Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Padėka

  atminties_kelias_2019

  Pilietiškumo pamoka

  piliet.pamoka_2019Rugsėjo 23-oji – Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena. Ramygalos kultūros centro salėje mūsų gimnazijos mokiniai su mokytojais dalyvavo netradicinėje pilietiškumo pamokoje. Rokiškio rajono Panemunėlio mokyklos-daugiafunkcio centro teatralai į Ramygalą atvežė įstabią teatralizuotą edukacinę programą „Širdy neišsakytą žodį aš nešu“, skirtą lietuviškajai Anai Frank – žydų tautybės poetei Matildai Olkinaitei. Ši programa sukurta remiantis Matildos dienoraščiu, jos gyvenimo faktais. Pastatymo režisierė – Neringa Danienė (Ciganaitė), buvusi mūsų mokyklos mokinė. Renginio pabaigoje kultūros centro parodų koordinatorė Stanislava Šlevaitė pristatė iš Lietuvos centrinio archyvo gautų dokumentų, liudijančių apie Ramygaloje gyvenusią žydų bendruomenę, parodą.


  Galerija.


  Mokymai

  mokymai_2019Rugsėjo 24 dieną Ramygalos gimnazijos I–III klasių mokiniai dalyvavo mokymuose mokiniams „Paauglių motyvacija ir savivertės stiprinimas“, kuriuos vedė VšĮ „Juoda avis“ lektorės Laura Stumbraitytė ir Sigita Andriukevičiūtė. Paauglystė – krizių, sunkumų, prieštaravimų, konfliktų, nerimo, saviraiškos ir ieškojimų laikotarpis. Būtent paaugliai dažnai patiria neigiamą bendraamžių įtaką, patyčias, pradeda vartoti narkotines ar psichotropines medžiagas. Lektorės mokinius mokė pasitikėjimo savimi ir savivertės stiprinimo, savęs pažinimo, lavino socialinius įgūdžius, mokė kritiškai mąstyti, rinktis ir priimti sprendimus.

  Gimnazistai dėkoja VSB ir lektorėms Sigitai ir Laurai už įdomų, nuoširdų susitikimą.


  Galerija.

  Išvyka

  birzai_2019Lietuvos gamta ir kultūrinis paveldas – unikalūs. Kiekviename mieste galima rasti objektų, prie kurių gali praleisti valandų valandas jais gėrėdamasis. Kiekvienas miestas unikalus savaip, tačiau visi be išimties nepalieka abejingų. Taip nutiko ir rugsėjo 24 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Vilmos Kučienės auklėtiniams. Trečiaklasiai keliavo į šiauriausią Lietuvos miestą – Biržus, Lietuvos šiaurės perlu tituluojamą miestą, garsų ne tik smegduobėmis, gamtos kaprizais, bet ir savo kultūriniu paveldu. Mokiniai aplankė karstinę įgriuvą – Karvės olą, Biržų pilies muziejų, kur dalyvavo edukacinėse programose „Slaptoji mokykla“ ir „Susitikim prie žibalinės lempos“. Apsilankė mokiniai ir Astravo dvare, kopė į Kirkilų apžvalgos bokštą, pasivaikščiojo Širvėnos ežero tiltu. Grįždami namo, sustojo Raubonių parke, aplankė mini zoologijos sodą.


  Galerija.


  Paskaita

  dantukaiĖduonies profilaktika – labai svarbi problema kalbant apie vaikus. Todėl rugsėjo 20 dieną Ramygalos gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Stanislava Subačienė surengė Panevėžio implantologijos-odontologijos klinikos „Šypsena“ burnos higienisčių susitikimą su 1–4 klasių mokiniais. Lektorė Viktorija Valainienė priminė mokiniams, kad dantukų priežiūra reikia rūpintis nuo mažų dienų. Kartu su kolege mokė, kaip valyti dantukus, prižiūrėti burną, kokios tinkamiausios vaikams dantų pastos, kokią įtaką ėduonies profilaktikai turi maisto produktai, o ypač saldumynų vartojimas. Renginio metu mokiniai aktyviai atsakinėjo į klausimus, diskutavo, ką daryti, kad dantukų neskaudėtų, norėjo nusifotografuoti su „Dantuku“ ir visi gavo dovanų: kas dantų pastos ar šepetėlį, kas obuolį.


  Galerija.


  Europos judumo savaitė

  ejs_11Rugsėjo 16–20 dienomis Ramygalos gimnazijoje visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Stanislava Subačienė, šokio mokytoja Renata Rakašienė ir pradinių klasių mokytojos dalyvavo organizuojant Europos judumo savaitės renginius „Šokame visi“. Šokis – tai viena iš fizinio aktyvumo formų, kurios naudą mokiniai pajunta labai greitai. Skambant muzikai jie gali atsikratyti įtampos, susikaupusios nereikalingos energijos, kurias pakeičia pakyli nuotaika ir geros emocijos. Šokis yra maloni kūno mankšta tiek raumenims, tiek smegenims. Svarbu ir tai, kad šokis koreguoja ydingą laikyseną, būdingą daugeliui paauglių, šokis yra judėjimas, būtinas kiekvienam.


  Galerija.


  Diplomas

  draugyste2draugysteRamygalos gimnazijos dabar jau buvusios IIb klasės mokiniai, mokytojo Audriaus Kučio auklėtiniai,dalyvavo Panevėžio rajono pedagoginės psichologinės tarnybos konkurso akcijoje „Flashmob: mes už draugystę“ ir užėmė I vietą. Sveikiname!