Pagerbimas

pagerbimasPanevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis įteikė padėkas ir dovanas Panevėžio rajono mokyklų mokytojams, kurių parengti mokiniai 2017 metais laimėjo prizines vietas regiono ir šalies olimpiadose bei konkursuose. Į padėkos renginį buvo pakviesta Ramygalos gimnazijos matematikos mokytoja metodininkė Seliutė Gvergždienė, parengusi Panevėžio krašto jaunųjų matematikų 23-ios olimpiados 5 klasės grupės II vietos laimėtoją, mūsų gimnazijos mokinį Roką Miliūną.

Projektas

buk_detektyvaas2buk_detektyvaasRadviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras kartu su Panevėžio rajono švietimo centru įgyvendino Neformaliojo vaikų švietimo finansuojamą projektą „Būk detektyvas“, kurio tikslas – skatinti mokinius geriau pažinti savo gimtąjį kraštą, domėtis jo istorija. Žygiais, kraštotyriniais tyrimais, netradicinėmis ugdomosiomis aplinkomis buvo plečiamas mokinių akiratis, sudaromos galimybės aplankyti savo krašto žymiąsias istorines vietas, daugiau apie jas sužinoti. Šiuolaikiniam jaunimui yra labai svarbios naujosios technologijos, todėl šis projektas buvo susietas su nauja platforma „bukdetektyvas.lt“ ir programėle „Būk detektyvas!”. Jos autorius – žurnalistas, kultūros antropologas, LRT televizijos laidos „Istorijos detektyvai“ vedėjas Virginijus Savukynas. Projekto dalyviai kūrė „iššūkius“ – maršrutus, juos įkėlė į platformą bukdetektyvas.lt. Projekto metu buvo ugdomas ne tik mokinių pilietiškumas, mokytojų ir mokinių IKT naudojimo įgūdžiai, bet ir propaguojamas keliavimas pėsčiomis kaip aktyvi, kultūringa ir aplinką tausojanti laisvalaikio praleidimo forma. Projekte dalyvavo 307 mokiniai ir 148 mokytojai. Tarp jų ir Ramygalos gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Viktorija Paškevičienė bei jos mokinės Vakarė Petrauskaitė (IVa) ir Dovilė Barzdaitė (IVb). Už aktyvų ir kūrybingą dalyvavimą projekte jos buvo apdovanotos padėkomis ir dovanomis. Mokytoja Viktorija ir dvyliktokės ypač dėkingos gimnazijos muziejininkei Irenai Zubauskienei už pagalbą ieškant informacijos.

„Kalėdinės dirbtuvėlės“

kaled_dirbtuv_2017Visą gruodžio mėnesį gimnazijos socialinės pedagogės Aidos Muraškienės, technologijų mokytojų Astos Naulickienės ir Audriaus Kučio vadovaujami įvairių klasių mokiniai savanoriavo „Kalėdinėse dirbtuvėlėse“. Tradicinės akcijos metu pagaminta įvairių kalėdinių eglutės žaisliukų, dekoracijų ir dovanėlių. Gruodžio 22 dieną vyko Kalėdinė mugė. Jos metu surinkta 130 eurų. Šios lėšos pervestos  Maltos ordino pagalbos tarnybai paremti.

Išvyka

menas4.menas3.menas2.menas1.Vyresniosios pradinių klasių mokytojos Vilmos Kučienės auklėtiniai sausio 7 dieną Panevėžio vaikų ir jaunimo teatre „Menas“ žiūrėjo premjerinį spektaklį „Mikė Pūkuotukas“. Po spektaklio pirmokai grožėjosi šventiškai papuoštu miestu: aplankė Laisvės aikštę ir pagrindinę miesto eglę. Patirti įspūdžiai atsispindės surengtoje piešinių parodėlėje.

Išvyka į spektaklį

3a_spektaklisGruodžio 19 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės auklėtiniai lankėsi Panevėžyje. 3a klasės mokiniai Panevėžio vaikų ir jaunimo teatre „Menas“ ne tik žiūrėjo spektaklį, bet ir susitiko su Kalėdų seneliu. Su juo susitiko ir gimnazijos darbuotojų ikimokyklinio amžiaus vaikučiai.

Kalėdiniai renginiai

kaledos_17Pradinių klasių kalėdinių renginių programą gruodžio 19–21 dienomis sudarė 2b klasės mokinių (mokytoja Lidija Striškienė) „Kalėdų dovana stirniukui“, 1 klasės (mokytoja Vilma Kučienė) „Pirštinė“, 4b klasės mokinių (mokytoja Asta Žemkauskienė) koncertas „Baltas vakaras“, 3a klasės mokinių (mokytoja Laima Černienė) „Pasiklydusios pasakos“, 2a klasės (mokytoja Gerda Navikienė) „Šventinis koncertas“, 4a klasės (mokytoja Asta Kuodytė) „Aštuonios snieguolės ir vienas nykštukas“. Artėjančių švenčių proga mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo gerumo akcijoje. Ramygalos globos namų gyventojams jie padovanojo kalėdinių atvirukų, o 4a klasės mokiniai suvaidino spektaklį „Aštuonios snieguolės ir vienas nykštukas“.

Gruodžio 22 dieną vyko kalėdiniai renginiai 5–8 ir I–IV klasių mokiniams. Šventinę programą pradėjo nuotaikingas 3a klasės  mokinių spektaklis „Pasiklydusios pasakos“. Po to gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Petrulytė paskelbė jau tryliktus metus surengto kalėdinių instaliacijų konkurso rezultatus. Šiemet vertinimo komisija atsisakė minties išrinkti  geriausius, nes visi darbai buvo lygiaverčiai.  Padėkas ir šventinius tortus gavo visos klasės. Po apdovanojimų sekė karaokė „Kalėdinės dainos“ aktų salėje. Šį renginį, kuriame kalėdines dainas atliko 5–8 ir I klasių mokiniai su savo auklėtojomis, surengė ir vedė muzikos mokytojos Snieguolės Adomaitienės vadovaujamos dainavimo studijos nariai. Sporto salėje vyko tradicinis

kalėdinis tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo III, IV klasių mokinių ir mokytojų ir svečių rinktinė komanda. Turnyre pergalę šventė dvyliktokai.

Projektas

4a_projektasVisą gruodžio mėnesį pradinių klasių mokytojos metodininkės Astos Kuodytės vadovaujamos 4a klasės mokiniai gyveno artėjančių švenčių laukimu. Pačią pirmą mėnesio dieną kartu su keramike Stanislava Šlevaite Ramygalos kultūros centre ketvirtokai iš molio lipdė kalėdines dovanėles savo šeimos nariams. Skaityti toliau...