Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Virvės traukimo festivalis

  virves_festivalis_18Birželio 8 dieną Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvavo virvės traukimo festivalyje, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir Ramygalos gimnazijos šimtmečiui paminėti. Didžiausias šių metų Panevėžio rajono sporto renginys vyko buvusios Jotainių pagrindinės mokyklos stadione, papuoštame šimtu plevėsuojančių trispalvių. Ramygalos gimnazijos kūno kultūros mokytoja metodininkė, virvės traukimo pradininkė Panevėžio rajone Giedrė Maželienė buvo šios didelės šventės iniciatorė. Į Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“, Ramygalos gimnazijos bei Vadoklių seniūnijos organizuojamą šventę atvyko ne tik Panevėžio rajono mokyklų jaunieji sportininkai, bet ir svečiai iš Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijos bei Rokiškio rajono Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinės mokyklos. Šventę pradėjo virvės traukikų komandų paradas. Šoko Ramygalos gimnazijos merginų šokių grupė, kuriai vadovauja vyresnioji šokio mokytoja Renata Rakašienė. Po šventės svečių sveikinimo kalbų prasidėjusiose virvės traukimo varžybose rungėsi 48 mokinių komandos septyniose skirtingose amžiaus grupėse. Nugalėtojų komandos buvo apdovanotos Panevėžio rajono savivaldybės administracijos taurėmis, diplomais, I–III vietų laimėtojų komandų nariai – LKSKA „Nemunas“ medaliais. Ramygalos gimnazijos bendruomenė džiaugiasi, kad savo amžiaus grupėse I vietas iškovojo Ramygalos gimnazijos 6b, 7a klasių komandos, II vietas – IIb klasės bei III–IV klasių mokinių II-oji komanda, III vietą – I-oji III–IV klasių mokinių komanda. Sveikiname!


  Galerija.


  Išvyka

  4a_anyksciai_18Birželio 2 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Astos Kuodytės auklėtiniai – 4a klasės mokiniai su savo šeimos nariais – vyko į edukacinę-pramoginę išvyką po Anykščius. Iš pradžių išvykos dalyviai susipažino su miestu. Aplankė aukščiausią Lietuvoje dvibokštę šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčią.

  Metaliniais laipteliais užkopę į 33 metrų aukštyje esančią apžvalgos aikštelę, atsidūrė tiesiog po trimis bažnyčios varpais, grožėjosi nuostabia Anykščių apylinkių panorama. Po to aplankė „Laimės žiburį“ – Jono Biliūno kapą ir paminklą ant Liudiškių kalvos. Smagu buvo pasivaikščioti pirmuoju Baltijos valstybėse ir visoje Rytų Europoje medžių lajų lygyje esančiu taku. Nepamirštas liko ir antrasis pagal dydį riedulys Lietuvoje – Puntuko akmuo. Net dvi valandas ketvirtokai praleido šalia Anykščių esančiame „Labirintų parke“. Sėkmingai įveikę visus labirintus, išbandė ir kitas parke esančias pramogas. Kad ir kaip buvo sunku „vaikščioti lubomis“, bet apversto namo nepraleido. Išvykos kulminacija – tai ant Šventosios upės kranto įkurtas aktyvaus laisvalaikio ir pramogų parkas „Dainuvos nuotykių slėnis“. Keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas, vaikai patyrė neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių. O laisvės ir polėkio malonumą pajuto išbandę virš 300 metrų ilgio „Skrydį per Šventąją“.


  Galerija.


  Profesinio orientavimo vizitas

  teltonikaBirželio 1 dieną grupė Ramygalos gimnazijos I–III klasių mokinių  ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė Olga Alejūnienė dalyvavo labai naudingoje ir įdomioje išvykoje. Jie buvo pakviesti apsilankyti įmonėje „Teltonika“. Ši išvyka – VšĮ „Investuok Lietuvoje“ vykdomo projekto „Ateities inžinieriai“ dalis. Minėtas projektas – tai profesinio orientavimo vizitų ciklas, kurio metu siekiama supažindinti I–IV klasių mokinius su informacinių technologijų bei inžinerinėmis specialybėmis,  paskatinti pasirinkti jas tolimesnei karjerai.  „Teltonika“ – tai telekomunikacijų ir ryšio priemonių kompanija, kuri kuria ir integruoja IoT (Internet of Things) produktus bei sprendimus ir siekia būti pirmaujanti kompanija daiktų interneto srityje. Vizito metu gimnazistus supažindino  su „Teltonikos“ IT akademija, jiems papasakojo apie IT specialybę, parodė, kaip įmonė savo akademijoje ruošia programuotojus ir kokias karjeros galimybės siūlo. Išvykos dalyviai aplankė 2006 metais Vilniuje pastatytos modernios  elektronikos produktų gamyklos patalpas, pamatė, kaip elektronikos produktai gaminami nuo pradžių iki galutinio produkto – maršrutizatorių, bevielių prietaisų...

  Akcija-paroda

  akcija-parodaBaigiantis mokslo metams 1 klasės mokiniai su mokytoja Vilma Kučiene ir logopede Jurgita Pakšyte gamino aitvarą ir dalyvavo akcijoje-parodoje „Laimingas vaikas“. Šią akciją inicijavo Panevėžio rajono logopedų, specialiųjų pedagogų, mokytojų padėjėjų metodinis būrelis, Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba ir Panevėžio rajono švietimo centras. Akcija skirta paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Pagrindinis šios akcijos-parodos simbolis – aitvaras – visiems vaikams džiaugsmingas emocijas išlaisvinantis veikėjas.


  Galerija.


  Mokslo metų užbaigimo šventė 1–4 klasių mokiniams

  uzbaigimo_svente_2018Gegužės 31-oji – ypatinga diena 4a ir 4b klasių mokiniams. Jie baigė pradinę mokyklą ir atsisveikino su savo pirmosiomis mokytojomis Asta Kuodyte ir Asta Žemkauskiene, pradinukų korpuso klase, į kurią prieš ketverius metus pakvietė pirmasis skambutis. Ketvirtokai buvo svarbiausi mokslo metų užbaigimo šventės, skirtos 1–4 klasių mokiniams, dalyviai. 5a ir 5b klasių mokiniai, vadovaujami savo klasių vadovių Snieguolės Adomaitienės ir Rimantos Černogačienės, surengė nuotaikingą šventę, kurią vedė Rugilė Bielskytė ir Eidvilė Staniulytė. Renginį pradėjo 3b klasės pučiamųjų orkestras „Remmangalen“, vadovaujamas Laimučio Raziūno. Gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas tarė sveikinimo žodį ir įteikė padėkas bei apdovanojimų raštus. Šventės metu skambėjo pirmokų, 2a ir 2b, 3a klasių mokinių atliekamos dainelės. 4a ir 4b klasių mokiniai atsisveikindami su pradine mokykla pašoko „Mokyklinį valsą“. Gimnazijos direktorius  4a ir 4b klasių mokiniams įteikė pradinio ugdymo pasiekimų pažymėjimus ir pristatė būsimųjų penktokų auklėtojus. Jais tapo Aida Muraškienė ir Mantas Masiokas. Baigusius pradinio ugdymo pakopą mokinius penktokai pasveikino įteikdami simbolines, tradicija tampančias dovanėles – kepurėles. Renginį baigė mokyklos himnu – daina „Nupiešti pasaulį“. Visiems palinkėjo gražios, šiltos ir saugios vasaros, o kad ketvirtokai ilgai prisimintų pradinę mokyklą, jie su tėveliais buvo pakviesti pasodinti medelio.


  Galerija.


  Pamokos ne kabinete

  ne_kabineteGegužės 30 dieną vyresniosios anglų kalbos mokytojos Sandros Gruzdienės kabinete termometro stulpelis rodė +30°, todėl mokytoja 6b, 7b, Ia, IIab bei IIIab klasėms pamokas vedė kitoje erdvėje – gimnazijos stadiono medžių pavėsyje. Mokiniai atliko pateiktas užduotis, buvo mokytojos konsultuojami ir sėkmingai įtvirtino anglų kalbos žinias.


  Galerija.


  Išvyka

  6a_anyksciaiGegužės 26 dieną 6a klasės mokiniai kartu su klasės vadove Asta Naulickiene dalyvavo edukacinėje  pažintinėje  išvykoje į Anykščius. Šeštokai aplankė Angelų muziejų, kur susipažino su sakraliniu menu. Mokiniai apžiūrėjo kultūrininkės Beatričės Kleizaitės-Vasaris sukauptą angelų kolekciją, kurią sudaro ne tik jos pačios, bet ir Arvydo Každailio, Ričardo Ničajaus, Vytauto Ulevičiaus, Juozo Lebednyko, Arvydo Petrulio, kitų menininkų sukurti angelai. Apžiūrėję menininkų darbus, mokiniai atliko užduotis: pagal paveikslą ir jo reprodukciją ieškojo skirtumų, apibūdino kūrinyje vaizduojamą siužetą. Laisvalaikio ir pramogų parke „Dainuvos nuotykių slėnis“, kuris yra įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, ant Šventosios upės kranto, mokiniai  aktyviai praleido laiką. Šeštokai, keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikė lengvas ir sudėtingas trasas, patyrė neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių. Drąsiausi išbandė „Skrydį per Šventąją“, kurio bendras ilgis net virš 300 metrų. Kelionę užbaigė labirintų parke, kur mokiniai išbandė savo orientavimosi įgūdžius.


  Galerija.