Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Edukacinis renginys

  ateities_architekturaGegužės 13 dieną 5a ir 5b klasių vadovų Editos Petuškienės ir  Audriaus Kučio auklėtiniai dalyvavo edukaciniame renginyje „Ateities architektūra: robotai Marse“. Jo metu mokiniai galėjo pasijusti išradėjais, inžinieriais, programuotojais. Edukatorius davė užduotį sukonstruoti ir užprogramuoti įdomų robotą-kovotoją. Mokiniai konstravimo metu atrodė susidomėję, įsitraukę, aktyvūs. Dar smagesnis buvo robotų išbandymo ringe etapas. Mokiniai aistringai palaikė kovojančius robotus, rinko ir iš naujo tvirtino kovų neatlaikiusias konstrukcines dalis.


  Galerija.


  Paskaitos

  konfliktu_sprendimas2konfliktu_sprendimasGegužės 16 dieną visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Danguolė Urbonienė pakvietė Ramygalos gimnazijos IIa ir IIb klasių mokinius į paskaitas: „Konfliktų sprendimo strategijos“ ir „Pozityvus mąstymas ir streso valdymas“, kurias vedė lektorė Gintarė Razulevičiūtė. Lektorė kalbėjo apie konfliktų tipus ir jų sprendimo būdus, pasitikėjimą savimi, meilę gyvenimui. Su mokiniais atliko ir aptarė asmenybės tipo nustatymo testą, diskutavo apie emocinį stresą, apie baimes ir apie tai, kad privalu dalintis savo emocijomis, neužgniaužiant viduje, kad nebūtų prišaukiama liga. Dalijosi savo skaudžiais išgyvenimais, patarė, kaip jų metu nepalūžti.

  Šokių festivalis-konkursas

  sokiai_jurmalasokiai_jurmala2Gegužės 14–15 dienomis šokio mokytojos metodininkės Renatos Rakašienės vadovaujamas šokių kolektyvas „Gintarėliai“ dalyvavo Tarptautiniame šokių festivalyje-konkurse „BALTIC AMBER JŪRMALA 2022“ ir užėmė II vietą. Sveikiname!  „Dešimtokų diena“ Vadoklių skyriuje

  desimtoku_diena_vadokliaiLiko penkiasdešimt dienų tarp klasės draugų, liko penkiasdešimt dienų tarp geltonų suolų, penkiasdešimt dienų svajomis apsuptų, penkiasdešimt dienų, kai jautiesi čia savu.
  Gegužės 13 dieną Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriuje įvyko graži „Dešimtokų dienos“ šventė, kurią surengė 9 klasės mokiniai su klasės vadove Edita Vanagiene. Tą dieną dešimtokai buvo „kaltinami“ mokyklos ramybės vagyste, mokyklinio turto nudėvėjimu, 6–9 klasių mokiniams ir mokyklos personalui sukeltu diskomfortu. Šventės metu dešimtokai privalėjo atlikti įvairias 6–9 klasių mokinių paruoštas užduotis, kad įrodytų savo nekaltumą. Gynybai atstovavo ir išteisinimo siekė pirmoji mokytoja Laima Dirsienė ir klasės vadovas Gražvydas Juška. Dešimtokai vieningai įveikė visus išbandymus ir įrodė, kad yra nekalti. Bendru sutarimu jie buvo išteisinti su sąlyga, kad kruopščiai atliks visas mokytojų užduotis, kiekvieną dieną bus mandagūs ir kiekvieną sutiktą apdovanos žavia, šilta šypsena.


   

  Viktorina

  8kl_viktorinaGegužės 12 dieną geografijos mokytojos metodininkės Justinos Meilutienės 8a ir 8b klasės mokiniai lankėsi Ramygalos miesto bibliotekoje. Čia mokiniai išklausė bibliotekininkės Audronės Kaupienės pranešimo apie ES raidą bei dalyvavo viktorinoje, skirtoje Europos dienai paminėti. Laimėjusios komandos buvo apdovanotos dešimtukais.


  Galerija.


  Integruotos pamokos

  integr_pamokosGegužės 9 dieną anglų kalbos mokytojų Sandros Gruzdienės, Rimos Kerbelienės, istorijos mokytojos Vaidos Bakšienės IIa ir IIb klasių mokiniai dalyvavo integruotose anglų kalbos, istorijos ir pilietiškumo pagrindų pamokose tema „Holocaust in Lithuania“. Pamokas su praktine dalimi vedė lektorius Florian Edlinger.


  Galerija.


  Viktorina

  6kl_viktorinaGegužės 11 dieną gimnazijos geografijos mokytojos metodininkės Birutė Tamokaitienė ir Justina Meilutienė surengė viktoriną, skirtą Europos dienai paminėti. Tarpusavyje rungėsi penkios komandos, sudarytos iš 6a ir 6b klasių mokinių. Nugalėtojai buvo apdovanoti 10-tukais.


  Galerija.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu