Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Bėgimas

  begimas_2022Gegužės 4 dieną Raguvoje vyko Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių bėgimo varžybos „Raguva 2022“, skirtos Šv. Florijono dienai paminėti. Varžybų tikslas – išsiaiškinti geriausius Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų bėgimo sportininkus, populiarinti lengvosios atletikos bėgimą, gerinti sportuojančių mokinių moralines ir valios savybes, kelti meistriškumą bei ugdyti sveikos gyvensenos sampratą. Po ilgos pertraukos susirinko gausus būrys mokinių: varžybose dalyvavo 222 mokiniai iš Panevėžio rajono mokyklų. Sportininkai varžėsi penkiose amžiaus grupėse atskirai mergaitės ir berniukai, vaikinai ir merginos skirtingose distancijose. Penktoje grupėje (2005 m. gimusios ir vyresnės merginos)

  1500 m distancijoje II vietą laimėjo Ramygalos gimnazijos sportininkė – Rugilė Čepaitė (IIa). Sveikiname Rugilę ir jos mokytoją!

   

  Meninio skaitymo konkursas

  meninis_skaitymas_2022Gegužės 5 dieną vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Žodžiai iš vaiko širdelės“ mokyklos turas. 1–2 klasių mokinių grupėje I vietą laimėjo 2b klasės mokinė Patricija Narkevičiūtė, II vietą – 2a klasės mokinys Žygimantas Navickas. III vietoje liko 1a klasės mokinys Joris Markevičius. 3–4 klasių grupėje I vieta atiteko 3a klasės mokinei Rugilei Juškaitei, II ir III vietomis atitinkamai pasidalijo Rusnė Karpavičiūtė ir Liepa Kubiliūtė iš 3a klasės. Laimėtojai apdovanoti padėkomis ir knygomis. I–II vietų laimėtojai dalyvaus rajono ture. Sveikiname konkurso dalyvius, prizininkus ir jų mokytojas!


  Projektas

  projektas_2022Visą balandžio mėnesį pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte „Vaikų Velykėlės 2022“. Šį projektą organizuoja fondas „Švieskime vaikus“. Projekto metu vaikai dalyvavo kūrybinėje-meninėje veikloje, susipažino su netradicinėmis margučių marginimo technikomis, žaidė, rideno, rinko stipriausius margučius. Galutinis projekto rezultatas – Didysis margutis. Kiekvienas projekto dalyvis gavo dovaną – Aido Jurašiaus knygą „Žąsino Gagio kelionės“.

  Technologijų konkursai

  technolog_konkursasGegužės 11 dieną Dembavos progimnazijoje vyko 5–6 klasių technologijų konkursai „Jaunasis meistrelis“ ir „Kūrybos paukštė“, kuriuose dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai Mingailė Marčiukonytė (6b), Matas Jagminas (6a) ir Agnius Markevičius (6a). „Kūrybos paukštės“ grupėje Mingailė Marčiukonytė pelnė III vietą, o „Jaunojo meistrelio“ grupėje Agnius Markevičius pelnė I vietą. Komandinėje įskaitoje Agnius Markevičius ir Matas Jagminas užėmė III vietą. Sveikiname Mingailę, Agnių, Matą ir jų technologijų mokytojus Astą Naulickienę ir Audrių Kučį!


  Panevėžio kolegija

  panko_datospanko_studijos

  Pasveikinome senolius

  senoliu_sveikTęsdami gražų bendradarbiavimą su Ramygalos socialinės globos namais, pasveikinome jų gyventojus ir darbuotojus su pavasariu ir Šv. Velykomis. Mergaitės su Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus socialine pedagoge Dalia Burokiene pagamino gražius sveikinimo atvirukus, berniukai su būrelio vadovu Arūnu Griauzde sukalė inkilus. Mus pasitiko Ramygalos socialinės globos namų vadovė Rita Kaupienė. Ji parodė, į kuriuos medžius reikėtų iškelti inkilus, pakvietė keletą socialinės globos namų gyventojų, kuriems padavėme atvirukus, pasveikinome su Šv. Velykomis, pavasariu. Paprašėme, kad mūsų mokinių vardu pasveikintų visus socialinės globos namų gyventojus ir darbuotojus, perduotų vaikų darytus sveikinimo atvirukus. Po to išvalėme senus ir iškėlėme naujus inkilus. Socialinės globos namų vadovė ir senoliai stebėjo senų inkilų valymą, naujų inkilų kėlimą ir džiaugėsi, kad inkiluose gyvena paukšteliai. Socialinės globos namų gyventojai pro langus stebėjo mūsų gerus darbus, pamojavo atsisveikinant. Socialinės globos namų vadovė Rita Kaupienė padėkojo vaikams už sveikinimus, inkilus, įteikė lauktuvių, pasveikino su Šv. Velykomis. Paprašė ir kitąmet atvažiuoti su inkilais, pagaminti vabzdžių viešbutį, kurį norėtų pastatyti alpinariume.


  Būrelio vadovas Arūnas Griauzdė


  Galerija.


  Vaikų Velykėlės

  vaiku_velykelesŠv. Velykos – gražiausia pavasario šventė. Tai ne tik bundanti gamta, margučių dažymas, bet ir Velykų atostogos. Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus tikybos ir  pradinių klasių mokytojos organizavo pradinių klasių mokiniams ir priešmokyklinukams šventę, kurios metu supažindino mokinukus  su Velykų papročiais ir tradicijomis. Mažuosius aplankė Velykų bobutė. Vaikučiai, susiskirstę į komandas, dalyvavo margučių ridenimo, sukimo ir kitose rungtyse. Renginio metu vaikai daug dainavo, minė mįsles, šoko ir žaidė įvairius žaidimus. Dosnioji Velykė mažuosius apdalino margučiais ir paaiškino, kaip jie yra dažomi. Vaikų Velykėlės mažiesiems labai patiko.


  Galerija.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu