Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Paskutinis skambutis

  paskutinis_skambutis_2022Gegužės 26 dieną į Paskutinio skambučio šventę moksleiviško folkloro žodžiais išrašytomis mašinomis atvažiavo 79-osios laidos abiturientai. Juos pasitiko vienuoliktokės Ugnė Čeponytė ir Viltė Juozaitytė su klasės draugais. Nuoširdūs gimnazistų sveikinimo aplodismentai palydėjo abiturientus per papuoštą mokyklą iki klasės vadovo Viliaus Grockio kabineto. Čia vyko klasės vadovo širdies pamoka, kurioje būta ir džiaugsmo, ir šviesaus liūdesio. Smagių akimirkų suteikė išradinga pradinių klasių mokytojų Vilmos Kučienės ir Vitos Milašienės pirmokų pamokėlė. Rugsėjo pirmąją dvyliktokų į mokyklą palydėti pirmokai drąsiai atvedė abiturientus mokyklos koridoriais ir takais į aktų salę. Iškilmingą paskutinę pamoką pradėjo nuotaikingai atliktos muzikos mokytojos Snieguolės Adomaitienės pirmokų dainelės. Jos priminė dvyliktokų pradžią, toliau sekusios Henriko Radausko eilės sugrąžino į artėjančią VBE sesiją. Gimnazijos II aukšto fojė į palyginus nedidelį plotą sutalpinta spalvinga abiturientų mokyklinių dienų mozaika bylojo, kiek per dvylika metų buvo mokytasi, dalyvauta gausybėje olimpiadų, konkursų, varžybų, piešta ir dainuota, sportuota. Šią mozaiką šventės metu papildė ištraukos iš suvaidintų spektaklių. Nuoširdų ir pilną gyvenimiškos išminties sveikinimo žodį abiturientams tarė gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas. Vienuoliktokai nufilmavo ir parodė įrašytus gimnazijos mokytojų palinkėjimus dvyliktokams. Iš širdies į širdį savo auklėtiniams kalbėjo klasės vadovas Vilius Grockis, palyginęs juos su rugiais, kai rudenį pasėjamas grūdas, o vasarą nuimamas derlius. Buvusių auklėtinių pasveikinti atvyko Olga Alejūnienė. Gimnazijos fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Marozas dvyliktokų komandai įteikė paskutinį jų iškovotą trofėjų – Tarpklasinių tinklinio varžybų taurę. Abiturientų tėvelių vardu kalbėjo Violeta Karitonienė. Vienuoliktokai įteikė po mokyklinio gyvenimo simbolį – varpelį. Tada sekė atsakomasis dvyliktokų žodis. Viltė Misevičiūtė ir Eva Narbutaitė iškilmingai pranešė visiems susirinkusiems, kad „būdami visiškai neapsisprendę ir verčiami išeiti, testamentu išreiškia savo laisvą valią“. Visą per 12 metų sukauptą kilnojamąjį turtą susikraus į tėvų ar skolintus automobilius, o tai, kas netilps, prašo vienuoliktokų labai saugoti: išmintus takus bėgant iš pamokų, dešimtukus, nes vienetus jau išnaudojo, šilčiausias ir svetingiausias mokyklos vietas (valgyklą, rūbinę, biblioteką) ir prašo prisiminti juos „klystančius, slystančius, tačiau mokančius ne tik prikiaulinti, bet ir atsiprašyti“. Pavedė „mylėti, saugoti, branginti savo išvargintus ir nualintus, dar apsvaigusius nuo dvyliktokų pažadų mokytojus“. Vienuoliktokams perdavė raktą nuo mokyklos, klasių vadovams Viliui Grockiui ir Olgai Alejūnienei, mokytojams padėkos žodžius ir gėles. Šventę baigė tradicinis klasės medelio sodinimas gimnazijos sodelyje ir bendra 79-osios laidos nuotrauka.


  Galerija.  Išvyka

  vadokliai_anyksciaiGegužės 27 dieną Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus mokytojos Laima Dirsienė, Vilma Gabrytė, Jovita Leiputė pradinių klasių mokiniams ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams surengė edukacinę-pažintinę-pramoginę išvyką į Anykščių labirintų parką. Išvykos dalyviai susipažino su Anykščių apylinkėmis, labirintų rūšimis ir jų istorija, aktyviai išbandė parke esančius labirintus bei kitas pramogas, ugdėsi orientavimosi nežinomoje aplinkoje bei darbo komandoje įgūdžius.


  Galerija.


  Edukacinė išvyka

  5a_anyksciai_2022Gegužės 25 dieną 5a klasės vadovė Edita Petuškienė savo auklėtiniams surengė edukacinę išvyką į Anykščius. Kelionės pradžioje mokiniai perėjo Medžių lajų taką ir įlipo į tako pabaigoje esantį apžvalgos bokštą. Pasigrožėję nuostabiu vaizdu ir pajutę nemenką adrenalino pliūpsnį dėl įveikto bokšto aukščio, mokiniai buvo pasirengę kitiems kelionės etapams – Kalitos kalno pramogoms ir edukaciniam renginiui „Vitražas ant stiklo“. Pastarojo renginio prisiminimai liko ne tik atmintyje, nuotraukose, bet ir mokinių rankomis sukurtuose vitražuose, kuriuos jie parsivežė į namus. Kelionės pabaigoje penktokai suprato, jog Anykščiuose dar daug nepamatytų ir nepatyrinėtų puikių vietų, todėl tikisi čia sugrįžti dar ne kartą.


  Galerija.


  Edukacinė-pažintinė išvyka

  rauboniu_parkasGegužės 25 dieną 5b klasės vadovo Audriaus Kučio auklėtiniai dalyvavo edukacinėje-pažintinėje išvykoje į Raubonis. Pirma išvykos dalis buvo skirta pasigrožėti Raubonių parku, įsikūrusiu šalia vaizdingo Raubonių piliakalnio. Čia penktokai pamatė daug natūralaus dydžio riaumojančių dinozaurų kopijų bei judančių drakonų. Antroji išvykos dalis buvo skirta atrakcionų parkui. Mokiniai mėgavosi daugybe pramogų: elektrinėmis mašinėlėmis, elektrinėmis valtimis, lazeriniais karais, įvairiomis karuselėmis, ekstremaliu nusileidimu nuo kalno padangomis ir kitomis pramogomis. Trečioji išvykos dalis buvo skirta Tarzanų takui, vieninteliam tokio tipo takui, kur galima stebėti gyvūnų gyvenimą iš viršaus. Mokinių laukė 5 skirtingo sudėtingumo trasos. Nykštukų miestelyje ir hamakų zonoje mokiniai atsikvėpė, pasimėgavo miško žaluma, paukščių garsais ir kitais gamtos teikiamais malonumais.


  Edukacinė išvyka

  3a_kaunas_2022Pavasaris džiugina saulės spinduliais ir šiltu oru. Per pasaulio pažinimo pamokas pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės auklėtiniai susipažino su Lietuvos istorija, miestais, sostinėmis, lankytinais objektais, todėl trečiokai nutarė apsilankyti Kaune. Išvykos metu 3a klasės mokiniai ne tik praturtino pasaulio pažinimo žinias, bet ir praplėtė akiratį, pasirengė toliau mokytis naujų krašto istorijos, etnokultūros bei dailės temų. Trečiokai apsilankė Kauno tvirtovės IX forto muziejuje, susipažino su gynybinio įtvirtinimo istorija ir funkcijomis, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Surask“. Apžvalginės ekskursijos po Tado Ivanausko zoologijos muziejų metu  apžiūrėjo ekspozicijas. Išbandė Žaliakalnio funikulierių, Grožėjosi Kauno miesto panorama iš Prisikėlimo bazilikos apžvalgos aikštelės. Po to dalyvavo edukacinėje pažintinėje programoje „Dailės ir architektūros menas“ smalsių vaikų mieste „CurioCity“.


  Galerija.


  Rinkimai

  Gegužės 27 dieną į Gimnazijos tarybą išrinkti šie mokinių tėveliai:


  1. Simonas Dangveckas

  2. Aistė Jagminienė

  3. Ernesta Kriaučiūnė

  4. Ernesta Liužinienė

  5. Jurgita Markevičienė

  6. Marina Stiklinskienė

  7. Milda Zabielienė


  Sveikiname naujai išrinktus Gimnazijos tarybos narius!

  Naujos sudėties Gimnazijos taryba darbą pradės nuo rugsėjo pirmosios.

   

  Dešimtokų diena

  desimtoku_diena_2022Gegužės 20 dieną Ia ir Ib klasių vadovių Julijos Liesienės ir Rimantos Černogačienės auklėtiniai pakvietė dešimtokus ir jų klasių vadoves Astą Naulickienę ir Sandrą Gruzdienę pakeliauti laiku ir nuvykti į 2075-uosius. Margas dešimtokų būrys buvo pasitiktas su trankia muzika. Vėliau aktų salėje jie atsidūrė iliuzijų pasaulyje, kuriame svajonės virsta realybe. Devintokų parengti išbandymai vertė trumpam atitrūkti nuo pamokų kasdienybės ir patirti tai, „ko dar net neįsivaizdavo“. Pagrindinę šventės dalį pradėjo „ateities gyventojų“ modernus šokis. Po jo ekrane ėmė „veikti “ portalas į 2075-uosius. Remdamiesi pateikta nuotrauka iš „ateities“ ir apibūdinimo dešimtokai turėjo atspėti, kurį klasės draugą mato ekrane. Vėliau septyniems savanoriams teko persirengti pasakos personažais ir suvaidinti iliustruojant pasakos tekstą.  Smagus buvo ir žaidimas „Pabirę skiemenys“. Dešimtokai puikiai susidorojo su pateiktomis užduotimis. Jiems iškilmingai įteikti teleportacijos raktai ir palinkėta stengtis kuo daugiau pažinti pasaulį, atrandant mažus ir didelius stebuklus, išnaudojant ir pildant žinių bagažą, nepamirštant, kad viskas jų rankose, kad magija slypi juose pačiuose. Renginį užbaigė nuotaikinga „devintos kartos ateities gyventojų“ daina.


  Galerija.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu