Tinklinis

tinklinis6_2020Vasario 21 dieną Ramygalos gimnazijos sporto salėje vyko tinklinio turnyras UAB „Vytėja“ taurei laimėti. Gimnazijos fizinio ugdymo mokytojo metodininko Egidijaus Marozo surengtame turnyre dalyvavo gimnazistų, studentų ir „Legendų“ komandos. Turnyro nugalėtojais tapo „Legendos“, gimnazistai buvo antri, mišri studentų komanda užėmė III vietą. Mokytojas Egidijus Marozas ir turnyro dalyviai dėkoja UAB „Vytėja“ vadovui Vytautui Navikui.

Kovo 7 dieną gimnazistai dalyvaus Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybose. Linkime sėkmės!

Olimpiada

technologiju_olimpiada_2020Vasario 27 dieną Ramygalos gimnazijos technologijų mokytojos metodininkės Astos Naulickienės ir vyresniojo technologijų mokytojo Audriaus Kučio mokiniai dalyvavo Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „2020 Miniatiūra 20x20“ Panevėžio rajono etape. Stela Kunigel (8a) užėmė II vietą, Laurynas Rimša (7b) – III vietą, Tautvydas Martyšius (Ia) – III vietą. Sveikiname!

Viktorina

Vasario 27 dieną Ramygalos gimnazijos aktų salėje vyko viktorinos „Knygų knyga“ I atrankinis turas 5–6 klasių mokiniams. Viktoriną surengė ir vedė tikybos mokytoja metodininkė Sigutė Žalnerūnienė. Viktorinoje dalyvavo mokinių komandos iš Krekenavos, Ramygalos, Surviliškio, Vadoklių.

Olimpiada

Vasario 25 dieną istorijos mokytojos metodininkės Neringos Ramanauskaitės mokiniai dalyvavo 30-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajoniniame etape. Mantautas Raila (IV) užėmė I vietą! Sveikiname!

Spektaklis anglų kalba

britu_spektaklisŠiuolaikinis gyvenimas ne tik reikalauja puikių užsienio kalbos įgūdžių, bet ir gebėjimo jais naudotis įvairiose realiose situacijose. Vasario 26 dieną Ramygalos gimnazijos anglų kalbos mokytojos metodininkės Sandra Gruzdienė ir Rima Kerbelienė sudarė savo mokiniams galimybę Kaune pasižiūrėti American Drama Group Europe TNT Theatre Britain spektaklį „Frankenstein“. Mokinius sužavėjo puiki aktorių vaidyba, aiški anglų kalba.

Meilės lyrika

meiles_lyrikaVasario 14 dieną vyresniosios lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Laimos Grikšaitės paskatinti 7a klasės mokiniai ieškojo poezijos posmų meilės tema, labiausiai patikusius skaitė savo bendraklasiams, užrašė, apipavidalino.

Išvyka

knygu_muge_2020Vasario 20 dieną grupė Ramygalos gimnazijos mokinių dalyvavo edukacinėje išvykoje į Vilnių, kurią surengė tikybos ir etikos vyresnysis mokytojas Mantas Masiokas. Išvykos dalyviai aplankė Vilniaus baroko brangakmenį, vieną gražiausių katalikų bažnyčių – Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią, kuri yra ne tik architektūros šedevras, bet ir istorinis liudijimas, įamžinantis Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pergalę prieš maskvėnus. Mokytojas Mantas mokiniams atskleidė ne vieną šios bažnyčios išskirtinumą, pavyzdžiui, kad tai viena iš nedaugelio Vilniaus bažnyčių, kuri išvengė prievartinio uždarymo okupacijos metais ir atverta katalikams nuo XVII amžiaus pabaigos iki dabar. Antroji išvykos dalis buvo skirta apsilankymui 21-osios Vilniaus knygų mugės Bičiulių dienos renginiuose. Ir šiemet mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai turėjo neeilinę progą apsilankyti naujų knygų pristatymuose, įsigyti įdomių knygų, pasižvalgyti į garsius kultūros ir visuomenės žmones, pasiklausyti koncertų bei pokalbių lankytojų pamėgtoje Muzikos salėje.

Galerija.

Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu