Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Dovana mamytėms

  dovana_mamytems2dovana_mamytemsRamygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai, norėdami pasveikinti savo mamytes  Motinos dienos proga, paruošė ir nufilmavo spektaklį „Drugelio diena“ ir pasiuntė mamoms vaizdo dovaną.


  Susitikimas

  elektriko_profelektriko_prof2elektriko_prof3Gegužės 4 dieną Ramygalos gimnazijos dvyliktokai susitiko su Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro ir Panevėžio „Harju Elekter“ gamyklos darbuotojais. Svečiai supažindino jaunuolius su  pameistrystės programa ir galimybe įgyti elektriko profesiją Visagino technikos ir verslo profesinio rengimo centre. Pameistrystės programos dalyviams sudaromos sąlygos per metus laiko įgyti specialybę,  žinių ir praktikos, reikalingos dirbant elektros inžinerijos įmonėse. Jaunuoliai, nusprendę dalyvauti minėtoje programoje, darbinės praktikos metu gautų atlyginimą, o mokydamiesi gautų dar ir stipendiją. Į Visaginą jaunuoliai būtų vežami gamyklos autobusu.


  Edukacinė išvyka

  vadokliai_gamtos_mokyklaGegužės 3 dieną Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus  priešmokyklinukai ir 1–2 klasės mokinukai su mokytojomis Jovita Leipute ir Vilma Gabryte lankėsi Gamtos mokykloje Panevėžyje. Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Naminiai  gyvuliai ir paukščiai“, kurios metu susipažino su „Gaspadinės“ ūkyje laikomais naminiais gyvuliais ir paukščiais, aptarė, kokią naudą teikia gyvūnai žmonėms. Mokiniai išsiaiškino kaimo sodyboje gyvulių priežiūrai naudojamų daiktų paskirtį, atliko praktinį darbą, priskirdami kiaušinius ir plunksnas konkretiems paukščiams, atsakinėjo į klausimus įtvirtindami įgytas žinias. Daug įspūdžių vaikams paliko pažintis su Gamtos mokykloje gyvenančiais paukščiais ir gyvūnais.


  Galerija.


  Tarptautinė triukšmo supratimo diena

  tylaTikriausiai nė nesusimąstome, kad esame apdovanoti nuostabia savybe – klausa. Mes galime girdėti pačius įvairiausius garsus, kurių kupina kiekviena diena. Tačiau pernelyg didelė garsų gausa virsta nepageidaujamu ir nemaloniu triukšmu. Vaikų klausa jautresnė, todėl yra labai lengvai pažeidžiama. Triukšmas neigiamai veikia vaikų kalbos vystymąsi, dėmesio koncentraciją, motyvaciją. Didėja rizika susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, gali sutrikti virškinimo veikla, nukenčia miego kokybė. Balandžio 29 dieną Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupės mokiniai dalyvavo pamokėlėje „Triukšmas – sveikatos priešas“, kurią vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė  Danguolė Urbonienė. Mokiniai aiškinosi, kas kelia didžiausią triukšmą, kokios ilgalaikio triukšmo poveikio pasekmės, kaip to išvengti, atliko praktines užduotis: „Triukšmo labirintas“, „Malonūs ir nemalonūs garsai“, „Nupiešk tylą“.


  Galerija.


  Edukacinė išvyka

  6a_panevezysBalandžio 25 dieną 6a klasės vadovės Ingos Bubinienės auklėtiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Panevėžį. Apsilankę meninio stiklo studijoje GLASS Remis, susipažino su stiklo gamybos technologijomis, stiklapūčio profesija. Antroji išvykos dalis vyko Panevėžio kraštotyros muziejuje. Edukacinio užsiėmimo „Kaip gyveno karaliai“ metu šeštokai persikėlė į karaliaus Mindaugo laikus, sužinojo, kokiose pilyse gyveno karalius, kaip atrodė jo aplinka ir žmonės, kiek svėrė tų laikų karių šarvai. Trečioje išvykos dalyje mokiniai smagiai ir energingai praleido laiką sportuodami su savo klasės draugais, pramogavo Rožyno Boulinge.


  Galerija.


  Netradicinio ugdymo diena

  darom2_2022Balandžio 15 dieną Ramygalos gimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo akcijoje „Darom 2022“.


  Galerija.  Šokių festivalis

  sokiu_festivalis2_2022sokiu_festivalis_2022Balandžio 23 dieną Ramygalos gimnazijos šokio mokytojos Renatos Rakašienės vadovaujamas kolektyvas „Gintarėliai“  dalyvavo  respublikiniame šokių festivalyje „Draugų būry“ Pasvalyje.

  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu