Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Paroda

  paroda2_2020paroda_2020Ramygalos gimnazijos bibliotekininkė Daiva Leckienė informuoja, kad bibliotekoje eksponuojami mokinių tapybos darbai. Juos kūrė vyresniosios dailės mokytojos Rimos Miliūnienės 8a ir 8b klasių mokiniai, įkvėpti M. K. Čiurlionio paveikslų ir jo muzikos.


  Konkursas

  matematikos_ekspertasRamygalos gimnazijos pradinių klasių mokytojos metodininkės Astos Kuodytės 3a klasės mokiniai dalyvauja  nacionaliniame matematikos konkurse „Matematikos ekspertas“. Lapkričio 16 dieną konkurso organizatoriai juos paskelbė savaitės prizų laimėtojais! Sveikiname!

  Tarptautinė tolerancijos diena

  tolerancijos_diena_2020Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijavo lapkričio 16-osios – Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje. Šiais metais Tarptautinės tolerancijos dienos simbolis - Tolerancijos dėlionė. Mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių, kuriuos sujungus gauname visos visuomenės paveikslą. Visuomenę sudaro žmonės, skirtingi pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, pažiūras, pomėgius, gyvenimo būdą ir t.t. 6a klasės vadovės Renatos Rakašienės auklėtiniai nuotoliniu būdu diskutavo apie toleranciją, kuri reiškia pakantumą kitokiai pasaulėžiūrai, gyvenimo būdui, elgesiui ir papročiams, bet nėra tolygi abejingumui. Ji taip pat nereiškia, kad kitokia pasaulėžiūra ar gyvenimo būdas turi būti perimtas, tolerancija reiškia tik teisės kitiems gyventi pagal savo pasaulėžiūrą suteikimą. Mokinių mintims klasės vadovė suteikė materialų pavidalą. 6a klasės tolerancijos dėlionė eksponuojama gimnazijos II aukšto fojė.

  Konstitucijos egzaminas

  konstitucijos_egzaminas_2020LR Teisingumo ministerija jau keturioliktą kartą organizavo visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją, kuri šiais mokslo metais vyko neįprastai. Dėl Covid-19 pandemijos Konstitucijos egzaminas buvo  organizuotas nuotoliniu būdu. Ramygalos gimnazijos istorijos vyresniosios mokytojos Vaidos Bakšienės paskatinti, lapkričio 11-dieną IV klasių mokiniai, besiruošiantys laikyti istorijos egzaminą, bei II, 8 ir 6 klasės mokiniai, pasirinkę pasitikrinti savo žinias apie pagrindinį valstybės įstatymą, kaip ir beveik 17 tūkstančių asmenų visoje Lietuvoje, laikė Konstitucijos egzaminą.

  Geriausias žinias apie pagrindinį valstybės įstatymą savo amžiaus grupėse pademonstravo IV klasės mokinė Aistė Janionytė ir 6a klasės mokinė Dominyka Kaliasaitė, surinkusios po 14 teisingų atsakymų iš 15. Mokytoja džiaugiasi IV klasės mokiniu Modestu Lipickiu, kuris savo amžiaus grupėje surinko 13 taškų.

  Sveikiname geriausiai pasirodžiusius ir visus egzamine dalyvavusius mokinius, nepabūgusius techninių iššūkių ir praktinių užduočių, bei tikimės jų aktyvaus dalyvavimo ir kitais mokslo metais.


  „Sveiko maisto ABC“

  sveiko_maisto_abcLapkričio 5 dieną gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Danguolė Urbonienė  2a ir 2b klasių mokiniams pristatė nepaprastą viešnią – edukatorę Eglę Rakauskienę. Ji antrokams pravedė užsiėmimą „Sveiko maisto ABC“. Tai kūrybiškų užduočių kupina veikla, kurios metu vaikai išgirdo daug įdomios ir naudingos informacijos apie sveikatai palankią mitybą. Mokiniai dalyvavo protmūšyje, atsakinėjo į klausimus apie vaisius, daržoves, mitybos piramidę. Vaikai buvo aktyvūs ir žinojo atsakymus į beveik visus klausimus. Užsiėmimo pabaigoje buvo pavaišinti „ypatingomis sultimis“. Edukacijoje dalyvavusiems mokiniams buvo įteikti vardiniai diplomai.


  Galerija.


  Išvyka

  6a_stumbrynasSpalio 23 dieną išvykas mėgstantys 6a klasės vadovės Renatos Rakašienės auklėtiniai svečiavosi Aukštaitijos nacionalinio parko Pašilių stumbryne, kur nuo apžvalgos aikštelės galėjo stebėti stumbrų kaimenę: kaip jie maitinasi, braižo savo dideles nugaras į medžių kamienus, ilsisi saulės atokaitoje. Ekskursijos vadovas supažindino šeštokus su europinių stumbrų gyvenimo būdu, papasakojo įdomių istorijų apie šiuos stambiausius laukinius gyvūnus. Vėliau mokiniai išbandė jėgas dažasvydžio strateginiame žaidime. Smagių akimirkų suteikė pietūs prie laužo, judrieji žaidimai. 


  Galerija.


  Dailės pamoka

  daile_dizainasSpalio 19 dieną vyresnioji dailės mokytoja Rima Miliūnienė pamoką tema „Taikomoji dailė ir dizainas. Tautiniai motyvai. Medinių paviršių dekoravimas“ Ia klasės mokiniams surengė netradicinėje erdvėje – keramikės, dailės mokytojos Laimos Kiškienės vadovaujamame Ramygalos klube „Savos erdvės“, kuris garsus tuo, kad jame puoselėjamos senosios amatų tradicijos. Mokiniai kūrė ornamentus ir akriliniais dažais dekoravo medinius paukščius tautiniais motyvais. Šie paukščiai papuoš mokinių klasę.


  Galerija.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu