Paroda

paroda_vienuolisGimnazijos bibliotekoje surengta literatros paroda A. Vienuoliui 135.

Antanas Vienuolis (ukauskas), farmacininkas, raytojas prozininkas, dramaturgas, muziejininkas, visuomenininkas, gim 1882 met balandio 7 dien Uuoeriuose (Anyki r.). Uaugo pasiturinioje eimoje. Tvai tikjosi, kad snus taps kunigu. Atsisaks stoti kunig seminarij, neteko tv ir giminaiio vyskupo Antano Baranausko finansins paramos tolimesnms studijoms. Antanas Vienuolis para puiki legend, roman, apysak, apsakym, atsiminim ir dram. Raytojas savo kryboje pasiek didelio meistrikumo, vaizdavimo ir stiliaus raikumo. Jo krini centre buvo tuometins moters likimas. Antanas Vienuolis plaiai ved ms literatr inteligentus, j buities bei psichologijos problemas, nagrinjo kunigo paaukimo, jo pareig ir kitas temas. Raytojas labai myljo paprastus kaimo mones. Jis, tarsi, gyveno j dvasia, todl ra apie tai, k mat ir igyveno. Vienas inomiausi, geriausi ir graiausi raytojo apsakym yra Paskenduol.

Parodoje bibliotekos lankytojai gals susipainti su Antano Vienuolio kryba, raytojo krini kritika, aminink atsiminimais apie Lietuvos praeiiai svarb visuomens veikj. Gimnazijos bibliotekininks Daivos Leckiens surengta Antanui Vienuoliui skirt leidini paroda, iliustruota nuotraukomis, veiks vis balandio mnes. Kvieiame apsilankyti!

Konkursas

Kovo 2931 dienomis vairiose Lietuvos mokyklose vyko antrasis konkurso K inai apie Lietuvos kariuomen etapas. Per 200 mokini sprend test, kurio rezultatai nulm, kas keliaus konkurso final Vilniuje. konkurso K inai apie Lietuvos kariuomen finalinink trisdeimtuk pateko ir ms gimnazijos IIIb klass mokin Dovil Barzdait, kuri konkursui ruo istorijos mokytoja metodinink Eugenija Naulickien. Sveikiname Dovil, jos mokytoj ir linkime skms finale balandio 20 dien!

Tinklinis

Kovo 30 dien Pastrio Juozo Zikaro gimnazijoje vyko 20162017 mokslo met Panevio rajono gimnazij vaikin komand finalins tinklinio varybos. Ramygalos gimnazijos komanda (vadov kno kultros mokytoja metodinink Giedr Maelien) um III viet. Sveikiname!

Konkursas

men_skaitmen_skait2Kovo 30 dien Upyts amat centre vyko Panevio rajono pradini klasi mokini meninio skaitymo konkursas. Ms mokyklai atstovavo Dominyka Masiokait (1a), Agnius Markeviius (1b), Kornelija ukait (3b) ir August Buzit (4a). I viet laimjo 1a klass mokin Dominyka Masiokait (mokytoja Gerda Navikien), III viet 3b klass mokin Kornelija ukait ( mokytoja Asta emkauskien). Sveikiname Dominyk, Kornelij ir j mokytojas!

Olimpiada

Kovo 24 dien ms gimnazijoje vyko et klasi mokini angl kalbos olimpiada.Joje dalyvavo 21 mokinys i Krekenavos Mykolo Antanaiio, Pastrio Juozo Zikaro, Raguvos, Ramygalos, Smilgi, Velio gimnazij, Dembavos progimnazijos, Palinikio, Upyts Antano Belazaro, Karsakikio Strazdelio pagrindini mokykl. 6a klass mokin Iveta Jurgaityt (mokytoja Viktorija Pakeviien) um II viet. Sveikiname Ivet ir jos mokytoj!

Abcls vent

abeceles_svente_2017Itisus mokslo metus pirmokai labai daug mokosi, nes jiems reikia susidraugauti su stebuklingomis 32 raidmis, kurios atveria duris ini pasaul ir lydi mog vis gyvenim. Pavasar surengiama nuostabi draugysts tarp pirmok ir raideli vent Abcls vent. Ne iimtis buvo ir ie metai. Kovo 29 dien 1a ir 1b klasi mokiniai, susirink akt sal, turjo kuo pasidiaugti ir pradiuginti savo artimuosius. Vaikui pirmosios mokytojos Gerda Navikien ir Lidija Strikien jiems padjo imokti eilratuk, o oki mokytoja Renata Rakaien ir muzikos mokytoja Snieguol Adomaitien imok oki ir dain. vent ved pirmokai Aust Milinait ir Agnius Markeviius. rengin susirinko gausus brys mamyi, tveli, broli, sesi ir seneli. Abcls ventei prisiminti tveliai pirmokams padovanojo po knyg.

Akcija

bepatyciu_2017Bdami kartu vienas kitam daugiau duosime.

(Seneka)

Kovo 2024 dienomis Lietuvoje buvo vykdoma akcija Veiksmo savait BE PATYI 2017, kuri inicijavo Vaik linija. Akcij palaik Panevio rajono pedagogin psichologin tarnyba, kuri ir pakviet dalyvauti Panevio rajono ugdymo staigas. Akcijos idja buvo nelikti abejingiems patyi problemoms mokyklose, skatinti pagarbius ir draugikus vaik, suaugusij santykius bei keisti visuomens nuostatas patyias. Ms gimnazijos ir Jotaini skyriaus bendruomen prisijung prie akcijos veikl. Socialin pedagog Aida Murakien Panevio rajono pedagogin psichologin tarnyb parodai pristat vairius mokini krybinius darbelius. Skirtukus sukr klass vadovs Gerdos Navikiens 1a klass mokiniai (15 vaik), klass vadovs Laimos erniens 2a klass mokiniai (15 vaik), klass vadovs Dals Briauniens 3a klass mokiniai (10 vaik). Puodelius sukr klass vadovs Astos Naulickiens 5a klass mokiniai (21 vaikas), klass vadovs Sandros Gruzdiens 5b klass mokiniai (4 vaikai), klass vadovs Giedrs Maeliens 6a klass mokins Ugn eponyt, Rimt Juozaityt, Evelina Petraviit, Greta Vilinait, Ugn Volkovait, Iveta Jurgaityt. Klass vadovs Astos Brazdioniens 8a klass mokins Gabija Chirv, Odeta Balakauskait, Kornelija Saldyt sukr kolia.

Gimnazijos psicholog Aura Mikelaitien akcijos proga pareng stend.