Lankstinių paroda

lankstiniai_20191b klasės „Origamijos“ būrelio nariai su pradinių klasių vyresniąja mokytoja Asta Žemkauskiene surengė lankstinių parodą „Šventės laukimas 2019“, kuri eksponuojama pradinių klasių korpuso II aukšte. Kviečiame apsilankyti!

Advento vainikai

advento_vainikai2_2019advento_vainikai_2019Gruodžio 3-ąją prasidėjo Adventas – ramybės ir susikaupimo metas. Krikščionims tai pasiruošimo laikas laukiant Jėzaus gimimo, kurį švęsime per Kalėdas. 4a klasės mokytoja Gerda Navikienė pakvietė tėvelius kartu su mokiniais pinti Advento vainikų. Mato Jagmino mama, gėlininkė Aistė Jagminienė supažindino mokinius su Advento vainiko kilme ir reikšme. Ketvirtokai nupynė 16 vainikų, kuriuos išeksponavo pradinių klasių korpuso II aukšte. Mokiniams labai patiko kurti kartu su tėvais, padėti ir dalintis vieniems su kitais. Vėliau šie vainikai papuoš kiekvieno iš juos kūrusių namus.

Edukacinė programa

tradic_amataitradic_amatai2tradic_amatai3Gruodžio 10 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Astos Kuodytės antros klasės mokiniai dalyvavo  edukacinėje programoje „Tradiciniai amatai“. Klube „Savos erdvės“ mokiniai gamino kalėdinį žaisliuką.

Futbolas

mrgolas4mrgolas3Salės futbolas, kuris pasaulyje žinomas „futsal“ pavadinimu, pasaulyje vis labiau populiarėja. Žaisdami jį savo įgūdžius tobulino būsimos futbolo superžvaigždės – Ronaldinho, Xavi, Lionelis Messi, Cristiano Ronaldo, Neymaras ir daugelis kitų. Išbandyti šį dinamišką, patrauklų sportą jau antrąjį sezoną pakvietė „MrGolas“ turnyras. Gruodžio 12 dieną Prienuose U-16 superfinale žaidė Ramygalos gimnazijos komanda, treniruojama fizinio ugdymo mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, ir iškovojo II vietą. Sveikiname  Arną Arcišauską (IIa), Edviną Gerdvilą (IIa), Deimantą Marozą (IIb), Igną Šegamogą (IIb), Domantą Turulį (IIb), Vakarį Samsoną (Ia), Tadą Savicką (Ia), Nedą Valikonį (Ia), Mantą  Bėlskį (Ib)!

Edukacinė išvyka

vilnius_2019Gruodžio 11 dieną Ramygalos gimnazijos geografijos mokytoja metodininkė Justina Meilutienė IIa ir IIb klasės mokiniams surengė edukacinę išvyką. Jie lankėsi Vilniaus inovatyviose įmonėse bei ES informaciniame centre. Labai džiugu buvo susitikti įmonėje „OPTOGAMA“ dirbantį, vadovaujamas pareigas užimantį, Darių Mikšį, kuris prieš 18 metų buvo toks pat mokinys ir mokėsi kaimynystėje, tuometinėje Vadoklių vidurinėje mokykloje. Dariui Mikšiui buvo malonu priimti mokinius iš savo krašto. Nuoširdus pasakojimas apie lazerių atsiradimo istoriją, įdomūs ir praktiški užsiėmimai įmonėse ilgai liks mokinių širdyse. Jie suprato, kad norint vadovauti tokioms įmonėms, pirmiausia reikia gerai mokytis, kad kaimo mokyklos yra geros, tereikia turėti noro ir įdėti pastangų. ES informaciniame  centre mokiniai tikrinosi ir gilino žinias apie ES.

Išvyka

5a klasės vadovė Renata Rakašienė, telkdama klasės kolektyvą, siekdama ugdyti savo auklėtinių socialinius įgūdžius, skatindama juos ir toliau kultūringai elgtis ir bendrauti, gruodžio 9 dieną surengė išvyką į Panevėžio „Apollo“ kino teatrą Panevėžyje.

Edukacinė išvyka

ryga_2019Gruodžio 12 dieną 6a ir 6b klasių vadovai Aida Bajorūnė ir Mantas Masiokas surengė savo auklėtiniams edukacinę išvyką į pirmosios kalėdinės eglutės miestą Rygą. Kartu su išvykos vadove mokiniai pasivaikščiojo po Šventų Kalėdų dvasia alsuojantį miesto senamiestį, klausėsi legendų apie žymiausius Rygos pastatus, aplankė kalėdinę mugę. Po to susipažino su Paulo Stradinio Medicinos istorijos muziejaus, vieno iš didžiausių medicinos istorijos muziejų pasaulyje, pasakojančių apie medicinos raidą nuo seniausių laikų iki mūsų dienų, ekspozicija. Nukeliavę į netoli Rygos esančią didžiausią Baltijos šalyse bulvinių traškučių gamyklą „Adaži cipsi“, mokiniai puikiai praleido laiką: sužinojo, kaip atsiranda traškučiai, stebėjo jų gamybos procesą, paragavo įvairių rūšių „Adaži“ traškučių ir patys pasigamino savo vardinių traškučių.