Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Koncertas

  koncertas_2018Gruodžio 6 dieną Ramygalos gimnazijos 5–8, I–IV klasių mokiniai dalyvavo nuostabiame Liudo Mikalausko, Valdo Andriuškevičiaus (klarnetas), Beatos Vingraitės (fortepijonas) koncerte „Tėvo Stanislovo varpai“. Tėvas Stanislovas – tai viena iškiliausių lietuvių asmenybių, kurio gėrio ir ramybės šviesa dar rusena kiekvieno iš mūsų širdyje. Iškentėjęs net dvi tremtis, sovietinės valdžios mėtytas po atokiausius Lietuvos kampelius, pagaliau surado savo namus mažutėlėje Paberžėje ir ten priėmė kiekvieną, norintį augti tikėjime. Koncerto metu skambėjo dainos, atspindinčios Tėvo Stanislovo gyvenimo kelią, kuris ėjo per tremtį, okupaciją ir atgimimo laikotarpį.

  Išvyka

  ryga_2018Gruodžio 1 dieną 8a klasės vadovė Giedrė Maželienė savo auklėtiniams surengė edukacinę išvyką į Rygą, kuri laikoma pirmosios kalėdinės eglutės miestu. Todėl ekskursijos po Rygos senamiestį su jo gotikine ir art nouveau architektūra, Kalėdine muge, aikštėmis ir paminklais metu gidas stengėsi, kad išvykos dalyviai pamatytų kuo daugiau labai įvairiai papuoštų eglučių. Vakarinė išvykos dalis buvo skirta apsilankymui Latvijos nacionaliniame operos ir baleto teatre, kur žiūrėtas baleto spektaklis „Spragtukas“.

  Protmūšis

  protmusis_2018Gruodžio 1-ją minima Pasaulinė AIDS diena. Ramygalos gimnazijos VSP specialistė Stanislava Subačienė, biologijos vyresnioji mokytoja Julija Liesienė, socialinė pedagogė Aida Bajorūnė lapkričio 30 dieną pravedė Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) parengtą viktoriną-protmūšį „AIDS: geriau žinoti“. Šio intelektualaus žaidimo metu Ia, Ib, IIa ir IIb klasių mokiniai, sužinojo, kokiu tikslu organizuojama viktorina-protmūšis, kada ir kaip pradėta minėti Pasaulinė AIDS diena, varžėsi, kas greičiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse.


  Galerija.


  Jubiliejus

  audrius.kucysSveikiname vyresnįjį technologijų mokytoją Audrių Kučį 50-mečio proga.

  Mielas Mokytojau! „Rytojui reikia nedaug. Tik truputį širdies. Truputį jėgos. Truputį ugnies“. Linkime ir toliau pasikliauti širdies navigacija, kad kiekviena diena skambėtų viltimi, harmonija, gyvenimu.

  Tinklinis

  tinklinis2_2018Lapkričio 29 dieną Naujamiesčio gimnazijoje vyko 2018–2019 mokslo metų Panevėžio rajono gimnazijų žaidynių merginų komandų tinklinio finalinės varžybos. Ramygalos gimnazijos komanda, kurią parengė  kūno kultūros mokytoja metodininkė Giedrė Maželienė, įveikė visas varžoves ir iškovojo I vietą. Sveikiname!


  Galerija.


  Futbolas

  Lapkričio 28 dieną Ramygalos gimnazijos komanda, treniruojama kūno kultūros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, dalyvavo Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių mažojo futbolo mergaičių komandų 5 prieš 5 finalinėse varžybose ir užėmė III vietą. Sveikiname!

  Išvyka

  iliuziju_kambLapkričio 27 dieną 8b klasės mokiniai su klasės vadove Alma Petrauskiene dalyvavo edukacinėje išvykoje į šalies sostinę. Pasidairę po Katedros aikštę, pasidomėję, kaip vyksta Vilniaus eglės puošimo darbai, pasivaikščioję po Valdovų rūmų kiemą, nuskubėjo į Iliuzijų kambarius. Čia susidūrė su pačiomis įvairiausiomis optinėmis iliuzijomis – vaizdiniais, kurie sukelia skirtumus tarp vizualiai akių ir smegenų suvokiamos tikrovės ir objektyvios tikrovės. Pirmojo kambario veidrodžių labirintas buvo ne tik įvadas į iliuzijų pasaulį, bet ir puiki priemonė komandos telkimui. Rasti išėjimą iš labirinto ne iš karto pavyko, į pagalbą atėjo draugai. Ne mažiau įdomios buvo ir kitos iliuzijų rūšys. Po pasivaikščiojimo po Vilniaus senamiestį aštuntokai aplankė Lietuvos energetikos ir technikos muziejų. Didelį įspūdį paliko interaktyvios ekspozicijos „Technikos mokslas“ ir „Technika vaikams“, kuriose žaisdami spalvingais eksponatais atrado netikėtas įvairių fizikos reiškinių – šviesos, energijos, jėgos perdavimo, magnetinių laukų, garso, elektros – savybes.


  Galerija.