Ivyka

klaipeda_2017Gegus 24 dien 5a klass vadov Asta Naulickien ir Jotaini skyriaus mokytojos Asta Kuodyt ir Rta Jukien savo aukltiniams sureng spding ivyk Klaipd. Mokiniai apsilank Radailiuose sikrusiame poilsio ir pramog parke Dino, kur dalyvaudami edukacinje programoje, susipaino su daugiau nei 40 natralaus dydio riaumojani, judani, vandeniu besilaistani dinozaur. Karkls pajrio regioniname parke pamat bang skalaujam 24,4 metr aukio skard Olando kepur, grojosi natraliomis smlio kopomis, ilsjosi prie Baltijos jros, nepamirdami laikytis pajrio regioninio parko lankymo taisykli. Ivykos dalyviai aplank Klaipdos zoologijos sodo augintinius, tarp kuri yra traukt Lietuvos ir Tarptautin raudonsias knygas. Ivydo labai retai Baltijos ali zoologijos soduose sutinkamus baltuosius tigrus.

Ivyka

birzai_2017Gegus 25 dien 2b, 3a ir 3b klasi mokiniai su savo mokytojomis Nijole leviene, Dale Briauniene, Asta emkauskiene lanksi Biruose. Per lietuvi kalbos, pasaulio painimo, dails pamokas sukaup ini apie savo krato istorij, senuosius lietuvi darbus, rankius, tradicijas, antrokai ir treiokai gyvai susipaino su Bir krato savitumais. Pirmiausia apirjo Bir pilies prieigas, gynybinius griovius, pakeliamj tilt. Muziejuje dalyvavo edukacinse pamokose Slaptoji mokykla ir Susitikim prie ibalins lempos, susipaino su daraktorine mokykla, senovinmis apvietimo priemonmis. Po painties su muziejaus ekspozicija keliavo psij tiltu per irvnos eer Astravo dvar, grojosi Bir kratovaizdiu. Grdami namo sustojo prie Karvs olos, susipaino su Bir kratui bdingu reikiniu karstinmis griuvomis.

Ivyka

Gegus 13 dien 4b klass mokiniai, lydimi pradini klasi vyresniosios mokytojos Nijols Navalinskiens ir okio vyresniosios mokytojos Renatos Rakaiens Vilniaus Vilkpds bendruomens socialini paslaug centro kvietimu dalyvavo III respublikinio kankli muzikos festivalio Sodams ydint renginyje.

Muziejus

muziejus_gandriukasRamygalos gimnazijos kratotyros muziejus dalyvauja projekte A u Lietuv. Pagrindin veiklos kryptis Paink. Visi pageidaujantys gali apsilankyti muziejuje, susipainti su Ramygalos krato istorija, ramygaliei buitimi, paproiais, tradicijomis, ymi moni pasiekimais, gausia kalendori kolekcija. Todl Ramygalos vaik lopelio-darelio Gandriukas aukltini apsilankymas muziejuje neatsitiktinis. Daug domi dalyk jiems parod ir papasakojo muziejinink Irena Zubauskien.

Plaukimo pamokos

plaukimo_pamokosDauguma vaik mgsta leisti laik prie vandens telkini jros, upi, eer. Labai svarbu, kad jie mokt plaukti. Nuo gruodio mnesio vien kart per savait 4a klass mokiniai su savo mokytoja Vilma Kuiene vaiuodavo emynos progimnazijos basein mokytis plaukti. Usimim metu jie susipaino su saugaus elgesio vandenyje taisyklmis, moksi vertinti savo fizines galimybes konkreiose situacijose. Vanduo gera terp vaikams sveikai augti ir vystytis. Ketvirtokai grdinosi, lavino kn ir prot, formavosi j higienos proiai.

Paroda

paroda_4aparoda2_4aparoda3_4aparoda4_4aPrie ketverius metus vyresniosios pradini klasi mokytojos Vilmos Kuiens aukltiniai atjo pirm klas stipriai spausdami gl, mamos ar tio rank. J lauk neinomas, i pradi iek tiek baugus, bet viliojantis, neivengiamas, pilnas ibandym mokyklinis gyvenimas. Prabgo keturi geltoni rudenys, keturios sniegu kvepianios iemos, keturi ali pavasariai ir keturios glm kvepianios vasaros. Praydusi katon vakse sutirpo ketveri mokslo metai. Ir tai 4a klass mokiniai jau baigia pradin mokykl. Atsisveikindami su ja, vaikai, padedami savo mokytojos, sureng pieini parod.

Modelino pradiamokslis

modelinasPradini klasi vyresniosios mokytojos Vilmos Kuiens vadovaujamos 4a klass mokiniai ilgai suko galveles, k graaus, orginalaus padovanoti mamytei ir tveliui Mamos dienos ir Tio dienos proga. Nusipirko graaus, spalvoto modelino, aukteli ir... Darbelius ketvirtokams padjo gaminti Ernesta, Ramygalos Kultros centro darbuotoja. Papuotus auktelius vaikai kep orkaitje. is darbas suteik daug diaugsmo. Ketvirtokams patiko draugyst su modelinu. Nudiugin mamytes, jie dabar laukia Tio dienos...