Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Edukacinė išvyka

  2a_krekenavaRugsėjo 15 dieną pradinių klasių mokytoja metodininkė Gerda Navikienė savo 2a klasės  mokiniams surengė edukacinę išvyką į Krekenavą, kuri garsėja puikiu gamtovaizdžiu, laisvalaikio praleidimo vietomis ir, žinoma, atnaujinta Krekenavos bazilika. Taip antrokai pratęsė pažintį su Panevėžio kraštu. Išvykos metu vaikai apsilankė Krekenavos girininkijoje. Pasivaikščiojo pažintiniu Girinio taku, daug sužinojo apie augalus ir gyvūnus. Krekenavos bazilikoje dalyvavo  edukacinėje pamokoje „Po bazilikos skliautais“, kurią vedė vyresnysis tikybos mokytojas, vargonininkas Mantas Masiokas. Po to mokiniai apsilankė Krekenavos regioninio parko lankytojų centre. Čia susipažino su jo veikla ir interaktyvia centro ekspozicija. Informaciniai terminalai atskleidė antrokams, kuo ypatinga Nevėžio upė ir jos slėnis, kokie gamtos lobiai slepiasi natūraliose pievose, kaip žmonės gyveno greta Nevėžio upės. Šalia centro įrengtame „Pojūčių take“ vaikai įveikė 12 stotelių, žaidė, pramogavo.


  Galerija.


  Susitikimas

  susitikimas_sauguselgRugsėjo 20 dieną Ramygalos gimnazijos pirmokėlius aplankė Panevėžio policijos komisariato darbuotoja. Ji paaiškino mokiniams apie saugų elgesį gatvėje ir kelyje, kaip saugiai keliauti į mokyklą ir iš jos autobusu, priminė pagrindinius kelio ženklus, aptarė įvairias situacijas. Mokiniams patiko trumpi filmukai, viktorinos klausimai. Visi mokytojų Vilmos Kučienės ir Vitos Milašienės pirmokai gavo dovanų po spalvinimo knygelę!


  Galerija.


  Būrelių veiklos aptarimas

  bureliu_veiklaRamygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus būrelių vadovas, technologijų mokytojas Arūnas Griauzdė papasakojo, kaip netradicinėje aplinkoje vyko praėjusių mokslo metų būrelių veiklos aptarimas. Būrelių „Jaunasis meistrelis“, „Gamtos bičiuliai“ ir „Jaunieji šauliai“ nariai aptarti nuveiktus darbus, įsivertinti, nusimatyti lūkesčius kitiems mokslo metams vyko į kaimo turizmo sodybą „Po Vinkšna“ Biržų rajone. Sodybos šeimininkas Mantas Bartuškevičius visada mielai priima vadokliečius, suorganizuoja pramogų, mokiniams nereikia niekuo rūpintis. Sodybos šeimininko Manto mama juos labai skaniai pamaitina. Kadangi tuo pat metu stovyklavo dziudo sportininkai iš Biržų, veiklos netrūko. Atsidėkodami šeimininkams už priėmimą, vadokliečiai atvežė inkilų ir vabzdžių viešbutį. Stovyklautojams ir šeimininkams jie pristatė būrelių veiklą, paaiškino, kokiems paukščiams sukalti  inkilai, kaip teisingai juos iškelti ir prižiūrėti, kam reikalingas vabzdžių viešbutis. Tokį vabzdžių viešbutį visi matė pirmą kartą, negailėjo pagyrimų už atliktus darbus, būrelių veiklas. Sodybos šeimininkai dėkojo už dovanas, prašė ir kitais metais jų neužmiršti. Buvo sušaukta stovyklautojų liniuotė ir Arnoldui su Saugirdu įteiktos padėkos už ilgametį ir aktyvų dalyvavimą būrelių veiklose. Kad vaikinai toliau siektų mokslų, Mantas Bartuškevičius jiems įteikė 40 eurų vertės čekius apsipirkti žvejų reikmenų parduotuvėje, o Kajui padovanojo mobilųjį telefoną. Stovyklautojai džiaugsmingai paplojo vaikinams. Po to būrelių nariai žvejojo, maudėsi, plaukiojo baidarėmis, valtimis, vandens dviračiais, važinėjosi keturračiu, kepė pagautas žuvis, aktyviai dalyvavo stovyklautojų veiklose, KTU studentų mokslinės draugijos bandymuose. Pailsėję, naudingai praleidę laiką, prisikaupę naujų idėjų tolimesnėms veikloms, susiradę naujų draugų grįžo namo. Išvykdami padėkojo stovyklautojams už įdomiai kartu praleistą laiką, šeimininkams už nuoširdų ir šiltą priėmimą ir pažadėjo atvykti kitais metais su inkilais ir vabzdžių viešbučiais.


  Galerija.


   

  Edukacinė išvyka

  aviacijos_centrasRugsėjo 14 dieną IV klasės vadovas Vilius Grockis surengė išvyką, skirtą padėti auklėtiniams atsakingai planuoti karjerą. Dvyliktokai lankėsi stambiausiame Rytų Europoje aviacijos mokymo centre „Aircraft Support and Training Europe“, kuriame ruošiami sraigtasparnių pilotai ir antžeminio aptarnavimo technikai ne tik iš Europos, bet ir Afrikos, Azijos, Pietų Amerikos valstybių. Susipažinę su centro auditorijomis, sužinoję kaip ruošiami aviacijos specialistai, būsimieji abiturientai susipažino su pagrindinėmis sraigtasparnio dalimis, sužinojo ir kaip  sraigtasparniai remontuojami. Vėliau sekė įdomiausia dalis – sraigtasparnio pilotavimas simuliatorimi. Kiekvienas išvykos dalyvis išbandė pakilimą, skridimą virš jūros. Paleidę kovinį šūvį, „pilotai“ leidosi tai ant lėktuvnešio denio, tai oro uoste. Apsilankymą vainikavo gauti centro pažymėjimai. Kita ekskursijos Kaune dalis buvo skirta pogrindinės spaustuvės AB lankymas. Visus nustebino įėjimas iš šiltnamio. Specialios rankenos pagalba  atitraukė vandens vonią, tada laiptais nusileido į rūsį, kur tuneliu nuėjo iki spaustuvės. Čia sovietmečiu buvo spausdinamas laisvas žodis. Grįždami į namus dvyliktokai sustojo prie lietuvių raštijos pradininko Abraomo Kulviečio simbolinio kapo aukščiausioje Jonavos rajono vietoje.


  Galerija.


  Pilietiškumo pagrindų pamoka-susitikimas

  pilietiskumo_pamoka_2021Rugsėjo 15 dieną gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas pilietiškumo pagrindų pamoką vedė netradicinėje erdvėje – Ramygalos kultūros centro salėje. Parodų koordinatorė Stanislava Šlevaitė IIa ir IIb klasių mokinius supažindino su Rolandu Parafinavičiumi – fotografu, rašytoju, visuomenininku bei Šiaulių miesto kultūros ir meno premijos laimėtoju. Menininkas pristatė Fotografijos namų parodą „Apie šalia gyvenantį žmogų“, kurioje eksponuojami šiandien gyvenančių Šiaulių žydų portretai ir prieš 90 metų gyvenusių Šiaulių žydų portretai.


  Galerija.


  Edukacinė išvyka

  vilnius_techmuzRugsėjo 10 dieną IIa klasės vadovės Astos Naulickienės auklėtiniai lankėsi senosios Vilniaus elektrinės pastate įsikūrusiame Energetikos ir technikos muziejuje. Čia apžiūrėjo autentišką dar neseniai veikusios elektrinės įrangą, išbandė interaktyvias mokslo ekspozicijas bei praplėtė žinias apie Vilniaus pramonę. Transporto ekspozicijoje susipažino su automobilių, motociklų raida ir viešojo transporto istorija. Dešimtokai apžiūrėjo ant muziejaus pastato stogo įrengtą vėjo ir saulės jėgainę, kuri gamina ekologišką energiją ir demonstruoja naujas technologijas šioje srityje. Antroje išvykos dalyje mokiniai lankėsi pramogų erdvėje „Labyrinthus“ ir dalyvavo išmaniajame veiksmo žaidime „Virusas 2.0“. Šio žaidimo scenarijus mokinius įtraukė tarsi į tikrą realistinio kino filmo siužetą, kurio atomazga priklausė nuo komandos narių žaidimo strategijos ir bendrų sprendimų. Didžiuliame 700 m2 labirinte su specialiais garso ir šviesos efektais, dinamiška muzika dešimtokai turėjo spręsti galvosūkius ir stengtis išvengti jiems trukdančių piktųjų žaidimo personažų, kuriuos suvaidino aktoriai, dėvintys žaidimo tematiką atitinkančius kostiumus.


  Galerija.


  Edukacinė išvyka

  isvyka_bunkerisRugsėjo 11 dieną 8a ir 8b klasių vadovai Aida Bajorūnė ir Mantas Masiokas savo auklėtiniams surengė  edukacinę išvyką. Už 25 kilometrų nuo Vilniaus, nusileidę 5 metrus po žeme aštuntokai kuriam laikui persikėlė į praeitį. Jie dalyvavo edukacinėje programoje „1984. Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje“. Atsisveikinę su savo mobiliaisiais telefonais, aprengti pilkomis sovietinėmis šimtasiūlėmis, paniro į įtampos ir socialinių keistenybių pilną SSRS piliečio gyvenimą. Bunkerį paliko gavę specialų pažymėjimą.


  Galerija.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu