Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Olimpiada „Mano gaublys“

  mano_gaublys_2020Kovo 3 dieną penkiasdešimt šeši 2–4 klasių mokiniai dalyvavo pasaulio pažinimo olimpiadoje „Mano gaublys“, kurią mūsų mokykloje organizavo pradinių klasių mokytoja metodininkė Laima Černienė. Skaityti toliau...

  Matematikos olimpiada

  matem_olimp_2020matem_olimp2_2020Kovo 5 dieną pradinių klasių mokytoja metodininkė Laima Černienė surengė matematikos olimpiadą 3–4 klasių mokiniams. Padėkomis ir atminimo dovanomis apdovanoti olimpiados laimėtojai: Kristupas Augulis (3) ir Austė Miliūnaitė (4a), užėmę I vietą, Kajus Pečeliūnas (3) ir Patrikas Dangveckas (4a), iškovoję II vietą, Gabija Zupkaitė (3) ir Matas Jagminas (4a) užėmę III vietą. Sveikiname jaunuosius matematikus, jų mokytojas Vilmą Kučienę ir Gerdą Navikienę!

  Šimtadienis

  simtadienis_2020Kovo 6 dieną III klasės vadovo Audriaus Kučio auklėtiniai Ramygalos gimnaziją pavertė Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla. IV klasės vadovės Neringos Ramanauskaitės auklėtiniai tapo Hogvartso pirmakursiais. Į 9¾ platformą jie pateko pereidami „stebuklingąją“ sieną. Austėja Stankevičiūtė (III) atliko magišką ritualą ir  suskirstė „pirmakursius“  į Grifo, Klastuolio, Varnanagės ir  Švilpynės gūžtas. Vienuoliktokai paruošė „pirmakursiams“  įvairių ištvermę, loginį mąstymą lavinančių išbandymų.  Iškilmingos Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklos pirmakursių šimtadienio šventės metu buvo paskelbta, kad Švilpynės komanda nugalėjo  viktorinoje apie Harį Poterį. Ceremonijos vedėjos Odeta Balakauskaitė (III) ir Viktorija Riselytė (III) priminė dvyliktokams, kad žodis ŠIMTADIENIS tik iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastas. Jis sudėtas iš vienuolikos raidžių, bet kiekviena iš jų reiškia daugybę jausmų ir darbų: Š – šiluma, I – ilgesys, M – meilė, T – taika, A – atsakomybė, D – darbštumas, I – idėja, E – energija, N – nerimas, I – išmintis, S – sunkumai. Per šimtą dienų galima daug ką pamatyti, suprasti, išmokti. Reikia džiaugtis laiku, mylėti kiekvieną dieną, kiekvieną minutę... Būsimuosius abiturientus pasveikino Burtų ir kerėjimo mokyklos direktorius, vyriausiasis profesorius Albas Dumbldoras, dar kitaip žinomas kaip Algis Adašiūnas.  Pasinaudojęs proga, jis įteikė atminimo dovanėles olimpiadų prizininkams Faustai Burtyliūtei ir Mantautui Railai. Renginio vedėjos suteikė žodį pirmosioms magijos profesorėms Gerdai Navikienei ir Lidijai Striškienei. Jos priminė dvyliktokams, kokie smalsūs, nuoširdūs, sportiški  jie buvo pradinėse klasėse, kaip skaitė ką tik lietuvių kalba pasirodžiusias knygas apie Harį Poterį, skubėjo į kino teatrą žiūrėti tų knygų ekranizacijų. Šokio mokytojos Renatos Rakašienės paruošti šokėjai atliko magija alsuojantį šokį. Auklėtinius pasveikinusiai vyriausiajai burtininkų profesorei Neringai Ramanauskaitei buvo įteikta stebuklinga šluota-kalendorius, su kuria ne tik skaičiuos dienas, bet ir galės nušluoti visas kliūtis, kurios iškils jos dvyliktokams per likusias šimtą dienų. Vienuoliktokai akylai stebėjo, kaip Hogvartso pirmakursiams sekėsi įveikti visus išbandymus ir paskyrė kiekvienam po nominaciją. Kadangi ne visi per tuos dvylika metų elgėsi gražiai, per šimtą dienų jie turės pasitaisyti. Todėl įteikti tik pusatestačiai, kuriuose dvyliktokai išvydo įvairių magiškų pamokų  įvertinimus. Šventės pabaigoje nuskambėjo dvyliktokų padėkos žodis pirmosioms mokytojoms, klasės vadovei, mokytojams.


  Galerija.


  Konkursas „Olympis 2019“ (rudens sesija)

  olympis_2020Ramygalos gimnazijos mokytojos Asta Kuodytė, Vilma Kučienė, Gerda Navikienė, Asta Brazdžionienė, Sandra Gruzdienė užregistravo trisdešimt septynis savo mokinius dalyvauti  Tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „Olympis 2019 – Rudens sesija“. Kovo 9 dieną šventinio koncerto, skirto Kovo 11-jai, metu Ramygalos gimnazijos direktorius įteikė 11 medalių, 106 diplomus ir 24 padėkas konkursų dalyviams ir mokytojams.

  Linkėjimai Lietuvai

  link_lietuvai2_2020link_lietuvai_2020Gimnazijos pradinių klasių korpuse eksponuojami mokinių, lankančių logopedės Jurgitos Pakšytės ir specialiosios pedagogės Vaidos Masiokienės užsiėmimus, linkėjimai Lietuvai.

  Geografijos pamoka Ramygalos miesto seniūnijoje

  geogr.pamoka_2020geogr.pamoka2_2020geogr.pamoka3_2020Kovo 4–5 dienomis Ramygalos gimnazijos geografijos mokytoja metodininkė Justina Meilutienė pamokas Ia ir Ib klasių mokiniams vedė Ramygalos seniūnijoje. Miesto seniūnas, buvęs mūsų mokyklos abiturientas,  Valdas Chirv pristatė mokiniams Ramygalos seniūnijos gyventojų kaitą, jų sudėtį nuo 2010 metų iki 2020 metų. Mokiniai suprato, kad bendras gyventojų skaičius Ramygalos seniūnijoje mažėja, tačiau šitokia tendencija yra stebima visos šalies mastu. Pagrindinės priežastys – neigiamas natūralus prieaugis ir emigracija.

  Paskaitos

  paskaitos2_2020paskaitos_2020Kovo 4 dieną Ramygalos gimnazijos I–IV klasių mokiniai klausėsi sveikatos ir lytiškumo ugdymo paskaitų. Jas vedė UAB „Jotvingiai“ lektoriai, kuriuos į susitikimą su gimnazistais atlydėjo  visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Stanislava Subačienė. Paskaitos vyko merginoms ir vaikinams atskirai. Lektoriai atvirai ir aiškiai su mokiniais kalbėjo apie lytinę brandą, meilę, draugystę, atsakingą požiūrį į šeimą, apie ankstyvų lytinių santykių ir lytiškai plintančių ligų prevenciją. Diskutavo, kaip pažinti save biologiniu, psichologiniu ir moraliniu požiūriu, mokė atpažinti kūno pokyčius. Mokiniai buvo dėkingi lektoriams už paskaitas paaugliams aktualia tema.

  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu