Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Sveikinimas

  sveikinimas

  Adventiniai rytmečiai

  adventinis_rytmetys_2020Šokio mokytoja Renata Rakašienė turi erdvų „kabinetą“ – aktų salę. Ji pasirūpino, kad artėjančių švenčių akcentas – kalėdinė eglė papuoštų salę. Gruodžio 11 dieną čia vyko integruotos pamokos – adventiniai rytmečiai. Su tikybos mokytoja Sigute Žalneriūniene 2a, 2b, 4 klasės mokiniai ėjo Advento ratu, sudėjo adventinį vainiką su visa jam priklausančia simbolika. Mokiniai dainavo adventines dainas, kurias išmoko su muzikos mokytoja Aurelija Šerėniene, šoko naują šokį, kurio išmoko su šokio mokytoja Renata Rakašiene. Renginių metu padeklamavo eilėraščių, kuriuos išmoko su savo mokytojomis Laima Černiene, Asta Žemkauskiene, Vilma Kučiene.


  Galerija.


  Pamokėlė

  pamokele_vanduoGruodžio 4 dieną Ramygalos gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Danguolė Urbonienė pakvietė pirmokus į edukacinę pamokėlę „Sužinok, vandens paslaptį“, kurią vedė VšĮ „Edulandas“ edukatoriai Vaida ir Giedrius. Nuo pat užsiėmimo pradžios vaikai buvo įtraukti į diskusiją: iš kur vanduo atsiranda, kuo vanduo naudingas žmogui, kodėl reikia gerti vandenį ir kiek jo reikia išgerti per dieną, kas nutinka, jeigu vandens žmogui trūksta, apie vandens taršą, užteršto vandens žalą žmogui, gyvūnijai. Sužinoję apie vandens teikiamą naudą, vaikai ėmėsi tyrinėjimų ir eksperimentų – gamino šnypščiančias vandens bombas, kurių sudėtis labai priminė vieno vaikų mėgstamo gazuoto gėrimo sudėtį. Po eksperimento vaikai nusprendė, kad sveikiausias pasirinkimas atsigaivinti yra vanduo.


  Galerija.


  POUND treniruotė

  pound3_2020pound2_2020pound_2020Moksliniai įrodymai neginčijami: fizinis aktyvumas yra vienas svarbiausių sveikos gyvensenos veiksnių. Jis turi didelę įtaką mūsų kūno svoriui ir bendrai organizmo būklei, padeda išlikti sveikiems, žvaliems ir energingiems. Lapkričio 26 dieną gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Danguolės Urbonienės kvietimu mokykloje lankėsi trenerė Audra Petronaitytė. Skambant muzikai, trenerė Audra pakvietė mokinius POUND treniruotei. POUND – tai energinga ir triukšminga viso kūno treniruotė, kurios metu naudojamos specialios lazdelės, atliekami ištvermę, jėgą ir širdies raumens darbą stiprinantys pratimai. Garsus vaikų juokas, šypsenos veiduose ir paraudę skruostai liudijo, kad judėjimas – didžiulė nauda kūnui, o teigiamos emocijos – psichinei sveikatai.


  Mandalos

  mandalos_2020mandalos2_2020mandalos3_2020Lapkričio 17 dieną gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Danguolė Urbonienė 4 klasės mokiniams pristatė edukatorę Eglę Juzėnę, kuri pravedė spalvų ir harmonijos kupiną pamoką „Mandalos – kūnui, sielai ir sveikatai“. Skambant ramiai muzikai, vaikai kūrė spalvoto smėlio mandalas - apskritimo formos geometrines kompozicijas, sveikatos ir sėkmės simbolius. Vaikai laisvai reiškė savo emocijas, nuotaikas, ugdėsi susikaupimą, didesnį pasitikėjimą savo jėgomis. Kūrybinė veikla su spalvotu smėliu buvo puikus būdas atsipalaiduoti, pamiršti dienos rūpesčius.


  Adventas

  adventas_2020Maldingo ir džiugaus laukimo meto - Advento nuotaikomis gyvena Ramygalos gimnazijos bendruomenė. Papuošti pradinių klasių korpuso  langai, koridoriai. Pakabinti mokyklos gėlininkės Ingridos Šegamogienės nupinti Advento vainikai, ant paradinio įėjimo stogelio užkelta kalėdinė eglutė, į savo vietą grįžo elnių traukiamos rogės. 


  Galerija.


  Klasės valandėlė

  klases_valandeleLapkričio 26 dieną 5a klasės vadovės Ingos Bubinienės auklėtinės Austėja Petkevičiūtė ir Andrėja Bartaševičiūtė savo klasės draugams vedė teminę klasės valandėlę „Klausk, atsakysiu...“ Per I renginio dalį mergaitės bendraklasiams paruošė daug klausimų apie Lietuvą, mokyklą, mokytojus. Per II dalį penktokai piešė savo svajones, jas aptarė. Net ir nuotoliniu būdu jaukus ir šiltas bendravimas prie arbatos puodelio vaikams padovanojo gerą nuotaiką.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu