Stalo tenisas

stalo_tenisas_2020Sausio 29 dieną Ramygalos gimnazijos vaikinų komanda, treniruojama fizinio ugdymo mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, dalyvavo Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų, gimusių 2003 metais ir jaunesnių, finalinėse stalo teniso varžybose ir iškovojo III vietą. Sveikiname!

Paroda

asta.ulyte2asta.ulyteSausio 22 dieną IIa ir IIb klasių mokiniai, lydimi gimnazijos direktoriaus Algio Adašiūno, Ramygalos kultūros centre aplankė profesionalią, šiltą, spalvingą mūsų kraštietės Astos Ulytės parodą „Susitikimas“.

Išvyka

Sausio 24 dieną 5a klasės vadovė Renata Rakašienė savo auklėtiniams surengė edukacinę išvyką į Kauną. Aplankę Kauno senamiestį, pasigrožėję miesto architektūra, penktokai dalyvavo edukacinėje programoje „Karinė paslaptis“ Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Valstybiniame Kauno dramos teatre mokiniai žiūrėjo Artūro Areimos režisuotą pjesę „Mechaninė širdis“ – spektaklį, primenantį, kad širdis nėra laikrodis, kad ir ji kartais genda – sustoja, persisuka, tiksi vietoje, kad niekada nereikia bijoti šių sugedimų. Nes tik tuomet viską sprogdinantis, įsimylėjusios širdies pulsas leis pajausti žmogui, kad jis gyvas.

Olipiada

Sausio 17 dieną Smilgių gimnazijoje vyko 69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados (9–12 kl.) II etapas. Ramygalos gimnazijos mokinė Greta Viliūnaitė (Ia) užėmė III vietą. Ji yra kviečiama į Panevėžio krašto olimpiadą. IV klasės mokinė Fausta Burtyliūtė užėmė II vietą, o jos bendraklasis Mantautas Raila – III. Sveikiname Gretą, Faustą, Mantautą  ir jų matematikos mokytojas Margaritą Žižiūnienę, Olgą Alejūnienę!

Konkursas

Sausio 16 dieną vyko 52-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso II etapas. Ramygalos gimnazijos Ia klasės mokinė Gretos Viliūnaitės darbas buvo įvertintas II vieta. Vertinimo komisijos siūlymu mokytojų Laimos Grikšaitės ir Rimos Kerbelienės mokinės darbas išsiųstas į šalies konkursą. Sveikiname!

Olimpiada

Sausio 10 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje vyko 58-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapas. Ramygalos gimnazijai atstovavusi vyresniosios chemijos mokytojos Galinos Zyubos mokinė Greta Viliūnaitė (Ia) užėmė I vietą. Sveikiname!

Projektas

olimpinis_menuoPradinių klasių mokytojos metodininkės Astos Kuodytės antros klasės mokiniai šiais mokslo metais dalyvavo projekte „Olimpinis mėnuo“, kurį antrus metus organizavo LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, LR Sveikatos apsaugos ministerija bei LTOK. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti mažiausių Lietuvos moksleivių fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenseną. Projektas vyko keturias savaites, kiekviena jų turėjo temą. Projekte „Olimpinis mėnuo“ dalyvavo 850 pradinių klasių iš daugiau kaip 300 mokyklų, 54 savivaldybių. Pasibaigus projektui ministrai Aurelijus Veryga ir Algirdas Monkevičius drauge su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte burtų keliu išrinko 30 klasių, kurios laimėjo fizinį aktyvumą skatinančius specialius prizus. Tarp laimingųjų buvo ir Ramygalos gimnazijos antrokai. Juos pakvietė į edukacinę pamoką  Kaune įsikūrusiame alpinizmo ir laipiojimo centre „Miegantys drambliai“. Vėliau prizininkų klasė buvo pavaišinta skaniais pietumis restorane „Katpėdėlė“. Prizas pateisino visus vaikų ir mokytojos lūkesčius. Jie nuoširdžiai dėkoja projekto organizatoriams.

Galerija.