Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  „Naktis gimnazijoje“

  naktis_mokykloje2_2019Lapkričio 29 dienos vakarą 8a klasės mokiniai su savo klasės vadove Asta Naulickiene kūrybingai ir aktyviai praleido mokykloje. Jie ne tik gamino kalėdinę instaliaciją. Sporto salėje aštuntokai žaidė judriuosius žaidimus, rengė sporto varžybas. Vėliau kartu užkandžiavo ir ilsėjosi. Bendra kūrybinė ir sportinė veikla skatino draugišką klasės mokinių bendravimą, padėjo geriau pažinti klasės draugus.


  Galerija.


  Edukacinis užsiėmimas

  edukac.uzsiemimaiLapkričio 28 dieną Ramygalos gimnazijoje vyko  edukaciniai užsiėmimai 3–4a ir 5b klasės mokiniams „Sveiko maisto ABC“, kuriuos vedė edukatorė Eglė Rakauskienė. Šių įdomių, kūrybiškų užsiėmimų metu mokiniai pasikartojo, kaip skaniai ir sveikai valgyti, daržovių ir vaisių naudą augančiam organizmui, cukraus ir druskos pertekliaus žalą. „Sveikatos laboratorijoje“ buvo atliekami eksperimentai, o mokiniai – aprūpinti apsaugos priemonėmis (pirštinėmis, apsauginiais akiniais). Edukatorė aiškino, kaip mikrobai per nešvarias rankas patenka į organizmą, atliko bandymus su pienu ir maistiniais dažais. Mokiniams didelį įspūdį paliko Lavų lempų gamyba, dalyvavo protmūšyje , turėjo galimybę stebėti, kaip garuoja sausas ledas. Panevėžio rajono visuomenės sveikatos biuro padovanotas renginys mokiniams labai patiko. Edukatorė Eglė visiems dalyviams atminimui įteikė vardinius diplomus.


  Galerija.


  Išvyka

  mokykla_2019Lapkričio 22 dieną 7a ir 8a klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į šalies sostinę. Jie aplankė jau devintą kartą Vilniuje organizuojamą švietimo inovacijų parodą „Mokykla 2019“. Mokiniai apsilankė Lietuvos nacionaliniame muziejuje, susipažino su jo ekspozicijomis apie Lietuvos istoriją ir etnografiją.


  Galerija.


  Išvyka

  curiocity3curiocity2curiocity1Lapkričio 21 dieną 5b klasės mokiniai su savo klasės vadove Sigute Žalneriūniene dalyvavo edukacinėje išvykoje į Kauną. IX forte penktokai dalyvavo edukacinėje programoje „Surask“, kurios metu pritaikė įgytas žinias ir mokėsi komandinio darbo. Apsilankę edukacinio pramogų centro „Curiocity“ erdvėse išbandė save gamtos mokslų, galvosūkių, muzikos kūrimo, savęs pažinimo ir dailės srityse.

  Edukacinė programa

  malunas_2019Lapkričio 22 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Gerdos Navikienės 4a klasės mokiniai lankėsi senajame Ramygalos malūne. Ketvirtokai dalyvavo edukacinėje programoje „Grūdo virsmas“. Jie sužinojo, kad senasis Ramygalos malūnas buvo  pastatytas 1929 metais, iki šių dienų malūne yra autentiška to meto švediška įranga, kad senasis Ramygalos malūnas gali pasiūlyti grūdų perdirbimo paslaugas. Edukacinėje programoje „Grūdo virsmas“ mokiniai sužinojo, kaip veikia pats malūnas, su jo patalpomis, grūdų perdirbimo technologijomis ir javų rūšimis. Smagiausia buvo  malkomis kūrenamoje krosnyje išsikepti bandelių su pagardais. Šeimininkė ketvirtokus vaišino rugine duona, iškepta iš šiame malūne sumaltų miltų.


  Galerija.


  Prevencinis renginys

  prevenc.renginysLapkričio 21 dieną Ramygalos gimnazijos mokinės Rugilė Bielskytė (7a), Augustė Buziūtė (7a), Gileta Švilpaitė (7a), Jorinta Viliūnaitė (7a), Stela Kunigel (8a), Kamilė Masiokaitė (8a), Kornelija Trumpickaitė (8a)  dalyvavo tarprajoniniame prevenciniame renginyje „Žvilgsnis“, skirtame tarptautinei nerūkymo dienai paminėti. Renginį organizavo Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba, Panevėžio rajono visuomenės sveikatos biuras ir Raguvos gimnazija. Biologijos mokytojos metodininkės Julijos Liesienės paruoštos septintokės puikiai atstovavo mūsų mokyklai. Jos užėmė I vietą. Sveikiname 7a klasės komandą ir mokytoją Juliją!


  Galerija.


  Futbolas

  mrgolasmrgolas2Lapkričio 21 dieną Molėtuose vyko Lietuvos mokyklų vaikinų futsal žaidynių „MrGolas“ U-16 Aukštaitijos apskrities finalas. Ramygalos gimnazijos futbolininkai užėmė II vietą ir iškovojo teisę dalyvauti superfinale. Už aktyvų dalyvavimą ir vaikų įtraukimą į masinio futbolo projektus populiarinant futbolą Panevėžio apskrityje specialiu prizu „Mūsų stiprybė PEDAGOGAS“ pažymėtas Ramygalos gimnazijos fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Egidijus Marozas. Sveikiname Tadą Savicką (Ia), Vakarį Samsoną (Ia), Nedą Valikonį (Ia), Dovydą Šiaulinską (Ia), Mantą Bėlskį (Ib), Arną Arcišauską (IIa), Edviną Gerdvilą (IIa), Deimantą Marozą (IIb), Igną Šegamogą (IIb), Domantą Turulį (IIb) ir jų trenerį!