kuris yra įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, ant Šventosios upės kranto, mokiniai  aktyviai praleido laiką. Šeštokai, keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikė lengvas ir sudėtingas trasas, patyrė neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių. Drąsiausi išbandė „Skrydį per Šventąją“, kurio bendras ilgis net virš 300 metrų. Kelionę užbaigė labirintų parke, kur mokiniai išbandė savo orientavimosi įgūdžius.


  Galerija.


  Šeimos diena 2018

  seimos_diena_2018Gegužės 25 dieną  Ramygalos gimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvavo jau tradicine tapusioje „Šeimos dienoje“. Renginio atidarymas vyko vidiniame gimnazijos kieme. Šokio mokytojos Renatos Rakašienės šokėjos davė pradžią puikiai šventei. Po gimnazijos direktoriaus Algio Adašiūno sveikinimo kalbos klasių komandos iškeliavo į „linksmąsias stoteles“. Kūno kultūros mokytojas Egidijus Marozas šventės dalyviams paruošė net keturiolika tokių „stotelių“. Kad sėkmingai jas  įveiktų, klasės savo komandų sudėtį sustiprino pasikviesdami suaugusiuosius: mamas, tėčius, vyresniuosius brolius, seses, giminaičius, mokytojus. „Linksmosiose stotelėse“ komandų rezultatus kantriai fiksavo vienuoliktokai ir dvyliktokai. Įveikę daug sumanumo, taiklumo, ištvermės, susiklausymo, vikrumo ir kitų savybių reikalaujančias užduotis, komandos susirinko į šventės uždarymą prie paradinio įėjimo į mokyklą.  Šventės baigiamuoju akordu tapo bendras linijinis šokis ir gimnazijos šimtmečio knygos „dėlionė“. Dešimt klasių, pasiskirsčiusių dešimtmečiais, į technologijų mokytojo Audriaus Kučio pagamintus knygos viršelius iškilmingai susegė šimtą lapų, skirtų gimtosios mokyklos istorijai.


  Galerija.


  Paskutinis skambutis 2018

  paskutinis_skambutis_2018Gegužės 24 dieną į Paskutinio skambučio šventę susirinko Ramygalos gimnazijos 75 laidos abiturientai. Į antikvarinį automobilį įsisodinę savo auklėtojas Juliją Liesienę ir Danguolę Žąsinaitę, dvyliktokai nuskubėjo visam miesteliui pranešti, kad jų mokyklinės dienos eina į pabaigą. Kai spalvinga automobilių kolona grįžo, mokyklos paradiniame kieme abiturientus pasitiko šokio mokytojos Renatos Rakašienės paruošti šokėjai ir valsas. Po to sekė paskutinė klasių vadovių pamoka. Kartu „pabraidė“ po mokyklinių metų prisiminimų upę,  pasinėrė į daugybę džiugių akimirkų, atradimų ir praradimų, patirtų čia, gimnazijoje. Dar vieną pamoką dvyliktokams vedė pirmokai. Ūgtelėję ir išdrąsėję pradinių klasių mokytojos Vilmos Kučienės mokiniai savo eilėraščiais, dainelėmis, linksmomis užduotėlėmis prisiminė dvyliktokams jų pradžių pradžią, o vėliau mokyklos koridoriais palydėjo į aktų salę. Čia, ant butaforinio laivo denio, jų laukė vienuoliktokų sukurtos literatūrinės kompozicijos „Ateities krantas“ personažai: Studentas ir Studentė, Profesorius, Seimo narys, Saldainių pardavėja, Tėvas, Mama, Senas žmogus. Abiturientus, jų tėvelius, mokytojus pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas, Ramygalos seniūnas Valdas Chirv. Padrąsinančius žodžius tarė pirmosios mokytojos: Asta Žemkauskienė, Kristina Žarnauskienė, Dalė Briaunienė. Tėvelių vardu kalbėjo Urtės Šlevaitės mama. Renginio metu skambėjo muzikos mokytojos Snieguolės Adomaitienės vadovaujamos dainavimo studijos atliekamos dainos. Šventės pabaigoje abiturientai perskaitė 75-os laidos testamentą, padėkojo klasių vadovėms, mokytojams, tėveliams, vienuoliktokams, prie mokyklos pasodino dekoratyvinį medelį. Iki ateities kranto liko nedaug, tik keli egzaminų purslai...


  Galerija.


  Rytmetys

  rytmetys_18Gegužės 25 dieną gimnazijoje vyko rytmetys „Ar pasiruošęs? Į mokyklą!“ Ramygalos lopšelio–darželio „Gandriukas“ priešmokyklinio amžiaus vaikams, lankantiems logopedines pratybas. Renginį organizavo Ramygalos gimnazijos logopedė Jurgita Pakšytė ir Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“  logopedė Gitana Dūdienė. Vaikučiai pasivaikščiojo po gimnaziją, o vėliau iškylavo lauke. Iškylos metu vaikai minė mįsles, dėliojo raides bei žodžius, pasakojo įvairias istorijas. Pademonstravę puikias žinias būsimieji pirmokai įrodė, kad mokyklai jie pasiruošę.


  Galerija.


  Ekskursija

  3b_anyksciai_18Gegužės 23 dieną vyresniosios pradinių klasių mokytojos Nijolės Šlevienės auklėtiniai, 3b klasės mokiniai, dalyvavo apžvalginėje ekskursijoje po  Anykščių lankytinas vietas. Buvo aplankyti penki objektai: A. Baranausko klėtelė, Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčia, „Laimės Žiburys“ – Jono Biliūno kapas ir paminklas ant Liudiškių kalvos, Puntuko akmuo, medžių lajų takas. Išvykos dalyviai susipažino su Anykščių miestu ir jo apylinkėmis, grožėjosi unikaliais  gamtos kampeliais, mokėsi tausoti ir ir puoselėti viską, kas sukurta gamtos ir žmogaus.


  Galerija.


  Išvyka

  4b_siauliaiVyresniosios pradinių klasių mokytojos Astos Žemkauskienės auklėtiniai, 4b klasės mokiniai, baigia pradinę mokyklą, todėl gegužės 19 dieną surengta išvyka į Šiaulius buvo skirta pramogai: turiningai pailsėti, patirti gerų emocijų, pasidžiaugti nuveiktais darbais, kartu pasidalinti atostogų planais, svajonėmis ir lūkesčiais apie penktą klasę. Atvykę į Šiaulius pirmiausia pasportavo batutų parke. Vėliau pasivaikščiojo Vilniaus gatve, vadinama pėsčiųjų bulvaru, pasigrožėjo jos meno kūriniais.  Po to vyko į Šiaulių universiteto botanikos sodą, ten susipažino su pagrindinėmis jo ekspozicijomis.


  Galerija.


  Žygis

  zygis_0524Pradinių klasių mokytoja metodininkė  Gerda Navikienė įsitikinusi, kad keliaudami, tyrinėdami mokiniai geriau pažįsta gamtą ir savo gimtąjį kraštą. Gegužės 24 dieną jos auklėtiniai dalyvavo tradiciniame sveikatingumo žygyje. Antrokai kartu su tėveliais lankėsi Pašilių stumbryne. Dalį kelio (4 km) žygeiviai įveikė pėsčiomis. Sportiški, ištvermingi ir aktyvūs, besidomintys supančia aplinka antrokai sėkmingai įveikė visus sveikatingumo žygio, kuris jiems jau antrasis, iššūkius. Žygio metu mokiniai aplankė  partizanų žemines. Vėliau pasivaikščiojo pažintiniu miško taku, kurio informaciniuose stenduose sužinojo, kokie gyvūnai ir augalai paplitę Pašilių miške. Vaikai žaidė judriuosius žaidimus, aktyviai dalyvavo sportinėse varžybose.


  Galerija.