„Abėcėlės“ šventė

1b_abeceles_sventeGegužės 3 dieną pradinių klasių vyresniosios mokytojos Jovitos Leiputės 1b klasės mokiniai sukvietė savo artimuosius į nuotaikingą „Abėcėlės“ šventę – apsilankyti raidžių karalystėje su Abėcėlės karaliene, jos palyda – raidėmis, Malvina, Buratinu ir kitais personažais. Šventės metu pirmokai vaidino, deklamavo, dainavo su muzikos mokytoja Aurelija Šerėniene išmoktas daineles, grojo su dūdelėmis, sušoko su šokio mokytoja Renata Rakašiene išmoktus šokius. Muzikos mokyklos mokiniai Eimantas ir Ugnius pagrojo fortepijonu.

Geografijos pamokos miesto bibliotekoje

geografija_2024Gegužės 6–7 dienomis Ramygalos gimnazijos geografijos mokytojos metodininkės Justinos Meilutienės pamokos aštuntokams tema „20 metų Europos šeimoje“ vyko Ramygalos miesto bibliotekoje. Atnaujintose bibliotekos patalpose bibliotekininkė Audronė Kaupienė 8a ir 8b klasės mokiniams pristatė parodą „Pasaulio  įvairovė Lietuvos knygų iliustracijose“ ir pravedė viktoriną Europos dienai paminėti. Bibliotekininkė Marytė Čeponienė supažindino aštuntokus su tautodailininkės Nijolės Stankevičienės šiaudinių sodų paroda bei pristatė aktualiausią medžiagą apie ES.

Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2024“ (pavasario sesija)

olympis_2024Dvidešimt devyni Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvavo jubiliejinėje dvidešimtojoje edukacinių konkursų  „Olympis 2024“ pavasario sesijoje. Juos pasieks konkurso organizatorių įsteigti diplomai, padėkos, pažymėjimai, tušinukai, medaliai ir kitos dovanos. Puikius rezultatus pademonstravo Denas Stasiukaitis (1a), Karina Tarulytė (1a), Ugnius Stakėnas (1a), Adelė Juškaitė (3a), Emilis Žalneriūnas (3a), Danielė Pečeliūnaitė (4a), Osvaldas Rimša (4a). Konkurso diplomus pelnė mokytojų Laimos Černienės, Orintos Gerdvilienės, Vilmos Kučienės, Astos Kuodytės, Gerdos Navikienės, Editos Petuškienės mokiniai. Edukacinių konkursų „Olympis“ organizatoriai dėkoja mokytojoms Laimai Černienei, Vilmai Kučienei,  Vitai Milašienei, Gerdai Navikienei už konkurso organizavimą mokymo įstaigoje. Konkursų organizatoriai tikisi susitikti lapkričio 1–30 dienomis rudens sesijoje, kurioje dalyvių lauks daug įdomių naujovių ir staigmenų.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2024“

kengura_2024Pavasarį trisdešimt trys Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvavo Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2024“. Dešimt iš jų savo amžiaus grupėse pateko į  geriausių rajone dešimtukus. Sveikiname Deną Stasiukaitį (1a), Urtę Žalneriūnaitę (2a), Adomą Šipelį (2a), Liutaurą Šiaulinską (3a),  Osvaldą Rimšą (4a), Rugilę Juškaitę (5a), Kristupą Augulį (7a), Rugilę Stankutę (7a), Meidą Levickytę (7b), Austę Miliūnaitę (8a) ir jų mokytojas!

Šventė „Tau, Mamyte!“

svente_mamyteiGegužės 3 dieną pradinių klasių vyresniosios mokytojos Laimos Dirsienės 4b klasės mokiniai sukvietė savo mamas į šventę „Tau, Mamyte!“ Jos metu ketvirtokai tarė pačius gražiausius žodžius mamoms, padainavo skambiausias daineles. Vaikai pasveikino mamytes ir įteikė savo pačių rankutėmis padarytas dovanėlės – gulbes.

Pažintis su metų knygomis

pazintis_2024Gegužės 3 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Astos Kuodytės antrokai lankėsi miesto bibliotekoje ir su jos darbuotoja Audrone Kaupiene ieškojo atsakymo į mįslę „Kas vakarą miršta, o rytą gimsta?“ Šios mįslės atsakymą mokiniai rado skaitydami, nagrinėdami ir aptardami Nijolės Laurinkienės knygą „Saulė – dangaus karalienė“, vieną iš Metų knygos rinkimuose dalyvaujančių knygų. Kas ta Saulė? Kaip ji atsirado? Ką ji veikia dieną? O naktį? Apie tai ir kalbėjo vaikai su bibliotekininke, prisimindami pasaulyje minimą Saulės dieną. Dirbdami grupėse antrokai „nukaldino“ saulę.

Bėgimo varžybos

begimo_varzybos_2024Gegužės 2 dieną Raguvoje vyko Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių bėgimo varžybos „Raguva 2024“, skirtos šv.Florijono dienai. Varžybose užsiregistravo dalyvauti 145 mokiniai iš Panevėžio rajono mokyklų. Fizinio ugdymo mokytojo eksperto Egidijaus Marozo suburtos Ramygalos gimnazijos komandos sportininkai varžėsi penkiose amžiaus grupėse (atskirai mergaitės ir berniukai, vaikinai ir merginos). Varžybose reikėjo įveikti 400 m, 800 m, 1000 m, 1500 m ir 2000 m distancijas. Sveikiname Airidą Naujoką (3a), užėmusį III vietą, Valterį Melniką (5a), užėmusį II vietą, Adomą Galinauską (7b), iškovojusį III vietą,  Livetą Pratusytę (IIIa), užėmusią III vietą, Aivarą Zupką (IIIa) užėmusį III vietą ir jų mokytojus!