Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Istorijos pamoka muziejuje

  istorija_2023istorija2_2023Rugsėjo 11–12 dienomis 5a ir 5b klasės mokiniai dalyvavo istorijos pamokoje netradicinėje aplinkoje – gimnazijos muziejuje, kuriam šiuo metu vadovauja mokytoja Asta Žemkauskienė. Muziejus – vieta praeičiai pažinti. Pamokos „Istorijos šaltiniai – praeities liudininkai“ metu mokytojos Asta Žemkauskienė ir Alma Petrauskienė padėjo penktokams prisiminti, kas yra muziejus, kokia jo paskirtis, susipažinti su muziejaus fondais, istorijos šaltinių rūšimis.


  Plaukimo pamokos

  4a_plaukimas34a_plaukimas24a_plaukimas4a klasės mokiniai (mokytoja Gerda Navikienė) tęsia plaukimo pamokas Žemynos progimnazijoje. Šešias savaites ketvirtokai lavins plaukimo įgūdžius!

  „Šok į tėvų klumpes“

  sok_i_klumpesRugsėjo 13 dieną pradinių klasių mokytoja metodininkė Gerda Navikienė savo auklėtiniams 4a klasės mokiniams suorganizavo profesinio informavimo renginį „Šok į tėvų klumpes“. Ketvirtokai susipažino su statybininko profesija. Jie lankėsi Martynos Stiklinskaitės tėvelių įmonėje „Litvudas“. Mokiniai pamatė, kaip statomi karkasiniai namai, modulinės pirtys, uždavė daug klausimų, į kuriuos kantriai ir išsamiai atsakė Martynos tėtis. 


  Galerija.


  KINGS

  kings4_2023kings3_2023kings2_2023kings_2023Pavasarį Ramygalos gimnazijos 4b klasės mokinė Rugilė Kubiliūnaitė dalyvavo „KINGS“ lietuvių kalbos olimpiados finale ir pasiekė pirmąjį žinių lygmenį savo amžiaus grupėje. Sveikiname Rugilę ir jos mokytoją Laimą Dirsienę!


  Padėkos raštas

  gintareliai_padekaŠokio mokytojos metodininkės Renatos Rakašienės vadovaujama Ramygalos gimnazijos liaudiškų šokių grupė „Gintarėliai“ dalyvavo regioninėje liaudiškų šokių šventėje „Skambantys šokių sodai“ ir į gimnaziją parsivežė Mažeikių rajono savivaldybės merės Rūtos Matulaitienės padėkos raštą.


  Rugsėjo 1-oji

  rugsejis_2023Naujus mokslo metus Ramygalos gimnazijos bendruomenė pradėjo malda Ramygalos Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Po šventų mišių mokslo ir žinių šventė persikėlė į gimnazijos kiemą. Būsimai aštuoniasdešimt pirmai abiturientų laidai išaušo paskutinė mokyklinė rugsėjo pirmoji. Klasių vadovių Astos Naulickienės ir Justinos Meilutienės auklėtiniai į šventę atvedė pirmokus, kuriems šis rugsėjis – pirmas mokyklinis rugsėjis. Jie susitiko su savo pirmosiomis mokytojomis Laima Černiene ir Jovita Leipute. Skambant Tautiškai giesmei Domantas Augulis (IVb) ir Rokas Miliūnas (IVa) pakėlė trispalvę. Ji plevėsuos visus mokslo metus. Mokinius, jų artimuosius, mokytojus pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas. Šokio mokytojos Renatos Rakašienės šokėjos Dominyka Kaliasaitė (Ia) ir Adelė Liužinaitė (Ia) sušoko šokį. Naujus mokslo metus pradedančius mokinius ir pedagogus pasveikino Panevėžio rajono savivaldybės meras Antanas Pocius: „Linkiu visiems pažinimo džiaugsmo ir sėkmės įgyvendinant užsibrėžtus tikslus. Tegul mokslo metai būna darbingi, kūrybingi, skatinantys tobulėti. Linkiu mokykloje ne tik semtis žinių, bet ir gerai leisti laiką su gerais draugais, atrasti įdomių veiklų“. Mūsų gimnazijos pirmokų laukė nemenka staigmena. Panevėžio rajono Savivaldybės meras Antanas Pocius ir rugsėjo 1-osios šventėje dalyvaujantys Savivaldybės Tarybos nariai Ramutė Kavaliauskaitė ir Valentinas Osipovas pirmokams įteikė dovaną – pirmoko krepšelį su kanceliarinėmis prekėmis. Gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas perdavė LR Seimo narės Guodos Burokienės paruoštą dovanėlę pirmokams – spalvotų pieštukų rinkinį, direktoriaus pavaduotoja Regina Petrulytė įteikė po „Vaiko Konstitucijos“ knygelę. Ramygalos seniūno pavaduotoja Lina Juozaitienė pasveikino mokinius ir padovanojo krepšinio kamuolį. „Saldžius“ sveikinimus gimnazijai skyrė jos buvusi auklėtinė, Panevėžio savivaldybės Tarybos narė Ramutė Kavaliauskaitė. Dvyliktokų vardu kalbėjo Urtė Kontenytė (IVa) ir Indrė Krištopaitytė (IVb), o dvyliktokų tėvelių vardu su naujais mokslo metais visus pasveikino Vidas Augulis. Šventinę dieną gimnazijos mokiniai tęsė klasėse su savo klasės vadovais.
  Technologijų mokytoja Asta Naulickienė kasmet sugalvoja šventinį paradinių durų papuošimo akcentą. Ir ši rugsėjo pirmoji – ne išimtis. Dailės mokytoja Rima Miliūnienė naujų mokslo metų proga II aukšto koridoriuje eksponavo I–II klasių mokinių kūrybinius darbus (optines iliuzijas, kompozicijas kvadrate ir apskritime).


  Galerija.


  „Sugrįžimai“

  75-laida75-laida_2Praėjo 5 metai, kai paskutinis skambutis nuskambėjo 75 laidos abiturientams. Liepos 29 dieną klasės vadovės Julijos Liesienės auklėtiniai „braidė“ mokyklinių prisiminimų vandenyje.

  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu