Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Kamuolio žongliravimo konkursas

  kamuolio_zongliravimasKovo 9 dieną Ramygalos gimnazijoje įvyko kamuolio žongliravimo konkurso „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“ XX etapas. Renginį organizavo masinio futbolo entuziastai Martynas Karpavičius ir Egidijus Marozas, Ramygalos gimnazijos fizinio ugdymo mokytojas metodininkas. Tarp visų dalyvavusių daugiausiai kamuolį išžongliravo Aurimas Kontrimas (8a) ir Ieva Safronovaitė (6a). Jie vyks į finalinį etapą gegužės 4 dieną Veiveriuose (Prienų r.), prie legendinio partizano Juozo Lukšos-Daumanto muziejaus. Tai bus puiki galimybė vaikams ne tik varžytis kamuolio žongliravimo konkurse, bet ir susipažinti su šio krašto istorija.


  Straipsnis www.kaff.lt


  Galerija.


   

  Netradicinio ugdymo diena „Geltona. Žalia. Raudona“

  geltona.zalia.raudona_2023O gal Tėvynę reikia visą laiką

  Lipdyti ir kurti, kurti ir lipdyt?

  Nes jei sustoji tik – jinai ir miršta.

  Taip, kurti visą laiką. Visą laiką!

  Lipdyt ir kurti...

  /Just. Marcinkevičius/


  Pasitikdami vieną svarbiausių šalies istorijos įvykių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, kai prieš 33 metus, 1990 metų kovo 11-ją LR Aukščiausioji Taryba priėmė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo aktą, kovo 10 dieną Ramygalos gimnazijos 5–8, I–IV klasių mokiniai dalyvavo netradicinio ugdymo dienos „Geltona. Žalia. Raudona“ veiklose. Per klasės vadovo valandą mokiniai gaminosi šventinę atributiką, su kuria fotografavosi bendrai klasės nuotraukai, rinko gražiausią lietuviška žodį, siūlė kandidatūras nominacijai „Ramygalos gimnazijos garbė“, rašė sveikinimą į  Padlet lentą. Po to pagal nurodytą maršrutą aplankė 7 „stoteles“: „Surask. Atpažink“ (mokytoja Edita Petuškienė), „Mįslių skrynelė“ (mokytoja Laima Grikšaitė), „Gražiausias lietuviškas žodis“ (mokytoja Rima Miliūnienė), „Aukštaitijos metai“ (mokytojai Mantas Masiokas, Sigutė Žalneriūnienė), „Gimtinės spalvos marguose raštuose“ (mokytoja Asta Naulickienė), „Lietuvos istorijos žinovai“ (mokytojos Vaida Bakšienė, Alma Petrauskienė), „Lietuvos gamtininkai“ (mokytoja Julija Liesienė). Stotelėse klasių sukurti darbai papuošė II aukštą. Po to visi rinkosi į aktų salę. Šventinę netradicinio ugdymo dienos dalį pradėjo skaitovės Dominyka Kaliasaitė (8a) ir Adelė Liužinaitė (8a).


  Ant karalių kelio Lietuvos kalneliai

  Lyg vilnis – nuo Vilniaus minga pamary...

  Ant karalių kelio ginam savo dalią:

  Čia gimtoji žemė mūsų Lietuva...


  Jų skaitomą tekstą stiprino ir ypatingą renginio nuotaiką kūrė Deivido Liberio (Ia) parinktos įspūdingos nuotraukos su Lietuvos vaizdais ir muzika. Kai buvo sugiedota Tautiška giesmė, gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas pasveikino gimnazijos bendruomenę Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 33-ųjų metinių proga. Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja pagrindinio ir vidurinio ugdymo reikalams Regina Petrulytė pakvietė mokytojas pasidalinti mintimis, kaip mokiniams sekėsi stotelėse. Po mokytojų pasisakymų, gimnazijos direktorius apdovanojo visą būrį gabių mokinių, dalyvavusių įvairiuose konkursuose, olimpiadose ir garsinusių mūsų gimnaziją. Renginį užbaigė Vido Bareikio daina „Aš esu vėliava“.


  Padlet lenta.


  Galerija.


  Pamoka miesto bibliotekoje

  3a_biblioteka_2023Kovo 7 dieną Ramygalos gimnazijos pradinių klasių mokytojos metodininkės Gerdos Navikienės 3a klasės mokiniai lankėsi miesto bibliotekoje. Trečiaklasiai paminėjo Tarptautinę gimtosios kalbos dieną. Jie sužinojo daug faktų apie gimtąją lietuvių kalbą, skaitė eilėraščius su svetimybėmis, jas taisė, žaidė interaktyvų žaidimą apie patarles.


  Galerija.


  „Matuojamės“ profesiją

  matuojuosi_profesija_2023Kovo 8 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Vilmos Kučienės 2a klasės mokiniai „matavosi“ pardavėjo profesiją. Netradicinė pamoka vyko parduotuvėje „IKI“. Antrokai išgirdo pasakojimą, ką prekių pardavėjas-konsultantas veikia, kur prekės sandėliuojamos, kaip jos atkeliauja į parduotuvę. Vaikams teko sverti pinigus, skenuoti prekes ir sužinoti jų kainas. Daugiausia emocijų buvo tapus kasininku, aptarnaujant klientus, ragaujant tik ką iškeptų kruasanų. Mokiniai buvo sužavėti jų skoniu ir jų traškumu, noriai ragavo ir bandė nusakyti skonį. 2a klasės mokiniai ir mokytoja dėkoja Dainiaus mamytei ir „IKI“ parduotuvės vadovui Egidijui Ivanauskui už įdomų ir „skanų“ pardavėjo-konsultanto profesijos pristatymą, patirtas teigiamas emocijas.


  Galerija.


  „Mokonomika“

  mokonomika_2023Kovo 9 dieną Ramygalos gimnazijos mokiniai aktyviai prisijungė prie didžiausios nuotolinės pamokos Lietuvoje „Mokonomika 2023“ – žinių šventės, skirtos ir pasiekiamos visų klasių mokiniams, jų mokytojams ir tėvams. „Swedbank“ inicijuota didžiausia nuotolinė pamoka „Mokonomika“ prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus. Didžiausiai nuotolinei pamokai Lietuvoje suteiktas UNESCO patronažas, ją palaiko Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.


  Išvyka

  seimas_2023Kovo 3 dieną Ramygalos gimnazijos geriausiai besimokantys mokiniai dalyvavo išvykoje į Vilnių. Lydimi mokytojos Julijos Liesienės jie apsilankė Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose, Okupacijų ir laisvės kovų muziejuje, Gedimino prospekte šurmuliuojančioje Kaziuko mugėje.

  Pamoka kitose erdvėse

  pamoka_kitose_erdveseRamygalos gimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Vilma Kučienė teigia, kad gyvenimas nėra vien tik namai ir mokykla. Kelionės „paskanina“ gyvenimą tokiais prieskoniais kaip atradimai, bendravimas, juokas, džiaugsmas, stebėjimasis. Keliaujant, mokantis už klasės ribų taip pat galima įgyti naujos patirties, teorines žinias  pritaikyti praktikoje, pajusti gilesnę mokymosi prasmę. Mokytojos Vilmos 2a klasės mokiniai per pasaulio pažinimo pamokas mokydamiesi apie įvairias medžiagas, jų savybes, sužinojo, kad kai kurios medžiagos gali būti pavojingos, kad aplinką reikia saugoti. O kaip sumažinti aplinkos taršą? ATLIEKAS REIKIA RŪŠIUOTI! Vasario 8 d. antrokai apsilankė Garuckuose esančioje didžiųjų ir pavojingų atliekų surinkimo aikštelėje. Sužinojo, kad čia surenkamos smulkios statybos ir griovimo atliekos, automobilių padangos, makulatūra, plastikas, stiklo atliekos, nenaudojama buitinė technika, baldai, pavojingos atliekos: akumuliatoriai, galvaniniai elementai, gyvsidabrio lempos, dažai, lakai, tirpiklių atliekos ir jų tara, asbesto atliekos ir kt. Mokiniai sužinojo, kad buitines atliekas galima panaudoti dar kartą. Pamoka už mokyklos ribų kiekvienam mokiniui suteikė savarankiškumo ir atsakomybės pojūtį, antrokai tapo išmintingesni, drąsesni, atviresni.


  Galerija.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu