Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Olimpiada

  matematika_2023matematika2_2023Kovo 21 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje vyko Panevėžio krašto jaunųjų matematikų 26–osios olimpiados (5–8 klasių mokiniams) savivaldybės etapas. Ramygalos gimnazijos mokinė Dominyka Kaliasaitė (8a) užėmė I vietą, Austė Miliūnaitė (7a) – I vietą, Kajus Pečeliūnas (6b)  – IV vietą. Šie mokiniai vyks į Panevėžio krašto jaunųjų matematikų 26-osios olimpiados III etapą. Sveikiname Dominyką, Austę, Kajų ir jų matematikos mokytojas Ingą Bubinienę ir Margaritą Žižiūnienę!


  Projektas „Aš tikrai myliu Lietuvą“

  myliu_lietuva_2023Pasaulyje daug gražių šalių ir miestų, tačiau žmogui gražiausia ta žemė, kurioje jis gimė ir augo. Ta žemė – jo tėvynė. Gimtasis kraštas žmogui – kaip žemė medžiui – į kurią šaknis suleidžia, gyvybę ir stiprybę semia. Žmogus be savo krašto, kaip išrautas medis – sudžiūsta ir išnyksta… Siekdamos supažindinti pradinių klasių mokinius su svarbiausiais Lietuvos istorijos faktais, jau keletą metų pradinių klasių mokytojos organizuoja projektą „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Kovo 6 dieną mokiniai puošė langus, bendrąsias erdves, dalyvavo šalies konkurse „Rašau Lietuvos vardą“, kurį organizavo „Versmės“ leidykla. Kovo 7–9 dienomis skambėjo gražiausi žodžiai, posmai apie Lietuvą, vyko konkursas „Raštingiausias mokinys“.

  Buvo organizuotos kūrybinių darbų parodos „Šventinis miestas“ ir „Iliustruojame tautišką giesmę“. Mokiniai grožėjosi mūsų krašto gamta, sprendė kryžiažodžius, dėliojo dėlionę „Ar pažįsti Lietuvą?“, domėjosi Lietuvos istorija, dalyvavo viktorinoje. Projektą vainikavo kovo 10 dieną gimnazijos salėje vykusi šventė „Švenčiu Lietuvą“, kurios metu buvo prisiminta Lietuvos istorija nuo karaliaus Mindaugo iki šių dienų. Mokinių aprangoje dominavo lietuviškos simbolikos spalvos. Projekto veiklos  buvo organizuojamos per integruotas lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, muzikos, dailės ir technologijų pamokas, per klasės vadovo užsiėmimus.


  Galerija.


   

  Muzikos pamoka

  muzikos_pamoka_2023Kovo 17 dieną muzikos mokytoja Aurelija Šerėnienė vedė netradicinę muzikos pamoką 2–4 klasių mokiniams. Renginys buvo skirtas Europos muzikos dienai mokykloje paminėti. Mokytojos Aurelijos parinktos eilės ir jas lydėjusi muzika kvietė mokinukus įsiklausyti, įsijausti, švęsti muziką. Šventinės pamokos metu mokiniai ne tik dainavo, bet ir minė „muzikines“ mįsles, sprendė kryžiažodį, žaidė žaidimus „Taip/Ne“, „Surask instrumentą“. Už puikias žinias, aktyvų dalyvavimą renginio dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Nuotaikinga muzikos šventė buvo užbaigta šokiu „Better When I`m Dancing“.


  Galerija.


  Naktis mokykloje

  naktis_mokykl2_2023naktis_mokykl_2023Kovo 17 dieną 7a ir 7b klasių vadovių Ingos Bubinienės ir Orintos Gerdvilienės auklėtiniai dalyvavo įvairiose „Naktis mokykloje“ veiklose: Kahoot viktorinoje, estafečių ir tinklinio varžybose sporto salėje, naktinio lobio paieškose nuskaitant QR kodus. Septintokai žaidė stalo žaidimus, nepraleido ir naktinio kino seanso. Būdami kartu mokiniai dar geriau pažino vieni kitus, mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti, pasirūpinti savimi ir klasės draugais, turiningai leisti laisvalaikį.


  „Draugystės arbata“

  draugystes_arbataJau įprasta, kad kovo mėnesį Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvauja įvairiuose SAVAITĖS BE PATYČIŲ renginiuose. Kovo 17 dieną Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai dalyvavo užsiėmime „Draugystės arbata“, kurį vedė socialinė pedagogė Dalia Burokienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Danguolė Urbonienė. Užsiėmimo metu mokiniai žiūrėjo animacinį filmuką „Didžiausias draugas“, atliko kūrybinę užduotį – aplikavo arbatos puodelį, vaišinosi sausainiais, skanavo „draugystės“ arbatą, išsakė savo mintis apie draugystę, aiškinosi kaip palaikyti draugiškus santykius, kaip surasti tikrą draugą. Renginio dalyviai suprato, kad draugystė – tai nepaprastas, kupinas atradimų patyrimas, padedantis mums augti, pažinti pasaulį, atskleisti save. Draugais tampama todėl, kad gera kartu leisti laiką, galima pasidalinti paslaptimis, patirtimi, patarimais, įgyvendinti įvairiausius sumanymus ir nuveikti daugybę kitų be galo šaunių dalykų.


  Galerija.


  Netradicinė pamoka

  paramediko_profesijaKovo 8 dieną 4-tų klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje „Matuojuosi paramediko profesiją“ su VŠĮ Panevėžio miesto GMP paramediku Donatu Karpavičiumi ir jo komanda. Paramedikai demonstravo, kaip transportuoti žmogų su įtariamais kaulų lūžiais, pasidalino patirtimi, kaip gaivinti suaugusį žmogų ir vaiką, praktiškai mokė masažuoti širdį bei teikti pagalbą užspringusiam žmogui. Ketvirtokai išbandė specialią pirmos pagalbos teikimo įrangą, turėjo galimybę apžiūrėti pirmosios pagalbos automobilio vidų. Už šią pamoką ketvirtokai dėkoja Rusnės tėveliui ir Panevėžio miesto GMP administracijai.


  Galerija.


  „Matuojamės“ kirpėjo profesiją

  kirpejo_profesijaKirpėjo profesija šiais laikais labai populiari. Kirpėjas turi gebėti aptarnauti įvairaus amžiaus klientus kirpyklose, salonuose, patarti ir paaiškinti, kaip prižiūrėti plaukus, kokias priemones naudoti, derinti plaukų spalvą ir šukuoseną prie žmogaus veido, kirpti plaukus naudojant įvairias metodikas, priemones, formuoti šukuosenas, garbanoti plaukus, kirpti su įvairiais prietaisais, įrankiais, reikalingais plaukams formuoti. Kovo 17 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Vilmos Kučienės  2a klasės mokiniai  vyko į edukacinę pamoką kirpykloje „Grožio namai“. Mokiniai praktiškai prisilietė prie šios profesijos darbų: dažė, plovė plaukus, kirpo, darė šukuosenas. Antrokai ir jų mokytoja nuoširdžiai dėkoja Jorio mamytei už suteiktas žinias ir smagias emocijas.


  Galerija.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu