Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Kalbų diena

  kalbu_diena_2020Rugsėjo 26-ąją Europos Sąjungoje minima Kalbų diena, kuria siekiama puoselėti Europos kalbų ir kultūrų įvairovę, skatinti kalbų mokymąsi visą gyvenimą, tarpusavio supratimą ir bendradarbiavimą. Ta proga Ramygalos gimnazijos mokiniai per užsienio ar gimtosios kalbos pamoką, klasės valandėlę sukūrė po „saulės spindulį“, kuriame išradingai užrašė išsitrauktos ES šalies-narės kalba užrašytą posakį „Kalbėk su manimi“, mokėsi šią frazę ištarti tos šalies kalba. Kita užduotis buvo – pasigaminti apyrankes ir jas nufotografuoti.


  Galerija.


  Rudeninės kompozicijos

  rudenines_kompozicijosŠventojo Arkangelo Mykolo atlaidai Ramygalos bendruomenei – tradicinė ir labai laukiama šventė, kurią organizuoja Ramygalos Šv. Jono Krikštytojo parapija, Ramygalos kultūros centras, Garuckų kaimo-Ramygalos miesto bendruomenė. Kaip ilgamečiai šventės partneriai, Ramygalos gimnazijos pradinių klasių mokiniai Mykolinėms sukūrė rudenines kompozicijas, kurias skyrė Ramygalos miesto jubiliejiniams, 650-iesiems metams. Klasių darbai papuošė Ramygalos Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios šventorių.


  Galerija.


  Sveikatingumo žygis

  sveikatingumo_zygisPradinių klasių mokytoja metodininkė Gerda Navikienė savo naujuosius auklėtinius, pirmokėlius, su gimtuoju kraštu supažindina rengdama keliones, žygius, sudarydama sąlygas mokiniams įgyti naujų žinių, tyrinėti, užsiimti aktyvia, sveikatinančia veikla. Rugsėjo 24 dieną 1a klasės mokiniai su tėveliais dalyvavo savo pirmajame sveikatingumo žygyje. Jie apsilankė Pašilių stumbryne, dalį kelio nusprendę įveikti pėsčiomis. Žygeiviai pasivaikščiojo pažintiniu miško taku, kur informaciniuose stenduose išvydo, kokie gyvūnai gyvena ir kokie augalai auga Pašilių miške. Vėliau įsirengė stovyklavietę, mokėsi tinkamai elgtis gamtoje, užsikurti laužą. Buvo surengtos sportinės varžybos, žaidžiami judrieji žaidimai.


  Galerija.


  Susitikimas

  susitikimas_2020susitikimas2_2020susitikimas3_2020Rugsėjo 22 dieną pas Ramygalos gimnazijos pirmokėlius apsilankė Panevėžio policijos komisariato darbuotojai. Jie paaiškino mokiniams apie saugų elgesį gatvėje ir kelyje, apie kelionę autobusu, kelio ženklus, įvairias situacijas. Mokiniams patiko trumpi filmukai,  viktorinos klausimai. Visi pirmokai gavo dovanų po spalvinimo knygelę!

  Paskaitos

  paskaita_2020Ramygalos gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Danguolė Urbonienė kvietė gimnazistus į Panevėžio rajono VSB surengtas paskaitas. Rugsėjo 21 dieną 8a ir 8b klasių mokiniai išklausė paskaitą „Facebook ir kitų socialinių tinklų pavojai“. Rugsėjo 23 dieną 7a, Ia ir Ib mokiniai dalyvavo psichologo-psichoterapeuto Nerijaus Oginto paskaitoje „Savižudybių prevencija“.

  Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena

  zydu_genocidas_2020Ramygalos kultūros centro direktorės Loretos Kubiliūnienės kvietimu rugsėjo 23 dieną mūsų gimnazijos 8a, 8b ir II klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje pilietiškumo pamokoje. Kartu su pilietiškumo pagrindų mokytoju Algiu Adašiūnu, mokytojais Sandra Gruzdiene, Audriumi Kučiu Ramygalos kultūros centre jie žiūrėjo teatralizuotą kompoziciją „Širdy nepasakytą žodį aš nešu“. Tai jau antras susitikimas su knyga „Matilda Olkinaitė. Atrakintas dienoraštis“ dalyvaujant Panemunėlio UDC teatro aktoriams. Teatralizuotą kompoziją režisavo buvusi mūsų gimnazijos mokinė Neringa Ciganaitė-Danienė.


  Galerija.


  Išvyka

  isvyka_iaSaulėtą rugsėjo 18 dienos penktadienį Ia klasės mokiniai su savo klasės vadove Asta Naulickiene dalyvavo edukacinėje-pažintinėje išvykoje. Devintokai pakilo į apžvalgos bokštą, nuo kurio atsiveria Šiaulėnų ir Šaukoto apylinkių vaizdai. Iš bokšto viršaus pamatė ne tik Radviliškio miestą ir jo apylinkes, bet ir Rėkyvą. Pasivaikščiojo prie bokšto įrengtu pėsčiųjų taku ir aplankė Kudino piliakalnį, kuris dar kitaip yra vadinamas Šiaulės kalnu.

  Antroje išvykos dalyje mokiniai lankėsi „Rūtos“ šokolado muziejuje. Čia ne tik išgirdo šokolado istoriją, praplėtė žinias apie senųjų Centrinės Amerikos gyventojų kultūrą, Europos karalių ir Lietuvos dvarų gyvenimą, bet ir sužinojo, kaip kakavmedžio sėklos virsta šokoladu, suprato, kuo skiriasi juodasis nuo baltojo šokolado, patyrė kūrybos džiaugsmą. Muziejaus dirbtuvėse išvydo visą šokoladinių saldainių gaminimo procesą bei patys trumpam tapo šokolado meistrais! Derindami šokoladą su įvairiais pagardais savo rankomis gamino šokoladinius saldainius ir čia pat jų ragavo. Namo grįžo su pačių pagamintų skanėstų lauknešėliu, įspūdžiais ir naujomis žiniomis.

  Trečioje edukacinės-pažintinės išvykos dalyje mokiniai apsilankė pabėgimų kambaryje „QUEST ROOM“. Čia prireikė ir pastabumo, ir loginio mąstymo, ir netradicinių sprendimų bandant įveikti užduotis.  Kelionę užbaigė Akropolio prekybos cente, kol vieni pietavo, kiti drąsiai savo jėgas išbandė ledo arenoje.


  Galerija.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu