Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Paroda

  portretas_kitaipKviečiame apsilankyti Ramygalos gimnazijos bibliotekoje ir pasižiūrėti dailės vyresniosios mokytojos Rimos Miliūnienės mokinių piešinių parodą „Portretas kitaip...“ Parodoje eksponuojami šeštokų įvairiomis technikomis piešti portretai.


  Galerija.


  Lady golas U-12

  ladygolas_u12Vasario 28 dieną Ramygalos gimnazijos mergaičių komanda „Juodosios panteros“, treniruojamos fizinio ugdymo mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, tapo Lady golo Panevežio apskrities čempionėmis. Nugalėtos Biržų (3:1), Rokiškio (3:0) ir Panevėžio r. Dembavos komanda (4:0). Mergaičių laukia finalinės Lietuvos varžybos. Sveikiname ir linkime sėkmės!

  Kaziuko mugė

  kaziuko_muge_2023Su pavasariu į mokyklą atkeliauja išsiilgta Kaziuko mugė. Kovo 3 dieną gimnazijos pradinių klasių korpuse nusidriekė įvairiausiais rankų darbo gaminiais nukloti prekystaliai. Mugėje lankėsi ne tik mokiniai, bet ir tėveliai, mokytojai, mokyklos darbuotojai. Vaikai džiaugėsi, kad jų pasiūlytos prekės netruko surasti savo pirkėją, ir planavo, kuo prekiaus kitais metais.


  Galerija.


  Edukacinė išvyka

  isvyka_steamisvyka_steam2Siekdama sudominti mokinius gamtos, tiksliaisiais mokslais, informacinėmis technologijomis, parodyti technologijų naudą, įtraukti paauglius į tyrimus, kovo 1 dieną Ramygalos gimnazijos fizikos mokytoja metodininkė Laimutė Skiauterienė surengė edukacinę išvyką į Panevėžio regioninį STEAM atviros prieigos centrą. IIa klasės mokiniai pamokoje ,,Optinis liežuvis“ fizikos-inžinerijos laboratorijoje tyrinėjo baltos šviesos sandarą, išsiaiškino, kaip balta šviesa yra panaudojama praktiškai, kasdieniniame gyvenime. Dešimtokai išsiaiškino, kaip skirtingos medžiagos laužia šviesą, kaip galima neragaujant išmatuoti cukraus kiekį mišinyje.


  Šimtadienis

  simtadienis_2023Vasario 24 dieną IIIa ir IIIb klasių vadovių Astos Naulickienės ir Justinos Meilutienės auklėtiniai dvyliktokams surengė įspūdingą šimtadienio šventę. Šių metų šimtadienio tema –„Dvyliktokų teismas“. Pasitikę būsimuosius abiturientus, vienuoliktokai pakvietė juos į foto sesiją prie tai progai sukurtos foto sienelės. Čia jų laukė fotografai Kamilė Masiokaitė ir Modestas Raila. Dvyliktokai buvo išradingai pasiruošę foto sesijai. Jie vilkėjo pačių įvairiausių profesijų atstovų rūbais. Po to šventė persikėlė į sporto salę. Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Egidijus Marozas paruošė netradicines, bet labai užvedančias estafetes. Kai kurios iš jų buvo pateiktos pirmą kartą. Mokytojas Egidijus dėkoja savo pagalbininkams penktokams Albinui Batavičiui, Jonui Meilučiui, Domantui Mieliauskui, Gyčiui Radziuliui. Oficialioji šimtadienio dalis vyko aktų salėje, kur susirinko gimnazijos mokytojai, svečiai, vienuoliktokai. Į teismo salę buvo įvesti 23 dvyliktokai, kaltinami įvairaus pobūdžio nusikaltimais, įvykdytais 2011–2023 mokslo metais. Teismo posėdį vedė teismo „sekretorės“ Urtė Kontenytė (IIIa) ir Rūta Vasiliauskaitė (IIIb). „Teisėjas“ Marijus Glebauskas (IIIb) išklausė kiekvieno iš kaltinamųjų pasiteisinimus, įvertino, kaip jie atlikinėjo užduotis besistengiant išpirkti kaltę, išklausė svarbius liudytojus. Tarp jų buvo gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas, pirmoji mokytoja Laima Černienė, kuri įteikė dvyliktokams aplanką su pradinėse klasėse kurtais darbais. Alma Petrauskienė perdavė dvyliktokams šimtadienio šventėje negalėjusios dalyvauti kitos pirmosios mokytojos Nijolės Šlevienės nuoširdžiausius sveikinimus, išsaugotus piešinius, rašinėlius. Šiltai dvyliktokus pasveikino buvusi klasės vadovė Giedrė Maželienė. Užtariamąjį žodį tarė dabartinės dvyliktokų klasės vadovės Laima Grikšaitė ir Alma Petrauskienė. Svarus buvo labai svarbaus liudytojo, fizinio ugdymo mokytojo Egidijaus Marozo žodis. Nuo jo neatsiliko technologijų mokytojas Audrius Kučys. Po to visų teisiamųjų choras atliko šimtadienio dainą. Vienuoliktokai jiems įteikė atminimo nuotraukas ir šimtadienio kalendorių. Teisėjas pareiškė, kad bylos nagrinėti baigtos, dvyliktokai išteisinti ir te padeda jiems jų protas.

  Dvyliktokai dėkoja mokytojams už jų kantrybę ir žinias, vienuoliktokams ir jų klasių vadovėms už nuostabią šventę, mokytojui Egidijui už aktyviai praleistą laiką įveikiant estafetes, Kamilei Masiokaitei ir Modestui Railai už „sugaudytas“ akimirkas.


  Nuotraukos Modesto Railos.


  Galerija.


  Motyvacinė išvyka

  motyvacine_isvykaVasario 23 dieną Ramygalos gimnazijos dorinio ugdymo mokytojas metodininkas Mantas Masiokas savo mokiniams surengė motyvacinę išvyką į 23-ją Vilniaus knygų mugę. Šių metų mugės tema – laisvė. Karas Ukrainoje parodė sunkiai įsivaizduojamą dalyką, kad laisvė XXI amžiuje gali būti siekiamybė, viltis, tikslas, o ne duotybė. Mokytojo Manto dėka išvykos dalyviai galėjo pasinerti į nepaprastai spalvingos, šventiškos ir akcentuojančios nepailstančią viltį ir palaikymą Ukrainos kovai už laisvę 2023 metų Vilniaus knygų mugės atmosferą. Pirmoji mugės diena, ketvirtadienis – Bičiulių diena. Mūsų gimnazijos mokinių bičiulystę su knyga stiprino vartomi gražiausių metų knygų puslapiai, susitikimai su knygų ir muzikos autoriais. Neeilinė ramygaliečių sėkmė buvo nusifotografuoti su Lietuvos Respublikos prezidentu Gitanu Nausėda ir jo žmona Diana Nausėdiene. 


  Galerija.


  Integruota pamoka

  integruota_pamoka_2023Vasario 23 dieną I–IV klasių mokiniai dalyvavo integruotoje anglų kalbos ir lietuvių kalbos ir literatūros pamokoje „Skaitome Viljamo Šekspyro sonetus“. Pamoką paruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Rima Kerbelienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Valerija Miškinienė. Viljamo Šekspyro sonetus lietuvių ir anglų kalbomis deklamavo Augustė Buziūtė (IIa), Rūta Malciūtė (IIa), Dovydas Safronovas (IIa), Gileta Švilpaitė (IIa), Derya Iric (IIb), Eidvilė Staniulytė (IIb). Fortepijonu skambino Gileta Švilpaitė, pučiamuoju instrumentu grojo Deimantas Urbonas (IIa).


  Galerija.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu