Meninio skaitymo konkursas

mskonkursasSausio 22 dieną lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos metodininkės Asta Brazdžionienė  ir Danguolė Žąsinaitė surengė meninio skaitymo konkursą. Jame dalyvavo trylika 5–8, I–III klasių mokinių, kuriuos konkursui ruošė mokytojos Asta Brazdžionienė , Rimanta Černogačienė, Laima Grikšaitė, Danguolė Žąsinaitė. Konkursas buvo surengtas ypatingoje erdvėje – profesoriaus Alberto Zalatoriaus literatūrinėje svetainėje. 5–8 klasių mokinių grupėje I vietą vertinimo komisija skyrė Giletai Švilpaitei (7a), II vietą užėmė Eidvilė Staniulytė (7b), III vieta atiteko Viktorijai Pratusytei (5a) ir Kornelijai Žukaitei (6b). I–IV klasių grupėje I vieta vertinimo komisijos sprendimu atiteko Natalijai Bistrovaitei (III kl.), II vietą užėmė Viktorija Riselytė (III kl.), III vietą – Ugnė Čeponytė (Ia). Rajoniniame etape Ramygalos gimnazijai atstovaus  Gileta Švilpaitė ir Natalija Bistrovaitė. Sveikiname skaitoves ir jų mokytojas! Linkime sėkmės kitame etape!

Galerija.

Futbolas

futbolas4_2020Sausio 22 dieną Ramygalos gimnazijos merginų komanda, treniruojama fizinio ugdymo mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, dalyvavo Lietuvos mokyklų merginų salės futbolo žaidynių „LadyGolas“ U-14 Aukštaitijos regiono finalinėse varžybose ir iškovojo II vietą. Sveikiname!

Paroda

arti-toliVisi mes mėgstame keliauti. Ne taip svarbu – arčiau ar toliau, nes kelionės įspūdžiai priklauso nuo keliautojų gebėjimo matyti, džiaugtis, dalintis tuo džiaugsmu su kitais. Kur besisvečiuotume, kuo besigėrėtume, mintimis vis grįžtame į paprastus, bet tuo pačiu ir stebuklingus mažo tėviškės miestelio vaizdus. Tikrasis grožis dažniausiai slepiasi tuose mažuose ir paprastuose dalykuose, esančiuose čia pat, šalia mūsų.

Pradinių klasių korpuse mokytojos metodininkės Vilmos Kučienės mokiniai pristatė parodą „Arti – toli“, savo kūriniams atlikti pasirinkę kalkografijos techniką. Gal kas atpažins savo namą ar pažįstamą vietą, gal kam įstrigs iki šiol nepastebėtas vaizdas, interpretuotas kitaip, nei įprasta matyti... Trečiokai tikisi, kad jų darbai sukels gerų minčių ir nuteiks pamąstymams.

Futbolas

futbolas2_2020futbolas3_2020Sausio 21 dieną Ramygalos gimnazijos merginų komanda, treniruojama fizinio ugdymo mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, iškovojo II vietą Lietuvos mokyklų merginų futsalo žaidynių apskrities finale. Sveikiname!

Futbolas

futbolas_2020Sausio 15 dieną Ramygalos gimnazijos komanda dalyvavo 2019–2020 mokslo metų Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų merginų, gimusių 2005 metais ir jaunesnių, finalinėse futbolo „5 prieš 5“ varžybose ir iškovojo III vietą. Sveikiname!

Tinklinis

tinklinis3_2020tinklinis4_2020Sausio 9 dieną Ramygalos gimnazijos sporto salėje vyko 2019–2020 mokslo metų Panevėžio rajono gimnazijų vaikinų, gimusių 2003 metais ir jaunesnių, finalinės tinklinio varžybos. Mūsų gimnazijos vaikinų komanda iškovojo I vietą. Sveikiname!

Sveikiname!

daniele_augulyte_2020Panevėžio rajono muzikos mokyklos Ramygalos skyriaus mokinė Danielė Augulytė, kuri mokosi mūsų gimnazijos 6b klasėje, XXI nacionalinio Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso regioniniame ture pelnė laureato diplomą. Sveikiname Danielę ir jos mokytoją Daivą Valkūnienę!