Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Išvyka

  seimas3seimas2seimasKovo 8 dieną Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo kvietimu geriausiai besimokantys Ramygalos gimnazijos 7–IV klasių mokiniai, lydimi gimnazijos direktoriaus Algio Adašiūno, dalyvavo susitikime su Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarais Lietuvos Respublikos Seime, istorinėje Kovo 11-osios Akto salėje. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 400 moksleivių iš įvairių šalies mokyklų. Susitikimui pirmininkavo Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė Birutė Valionytė ir Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo kancleris Stasys Kašauskas. Renginio dalyvius pasveikino Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis. Parlamento vadovas pabrėžė, kad čia šių metų vasario 15 dieną buvo pasirašyta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio deklaracija, kurioje linkima po 100 metų vasario 16-ąją susirinkusiems šioje salėje didžiuotis tuo, kad išsaugojo valstybę, nepriklausomybę ir demokratiją. Kalbėdamas apie kartų skirtumą amžių sandūroje, Seimo Pirmininkas moksleiviams palinkėjo būti ambicingiems, išsaugoti tai, kas jau sukurta praeities kartų, ir kurti tokią Lietuvą, kurioje būtų gera gyventi.

  Apie Nepriklausomybės atkūrimą, Sąjūdžio veiklą, teisinės, gynybos ir aplinkos apsaugos sistemų kūrimą, ūkio reformą, Lietuvos valstybės Konstitucijos parengimą ir priėmimą jaunajai kartai papasakojo Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai Česlovas Vytautas Stankevičius, Mečys Laurinkus, Jonas Prapiestis, Saulius Pečeliūnas, Birutė Valionytė, Gediminas Vagnorius, Liudvikas Sabutis, Aukščiausios Tarybos Atkuriamojo Seimo deputatas Nikolajus Medvedevas.

  Kita išvykos dalis buvo skirta apsilankymui Valdovų rūmuose.

  Išvyka

  2a_rygaKovo 11 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Gerdos Navikienės vadovaujamos 2a klasės mokiniai ir jų tėveliai lankėsi Latvijos sostinėje Rygoje. Edukacinės išvykos dalyviai apsilankė gotikiniuose Juodagalvių didikų brolijos namuose. Pamatė Laisvės paminklą, kurį saugo garbės sargyba, užsuko į šv. Petro bažnyčią ir grožėjosi Rygos miesto vaizdu iš bažnyčios bokšto. Dar lankėsi parako bokšte (šiuo metu ten yra Karo muziejus). Latvijos nacionaliniame operos ir baleto teatre žiūrėjo baletą „Korsaras“, kurį antraklasiai ir jų tėveliai galėjo palyginti su Vilniaus operos ir baleto teatre matytu baletu „Spragtukas“.


  Galerija.


  „Šimtmečio desertas Lietuvai“

  desertas_lietuvaiKovo 9 dieną Ramygalos gimnazijos logopedė Jurgita Pakšytė ir specialioji pedagogė Vaida Masiokienė Kovo 11-osios ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga pakvietė 6–10 klasių mokinius į netradicinę pamoką „Šimtmečio desertas Lietuvai“. Seniai žinoma, kad nė viena šventė neįsivaizduojama be saldumynų, tad mokiniai kartu su specialistėmis gamino desertą. Netradicinės pamokos metu mokiniams netrūko sumanumo, kūrybiškumo, teigiamų emocijų. Kiekvienam buvo suteikta galimybė saviraiškai, iniciatyvumui. Specialistės dėkoja gimnazijos muziejininkei Irenai Zubauskienei už aktyvų dalyvavimą pamokoje, už neįkainojamus pasakojimus, už nuoširdų bendravimą, tautinių ir pilietinių vertybių puoselėjimą.


  Galerija.


  Netradicinio ugdymo diena „Geltona. Žalia. Raudona“

  geltona.zalia.raudona_2018Kovo 9 dieną gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena „Geltona. Žalia. Raudona“. Šios dienos renginiai buvo skirti Kovo 11-ai paminėti. Jiems pradžią davė iškilmingas atidarymas, kurį paruošė kūno kultūros mokytoja metodininkė Giedrė Maželienė. Nuskambėjus Tautiškai giesmei, visus susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas. Šokio mokytojos Renatos Rakašienės vadovaujamos šokėjos atliko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtą šokį. Po to šoko penktų klasių mergaitės, atlikusios šokį su kamuoliais. Po netradicinio ugdymo dienos atidarymo mokiniai išsiskirstė į klasių vadovų kabinetus. Čia vyko gražiausio lietuviško žodžio ir posakio rinkimai. Kiekviena klasė ne tik išrinko 10 jiems gražiausių lietuviškų žodžių ir po 1 posakį, bet ir kūrybingai juos apipavidalinę eksponavo II aukšto fojė. Skaityti toliau...

  Meninio skaitymo konkursas

  Pradinių klasių mokytojos Gerda Navikienė ir Lidija Striškienė surengė meninio skaitymo konkursą „Gražiausi žodžiai Lietuvai“, kuriame dalyvavo 1–4 klasių mokiniai. I vietą konkurse užėmė Agnius Markevičius (2b) ir Adelė Liužinaitė (3a), II vietą – Dominyka Masiokaitė (2a) ir Miglė Drevinskaitė (4b), III vietą – Patrikas Dangveckas (2a) ir Danielė Augulytė (4b). Gimnazijos direktoriaus Algio Adašiūno įsakymu šie mokiniai apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanomis.

  Konkursas

  Kovo pradžioje lietuvių kalbos mokytojos ir specialioji pedagogė Vaida Masiokienė  surengė 1–4, 5–8 ir I–IV klasių mokinių konkursą „Raštingiausias gimnazijos mokinys 2018“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Gimnazijos direktorius padėkomis apdovanojo šiuos 1–4, 5–8 ir I–IV klasių mokinius, konkurso „Raštingiausias mokinys“ laimėtojus: Gabiją Zupkaitę (1 ), Austę Miliūtę (2a), Deimantę Damašauskaitę (3a),  Ievą Kirdeikytę (3a), Liuciją Augulytę (3b), Danielę Augulytę (4b), Augustę Buziūtę (5a), Roką Miliūną (6a), Domantą Augulį (6b), Ugnę Volkovaitę (7a), Ainą Tamošiūnaitę (8b), Ievą Staškūnaitę (Ib), Andrėją Bielskytę (IIb), Nojų Račinską (III), Samantą Miliūnaitę (IVb). Sveikiname raštingiausius gimnazijos mokinius ir jų lietuvių kalbos mokytojas!

  Šimtadienis

  simtadienis_2018Gimnazijos šimtmečio abiturientų laida kovo 2 dieną šventė šimtadienį. Dvyliktokai su klasių vadovėmis Julija Liesiene ir Danguole Žąsinaite buvo pakviesti į ta proga vienuoliktokų, vadovaujamų klasių vadovių Inos Babaitienės ir Laimos Grikšaitės, įkurtą restoraną „La šimtas“. Netradicinio ugdymo dienos programa buvo suskirstyta į dvi dalis. Pirmoji dalis buvo skirta „paruošiamiesiems darbams virtuvėje“, antroji dalis – „pokyliui“ aukštos maitinimo kultūros restorane „La šimtas“. Iš paties ryto nepriekaištingai solidžiai atrodantys vienuoliktokai pasirūpino nepriekaištingu abiturientų sutikimu. Gi nepriekaištingai išradingai apsirengę į mokyklą atėjo ir dvyliktokai. Sveikuolių virtuvėje iš pateiktų ekologiškų produktų jie paruošė net 3 patiekalus, kurių degustacijoje dalyvavo gimnazijos mokytojai. Akimirksniu „sudegustavę“ „La aštrųjį garnyrą su žiupsneliu laimės“, „Ugnikalnio salotas „BUM“ ir „Julytės salotytes“, jie ilgai negalėjo nuspręsti, kuris iš pateiktų patiekalų gardžiausias. Antroji šventės dalis vyko aktų salėje. Vienuoliktokų kooperatyvo restoranas „La šimtas“ priėmė būsimuosius 75 laidos abiturientus su visa 12 nominacijų pristatymo ir šokiais praturtinta programa „Gyvenimo projektas“ ir įteikė auksinius šaukštus. Lukas, Agnė ir Benas kreipdamiesi į dvyliktokus kalbėjo: „Kviečiame atidžiai apsidairyti, aplink vyksta stebuklai, tereikia tik sustoti ir pamatyti. Kiekvienas skonis nepakartojamas, bet sujungus vieną su kitu galima išgauti kažką naujo, netikėto ir nuspalvinti dieną gera nuotaika. Norisi, kad kiekvienas savo gyvenime gamintumėte ir kurtumėte savo skonį, tik nepamirškite, kad maisto ruošimas ne silpnavaliams. Tad pasikliaukit vaizduote ir širdimi. Ir nebijokit pasekmių, neleiskit niekam jūsų varžyti – vieninteliai jūsų pančiai yra jūsų baimė. Patikėkit, bičiuliai, gaminti gali visi, bet tik bebaimiai tampa didžiais“. Po to sekė nuoširdus ir kūrybingas dvyliktokų „AČIŪ“ tėveliams, pirmosioms mokytojoms, klasių vadovėms, mokytojams, vienuoliktokams ir jų klasių vadovėms.

  Vienuoliktokai ypač dėkoja dešimtų klasių vadovėms Viktorijai Paškevičienei ir Neringai Ramanauskaitei už pagalbą ruošiant šventę.


  Galerija.