Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Integruotos gamtos ir žmogaus, geografijos ir technologijos dalykų veiklos

  gamta_geografija.Kovo 20-oji – Pasaulinė Žemės diena. Žemės dienos tikslas – atkreipti mūsų dėmesį į Žemę, kurioje turime tvarkytis taip, kad gera būtų gyventi mums ir ateinančioms kartoms. Ramygalos gimnazijos mokiniai nėra abejingi Žemei iškilusioms problemoms ir nori savo gerais darbais priminti visiems, kiek džiaugsmo suteikia gamta ir kodėl vertėtų ją saugoti. Jie puikiai supranta, kad rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi ir kiekvieną dieną. Kovo 15 – 19 dienomis  biologijos mokytoja metodininkė Julija Liesienė, geografijos mokytoja metodininkė Justina Meilutienė, technologijų mokytoja metodininkė Asta Naulickienė organizavo integruotas gamtos ir žmogaus, geografijos ir technologijų dalykų veiklas tema „Saugokime gamtą“, skirtas Pasaulinei Žemės ir vandens dienoms paminėti. 5–6 klasių mokiniai dalyvavo praktinėje, tiriamojoje, kūrybinėje veikloje, konkrečiais darbais prisidėdami prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Vykdydami akciją „Valome orą“ mokiniai namie augino augalus. Atlikdami kūrybinę praktinę užduotį „Antras pakuotės gyvenimas“ mokiniai pasitelkę išmonę kūrybiškai perdirbo pakuotę ir sukūrė gaminį, kurį būtų galima pritaikyti buityje. Mokiniai atliko tiriamąjį darbą  „Gyvenamosios aplinkos tyrimas“.


  Galerija.


  Akcija

  nenurasykKovo 21-oji – Pasaulinė Dauno sindromo diena, dar kitaip vadinama Saulės vaikų diena. Tai žmonės, gimę su 21 chromosoma. Tą dieną mūvimos skirtingos kojinės, išreiškiant palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu ir jų šeimoms. Skirtingos kojinės simbolizuoja kitoniškumą, kurį nulemia tik viena chromosoma. Ib klasės mokiniai ir jų klasės vadovė Sandra Gruzdienė jau antrą kartą pakvietė mokytojus, mokinius ir jų tėvus, brolius, seseris tą dieną (net jei ta diena yra sekmadienis) prisidėti prie socialinės akcijos #nenurašykopalaikyk, skirtos išreikšti paramą jautriai visuomenės ląstelei, plėsti tolerancijos ribas, mažinti atskirtį bei formuoti sveiką visuomenės požiūrį į žmones su šia negalia. Ib klasės mokiniai ir jų klasės vadovė dėkingi gimnazijos bendruomenei už dalyvavimą akcijoje ir kilnios idėjos palaikymą.


  Galerija.


  Konkursas

  Vasario 26 dieną vyko nuotolinis Pateikčių kūrimo konkursas. Ramygalos gimnazijos Ib klasės mokinė Ugnė Zapustaitė užėmė II vietą. Sveikiname Ugnę ir jos mokytoją Editą Petuškienę!


  Šimtadienis

  simtadienis_2021Kovo 12 dieną III klasės vadovo Viliaus Grockio auklėtiniai į nuotolinį šimtadienį pakvietė Ramygalos gimnazijos dvyliktokus ir jų klasės vadovą Audrių Kučį. Būsimosios 78-osios laidos abiturientai pradėjo skaičiuoti paskutiniąsias 100 dienų iki egzaminų. Po įžanginio filmuko, pavadinto „Į mokyklą“, renginio vedėjai Eva Narbutaitė (III) ir Edvinas Gerdvila (III) priminė dvyliktokams, kad jei per tas likusias 100 dienų jie išmoks, supras, įsimins po vieną faktą, formulę, reiškinį, citatą, tai po 100 dienų turės 100 naujų žinojimų! Jei kasdien kažkam padovanos po gerą žodį, komplimentą, nuoširdų palaikymą – bus sukūrę 100 džiaugsmo akimirkų! Eva ir Edvinas palinkėjo dvyliktokams daugiau kalbėtis, ko šiuo metu visiems labai trūksta. Kalbantis – nepamiršti argumentuoti, apibendrinti ir padaryti išvadas, o klausantis – išgirsti. Ne tik vieniems kitus, bet ir teisingą atsakymo variantą. Toliau abiturientai dalyvavo trumpose viktorinose, pasikartodami lietuvių kalbą, geografiją, matematiką, istoriją. Labai judriai ir sportiškai dvyliktokų laidai buvo paruošta viktorina, skirta fiziniam ugdymui. Dvyliktokus pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas.  Kokiais per praėjusius mokyklinius metus abiturientai įstrigo vienuoliktokų atmintyje, pademonstravo filmukas „Mokyklos gražuolės...“ Renginio pabaigoje dvyliktokams, skaičiuojantiems dienas iki brandos egzaminų, vienuoliktokai palinkėjo gerų skaičių ir ištvermės.


  Galerija.

   

  Projektas

  myliu_lietuva3_2021Antrą kovo savaitę pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Norėdamos supažindinti mokinius su svarbiausiais Lietuvos istorijos faktais, Ramygalos gimnazijos pradinių klasių mokytojos jau keletą metų organizuoja šį projektą. Visą savaitę  mokiniai kartu su mokytojomis virtualiai keliavo po Lietuvą, aptarė valstybės simbolius, prisiminė Lietuvoje švenčiamas šventes, tradicijas. Ypač svarbu mūsų visų laisvės, nepriklausomybės, vienybės siekis, todėl vaikai buvo skatinami švęsti valstybines šventes. Projekto metu buvo rengiamos darbelių ir fotografijų parodėlės, renkamas raštingiausias mokinys, mokiniai dalyvavo viktorinose, protmūšiuose, filmuotos medžiagos peržiūroje ir aptarime, atliko įvairias  kūrybines užduotis. Šiemetinis projektas buvo kitoks – vykdomas nuotoliniu būdu, o veiklos organizuojamos atskirose klasėse. Projekto veiklos buvo integruotos į  lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, muzikos, dailės ir technologijų pamokas, neformalųjį švietimą bei klasės vadovo darbą.


  Galerija.


  Integruota pamoka

  integruota_pamoka_2021Šiuolaikiniame pasaulyje be COVID 19 pandemijos egzistuoja ir kitos didelės problemos. Viena iš jų – viršsvoris. Daugelio žmonių gyvenimo tempas yra labai intensyvus, jie tiesiog nemato prasmės skirti daugiau laiko sveikai mitybai. Nuo mažens vaikai turi žinoti, kas yra geras maistas ir kokios pasekmės jų laukia dėl netinkamos mitybos. Kovo 3 dieną technologijų mokytoja metodininkė Asta Naulickienė ir biologijos mokytoja metodininkė Julija Liesienė 5a ir 5b klasių mokiniams vedė integruotas technologijų ir gamtos ir žmogaus dalykų pamokas „Sveika mityba“. Jos padėjo mokiniams susiorientuoti klastingame, bet skaniame maisto pasaulyje. Penktokai išsiaiškino sveikos mitybos taisykles ir pagamino „Ryto sumuštinį“, atitinkantį sveikos mitybos reikalavimus.


  Galerija.


  Puokštė Kovo 11-jai

  kovo11_2_2021Grupė gimnazijos mokinių, paskatinti socialinės pedagogės Aidos Bajorūnės, sukūrė puokštę, skirtą  Kovo 11-ajai paminėti.

  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu