Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Edukacinė išvyka

  5ab_isvykaRugsėjo 22 dieną 5a ir 5b klasės mokiniai dalyvavo pirmoje edukacinėje išvykoje su savo klasių vadovėmis  Margarita Žižiūniene ir Rima Miliūniene. Pagramančio regioninio parko lankytojų centre penktokai klausė gidės pasakojimo, pakilo į apžvalgos bokštą, nuo kurio atsivėrė Akmenos ir Jūros upių santakos, regioninio parko teritorijos vaizdai. Mokiniai aplankė Gudlaukio ąžuolą, kuriam apie 600 metų, susipažino su gamtos ir kultūros paveldo objektais, dalyvavo pažintiniame žygyje per kabančius tiltus. Nemažai įspūdžių paliko kelionė pažintiniu taku, atodanga įspūdingoje Akmenos upės kilpoje. Išvykos dalyviai išbandė jėgas kopdami į Pagramančio piliakalnį, gerėjosi nuostabiais vaizdais, pramogavo, suposi Lakštingalų slėnyje esančioje žaidimų aikštelėje. Penktokai dalyvavo edukacinėje programoje „Piemenėlio duona“, ragavo vaistažolių arbatos. Grįždami į namus aplankė Lietuvos partizanų memorialą Kryžkalnyje.


  Galerija.


  Paroda

  4a_paroda_2023Rugsėjo 22 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Gerdos Navikienės 4a klasės mokiniai dalyvavo nuotraukų ir iš Lietuvos centrinio archyvo gautų dokumentų, liudijančių apie Ramygaloje gyvenusią žydų bendruomenę, parodą. Su ja supažindino ir labai įdomiai apie Ramygaloje gyvenusius žydus papasakojo Ramygalos kultūros centro direktorė Loreta Kubiliūnienė. Paroda veikia buvusio knygyno patalpose, kurias Kultūros centras dar tik „jaukinasi“ ir bando pritaikyti miesto bendruomenės kultūriniams poreikiams.


  Galerija.


  Renginys

  zydu_genocidas_2023Rugsėjo 22 dieną gimnazijos pilietiškumo pagrindų mokytojų Algio Adašiūno ir Almos Petrauskienės I–II klasių mokiniai ir etikos mokytojo Manto Masioko III klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje. Ji vyko Ramygalos kultūros centre, kur buvo paminėta  Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena. Mokiniai, jų mokytojai, miesto bendruomenės atstovai žiūrėjo Baisogalos kultūros centro dainavimo grupės ir jaunimo teatro „Arlekinas“ šešėlių meninę kompoziciją „Nuo 1847 iki 1941...“ (režisierius Modestas Vaitkevičius, meno vadovė Neringa Bernadickienė). Renginyje dalyvavo Panevėžio rajono meras Antanas Pocius.


  Galerija.


  „Sveiko maisto ABC“

  maisto-abc_2023maisto-abc2_2023Vaikystė ir paauglystė – tai laikotarpis, kai formuojasi mitybos įpročiai ir išmokstama tinkamai pasirinkti sveikatai palankius maisto produktus. Susiformavę sveikos mitybos įpročiai padeda išvengti daugelio sveikatos problemų: viršsvorio, nutukimo, cukrinio diabeto, hipertonijos ir kt. Rugsėjo 15 dieną Ramygalos gimnazijos 3b klasės mokiniai dalyvavo sveikos mitybos pamokoje. Su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Danguole Urboniene mokiniai diskutavo, kas yra sveika mityba, kodėl ji tokia svarbi, ką reiškia subalansuota, reguliari mityba, kodėl reikia valgyti įvairų maistą. Trečiaklasiai prisiminė pagrindinius sveikos mitybos principus ir taisykles. Didžiąją pamokos dalį analizavo maisto pasirinkimo piramidę. Vaikai pasikartojo, kokius maisto produktus rekomenduojama valgyti kasdien ir kelis karus per dieną, o kokius vartoti rečiau ir saikingai. Žinias įtvirtino atlikdami įvairias užduotis. Visi mokiniai buvo apdovanoti Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis.


  „Sveikų dantų paslaptis“

  sveiku_dantu_paslaptisRugsėjo 15 dieną Ramygalos gimnazijos 1b klasės mokinukai dalyvavo pamokoje apie tinkamą dantų priežiūrą. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Danguolė Urbonienė papasakojo apie dantis: kiek dantų žmogus turi, iš ko jie sudaryti, kokios skiriamos dantų rūšys, kokia jų priežiūra. Siekiant išsaugoti vaikų dantis sveikus ir užkirsti kelią ėduonies pažeidimams, svarbu ne tik profilaktiškai lankytis pas odontologą, bet ir nuo mažens ugdyti teisingus įpročius: nepiktnaudžiauti saldumynais, valgyti daug šviežių vaisių ir daržovių, nepamiršti kalcio ir vitamino D. Praktinėje pamokos dalyje, naudodami dantų muliažą, mokiniai mokėsi teisingai valyti dantis. Naujas žinias jie įtvirtino žiūrėdami animacinį filmą „Daktaro triušio kelionė aplink pasaulį“.


  Pirmasis apsilankymas bibliotekoje

  1a_biblioteka_20231a_biblioteka2_20231a_biblioteka3_2023Rugsėjo 15 diena pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės 1a klasės pirmokams buvo ypatinga diena – jie pirmąsyk pravėrė gimnazijos bibliotekos duris, susipažino su bibliotekininke Daiva Leckiene, kuri papasakojo apie paslaptingą knygų pasaulį, paaiškino, kuo biblioteka skiriasi nuo knygyno, supažindino su knygų skolinimo ir grąžinimo tvarka. Pirmokėliai su didžiausiu malonumu tyrinėjo vaikams skirtas bibliotekos erdves, spėliojo, kaip lentynose galima rasti norimas istorijas, apžiūrėjo jų amžiui skirtas knygeles, spalvingas iliustracijas. Keturi pirmokai – Adelė, Emiras, Kajus ir Ugnius – tapo tikraisiais bibliotekos skaitytojais. Pirmokėliai pažadėjo būtinai sugrįžti, kai išmoks gerai skaityti.


  Saugaus eismo pamokėlė pirmokams

  saugus_eismasRugsėjo 13 dieną gimnazijoje lankėsi Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Sandra Kareckė, kuri pirmokams papasakojo apie saugų elgesį keliuose ir gatvėse, einant per pėsčiųjų perėjas, priminė apie atšvaitų svarbą, pademonstravo, kaip juos nešioti. Su pareigūne mokiniai pakartojo šviesoforų signalų reikšmę.  Pamokėlės metu buvo naudojamos vaizdinės priemonės, todėl pirmokėliai ne tik klausėsi, bet ir patys aktyviai dalyvavo: pasakojo patirtas situacijas, atsakinėjo į klausimus.

  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu