Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Išvyka

  1kl_raubonysGegužės 28 dieną pirmokai su savo mokytoja Asta Kuodyte dalyvavo edukacinėje išvykoje. Mokiniai apsilankė Panevėžio gamtos mokykloje ir Raubonių dinozaurų parke. Visą dieną lyjantis lietus pakoregavo tolesnius išvykos planus. Nuvykę į Panevėžio kino centrą „Garsas“ dalyvavo edukacinėje programoje „Kino istorija“, pažiūrėjo kino filmą „Aš iš kitos veidrodžio pusės“.


  Galerija.


  Dėmesio!!!

  demesio

  Išvyka į Birštoną

  birstonas_2019Birželio 5 dieną Ramygalos gimnazijos rinktinė mokinių grupė iš 5a, 5b ir 8a klasių su chemijos mokytoja Galina Zyuba dalyvavo edukacinėje išvykoje į Birštoną. Mokiniai apsilankė Birštono muziejuje, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Birštono mineralinio vandens šaltiniai“. Programos metu jie susipažino su senaisiais Birštono mineralinio vandens šaltiniais, sužinojo apie mineralinio vandens gavybą ir pilstymą bei mineralinio vandens gydomąsias savybes. Programos pabaigoje degustavo mineralinį vandenį. Išvykos dalyviai apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas. Mokiniams buvo smagu kopti į Birštono piliakalnį, nuo kurio atsiveria nepaprastai gražus vaizdas į Nemuno vingį. Apsilankę pačiame kurorto centre esančiame Kneipo sode,  drąsuoliai  ryžosi pasivaikščioti basomis per smėlį, žolę, pušų kankorėžius, po to atgaivino pėdas mineralinio vandens baseine, o rankas – specialiame fontane. Karštos dienos metu mokiniai atgaivą rado atvirame originalios architektūros mineralinio vandens garinimo bokšte-paviljone su mineralinio vandens fontanėliu. Čia bokšto sienomis tekantis mineralinis vanduo garuoja savaime ir pačiame bokšte bei 50–80 metrų spinduliu aplink jį leidžia kvėpuoti sveikatai naudingų mineralų prisodrintu, „jūrinio efekto“ oru.


  Galerija.


  Išvyka

  IIb klasės vadovas Audrius Kučys savo auklėtiniams surengė tradicinę mokslo metų pabaigos išvyką. Dešimtokai aktyviai ilsėjosi Molėtų rajone Kirneilės kaime esančioje poilsio bazėje „Rūta“, kuri įsikūrusi prie vaizdingo Bebrusų ežero, Labanoro regioninio parko pakraštyje. Didžiulėje, net 17 ha teritorijoje visi rado, ką veikti. Poilsiautojų laukė teniso kortai, žaidimų paviljonas su biliardo, stalo teniso stalais, tiras. Buvo smagu maudytis ežere, irstytis valtimis, išmėginti vandens dviračius, pasivaikščioti  pakrante, sportuoti įrengtose futbolo, krepšinio ir tinklinio aikštelėse. Neliūdėjo žvejybos mėgėjai. Vakare, susirinkę prie laužavietės, mokiniai dalinosi patirtais įspūdžiais, ateities planais, mokykliniais prisiminimais.

  Išvyka

  4a_zarasai4a klasės mokiniai pradinės mokyklos baigimo proga birželio 3–4 dienomis su savo tėveliais dalyvavo išvykoje dar neišbandyta kryptimi –  į Zarasus. Ketvirtokai su savo pirmąja mokytoja Laima Černiene keliavo į Zarasų rajono Sartų regioninio parko lankytojų centrą. Apžiūrėjo ekspoziciją, kurioje įrengti informaciniai terminalai, filmų peržiūros įranga, interaktyvūs stendai, atkuriami gamtos garsai. Ekspozicinėje sienelėje esančiuose monitoriuose pamatė filmuką apie Sartų ežero atsiradimą, regioninio parko simbolį – ausuotąjį kragą. Susipažino su išsamia informacija apie gamtos ir kultūros paveldo vertybes, esančias regioninio parko teritorijoje. Užlipo į Baršėnų apžvalgos bokštą. „Čičirių“ sodyboje dalyvavo  ketvirtokų mokslo metų baigimo programoje, kurioje buvo numatytos pačios įvairiausios veiklos: įdomus žaidimas vaikams „Stotelės“, estafetės su nematytais daiktais bei juokingais linksmais dalykais, lipimas alpinistine sienele, kupinas adrenalino nusileidimas trosu per ežerą, firminis sodybos „Čičiriai“ šeimininkų patiekalas – kazane ant laužo virtas plovas, diskoteka ir karaokė, didelis laužas, apdovanojimai, įspūdingos nuotraukos, nakvynė sodyboje. Antrą išvykos dieną ketvirtokai nuvažiavo į Zarasus, kur ne tik pamatė šį miestą nuo 17 metrų aukščio apžvalgos rato virš ežero, bet ir turėjo galimybę apsilankyti antroje pagal dydį saloje visoje Lietuvoje. Taip pat susipažino su seniausiu Lietuvos medžiu – Stelmužės ąžuolu. Po pietų pasuko link namų. Grožėjosi pro autobuso langą matomais vaizdais, dalinosi įspūdžiais.


  Galerija.


  Mokslo metų užbaigimo šventė 1–4 klasių mokiniams

  baigimo_svente_2019Birželio 7 dieną 5a ir 5b klasių mokiniai su savo klasių vadovais Aida Bajorūne ir Mantu Masioku surengė mokslo metų pabaigos šventę pradinių klasių mokiniams. Šventės simboliu buvo pasirinktas pienės pūkelis. Muzikinės-poetinės kompozicijos ašimi tapęs Eduardo Selelionio eilėraštis „Pienė“, įspūdinga scenos dekoracija simboliškai priminė ketvirtokų nerūpestingas lyg pienės pūkas dienas pradinėje mokykloje, atsisveikinimą su pradine mokykla, artėjančias saulėtas vasaros atostogas ir naujus iššūkius, kurie laukia penktoje klasėje:


  Kai pavasaris keliauja,

  Tai gėles išbarsto saujom.

  Šviečia pakelės, laukai,

  Jų pilni visi takai.

  Paprasta maža gėlė,

  Bet auksinė skrybėlė.

  Gelsvo vaško skrituliukas,

  Šypsos mielas veideliukas.

  Kelios dienos, gal savaitė, -

  Ir pražilo kepuraitė.

  Čia dar vėjas atsiduso –

  Ir pranyko, ir sudužo.

  Skrenda lengvutėlis pūkas,

  Permatomas tarsi ūkas.

  Šiltas vasaros sniegelis.

  Kas jis? Spėkite, jei galit.


  Šventę pradėjo Ramygalos kultūros centro varinių pučiamųjų instrumentų orkestras „Remmangalen“, vadovaujamas Laimučio Raziūno. Šio orkestro sudėtyje nuo pirmos klasės grojo 4b klasės mokiniai. Gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas renginio vedėjų Kornelijos Žukaitės ir Deivido Liberio paprašė leisti šiek tiek pakeisti šventės scenarijų dėl labai svarbios priežasties. Į aktų salę buvo pakviesti Ramygalos gimnazijos jaunieji futbolininkai (amžiaus grupė U-13). Treniruojami kūno kultūros mokytojo Egidijaus Marozo jie pirmą kartą mūsų mokyklos istorijoje tapo Lietuvos čempionais. Pergalingai žaidusioje komandoje buvo ir 4b klasės mokinys  Arnas Pupkevičius (4b). Jam, Kamilei Bružaitytei (5a), Rokui Petravičiui (5a), Lovariui Aleksandravičiui (5b), Edgarui Kvedarui (5b), Skaistei Ulytei (5b), Vakariui Kučiui (6a), Deimantui Urbonui (6a), Aivarui Zupkai (6a), Pijui Kiuberiui (6b), Eidvilei Staniulytei (6b), Svajūnui Vasiliauskui (6b) gimnazijos direktorius įteikė padėkos raštus.

  Kai ketvirtokai sušoko nuotaikingą šokį,  gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas jiems įteikė  pradinio ugdymo pasiekimų pažymėjimus, o penktokai simbolines dovanėles – geltonąsias kepuraites. Ketvirtokų tėveliai tarė sveikinimo žodį ir nuoširdžiai padėkojo 4a ir 4b klasių pirmosioms mokytojoms Laimai Černienei ir Astai Žemkauskienei bei mokytojams dalykininkams, visus ketverius metus mokiusius tikybos, užsienio kalbos, šokio, muzikos, kūno kultūros. Ketvirtokams dainelę padovanojo pirmokai.

  Už puikų ir gerą mokymąsi, dalyvavimą konkursuose, olimpiadose gimnazijos direktorius apdovanojo gausų būrį pradinių klasių mokinių. Mokslo metų užbaigimo šventę 1–4 klasių mokiniams vainikavo ketvirtokų atlikta daina, po kurios jie su tėveliais ir būsimomis klasių vadovėmis Renata Rakašiene ir Sigute Žalneriūniene išskubėjo pasodinti klasės medelio.

  Šventės organizatoriai ir dalyviai už pagalbą ruošiant šventę dėkoja šokio mokytojai Renatai Rakašienei, muzikos mokytojoms Snieguolei Adomaitienei, Aurelijai Šerėnienei, technologijų mokytojai Astai Naulickienei.


  Galerija.


  „Palėpės teatras 2019“ (1—4 kl.)

  palepes_teatras_2019Birželio 5 dieną Ramygalos gimnazijoje prasidėjo tradicinis, jau tryliktas, „Palėpės teatro“ festivalis. Žiūrovų ir vertinimo komisijos dėmesiui pirmąją festivalio savaitę buvo pristatyti 6 pradinių klasių vaidinimai. Vertinimo komisiją sudarė komisijos pirmininkas Ramygalos gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas, komisijos narės: VšĮ Aukštaitijos RTR direktorė Ingrida Breivienė, Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“ logopedė Gitana Dūdienė, Ramygalos kultūros centro meno vadovė Audronė Palionienė, Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“ direktorė Rūta Stankevičienė, ilgametė kultūros centro darbuotoja Irena Živilienė. Birželio 7 dieną vertinimo komisija įteikė apdovanojimus 2a klasės mokiniams ir mokytojai Vilmai Kučienei už modernų klasikinės pasakos perteikimą spektaklyje „Vilkas, ožka ir 12 ožiukų“, 4b klasės mokiniams ir mokytojai Astai Žemkauskienei už puikų estetinį vaizdą ir stilingumą spektaklyje „Skruzdėlė atsiskyrėlė“, 3a klasės mokiniams ir mokytojai Gerdai Navikienei už profesionalumą, išbaigtumą ir visumos dermę spektaklyje „Coliukė“, 1 klasės mokiniams ir mokytojai Astai Kuodytei už nuotaikingą ir energingą Valpurgijos naktį ant Paliuko kalno spektaklyje „Raganiukė“, 3b klasės mokiniams ir mokytojai Lidijai Striškienei už karališką reginį: originalumą ir kokybę spektaklyje „Princesė ir jaunikaičiai“, 4a klasės mokiniams ir mokytojai Laimai Černienei už temos aktualumą: gerumą, kuris ateitį lemia spektaklyje „Švelnukų šaly“.


  Galerija.