Anglų kalbos pamokos

lithuania_2021Paskutinę dieną prieš atostogas anglų kalbos mokytojos metodininkės Sandros Gruzdienės pamokos buvo skirtos Vasario 16-ajai paminėti. Trečiokai ir ketvirtokai žiūrėjo puikų video pristatymą apie Lietuvą anglų kalba. Visi kartu nusprendė, kad kiekvienam besimokančiam anglų kalbos mokiniui reikia mokėti taisyklingai ištarti ir parašyti angliškai mūsų šalies pavadinimą, kaip į anglų kalbą verčiami svarbiausi Lietuvos istorijos įvykiai, tradicinių patiekalų ir lankytinų vietų pavadinimai. Atlikdami kūrybinę užduotį, trečiokai akcentavo žodį „Lithuania“, naudodamiesi Mentimeter programa pildė žodžius, kuriuos įsidėmėjo video įrašo metu. Vyresnių klasių mokiniai taip pat žiūrėjo video pristatymą anglų kalba ir su Mentimeter pildė angliškų ir lietuviškų žodžių debesį. Šį puikų video pristatymą apie Lietuvą galite pažiūrėti ir jūs, paspaudę ant šios nuorodos: https://www.youtube.com/watch?v=WH9mTk1mxkI

Galerija.

„Olympis“

olympis_2021Respublikinio edukacinio konkurso „Olympis 2020“ rudens sesijoje dalyvavo dešimt pradinių klasių mokytojų metodininkių Gerdos Navikienės ir Vilmos Kučienės mokinių. Tušinukai, skirtukai, diplomai, padėkos laukia Dovydo Mikalausko (4), Gabijos Zupkaitės (4), Ievos Safronovaitės (4), Kajaus Pečeliūno (4), Kamilės Mečinskaitės (4), Kristupo Augulio (4), Meidos Levickytės (4), Jauniaus Buliausko (1a), Osvaldo Rimšos (1a), o Žygimanto Navicko (1a) ir medalis. 2021 metų kovo 1–31 dieną konkurso organizatoriai kviečia mokinius į pavasario sesiją.

Nuotolinis edukacinis užsiėmimas

edukac_uzsiemimas_2021Vasario 10–11 dienomis 5a ir 5b klasės mokiniai dalyvavo Lietuvos aviacijos muziejaus organizuojamame virtualiame edukaciniame užsiėmime „Kodėl skrenda lėktuvai?“. Edukaciniai užsiėmimai vyko klasės valandėlių metu per Google meet programą. Klasės vadovių Ingos Bubinienės ir Orintos Gerdvilienės auklėtiniai susipažino su aviacinės technikos įvairove: lėktuvais, sraigtasparniais, malūnsparniais, sklandytuvais ir kitais orlaivių tipais. Edukatorius atskleidė fizikos (aerodinamikos) dėsnius, papasakojo apie lakūno profesiją. Užsiėmimo metu mokiniai sužinojo apie svarbiausius Lietuvos aviacijos istorijos tarpsnius, pirmuosius lietuviškus lėktuvus ir juos kūrusias asmenybes.

Sveikinimai Lietuvai

vasario16_2021Pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės 2a klasės mokinių kūrybiniai darbeliai ant sniego – sveikinimai Lietuvai.

Galerija.

Olimpiada

Sausio 21 dieną nuotoliniu būdu vyko 68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajono etapas. Jame dalyvavo Ramygalos gimnazijos fizikos mokytojos metodininkės Laimutės Skiauterienės mokinys Domantas Augulis (Ib) ir Greta Viliūnaitė (II), užėmusi II vietą. Dėkojame Domantui už dalyvavimą. Sveikiname Gretą bei jos mokytoją!

Olimpiada

Sausio 27 dieną nuotoliniu būdu vyko lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajono etapas. Ramygalos gimnazijos IV klasės mokinė Aistė Janionytė užėmė II vietą. Sveikiname Aistę ir jos mokytoją Rimantą Černogačienę!

Padėka

padeka_13.2021
    Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu