Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Sportinė išvyka

  sportine_isvykaMokslo metų pabaigos išvykai IIIb klasės vadovės Justinos Meilutienės auklėtiniai pasirinko Žaliąją girią, kur birželio 16 dieną išbandė taiklumą dažasvydyje, kovingumą tinklinyje. Po klasės vadovės surengtų apdovanojimų būsimieji dvyliktokai su puikia nuotaika auklėtojos kieme kepė dešreles.


  Galerija.


  Edukacinė išvyka

  1kl_anyksciaiBaigiantis pirmiesiems mokslo metams, birželio 5 dieną, pirmos klasės mokiniai vyko į edukacinę išvyką po Anykščių kraštą. Pradinių klasių mokytojos metodininkės Astos Kuodytės mokiniai aplankė Anykščių šilelio kraštovaizdžio draustinyje, netoli Šventosios stūksantį antrąjį pagal dydį riedulį Lietuvoje – Puntuko akmenį, pasivaikščiojo medžių lajų tako komplekse, apsilankė „Kitokio miestelio“ namuose, išbandė savo orientavimosi įgūdžius skirtinguose labirintuose bei aktyviai dalyvavo visose Labirintų parke siūlomose veiklose.


  Galerija.


  „Palėpės teatras 2023“ II dalis

  palepe_marionetesBirželio 15–16 dienomis Ramygalos gimnazijoje po nedidelės pertraukos su nauja energija vyko „Palėpės teatro 2023“ II dalis. Žiūrovų ir vertinimo komisijos narių dėmesį prikaustė devyni 5–III klasių spektakliai. Birželio 15 dieną 5 klasė suvaidino spektaklį „Mūsų + ir –“ (klasės vadovė Ieva Mačiulaitytė-Stefanova). 6a ir 6b klasės pristatė „Mokyklines vypsenas“ (klasių vadovai Edita Petuškienė ir Audrius Kučys), o 7b klasė – „Marionetes“ (klasės vadovė Orinta Gerdvilienė). Toliau sekė IIIa ir IIIb klasės suvaidintas „Atžalynas“ (klasės vadovės Asta Naulickienė ir Justina Meilutienė) ir 8b klasės „Eglė žalčių karalienė“ (klasės vadovė Sigutė Žalneriūnienė). Birželio 16 dieną 7a klasė suvaidino „Kapyš arba kodėl artėjant pabaigai taip šiurpu“, toliau sekė Ia ir Ib klasių spektaklis „Fiasko“ (klasės vadovai Aida Bajorūnė ir Mantas Masiokas), IIb klasės „Alisa“ (klasės vadovas Vilius Grockis), IIa klasės „Marionetės“ (klasės vadovė Julija Liesienė). Po pertraukos vykusių 5–III klasių mokinių apdovanojimų metu vertinimo komisija, kurią sudarė Ramygalos gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas, Gimnazijos tarybos pirmininkė Ernesta Liužinienė, Ramygalos kultūros centro meno vadovė Audronė Palionienė, Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“ direktorė Rūta Stankevičienė, ilgametė kultūros centro darbuotoja Irena Živilienė, išsakė daug nuoširdžių pagyrimo, padrąsinimo žodžių, pažymėjo kiekvieno spektaklio išskirtinumą, jo stipriąsias puses, atminimo dovanėlėmis apdovanojo geriausiai suvaidinusius.


  Galerija.


  Skautai

  skautai2_2023skautai_2023Birželio 15 dieną keturi Ramygalos gimnazijos gimnazijos mokiniai, lankantys mokytojos Vaidos Bakšienės vedamus skautų užsiėmimus, dalyvavo Lietuvos Skautijos Panevėžio krašto organizuotoje 'I will survive"  tarptautinio projekto baigiamojoje konferencijoje. Joje dalyvavo ir kitų Panevėžio miesto ir rajono mokyklų mokiniai bei jų mokytojai, mokymo įstaigų administracijos atstovai. Renginio metu projekto dalyviai, tiek mokytojai, tiek ir mokiniai, pristatė projekto tikslus, parengtas metodikas ir mokymosi priemones, jų pritaikymo galimybes formaliojo ir neformaliojo ugdymo procese. Taip pat kvietė įsijungti į praktinius mokymus apie išgyvenimo kuprinę bei pirmąją pagalbą, o renginį vainikavo žinių pasitikrinimas ir prizai, pademonstravusiems tiksliausias žinias. Mokytoja Vaida ir gimnazistai džiaugiasi pagilintomis žiniomis ir smagiu laiku renginyje.

  Gedulo ir vilties, Kalbų netradicinio ugdymo diena

  birzelio14birzelio14_2Birželio 14 dieną gimnazijoje abiturientai laikė matematikos egzaminą, todėl likusiems mokiniams pamokos vyko nuotoliniu būdu. Ši diena buvo skirta paminėti Gedulo ir vilties dieną, todėl Kalbų netradicinio ugdymo dienos veiklos buvo susietos su tremtimi. Mokiniams pasiūlyta per šią prizmę pasižiūrėti, kaip susijusi jų gyvenamoji vieta, kokie atminimo ženklai liudija apie tremtinių atminimo saugojimą, apmąstyti savo asmeninį santykį su šia tema per meno kūrinius, kuriuos skaitė, matė, girdėjo. Mokiniai domėjosi, ar buvo šeimoje, giminėje tremtinių, piešė ranka ar kompiuteriu, kūrė eilėraščius tremties tema. Dalis mokinių darbų buvo sukelti į direktoriaus pavaduotojos ugdymui Reginos Petrulytės sukurtą padlet lentą.


  Padlet lenta.


   

  Pažintinė išvyka

  lrt_2023Gražų birželio 13 dienos rytą grupė motyvuotų gimnazistų iš Šiaulių Lieporių gimnazijos, Panevėžio r. Velžio gimnazijos, Panevėžio K. Paltaroko gimnazijos, Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos išvyko į Vilnių pažintinio vizito Lietuvos nacionalinėje televizijoje ir radijuje. Mokiniai aplankė modernias televizijos studijas, pasėdėjo žinių vedėjo kėdėje, aplankė dekoracijų sandėlį, radijo transliacijų patalpas, bendravo su  žurnalistais. Stebėjomės  prožektoriais, mikrofonais, filmavimo kameromis, ekranais pripildytomis erdvėmis. Domėjomės, kokių profesijų atstovai dirba televizijoje ir radijuje, kiek darbuotojų dirba prie vienos televizijos laidos kūrimo. Aptarėme, kokių savybių, įgūdžių reikia norint tapti žurnalistu, režisieriumi, operatoriumi. Buvo prisiminti istoriniai Sausio 13-osios įvykiai. Kad neprailgtų kelionė autobusu, Regioninio karjeros centro karjeros konsultantės Kristina Jonaitienė ir Vilda Aleknienė  sprendė su moksleiviais savęs pažinimo testus, aptarė rezultatus, žaidė  karjeros planavimo žaidimą „Pasiruošk gyvenimui“.


  Ramygalos gimnazijos socialinė pedagogė, karjeros specialistė Aida Bajorūnė


  Galerija.


   

  Edukacinė-pramoginė išvyka

  6a_anyksciai_2023Besibaigiančių mokslo metų proga 6a klasės vadovė Edita Petuškienė birželio 12 dieną savo auklėtiniams surengė edukacinę-pramoginę išvyką į Anykščius. Šeštokai mėgsta keliauti, jiems patinka aktyviai leisti dieną su klasės draugais gamtoje, todėl išvyka buvo planuojama atsižvelgiant į jų išsakytus lūkesčius. Ši išvyka buvo tarsi ankstesnės kelionės į Anykščius tęsinys, siekiant aplankyti kuo daugiau miesto turistinių objektų ir geriau pažinti kraštą. Atvykę į Anykščius, pirmiausia apsilankė pažintiniame „Basų kojų Eko“ take. Šio tako vandens kliūtį perėjo tik drąsiausi ir nebijantys šiek tiek išsipurvinti. Vėliau buvo apsilankyta mokinių pramogoms pasirinktame „Labirintų parke“ bei „Tokiame kitokiame miestelyje“, išbandyta daugybė atrakcijų. Visi rado jiems patinkančių žaidimų, veiklų. Kelionės pabaigoje šeštokai dalyvavo Kultūros paso edukacinėje programoje „Ir šiandien tebežymu, kur pilies būta...“. Jos metu susipažino su archeologija ir Šeimyniškėlių piliakalnio radiniais: pilėnų naudotais daiktais ir kitais veiklos pėdsakais, kurie yra svarbiausi Vorutos pilies gyvavimo liudininkai. Mokiniai susipažino su kario apranga ir ginkluote, išmėgino rankos taiklumą, mėtydami akstį ar šaudydami iš lanko. Šeštokai traukė virvę, pasilypėję ant kaladžių kovėsi su maišais, išbandė katapultą. Buvo norinčių ir gaudyti iš jos išsviestą demonstracinį užtaiso pakaitalą – odinį kamuolį. Į Ramygalą mokiniai grįžo maloniai nuvargę, o dalis klasės mokinių dar turėjo jėgų ir pasiliko dalyvauti netradicinio ugdymo dienos atvirkščiai veiklose.


  Galerija.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu