Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Dailyraščio konkursas

  dailyrascio_konkursas_2024Vasario 12 dieną Naujamiestyje vyko Panevėžio rajono 1–4 klasių mokinių dailyraščio konkursas „Išsaugokime“, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Ramygalos gimnazijos 1a klasės mokinė Karina Tarulytė ir 3a klasės mokinė Agnė Jagminaitė užėmė trečiąsias vietas. Sveikiname Kariną, Agnę ir jų mokytojas Laimą Černienę ir Vilmą Kučienę!


  Galerija.


  Edukacinė išvyka

  3a_garsasSausio 29 dieną Ramygalos gimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Vilma Kučienė savo 3a klasės mokiniams surengė edukacinę išvyką į Panevėžį. Trečiaklasiai dalyvavo netradicinėse pamokose už klasės sienų. Mokiniai apsilankė kino centre „Garsas“. Kino filmo „Roka keičia pasaulį“ peržiūra tapo netradicine kino pamoka apie draugystę, gėrio ir blogio kovą, drąsą įveikti baimes, tarpusavio santykius, moralinius pasirinkimus. Vėliau mokiniai užsuko į „RoboLabą“ – Panevėžio švietimo centro padalinį, dalyvavo edukacinėje pažintinėje programoje „Jaunieji išradėjai“. Išvykos metu buvo ugdoma mokinių pažintinė, socialinė, STEAM kompetencija, lavinami bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai.


  Galerija.


  Olimpiada

  Vasario 8 dieną Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinėje mokykloje vyko 31-osios Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos (II–III kl.) olimpiados rajono etapas. Ramygalos gimnazijos IIb klasės mokinė Skaistė Ulytė užėmė I vietą, Ąžuolas Krasauskas (IIb) – II vietą. Rusų kalbos juos moko vyresnioji rusų kalbos mokytoja Regina Petrulytė. Kovo 28 dieną  Skaistė ir jos mokytoja yra kviečiamos į olimpiados šalies etapą. Sveikiname Skaistę, Ąžuolą ir mokytoją Reginą!

  Tenisas

  tenisas_2024Vasario 1 dieną vyko 2023–2024 m. m. Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų stalo teniso varžybos. Ramygalos gimnazijos komanda merginų grupėje iškovojo II vietą, vaikinų grupėje ramygaliečiai užėmė III vietą. Sveikiname jaunuosius tenisininkus ir tenisininkes, jų fizinio ugdymo mokytojus Egidijų Marozą ir Gintautą Stanevičių.


  Galerija.

  „MrGolas“ superfinalas

  mr.golas_2024Sausio 30 dieną Ramygalos gimnazijos fizinio ugdymo mokytojo eksperto Egidijaus Marozo treniruojama komanda dalyvavo 2023–2024 metų „MrGolas“ U12 vaikinų futsal žaidynių superfinale. Prienų sporto ir pramogų arenoje rungtyniavę jaunieji futbolininkai užėmė IV vietą. Dėkojame už kovą!


  Galerija.


  Edukacinė-pažintinė išvyka

  IVa_kaunasIVa_kaunas2Sausio 26 dieną IVa klasės vadovė Asta Naulickienė savo auklėtiniams surengė edukacinę-pažintinę išvyką į Kauną. Pasivaikščioję po žiemišką Laisvės alėją, dvyliktokai užsuko į Nacionalinį Kauno dramos teatrą. Panaudodami Kultūros paso lėšas jie žiūrėjo spektaklį „Kauno pavasaris’72“, įkvėptą Romo Kalantos ir 1972 metų gegužės vidurio įvykių Kaune, kuomet protestuodamas prieš sovietinę santvarką miesto sode susidegino devyniolikmetis jaunuolis ir per miestą nuvilnijo jaunimo pasipriešinimo sovietų valdžios ir jėgos struktūroms banga. Kartu su „Kauno pavasario’72“ kūrėjais dvyliktokai bandė atsakyti į klausimą, kaip priespaudos, įtarumo ir primestos socialinės sanklodos suformuotoje atmosferoje galėjo jaustis ano meto devyniolikmetis, ar tikrai Romo Kalantos pasiaukojimo aktas ir jo išprovokuoti įvykiai yra vien tik praeitis, ar tikrai istorija kartojasi?


  Apdovanojimas

  mingaile_konkursas3mingaile_konkursas2mingaile_konkursasSausio 26 dieną Ramygalos gimnazijos 8b klasės mokinė Mingailė Marčiukonytė su savo dailės mokytoja Rima Miliūniene vyko į Baisogalos dvarą. Jos dalyvavo Lietuvos etninės kultūros ugdytojų sąjungos (LEKUS) organizuoto konkurso „Mano žirgas“ laureatų apdovanojimo ceremonijoje. Dar kartą sveikiname Mingailę ir jos mokytoją!


  Galerija.  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu