Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Meninio skaitymo konkursas

  skait_konkursasKovo 30 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje Panevėžio rajono pradinių klasių mokiniai dalyvavo meninio skaitymo konkurse „Gražiausi žodžiai Lietuvai“. Ramygalos gimnazijai atstovavo Dominyka Masiokaitė (2a), Agnius Markevičius (2b), Adelė Liužinaitė (3a) ir Miglė Drevinskaitė  (4b). Mokinius į konkursą palydėjusi mokytoja Gerda Navikienė džiaugėsi, kad net trys mūsų gimnazijos mokiniai laimėjo prizines vietas: 1–2 klasių grupėje I vietą užėmė Dominyka Masiokaitė (mokytoja Gerda Navikienė), Agnius Markevičius (mokytoja Lidija Striškienė) – III vietą. 3–4 klasių grupėje Adelė Liužinaitė (mokytoja Laima Černienė) užėmė II vietą. Sveikiname jaunuosius skaitovus ir jų mokytojas!

  Akcija „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“

  be_patyciu_2018Kovo 19–25 dienomis Ramygalos gimnazijoje vyko jau devintoji „Vaikų linijos“ inicijuota veiksmo savaitė „BE PATYČIŲ“. Akcijos idėja – likti neabejingiems patyčių problemoms mokyklose, skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų, suaugusiųjų santykius bei keisti visuomenės nuostatas iš palankių patyčioms į nepalankias patyčioms nuostatas. Mokyklos socialinė pedagogė Aida Muraškienė vedė užsiėmimus 1–3 klasėse. 4a ir 4b klasės dalyvavo socialinės pedagogės surengtame protmūšyje „PATYČIOMS–NE“, kurį tik vieno taško persvara laimėjo 4b klasė. Abi komandos buvo apdovanotos dėlionėmis.

  Akciją „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“ palaiko ir Panevėžio rajono PPT, kuri pakvietė prie akcijos prisijungti visas rajono ugdymo įstaigas. Panevėžio rajono PPT organizuotuose konkursuose dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai. 1–4 klasės kūrė darbus tema „Draugystės karuselė“, 6a klasė pristatė „Draugystės dėlionę“, Ia sukūrė stendą „Draugiška mokykla“.


  Galerija.


  Išvyka į LR Seimą

  lrseimeIstorijos mokytojos metodininkės Neringos Ramanauskaitės mokiniai, istorinių žinių konkurso „100 klausimų ir atsakymų apie Lietuvą“ dalyviai, Dovilė Barzdaitė (IVb), Jonas Kievinas (IVb), Vakarė Petrauskaitė (IVa) kovo 21 dieną LR Seimo narės Guodos Burokienės kvietimu lankėsi Lietuvos Respublikos Seime. Po susitikimo su Seimo nare jie dalyvavo ekskursijoje po Seimo rūmus.


  Galerija.


  Viktorina

  viktorina_senvageKovo 22 dieną Panevėžio Senvagės progimnazijoje vyko respublikinė kompiuterinė kalbos viktorina 4-ų klasių mokiniams. Ramygalos gimnazijai šioje viktorinoje atstovavo Ieva Žižiūnaitė (4b), Giedrius Morkūnas (4b) ir Laurynas Morkūnas (4b). Kartu su logopede Jurgita Pakšyte nuvykę į renginį, mokiniai turėjo atlikti daug įvairių ir smagių užduočių. Viktorinos metu jie ne tik rungėsi, bet ir mokėsi reikšti nuomonę, bendrauti ir bendradarbiauti su savo komandos nariais. Viktorina – tai nauja vaikų patirtis, smagūs išgyvenimai, gera nuotaika.


  Galerija.


  Pasaulinė vandens diena

  vandens_diena_2018Kiekvienais metais, kovo 22-ją, minima Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas yra skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų. Gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Stanislava Subačienė inicijavo Pasaulinės vandens dienos paminėjimą mūsų mokykloje. Septintokai diskutavo apie vandens svarbą, vandens lašelio kelionę gamtoje, kaip sumažinti taršą, sprendė vandens kryžiažodžius. Su pradinukais buvo peržiūrėtos ir aptartos skaidrės „Vanduo – gyvybės šaltinis“, jiems padalinti lankstinukai „Vanduo – mūsų draugas“. Vaikai žaidė estafetes, minė mįsles, prisiminė patarles apie vandenį. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė tiki, kad mokiniai suprato, jog vanduo, kaip ir oras, yra pagrindinis gyvybės ir geros nuotaikos šaltinis. Jis yra vienas iš geriausių maisto produktų, mineralinių medžiagų ir vitaminų tirpiklis. Vanduo ne tik malšina troškulį, bet ir padeda išsaugoti sveikatą ir grožį. Be vandens tiesiog neegzistuotume. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė pasidalino su mokiniais labai prasminga senovės romėnų išmintimi: „Pažvelk į vandens lašą ir tu pamatysi visą pasaulį“.


  Galerija.


  Karjeros ugdymo išvyka

  karjeros_isvykaRamygalos gimnazijos IIb klasės vadovė Viktorija Paškevičienė kovo 22 dieną surengė IIa ir IIb klasių mokinių karjeros ugdymo išvyką į jubiliejinę, dešimtąją studijų ir karjeros mugę Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje „Aš einu ten, kur man įdomu – sėkmės keliu“. Renginio dalyvius pasitiko kolegijos ir universitetai su stendais, vaizdine ir informacine medžiaga, specialybių pristatymais. Ukmergės pramonės įmonių atstovai supažindino mokinius su darbo ir karjeros galimybėmis. Renginio dalyviai mokyklos sporto komplekse, auditorijose ir kitose erdvėse galėjo „pasimatuoti“ įvairias specialybes praktiškai, pasiklausyti grupės ,,GOLDEN AGE“, studentų koncerto, pažiūrėti drabužių kolekcijų jaunimui ir ne tik pristatymą.


  Galerija.


  „Futboliukas“

  futboliukas_2018Praėjusiųjų metų pabaigoje Ramygalos gimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė  Gerda Navikienė ir dar 20 mokytojų iš visos Lietuvos dalyvavo Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos masinio futbolo  asociacijos organizuotame „Futboliuko“ seminare, kur sėmėsi žinių ir gebėjimų, kaip mokyti pradinukus šio žaidimo pagrindų, gavo nemažai inventoriaus.  Vykdant LFF ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos ilgalaikę vaikų futbolo vystymo programą „Sugražinkime vaikus į stadionus“, kovo 21 dieną mūsų gimnazijoje vyko „Futboliuko“ šventė 1–4 klasių mokiniams ir jų tėveliams. Renginyje dalyvavo net 27 pradinių klasių mokinių ir 3 tėvų komandos. Šventėje apsilankė Lietuvos masinio futbolo federacijos prezidentas Anatolijus Stecenko. Mokiniai buvo suskirstyti į 4 amžiaus grupes ir sužaidė 40 rungtynių. Ypač džiaugėsi 2a, 2b ir 3a klasių mokiniai, galėdami  pasirungti su tėvelių komandomis. Visos klasės gavo rėmėjų dovanas: vaisių maišus ir padėkas.


  Galerija.