Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Linkėjimai Lietuvai

  link_lietuvai2_2020link_lietuvai_2020Gimnazijos pradinių klasių korpuse eksponuojami mokinių, lankančių logopedės Jurgitos Pakšytės ir specialiosios pedagogės Vaidos Masiokienės užsiėmimus, linkėjimai Lietuvai.

  Geografijos pamoka Ramygalos miesto seniūnijoje

  geogr.pamoka_2020geogr.pamoka2_2020geogr.pamoka3_2020Kovo 4–5 dienomis Ramygalos gimnazijos geografijos mokytoja metodininkė Justina Meilutienė pamokas Ia ir Ib klasių mokiniams vedė Ramygalos seniūnijoje. Miesto seniūnas, buvęs mūsų mokyklos abiturientas,  Valdas Chirv pristatė mokiniams Ramygalos seniūnijos gyventojų kaitą, jų sudėtį nuo 2010 metų iki 2020 metų. Mokiniai suprato, kad bendras gyventojų skaičius Ramygalos seniūnijoje mažėja, tačiau šitokia tendencija yra stebima visos šalies mastu. Pagrindinės priežastys – neigiamas natūralus prieaugis ir emigracija.

  Paskaitos

  paskaitos2_2020paskaitos_2020Kovo 4 dieną Ramygalos gimnazijos I–IV klasių mokiniai klausėsi sveikatos ir lytiškumo ugdymo paskaitų. Jas vedė UAB „Jotvingiai“ lektoriai, kuriuos į susitikimą su gimnazistais atlydėjo  visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Stanislava Subačienė. Paskaitos vyko merginoms ir vaikinams atskirai. Lektoriai atvirai ir aiškiai su mokiniais kalbėjo apie lytinę brandą, meilę, draugystę, atsakingą požiūrį į šeimą, apie ankstyvų lytinių santykių ir lytiškai plintančių ligų prevenciją. Diskutavo, kaip pažinti save biologiniu, psichologiniu ir moraliniu požiūriu, mokė atpažinti kūno pokyčius. Mokiniai buvo dėkingi lektoriams už paskaitas paaugliams aktualia tema.

  „Klasės gyvenimas fotografijoje“

  klases_gyvenimas_fotoKiekviena klasė turi savo lyderį ar kelis vadovaujančius žmones... Daugelis klasių turi „galiorką“... Yra klasių, kurios viduje neverda pykčiai, visi gerai sutaria, bendrauja ir nėra susiskirstę! Kad ir kaip gražiai atrodytų klasė iš išorės, viduje visada visko būna! Vasario 24–29 dienomis 7b klasės vadovės Rimantos Černogačienės auklėtiniai pakvietė klasių kolektyvus priimti kūrybinį iššūkį ir pasidalinti akimirkomis iš savo klasės gyvenimo.


  Galerija.


  Dešimtokų diena

  desimtoku_diena_2020Vasario 28 dieną gimnazijos koridoriais ir salėmis nušurmuliavo tradicinė „Dešimtokų diena“. Klasių vadovų Laimos Grikšaitės ir Almos Petrauskienės auklėtiniai devintokai pakvietė Olgos Alejūnienės ir Viliaus Grockio auklėtinius dešimtokus į „Dešimtokiadą 2020“. Devintokai, pasidabinę „Teisėjų“ kortelėmis iš ankstyvo ryto, skambant Marijaus Mikutavičiaus dainai „Trys milijonai“, plojimais pasitiko galingą IIa ir IIb klasių „sportininkų“ eiseną. II aukšto fojė jų laukė foto sesija prie „Dešimtokiados 2020“ sienelės, ritualas su  „stebuklinga“ plytele, autografai ant žvaigždžių stendo, fotografijų galerija „Bėgimo taku į praeitį“. Vėliau  išradingi ir energija trykštantys dešimtokai dalyvavo netradicinėse pamokose. Sporto salėje fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Marozas su devintokais paruošė „Čempionų lygos“ rungtis. Aktų salėje dešimtokai rungėsi „Protmankštėje“, lenktyniavo, kas surinks daugiausia taškų (graikinių riešutų) ir iškovos pagrindinį prizą (ananasą). Sėkmė lydėjo IIb klasės komandą, kuriai daugiausia riešutų priraškė treneris. Skaityti toliau...

  Viktorina

  Vasario 27 dieną Ramygalos gimnazijos specialioji pedagogė Vaida Masiokienė palydėjo grupę gimnazijos mokinių į jau penktąjį kartą Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro organizuojamą viktoriną „Žinių mūšis. Aš – pasaulio pilietis“. Mokinių komandos iš įvairių mokyklų glaudžiai bendradarbiaudamos, diskutuodamos, draugiškai konkuruodamos, varžėsi, kiek žino apie Lietuvą ir pasaulį. Šiemet vaikų laukė staigmena – BC „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai, kurie noriai sutiko drauge dalyvauti žinių mūšyje.

  Nacionalinis diktantas

  diktantas-2020Ir šiais metais lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Asta Brazdžionienė pasirūpino, kad vasario 28 dieną mokyklos bendruomenė kuo aktyviau dalyvautų rašant nacionalinį diktantą. Raštingiausi gimnazistai internetu transliuotą rašytojos Birutės Jonuškaitės tekstą „Milinė“ rašė gimnazijos bibliotekos skaitykloje.

  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu