Konkursas

skait2_2018skait_2018Sausio 18 dieną lietuvių kalbos mokytojos surengė meninio skaitymo konkursą, kuriame dalyvavo 5–8, I–IV klasių mokiniai. 5–8 klasių grupėje I vietą užėmė 5a klasės mokinė Augustė Buziūtė (mokytoja Laima Grikšaitė), II vietą – 5a klasės mokinė Gileta Švilpaitė (mokytoja Laima Grikšaitė), III vietą – 7a klasės mokinė Ugnė Čeponytė (mokytoja Laima Grikšaitė). I–IV klasių grupėje I vieta paskirta Ia klasės mokinei Viktorijai Riselytei (mokytoja Asta Brazdžionienė). II vieta atiteko IVa klasės mokinei Urtei Šlevaitei (mokytoja Valerija Miškinienė), III vieta – IIIa klasės mokinei Agnei Rimkutei (mokytoja Laima Grikšaitė).

Augustė Buziūtė ir Viktorija Riselytė atstovaus Ramygalos gimnazijai rajoniniame meninio skaitymo konkurse. Sveikiname Augustę ir Viktoriją, jų mokytojas ir linkime sėkmės!

Šaškės

saskes_2018saskes2_2018Sausio 24 dieną Dembavos progimnazijoje vyko 2017–2018 mokslo metų Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mišrių komandų šaškių varžybos. Pirmą kartą Panevėžio rajono sporto istorijoje apdovanoti sportininkai už asmeninius šaškių žaidimo laimėjimus. Tarp jų Ramygalos gimnazijos 7a klasės mokinys Vakaris Samsonas, iškovojęs II vietą. Komandinėje įskaitoje kūno kultūros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo vadovaujama mūsų gimnazijos komanda užėmė III vietą. Sveikiname!

Stalo tenisas

stalo_tenisas_2018Sausio 18 dieną Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijoje vyko Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių stalo teniso varžybos. Ramygalos gimnazijos vaikinų komanda, vadovaujama kūno kultūros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, užėmė III vietą. Ramygalos gimnazijos mergaičių komanda taip pat iškovojo III vietą.

Padėka

padeka_atmintisliudija_2018.

Paroda

parod_zuvys2parod_zuvysRamygalos gimnazijos bibliotekoje vyresnysis technologijų mokytojas Audrius Kučys surengė 7a ir 7b klasių mergaičių darbų, atliktų technologijų pamokų metu naudojant siaurapjūklį, parodą „Žuvys“.

Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

s13_2018s13_2018_2Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti pakvietė Lietuvos švietimo įstaigas, valstybės institucijas ir organizacijas bei visus geros valios žmones paminėti prieš dvidešimt septynerius metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių ir prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Prie jau vienuoliktą kartą Lietuvoje vykstančios pilietinės iniciatyvos prisijungė ir Ramygalos gimnazijos bendruomenė. Languose uždegtos vienybės ir atminimo žvakutės, simbolizuojančios gyvybę, šviesą, teisingumą.

Išvyka

2a_spragtukas2a klasės mokiniai – labai žingeidūs, kūrybingi ir aktyvūs skaitytojai. Mėgstamiausios pradinių klasių mokytojos metodininkės Gerdos Navikienės auklėtinių knygos – pasakos. Kalėdų senelis antrokus pakvietė pasižiūrėti baletą „Spragtukas“, sukurtą pagal Hofmano pasaką „Spragtukas ir pelių karalius“.

Sausio 7 dieną vaikai lankėsi Vilniuje, Nacionaliniame operos ir baleto teatre. Po spektaklio antrokai pasivaikščiojo po miestą, pasigrožėjo pagrindine šalies egle, šventine nuotaika alsuojančiu Gedimino prospektu. Po to linksmai laiką praleido Ozo vaikų laisvalaikio centre „X-PLANET“.

Galerija.