Susitikimas

susitikimas_2019Balandžio 10 dieną Ramygalos gimnazijos I–II klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Kalėjimų departamento prie LR Teisingumo ministerijos mokymo centro atstovu Remigijumi Kuncaičiu, kuris gimnazistus supažindino su pataisos pareigūno profesija. Mokiniai sužinojo, kaip tampama pataisos pareigūnais, kokios  specialiosios priemonės, ginkluotė yra naudojama šių pareigūnų darbe.  Svečias parodė prevencinių filmukų, kuriuose atskleista pataisos sistemoje dirbančių pareigūnų darbo specifika.

Sveikiname!

domantas_augulisPanevėžio rajono muzikos mokyklos auklėtinis akordeonistas Domantas Augulis (mokytoja metodininkė Diana Venckienė), Ramygalos gimnazijos 7b klasės mokinys, balandžio 6–7 dienomis dalyvavo XIII tarptautiniame akordeonistų konkurse „Ascoltate“ ir pelnė III vietos laureato diplomą. Sveikiname Domantą ir jo mokytoją!

Paroda

paroda_kraujelisGimnazijos muziejininkė Irena Zubauskienė surengė parodėlę iškiliai asmenybei, buvusiam žemės ūkio ministrui, agronomui, ekonomistui, politiniam bei visuomenės veikėjui, kurio visi darbai ir mintys buvo skirti šalies labui ir žemdirbiškam kraštui, – Jeronimui Kraujeliui atminti.

Jeronimas Kraujelis gimė 1938 metų vasario 16 dieną Panevėžio rajono Šlekių kaime valstiečių šeimoje. Buvo Ramygalos vidurinės mokyklos 1956–1957 mokslo metų XIV laidos abiturientas, per išleistuves jau turėjęs savo ateities viziją ir tais pačiais metais įstojęs į Lietuvos žemės ūkio akademijos Agronomijos fakultetą. 1962 metais Jeronimas Kraujelis baigė Lietuvos žemės ūkio akademiją ir įgijo mokslinio agronomo specialybę. Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, šis veiklus, iniciatyvus, ryžtingas žmogus konkrečiais darbais išreiškė savo meilę ir atsidavimą gimtajam kraštui. Jeronimas Kraujelis įnešė didelį indėlį prisidėdamas prie žemės ir maisto ūkio sektorių įtvirtinimo, kaimo plėtros krypčių ir žemės ūkio reformų sprendimo, konkurencingo ūkio ir ekonominės vidaus bei užsienio rinkų kūrimo ir paieškų, taip pat ypač svarbių žemės ūkio srities klausimų sprendimo integruojantis į Europos Sąjungą.

Išvyka

zalgirio_musisBalandžio 3 dieną istorijos mokytoja metodininkė Neringa Ramanauskaitė ir gimnazijos direktorius, pilietiškumo pagrindų mokytojas Algis Adašiūnas Ramygalos gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniams surengė netradicinę istorijos pamoką kino centre „Garsas“. Mokiniai žiūrėjo edukacinio pobūdžio dokumentinį filmą apie negailestingą Kryžiuočių ordiną bei tuos, kuriems pavyko jį galiausiai sustabdyti – Lenkijos Karalystę bei Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę. Lietuvos, Lenkijos ir kryžiuočių istorija šiame filme pateikta kaip strateginis žaidimas, kuriame konkuruoja skirtingų civilizacijų vertybės ir susiduria žmogiškos emocijos. Scenarijus apima 300 metų istoriją nuo XIII iki XVI amžiaus. Nuo ordino pradžios iki Didžiojo karo su Lenkija ir Lietuva XV amžiuje.

„Lady golas“

ladygolas_2019Ramygalos gimnazijos merginų komanda, treniruojama kūno kultūros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo,  Lietuvos mokyklų merginų futsal žaidynių apskrities finale iškovojo II vietą. Sveikiname Eveliną Petravičiūtę (8a), Austėją Gėgžnaitę (Ia), Gretą Gerdvilaitę (IIa), Gabiją Ulytę (Ib), Auksę Gudelytę (Ib), Korneliją Ragaišytę (Ia), Evą Narbutaitę (Ib), Gabiją Chirv (IIa), Odetą Balakauskaitę (IIa) ir komandos trenerį!

Tinklinis

tinklinis2_2019Balandžio 4 dieną Ramygalos gimnazijos merginų komanda iškovojo I vietą 2018-2019 mokslo metų Panevėžio rajono gimnazijų tinklinio varžybose. Sveikiname Mindaugę Mulevičiūtę (IIIb), Gretą Gerdvilaitę (IIa), Rasitą Jaraitę (IIIa), Kamilę Miškinytę (IIIa), Austėją Gėgžnaitę (Ia), Faustą Burtyliūtę (IIIa), Gabiją Chirv (IIa), Silviją Martyšiūtę (IIIa) ir komandos trenerį, kūno kultūros mokytoją metodininką Egidijų Marozą!

Virvė

virve_2019Kovo 31 dieną kūno kultūros mokytojos Giedrės Maželienės treniruojama Ramygalos gimnazijos virvės traukikų komanda dalyvavo 2019 metų Lietuvos uždarų patalpų virvės traukimo čempionate Jonavoje ir užėmė III vietą. Sveikiname Nataliją Bistrovaitę, Lauryną Kazlauskaitę, Eveliną Žukauskaitę, Luką Rakauską, Luką Šambarį, Justiną Batavičių, Donatą Dilį, Kornelijų Vaitiekaitį ir jų trenerę!

Galerija.