Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Futbolas

  futbolas3_2019Birželio 6 dieną Kaune įvyko 2019 metų Lietuvos mokyklų U-13 „Golo“ varžybų superfinalas. Jame dalyvavo ir Panevėžio apskrities nugalėtojai, Ramygalos gimnazijos 5–6 klasių jaunieji futbolininkai, treniruojami kūno kultūros mokytojo Egidijaus Marozo. Į šias finalines varžybas ramygaliečiai patenka jau trečią kartą nuo 2007 metų. Grupėje įveikę Vilkaviškio komandą 3:2, Klaipėdos komandą 2:1, pusfinalyje rezultatu 1:1 sužaidė su Utenos komanda. Teko mušti 9 metrų baudinius. Po sėkmingos baudinių serijos Ramygalos komanda pateko į finalą. Pirmi įmušė įvartį ir ilgą laiką pirmavo 1:0. Po poros apmaudžių ramygaliečių klaidų Šiaulių komanda įsiveržė į priekį ir, likus žaisti 1 minutei, pirmavo 2:1. Paskutinę antro kėlinio minutę geriausias Ramygalos komandos puolėjas Svajūnas Vasiliauskas (6b) išlygino rezultatą. Jis viso turnyro metu pelnė 5 įvarčius ir buvo pripažintas rezultatyviausiu finalinio turnyro žaidėju. Pasibaigus pagrindiniam žaidimo laikui teko mušti baudinius nugalėtojui išaiškinti. Čia komandos gelbėtoju tapo jos kapitonas Vakaris Kučys (6a). Stojęs į vartus, jis atrėmė net du šiauliečių baudinių smūgius ir pelnė pergalingą įvartį iš baudinio. Komandos trenerio žodžiais tariant, ši futbolo pasaka baigėsi Ramygalos jaunųjų futbolininkų pergalės šokiu aikštės viduryje: jie tapo 2019 metų Lietuvos mokyklų čempionais iš 350 komandų. Rungtynių organizatoriai iš kiekvienos komandos rinko futbolininką „Sąžiningo žaidėjo“ prizui gauti. Ramygalos komandoje jis atiteko Lovariui Aleksandravičiui (5b).

  Gegužės 18 dieną Kaune vyks U-17 superfinalai. Juose dalyvaus kita Ramygalos gimnazijos futbolo komanda, kuri bandys pakartoti jaunesniųjų savo draugų sėkmę.

  Sveikiname Arną Pupkevičių (4b), Kamilę Bružaitytę (5a), Roką Petravičių (5a), Lovarį Aleksandravičių (5b), Edgarą Kvedarą (5b), Skaistę Ulytę (5b), Vakarį Kučį (6a), Deimantą Urboną (6a), Aivarą Zupką (6a), Pijų Kiuberį (6b), Eidvilę Staniulytę (6b), Svajūną Vasiliauską (6b) ir jų trenerį Egidijų Marozą!


  Galerija.


  Išvyka

  vikingu_kaimasGegužės 31-ją, paskutinę pavasario dieną, Ramygalos gimnazijos 5a ir 5b klasių vadovai Aida Bajorūnė ir Mantas Masiokas savo auklėtiniams ir jų tėveliams surengė įspūdingą edukacinę išvyką. Pirmoji išvykos stotelė buvo Lėno Šv. Antano Paduviečio bažnyčia ir čia pat esantis Lėno ežeras. Atvykusius į Vikingų kaimą išvykos dalyvius pasitiko šio kaimo šeimininkai. Apsirėdę senoviniais rūbais, visi kartu leidosi ieškoti baltų senosios praeities – protėvių Vikingų kaimo, įsikūrusio gražiame upės slėnyje su gyva 1000 metų senumo istorija. Pasidalinę į dvi grupes gimnazistai tyrinėjo senovės maistą ir baltų karybą. Archainio maisto ruošos ir buities edukacijoje mokiniai susipažino su senovinio žmogaus racionu, kas buvo auginama, kuo mito, kada ir iš kur atkeliavo įvairūs maisto produktai. Ruošė viduramžių puodus, kūreno virtuvės laužus, virė čia pat augančių žolelių arbatą, skrudino grūdus, kepė blynus taip, kaip tai darydavo mūsų protėviai. „Senobinės“ baltų karybos edukacinėje veikloje vaikai turėjo puikią progą pasijusti senovinio kario kailyje. Jie susipažino su to meto kario apranga, ginkluote, gyvenimo būdu. Vyko „karių“ pratybos, kur penktokai tapo viena komanda, mokėsi įvairių taktinių manevrų. Visą dieną kaitinus saulei į namus mokiniai grįžo lydimi lietaus lašų.


  Galerija.


  Paskutinis skambutis

  paskutinis_skambutis_2019Gegužės 23 dieną Ramygalos gimnazijos 76 laidos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis. Nenusižengdami ilgametei tradicijai, „pasibalnoję“ motociklus ir automobilius, tiuninguotus abiturientų folkloro motyvais, dvyliktokai kartu su klasių vadovėmis Ina Babaitiene ir Laima Grikšaite apvažiavo miesto apylinkes. Gimnazijos šokio mokytojos Renatos Rakašienės šokėjų būrys pasitiko abiturientus su nuotaikinga šokių pyne, todėl į mokyklą, į paskutinę klasės vadovės pamoką dvyliktokai šiemet atėjo lambados žingsniu. Per rugsėjo pirmąją jie palydėjo pas pirmąją mokytoją smagų pulkelį pirmokėlių, kurie dabar gerokai išdrąsėję ir ūgtelėję su savo mokytoja Asta Kuodyte pravedė linksmą pamokėlę. Dvyliktokai nuoširdžiai ir labai kantriai atliko visas  pateiktas užduotis, po kurių buvo išlydėti į aktų salę. Abiturientams: Gabrielei, Donatui, Aušrinei Karolinai, Tautvydui, Lukui, Ramintai, Rūteniui, Gabrielei, Nojui, Domantui, Agnei, Dovydui, Viktorijai, Alvydei, Lukui, Matui, Rokui, Vakariui, Matui, Jonui Benui, Pauliui, Valdui, Akvilei, Lukui, Karoliui – IIIa ir IIIb klasių vadovių Neringos Ramanauskaitės ir Viktorijos Paškevičienės auklėtiniai šventės proga paruošė meninę kompoziciją, kurios metu skambėjo eilėraščių posmai, dainavo ir grojo muzikos mokytojos Snieguolės Adomaitienės vadovaujamos dainavimo studijos nariai, šoko vienuoliktokai, fortepijonu skambino Panevėžio rajono muzikos mokyklos Ramygalos skyriaus mokinės Danielė Augulytė ir Viktorija Staškūnaitė. Skambia daina dvyliktokus pasveikino muzikos mokytojos Aurelijos Šerelienės paruošti pirmokai, gražių prisiminimų ir šiltų padrąsinančių žodžių nepagailėjo pirmosios mokytojos – Laima Černienė ir Nijolė Šlevienė, klasių vadovės. Sveikinimo žodį abiturientams tarė mokyklos direktorius Algis Adašiūnas, Panevėžio rajono Savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius. Nerūpestingiems mokykliniams metams prisiminti vienuoliktokai padovanojo po simbolinį varpelį. Abiturientai padėkojo mokytojams už suteiktas žinias ir begalinę kantrybę įteikdami savo pagamintas keramikines saldainines, o vienuoliktokams perdavė simbolinį raktą nuo gimnazijos. Šventės pabaigoje prie mokyklos abiturientai pasodino medelį.


  Galerija.


  Išvyka

  2kl_kaunasGegužės 29 dieną antros klasės mokiniai su savo mokytoja Vilma Kučiene dalyvavo edukacinėje išvykoje į Kauną. Ugdymo procese įgytas žinias mokiniai gilino apsilankę Kauno zoologijos sode,  Tado Ivanausko zoologijos muziejuje, kuris yra nepamainoma vaizdinė priemonė susipažįstant su  gamta, gyvūnijos evoliucija, retomis bei nykstančiomis gyvūnų rūšimis. Vaikai išbandė Žaliakalnio funikulierių, kuriam yra suteiktas kultūros paminklo statusas. Jie sužinojo, kad funikulieriais dažniausiai naudojamasi kalnuotose šalyse. Antrokai aplankė Lietuvos liaudies buities muziejų Rumšiškėse – vieną didžiausių pagal užimamą plotą (195 ha) bei nekilnojamų eksponatų skaičių muziejų po atviru dangumi Europoje. Tai vienintelis etnografijos rūšies muziejus Lietuvoje, pristatantis sumažintą visų etnografinių Lietuvos regionų ir miestelio atspindį.


  Galerija.


  „Europos egzamino“ finalas

  europos_egz_finalasGegužės 24 dieną Ramygalos gimnazijos IIIa klasės mokinys Mantautas Raila dalyvavo „Europos egzamino“,  organizuoto Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje, mokinių grupės finale, kuriame paaiškėjo šių metų geriausi Europos Sąjungos žinovai ir buvo išdalinti pagrindiniai prizai. Dvidešimt  finalininkų turėjo atsakyti į 20 klausimų, už kuriuos buvo galima surinkti 28 taškus. Ar lengva buvo Mantautui? Pabandykite atsakyti į vieną iš įdomesnių finalo klausimų: ši vieta – ne Europos Sąjungoje. Ji garsi visame pasaulyje vienu savo matmeniu, kurį žymintis skaičius atitinka Lietuvoje renkamų Europos Parlamento narių skaičių. Vieta yra pavadinta moterišku vardu. Šio vardo vyriškos giminės forma Lietuvoje dažnai asocijuojasi su skaičiumi trys milijonai. Apie kokią vietą čia kalbama? Atsakymas – Marianų įduba.

  Dar kartą sveikiname Mantautą ir istorijos mokytoją Neringą Ramanauskaitę!  Rytmetys

  rytmetys_2019Gegužės 23 dieną gimnazijos logopedės Jurgitos Pakšytės kabinete šurmuliavo gausus būrys Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“ priešmokyklinio amžiaus vaikų, kurie lanko logopedines pratybas. Kartu su darželio logopede Gitana Dūdiene ir auklėtoja Laimutė Rasalskienė jie atvyko į rytmetį „Dėkim raidę prie raidės“. Kiekvienas dalyvis pristatė savo pirmąją vardo raidelę. Po prisistatymo vaikų laukė įvairios užduotėlės, kurias paruošė gimnazijos logopedė Jurgita. Vėliau vaikai pasivaikščiojo po mokyklą. Specialistės džiaugėsi gražiu bendravimu bei bendradarbiavimu, patirties sklaida, komunikavimo, pažinimo kompetencijų lavinimu, gebėjimu kompleksiškai ugdyti visapusišką vaiko asmenybę.


  Galerija.


  Sveikiname!

  daniele_20192019 m. gegužės 14–16 d. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje vyko VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Musica amabile-2019“, kuriame dalyvavo apie 70 jaunųjų pianistų iš visos Lietuvos muzikos bei meno mokyklų. Dalyvius vertino kompetentinga komisija: Viktoras Paukštelis, Jurgis Aleknavičius, Kšyštof Markevič, Justas Šervenikas, Feliksas Zakrevskis.


  Šiame konkurse Panevėžio r. muzikos mokyklos Ramygalos skyriaus mokinė Danielė Augulytė (mokyt. metodininkė Daiva Valkūnienė) pelnė III vietos laureato diplomą.