Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Klasės valandėlė

  kl_valandelekl_valandele2Kovo 27 dieną Aidos Bajorūnės auklėtiniai, 5a klasės mokiniai dalyvavo klasės valandėlėje apie sveiką mitybą, kurią jiems vedė chemijos mokytojos Galinos Zyubos paruoštos mokinės Rimgailė Liberytė (8a) ir Ugnė Volkovaitė (8a). Aštuntokės penktokams pristatė sveikos mitybos piramidę, pademonstravo, kas vyksta žmogaus organizme išgėrus kokakolos, suvalgius bulvių traškučių. Aštuntokės ir jų mokytoja kvietė penktokus gerai apgalvoti savo maitinimosi įpročius ir rinktis pilnavertiškesnį ir sveikesnį maistą.

  „Skaitymo dirbtuvės: piešiu tekstą“

  skaitymo_dirbtuves2skaitymo_dirbtuvesKovo 27 dieną aštuonios Ramygalos gimnazijos pradinių klasių mokinės dalyvavo Velžio gimnazijoje vykusiame Panevėžio miesto ir rajono pradinių klasių mokinių ir mokytojų renginyje „Skaitymo dirbtuvės: piešiu tekstą“. Ramygalos gimnazijai atstovavo 1 klasės mokinės Emilija Dangveckaitė ir Justina Masiokaitė (mokytoja Asta Kuodytė), 2 klasės mokinės Meida Levickytė ir Gabija Zupkaitė (mokytoja Vilma Kučienė), 3a klasės mokinė Rugilė Šiaulinskaitė (mokytoja Gerda Navikienė) ir 3b klasės mokinė Auksė Radziulytė (mokytoja Lidija Striškienė), 4a klasės mokinės Dominyka Kaliasaitė ir Viktorija Pratusytė (mokytoja Laima Černienė). Mokines į renginį lydėjusi pradinių klasių mokytoja metodininkė Asta Kuodytė džiaugėsi, kad ramygalietės vėl tarp laimėtojų! Sveikiname Rugilę Šiaulinskaitę ir Auksę Radziulytę, užėmusias I vietą, Dominyką Kaliasaitę ir Viktoriją Pratusytę, užėmusias II vietą!

  Olimpiada

  matem_olimpiadaKovo 27 dieną Paliūniškio pagrindinėje mokykloje vyko 25-osios Panevėžio krašto jaunųjų matematikų olimpiados II etapas. Jame dalyvavo 13 Ramygalos gimnazijos mokinių. I vietą savo amžiaus grupėse užėmė 5a klasės mokinys Andrius Vaitelis (mokytojas Vilius Grockis) ir 7b klasės mokinys Domantas Augulis (mokytoja Laimutė Krištopaitytė). II vietą užėmė 7a klasės mokinys Rokas Miliūnas  ir 8a klasės mokinė Greta Viliūnaite (jų matematikos mokytoja Ina Babaitienė). Balandžio 11 dieną šie mokiniai kartu su Aina Tamošiūnaite (Ib) gins Panevėžio rajono garbę krašto olimpiadoje Pasvalyje. Sveikiname jaunuosius matematikus ir jų mokytojus, linkime sėkmės kitame etape!


  Galerija.


  Konferencija

  Kovo 27 dieną Ramygalos gimnazijos etikos ir tikybos mokytojas Mantas Masiokas dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto Lietuvių išeivijos instituto surengtoje konferencijoje „Vienuolijos lietuvių išeivijoje: istorija ir paveldas“ ir skaitė pranešimą „Šv. Kazimiero vienuolijos įsteigėjos, garbingosios Dievo tarnaitės Marijos Kazimieros Kaupaitės gyvenimo portretai“.

  Išvyka

  astridaPradinių klasių mokytojos metodininkės Gerdos Navikienės auklėtiniai kovo 23 dieną Nacionaliniame Kauno dramos teatre žiūrėjo spektaklį „Astrida“. Trečiaklasiai gerai žino švedų rašytojos Astridos Lindgren pramuštgalvę Pepę Ilgakojinę, Mažylį ir jo bičiulį Karlsoną, kuris gyvena ant stogo, ar Emilį iš Lionebergos. Į klausimą, kokia pamėgtų literatūrinių personažų kūrėja, vaikai   ieškojo atsakymo kartu su spektaklio aktoriais. Po spektaklio mokiniai vyko į „CurioCity“ – didžiausią Baltijos šalyse edukacinį pramogų centrą vaikams. Ten laukė skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasė ir daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, sužinoti, pajausti! Papramogavę mokiniai pasivaikščiojo viena ilgiausių gatvių Europoje, skirta tik pėstiesiems – Laisvės alėja.


  Galerija.


  Pasaulinė vandens diena

  vandens_diena_2019vandens_diena2_2019vandens_diena3_2019Ramygalos gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Stanislava Subačienė inicijavo Pasaulinės vandens dienos paminėjimą. Šių metų Pasaulinės vandens dienos tema –„Nepalikime nė vieno be geriamojo vandens“. Kovo 21–22 dienomis pradinėse klasėse vyko renginiai, skirti  skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir priminti apie jo svarbą visiems gyviems organizmams ir augmenijai. Vaikai aiškinosi, kokios žarnyno  infekcijos plinta per vandenį, kaip jų reikėtų saugotis. Pirmokai žiūrėjo filmuką „Vanduo – gyvybės šaltinis“, vyresnieji mokiniai – filmuką „Vandens tarša“. Mokiniai diskutavo, kaip taupyti vandenį, kaip neteršti gamtos ir vandens telkinių, nes žmogus be maisto išgyvena kelis mėnesius, be vandens – vos keletą dienų. Taigi, vanduo – mūsų gyvybė, energija, mūsų sveikata. Aptarę aktualią temą vaišinosi vandeniu su vaisiais.

  Išvyka

  5b_vilniusKovo 22 dieną 5b klasės mokiniai kartu su klasės vadovu Mantu Masioku vyko į Vilnių. Penktokai aplankė net 1600 kv.m. užimantį „Skypark“ batutų parką ir dalyvavo edukacinėje programoje. Jos metu jaunieji ekstremalai nutrūktgalviai aktyviai leido laiką – išbandė didžiausias batutų platformas Europoje, saugiai pasimokė naujų triukų.


  Galerija.