Edukacinė-pramoginė išvyka

IIIa_baidaresŠie mokslo metai IIIa klasės vadovės Julijos Liesienės auklėtiniams buvo tikras iššūkis. Pirmą kartą jie laikė tarpinius žinių patikrinimus, paruošė dvyliktokų šimtadienį, paskutinio skambučio šventę, vedė kitus mokyklos renginius. Klasės vadovės nuomone, baidarių žygis Naudvario dvaro sodybos apylinkėse birželio 5 dieną buvo ne tik puiki pramoga šių mokslo metų pabaigai, bet ir tapo nepakartojamu nuotykiu, kuris suteikė daug teigiamų emocijų.

Mokinių ir tėvų išvyka

4b_isvykaPradinių klasių mokytojos Laimos Dirsienės 4b klasės mokiniai pradinės mokyklos baigimo proga sulaukė gražios dovanos iš tėvelių. Su pradine mokykla ketvirtokai atsisveikino birželio 7 dieną bendros išvykos su tėveliais į Pociūnėlių kaimą metu. Ten būsimiems penktokams buvo paruoštos įdomios, aktyvios veiklos.

Ketvirtokų darbų paroda

4oku_parodaPradinių klasių korpuso II aukšte surengta ketvirtų klasių mokinių darbų paroda. Tai pradinių klasių mokytojų Gerdos Navikienės ir Laimos Dirsienės auklėtinių dovana pradinei mokyklai.

Sveikatingumo diena miesto parke

1a_sveikat_dienaBirželio 6 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės 1a klasės mokiniai dalyvavo Sveikatingumo dienos miesto parke veiklose.

Mokslo metų baigimo šventė 1–4 klasių mokiniams

4okai2_20244okai_2024Birželio 7 dieną Mokslo metų baigimo šventės 1–4 klasių mokiniams proga gimnazijos aktų salė buvo pilna pradinių klasių mokinių, jų tėvelių, mokytojų. Šventę paruošė 5a ir 5b klasių vadovių Margaritos Žižiūnienės ir Rimos Miliūnienės auklėtiniai. Renginio vedėjos Rusnė Karpavičiūtė (5a), Viktorija Namikytė (5a), Lėja Reinartaitė (5a) pakvietė visus leistis į nuotaikingą kelionę į vasarą. Ją lydėjo penktokių skaitomi eilėraščių posmai, skambios muzikos mokytojos Aurelijos Šerėnienės vadovaujamo kolektyvo dainos, skaidrės iš ketvirtokų mokyklinio gyvenimo. Pradinę mokyklą baigė  mokytojų Gerdos Navikienės ir Laimos Dirsienės auklėtiniai. Gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas pasveikino būsimuosius penktokus, įteikė jiems pradinio išsilavinimo pažymėjimus ir išdavė paslaptį, kad penktoje klasėje jų auklėtojos bus Asta Naulickienė ir Justina Meilutienė. Padėkomis už gerą mokymąsi buvo apdovanoti 1–4 klasių mokiniai. Pasveikinti ketvirtokų atėjo jų buvusi mokytoja Lidija Striškienė. Renginio pabaigoje ketvirtokai sudainavo atsisveikinimo su pradine mokykla dainą. Akvilė Bružaitytė (5b), Viltė Gverždytė (5b), Austėja Želnytė (5b) jiems įteikė atminimo dovanėles ir bilietus į kitą mokyklinio kelio stotelę. Kol dar vasara, renginio vedėjos pasiūlė pasidairyti po pievas, miškus ir laukus, palinkėjo geros vasaros, gražių atostogų, įsimintinų akimirkų. Ketvirtokai išskubėjo pasodinti savo klasės pušaičių.

Padėka

padeka_robotika

Sveikatingumo žygis prie Aukštadvario karjero

3ab_zygisBirželio 4 dieną pradinių klasių mokytojų Vilmos Kučienės ir Vitos Milašienės 3a ir 3b klasių mokiniai dalyvavo sveikatingumo žygyje prie Aukštadvario karjero. Žygio metu trečiaklasiai grožėjosi gimto miesto gamta, prisiminė jo istoriją ir aptarė šiandieną. Vaikai mokėsi saugiai stovyklauti, orientuotis netradicinėse situacijose, saugoti gamtą, būti dėmesingais ir draugiškais. Daug gerų emocijų suteikė judrieji žaidimai, maudynės, pačių ant laužo pasišildytas maistas.