Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Projektas

  projektas_2020

  Rugsėjo 21–25 dienomis Ramygalos gimnazija dalyvavo tarptautiniame Lietuvos ir Latvijos mokyklų bibliotekų projekte „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa“, kurio metu gimnazijos bibliotekininkės Daivos Leckienės paskatinti 2b ir 4 klasės mokiniai kartu su bendraamžiais iš kelių dešimčių Lietuvos ir Latvijos mokyklų domėjosi kaimyninės šalies istorija, kalba, kultūra, geografija, susipažino su latvių rašytojais. 2b klasės mokiniai skaitė Karlio Skalbės pasaką „Katinėlio malūnas“, atliko kūrybinius darbelius ir juos pristatė. Vyko latvių kalbos pamokos, kurių metu mokiniai mokėsi kalbėti latviškai, skaitė dialogą lietuvių ir latvių kalbomis, atliko užduotis. Bibliotekoje surengta knygų paroda, mokiniai susipažino su vaikams ir jaunimui išleistomis knygomis.
  Projektas „Baltų literatūros savaitė“ Lietuvos ir Latvijos mokyklose vyksta nuo 2017 metų. Mūsų gimnazija jame dalyvavo pirmą kartą.
  Projekto iniciatoriai – Jonavos rajono Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras ir Jonavos rajono mokyklų bibliotekininkų metodinis būrelis.

  Projekto partneriai - Vytauto Didžiojo universitetas, Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje, Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje, Jonavos rajono savivaldybė, Latvijos Nacionalinis kino centras, Lietuvos kino centras.

  Projekto rėmėjai: „Kavos Draugas“, „Fėjos namai“, „Sapiegos klinika“, „Glasseson“, „Skaitmeninė rinkodara“, „Lonas“.


  Galerija.


  Parodėlė

  parodele_2020Į mokyklą sugrįžę pradinių klasių mokytojos metodininkės Vilmos Kučienės auklėtiniai kaip didžiausią karantino trūkumą įvardijo draugų ir mokytojos gyvo kontakto nebuvimą, negalėjimą bendrauti, žaisti ar dirbti, kai atliekant įvairias užduotis nebeliko poreikio dalintis sumanymais, priemonėmis. Susiaurėjo užduočių įvairovė: būdami namuose ir neturėdami kai kurių įrankių ar medžiagų, mokiniai negalėjo atlikti vieno ar kito darbelio. Pasiilgę vieni kitų, ketvirtokai kibo į darbus. Kaip jiems sekėsi, parodėlės „Smagu sugrįžus į mokyklą!“ lankytojai gali pamatyti pradinių klasių korpuse.

  Dažasvydis

  dazasvydis_20207a klasės vadovė Aida Bajorūnė jau pirmomis mokslo metų dienomis pastebėjo, kad po nuotolinio mokymosi jos auklėtiniai turi daug neišnaudotos energijos, jiems trūksta aktyvaus pasibuvimo su draugais. Klasės vadovo valandėlės metu septintokai susiplanavo išvyką, kurios metu galėtų išlieti susikaupusią energiją, tinkamai ir turiningai praleisti laiką kartu. Buvo pasirinktas dažasvydis, kuris suteikia galimybę ne tik sportuoti gryname ore, bet ir padeda atskleisti savo galimybes, apmąstyti taktiką bei strategiją, lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimą, panaikina psichologinę įtampą ir pasąmonėje kaupiamą agresiją. Rugsėjo 26 dieną Pašilių stumbryne septintokai ne tik išbandė dažasvydį, bet ir aplankė stumbrus. Įspūdingos dienos akimirkas užfiksavo Greta Viliūnaitė (IIa).


  Galerija.


  Edukacinė išvyka

  8a_vilnius_2020Rugsėjo 24 dieną 8a klasės vadovė Julija Liesienė savo auklėtiniams surengė edukacinę išvyką į Vilnių, kuri prasidėjo apsilankymu „Okupacijų ir laisvės kovų“ muziejuje. Ekskursijos metu mokiniai susipažino su muziejaus ekspozicijomis, kuriose atskleidžiamas Lietuvos nepriklausomybės praradimas XX a. viduryje, sovietų valdžios vykdytos represijos, tautos kova dėl nepriklausomybės atgavimo. Ekskursijos dalyviai apžiūrėjo buvusį KGB vidaus kalėjimą, susipažino  su jame kalintų žmonių patirtomis kančiomis ir pastangomis neprarasti žmogiško orumo, tikėjimo ir vilties. Po to aštuntokai dalyvavo orientaciniame žaidime „Vilniaus kodas – pasaulio paveldas“. Atlikdami įvairias užduotis jie susipažino su svarbiausiomis Vilniaus istorinio centro vertybėmis – architektūros ansambliais ir jų ypatybėmis, skirtingų tautų ir religijų paveldu. Galiausiai buvo aplankytas „Vichy“ vandens parkas, kur mokiniai tobulino plaukimo įgūdžius ir tiesiog nuotaikingai praleido laiką.


  Galerija.


  Krikštynos

  penktoku_krikstynosKlasių vadovių Renatos Rakašienės ir Sigutės Žalneriūnienės auklėtiniai, 6a ir 6b klasių mokiniai sugrąžino į mūsų mokyklos renginių sąrašą krikštynas. Rugsėjo 25 dieną gimnazijos stadione jie linksmai ir judriai „pakrikštijo“ penktokus. Atlikę labai smagias užduotis, davę priesaiką, Ingos Bubinienės ir Orintos Gerdvilienės auklėtiniai, 5a ir 5b klasių mokiniai nuo šiol turi pilną teisę vadintis Ramygalos gimnazijos penktokais.


  Galerija.


  Išvyka

  2a_anyksciaiRugsėjo 17 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės auklėtiniai, 2a klasės mokiniai, dalyvavo edukacinėje išvykoje į Anykščius. Antraklasiai apsilankė unikaliame Arklio muziejuje, susipažino su žemės ūkio padargais, įrankiais, transporto priemonėmis, audėjo, keramiko, duonos kepėjo, kalvio, juvelyro ir medžio drožėjo amatu, apžiūrėjo jų darbus. Vaikai mėgavosi jodinėjimu arkliais, suposi ant sūpynių. Toliau jų laukė edukacinė programa „Duonelė kasdieninė“. Autentiškoje XX amžiaus pradžią menančioje troboje susipažino su duonos keliu nuo rugių sėjos iki duonos riekės. Maloniai sutikusi ir už stalo pasodinusi gaspadinė papasakojo apie duonos kepimo papročius ir pagerbimo ritualus, šeimos tradicijas, pristatė  senovinius buities rakandus. Kiekvienas galėjo pats suformuoti ir ką tik iškūrentoje duonkepėje išsikepti savo duonos kepalėlį. Daug įspūdžių paliko rogučių trasa. Keliauninkai atsigaivino prie legendomis apipinto Kavarsko Šv. Jono Krikštytojo šaltinio.


  Galerija.


  Konkursas

  padeka_vakareiNuostabi žinia pasiekė Ramygalos gimnazijos pradinių klasių mokytoją metodininkę Gerdą Navikienę ir jos buvusią mokinę. Vakarė Liužinaitė(5a) tapo 2020 metų „Versmės“ leidyklos konkurso „Rašau Lietuvos vardą“ nugalėtoja. Padėkoje konkurso rengėjos „Versmės“ leidyklos vadovasPetras Jonušas rašo: „ Nuo tos tolimos1009-ųjų kovo 9-osios, kurią aprašydamas kitos šalies metraštininkas parašė Lietuvos vardą Lituaepraėjo daugmetų, kol patys ėmėme jį rašyti ir teberašome taip, kaip per amžius tariame – LIETUVA.Nuoširdžiai dėkojame, kad dalyvavote konkurse. Meile Lietuvai spinduliuojantis Jūsų darbas – Jūsų rankų ir širdies LIETUVA – pats tvirčiausias akmuo į mūsų Tėvynės dabarties ir ateities pamatą, į mūsų gyvastį ir ateitį.Dėkojame, kad dalyvavote konkurse „Rašau Lietuvos vardą”, skirtame pirmojo žinomo Lietuvos vardo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose atminimui.„Versmės“ leidyklos balsų dauguma Jūsų darbas pripažintas vienu gražiausiu ir paskelbtas „Versmės“ leidyklos konkurso „Rašau Lietuvos vardą” 2020 metų nugalėtoju“.

  Sveikiname Vakarę ir jos mokytoją!


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu