Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Olimpiada

  Balandžio 14 dieną įvyko Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados savivaldybės etapas. Ramygalos gimnazijos mokinė Rusnė Karpavičiūtė (3a) užėmė I vietą, Justina Masiokaitė (4a) – III vietą. Jos pateko į Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados šalies etapą. Sveikiname Rusnę ir Justiną, jų mokytojas Laimą Černienę ir Astą Kuodytę.

  Išvyka

  vadokliai_vilniusBalandžio 15 dieną Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus 6–7–8 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Vilnių, kurią surengė klasės vadovė Justina Meilutienė. Išvykos dalyviai aplankė Valdovų rūmus, kuriuose ne tik apžiūrėjo eksponatus, gilino žinias, bet ir išbandė senovės karių amuniciją. Vėliau vyko į Vichi vandens parką, kuris paliko nuostabius įspūdžius.


  Galerija.


  Kūrybinės dirbtuvėlės Vadoklių skyriuje

  kurybines_dirbtuves_vadokliaiKartu su tėveliais nusprendėme pagaminti inkilėlius įvairiems paukšteliams. Gaminome, nes norėjome iškelti inkilus miestelyje, kad miestelio gyventojai pasidžiaugtų skambiomis paukštelių trelėmis, jų buvimu šalia. Norėjome susieti jaunystę su patirtimi, nes kartu gaminami inkilai kruopščiai, kūrybingai, patiriama daug teigiamų emocijų, siekiama bendro tikslo. Su tėveliais galima pasitarti renkantis medžiagas, įrankius, sprendžiant iškilusias problemas. Greitai prabėgo laikas gaminant inkilus. Tėveliai džiaugėsi galėdami prisidėti prie ypatingos, naudingos veikos gamtai. Pagaminome inkilų varnėnams, zylėms, musinukėms, čiurliams. Juos iškėlėme prie vaikų dienos centro, seniūnijos, autobusų stotelės. Seniūnijos darbuotojos buvo maloniai nustebintos gražiais inkilėliais, už puikų darbą vaikus ir mokytoją pavaišino šokoladu. Lauks naujų sparnuotų gyventojų ir prašė inkilėlių miesteliui pagaminti sekantiems metams. Seniūnija žadėjo padėti suorganizuoti kitų metų miestelio bendruomenės inkilų gaminimo ir kėlimo šventę.


  Būrelio „Gamtos bičiuliai“ narys Matas Meilutis


  Galerija.


  STEAM veikla

  3a_steamBalandžio 12 diena pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės 3a klasės mokiniams buvo kupina  pažinimo džiaugsmo. Jie dalyvavo nuotolinėje praktinėje STEAM veikloje „Aš – jaunasis mokslininkas!“. Bendradarbiaudami su draugu, išreikšdami savo kūrybiškumą trečiokai gamino „Oliziukus“. Parsinešę į namus, vaikai turės kasdien kruopščiai laistyti savo „Oliziuką“, kad išdygtų ir užaugtų žali daigeliai. Taip mokiniai ugdysis atsakomybės jausmą, stebės, per kiek laiko sudygsta sėklos, kaip „Oliziukas“ keičiasi, galės suformuoti šukuoseną.


  Galerija.


  Pamokos miesto bibliotekoje

  2b_miesto_bibliotekaBalandžio 12 dieną pradinių klasių vyresniosios mokytojos Lidijos Striškienės 2b klasės mokiniai lankėsi miesto bibliotekoje. Kadangi knyga – langas į pasaulį, bibliotekininkė Audronė Kaupienė padėjo antrokams „atverti“ tą langą. Ji supažindino mokinukus su knygomis, kurios dalyvauja Metų knygos vaikams rinkimuose. Antrokai paskaitė eilėraščių, nurašė po patikusį posmelį, jį iliustravo.


  Galerija.


  Olimpiada

  Kovo 31 dieną vyko Panevėžio krašto 5–8 klasių jaunųjų matematikų olimpiados II etapas. Kristupas Augulis (5a) ir Austė Miliūnaitė (6a) savo grupėse užėmė I vietas, Akvilė Palionytė (8a) – III vietą. Sveikiname Kristupą, Austę, Akvilę ir jų matematikos mokytojus Ingą Bubinienę ir Vilių Grockį!

  Viktorina

  Balandžio 7 dieną minima Pasaulinė sveikatos diena. Šių metų tema – „Mūsų planeta – mūsų sveikata.“ Panevėžio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras pakvietė mokinius paminėti šią dieną dalyvaujant nuotolinėje viktorinoje Quizz platformoje. Viktorinoje dalyvavo 408 mokiniai. Jie turėjo atsakyti į 15 klausimų. Į greičiausiai ir geriausiai atsakiusių į pateiktus klausimus dešimtuką pateko Ramygalos gimnazijos Ia klasės mokinė Liveta Pratusytė. Sveikiname!

  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu