Popietė

popiete3_2019popiete2_2019popiete_2019Sausio 28 dieną mūsų gimnazijos 4b klasės mokiniai su savo mokytoja Asta Žemkauskiene lankėsi Ramygalos miesto bibliotekoje. Ketvirtokai dalyvavo Metų knygos rinkimams skirtoje popietėje. Vaikai skaitė ir klausėsi eilėraščių iš Violetos Palčinskaitės ir iliustruotojos Irenos Daukšaitės bei Daivos Čepauskaitės ir dailininkės Ievos Babilaitės knygelių, balsavo už labiausiai patikusią eilėraščių knygelę.

Fizikos olimpiada

Vasario 1 dieną vyko  67-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados (9–12 kl.) II etapas. Ramygalos gimnazijos fizikos mokytojos metodininkės Laimutės Skiauterienės mokinys Edvinas Gerdvila (Ia) užėmė III vietą, Fausta Burtyliūtė (IIIa) – I vietą, Mantautas Raila (IIIa) – III vietą, Aušrinė Karolina Kairytė (IVa) – I vietą. Sveikiname!

Biologijos olimpiada

Sausio 18 dieną vyko 52-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapas. Biologijos vyresniosios mokytojos Julijos Liesienės mokinys Domantas Raila (IVa) užėmė II vietą, Mantautas Raila (IIIa) iškovojo III vietą. Sveikiname!

Meninio skaitymo konkursas

Sausio 31 dieną vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapas. Lietuvių kalbos vyresniosios mokytojos Laimos Grikšaitės mokinė Gileta Švilpaitė (6a) užėmė II vietą. Sveikiname!

Matematikos olimpiada

Sausio 16 dieną vyko 68-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados (9–12 kl.) II etapas. IIIa klasės mokinys Mantautas Raila (mokytoja Ina Babaitienė) užėmė  I vietą. Ib klasės mokinė Aina Tamošiūnaitė (mokytojas Vilius Grockis) pakviesta į Panevėžio krašto olimpiadą.

Chemijos olimpiada

Sausio 11 dieną vykusios 57-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etape Ramygalos gimnazijos chemijos mokytojos metodininkės Zitos Žakevičienės mokinė Evelina Žukauskaitė (Ib) užėmė I vietą. Domantas Raila (IVa) iškovojo II vietą. Sveikiname!

Meninio skaitymo konkursas

skaitovai_2019Sausio 23 dieną lietuvių kalbos mokytojos Asta Brazdžionienė ir Laima Grikšaitė surengė meninio skaitymo konkursą  5–8, I–IV klasių mokiniams. Konkursas  vyko profesoriaus Alberto Zalatoriaus literatūrinėje svetainėje. Vertinimo komisija I vietą paskyrė 6a klasės mokinei Giletai Švilpaitei (mokytoja Laima Grikšaitė) ir IIb klasės mokinei Ievai Staškūnaitei (mokytoja Asta Brazdžionienė). II vietą užėmė 6b klasės mokinė Eidvilė Staniulytė (mokytoja Rimanta Černogačienė),  8a klasės mokinė Ugnė Čeponytė (mokytoja Laima Grikšaitė), IIb klasės mokinė Gabija Trumpickaitė (mokytoja Asta Brazdžionienė), III vietą – 6b klasės mokinė Danielė Augulytė  (mokytoja Rimanta Černogačienė), 6a klasės mokinė Augustė Buziūtė (mokytoja Laima Grikšaitė). Meninio skaitymo konkurso laimėtojos apdovanotos padėkomis ir prizais (knygomis). Meninio skaitymo konkurso dalyviai Vakarė Jakucevičiūtė (5a), Akvilė Palionytė (5a), Ugnė Pečeliūnaitė (5a), Andrius Vaitelis (5a), Miglė Drevinskaitė (5b), Viktorija Janionytė (5b), Andrėja Zdanevičiūtė (5b), Rugilė Bielskytė (6a) apdovanoti padėkomis.

Galerija.