Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Sveikiname!

  viktorija_pratusyte2viktorija_pratusyteRamygalos gimnazijos 4a klasės mokinė Viktorija Pratusytė tapo pranciškoniško prakartėlių konkurso „Pasitik kūdikėlį Jėzų su šv. Pranciškumi“ laureate. Sveikiname Viktoriją!

  Paroda

  paroda_skirtukaiRamygalos gimnazijos bibliotekininkė Daiva Leckienė džiaugėsi, kad pagaliau mūsų mokykla sulaukė siuntinio iš Portugalijos – knygų skirtukų, kuriuos kūrė, gamino ir mums atsiuntė mokiniai iš Basica Sao Miguel do Milharado mokyklos. Mokinius dalyvauti tarptautiniame projekte paskatino bibliotekininkas, anglų kalbos mokytojas Pedro Moura.

  Šiuo metu mūsų gimnazijos bibliotekoje surengta portugališkų knygų skirtukų paroda. Bibliotekininkė Daiva kviečia aplankyti parodą.


  Galerija.


  Kalėdiniai renginiai

  kaledos_2018Gruodžio 18 dieną Ramygalos gimnazijoje startavo pradinių klasių kalėdiniai renginiai. Pasitikti kartu nuostabią metų šventę savo artimuosius pakvietė 3b klasės mokiniai (mokytoja Lidija Striškienė), pristatę kalėdinį koncertą „Švenčių belaukiant“. Gruodžio 19 dieną vyko 2 klasės mokinių (mokytoja Vilma Kučienė) kalėdinis rytmetis „Gruodžio nakties tyloj“. Antrokai išradingai panaudojo netikėtą, bet puikiai renginiui tikusią, penktokų kalėdinės instaliacijos erdvę. Tą pačią dieną vyko 4b klasės (mokytoja Asta Žemkauskienė) kalėdinis koncertas „Baltos gaidos“. Skaityti toliau...

  Kalėdinės kojinės

  kaledines_kojines_20184a klasės mokiniai (mokytoja Laima Černienė) ir šiais metais laikėsi gražios klasės šventinės tradicijos. Patys pasisiuvo po kalėdinę kojinę, kartu su tėveliais ją papuošė ir visą gruodžio mėnesį jas slapta pildė  įvairiausiomis mielomis smulkmenėlėmis. Sunkiausia buvo atsispirti pagundai žvilgtelėti, kas į jas sudėta. Kalėdinių renginių dieną ketvirtokai traukė burtus, kam kuri kojinė atiteks.


  Galerija.


  Nacionalinis konkursas

  nacion_konkursas2nacion_konkursasSpalio 1–lapkričio 30 dienomis Suomijos mokomųjų žaidimų kompanija 10 monkeys.com organizavo interaktyvų matematikos konkursą 1–4 klasių mokiniams. Šiame nacionaliniame konkurse „MATEMATIKOS EKSPERTAS 2018“ dalyvavo mūsų gimnazijos 1 (mokytoja Asta Kuodytė), 3a (mokytoja Gerda Navikienė) ir 4a (mokytoja Laima Černienė) klasių mokiniai. Visą konkurso laikotarpį mokiniai nemokamai naudojosi 10 Monkeys Math World mokymosi programa. Džiugu, kad 4a klasės mokiniai laimėjo pirmąją vietą tarp 438 dalyvavusių klasių ir gavo „Math World“ mokyklinę licenciją visai mokyklai metams. Sveikiname laimėtojus!

  Integruota pamoka

  integruota_pamoka_2018Anglų kalbos mokytoja Sandra Gruzdienė įsitikinusi, kas Kalėdos į namus ateina, kai jie pakvimpa imbieru, meduoliais, prisipildo įvairiausių kepinių skoniais ir kvapais. O gimnazijoje tą šventinę nuotaiką sukuria ir papildo kalėdinės instaliacijos. Taip gimė idėja surengti integruotą anglų kalbos ir technologijų pamoką „Kalėdų skonis ir kvapas“, kurioje gruodžio 20 dieną dalyvavo 8b klasės mokiniai. Technologijų mokytoja Asta Naulickienė padalino mokinius į dvi grupes ir davė skirtingus meduolių kepimo receptus. Mokiniai turėjo pasiskirstyti, kas kokius produktus atsineš. Anglų kalbos mokytoja Sandra Gruzdienė davė užduotį išversti receptus į anglų kalbą. Mokiniai atsakingai ruošėsi šiai pamokai. Prieš kibdami į darbus jie išklausė instruktažą, nusiplovė rankas. O tada gimnazijos technologijų kabineto virtuvėje užvirė darbas. Vieni kaitino medų, sviestą, kiti svėrė miltus ir ruošė jo mišinį, treti rūpinosi švara ir tvarka. Berniukams buvo tikras iššūkis atskirti kiaušinių baltymus nuo trynių, bet jiems su mokytojų pagalba ir patarimais puikiai pavyko. Skaityti toliau...

  Dovana

  danute.uliene2danute.ulieneGruodžio 19 dieną mūsų gimnazijos muziejuje lankėsi Ramygalos šviesuolė, tautodailininkė Danutė Ulienė. Čia ji susitiko su VšĮ neįgaliųjų užimtumo ir profesinio ugdymo centro „Dailusis ornamentas“ vadove Danute Kalendiene ir jos atlydėtais centro lankytojais. Muziejininkė Irena Zubauskienė svečiams papasakojo apie Ramygalą, mūsų gimnaziją, pristatė veikiančią parodą.

  Tautodailininkė Danutė Ulienė į mūsų mokyklą visada ateina su dovanomis. Gimnazijos muziejui padovanotų jos darbų  kolekciją praturtino kūrybinis darbas – pinta kompozicija, skirta atkurtos Lietuvos šimtmečiui.