Kaziuko mug

Kiekvien pavasar Ramygalos gimnazij atkeliauja Kaziukas, ir ne tuiomis, o neinas visu kermoiumi. Tokios mugs ir Vilnius pavydt... Skaniausi pyrag kvapo, smagi melodij ir pirkj minios klegesio prisipildo mokyklos koridoriai. U prekystali graiausius rankdarbius, medio darbus ir kitokias groybes silo pradini klasi mokinukai. Taiau nepastebimai greitai itutja pyrag ir kit skanumyn lkts. Juos akimirksniu sunaikina vyresnieji smaliiai, kurie ia atlekia ilgj pertrauk metu. Nam rakandais daniausiai apsirpina mokytojai. Ir kai pagaliau pilvukai prikimti, o krepeliai pilni, Kaziukas tyliai susirenka apytut maiel ir ikeliauja... Taiau visi gerai inome, kad kit pavasar jis vl gr su kupinu krepiu.

Domo Petrulio seminaras

Vasario 23 dien gimnazijoje lanksi PLF "Nebk abejingas" prezidentas Domas Petrulis. Vyresnij klasi gimnazistams ved
    seminar apie Panevio rajono jaunimo organizacij jungimsi ir bendros veiklos perspektyvas. Domas Petrulis kalbjo, kad svarbiausia gyvenime yra turti tiksl ir jo atkakliai siekti, nebijoti prayti pagalbos ir bti kultringu akipla. Jis puikiai ino, kaip sunku yra jaunam mogui prasiskinti viet po saule. Tam reikia ne tik noro, ini, bet ir kit moni pagalbos. Lektorius kviet padti vieni kitiems, bendrauti ir kurti savo ateit drauge.

12 - ok imtadienio vent

.Dvyliktok imtadienis prasidjo i ryto. Gimnazijoje galjai pamatyti pai vairiausi profesij atstovus: policinink, medik, jreiv, remontinink, stiuardes, padavj, okj, lavj, melj. Visus ivardinti sunku. Pilnam vaizdui susidaryti pridursim, kad lanksi net kalinys ir mafijos pasaulio atstovas, bet nuo pamok isisukti nepavyko net jiems. Vienuoliktokai praved Gyvenimo pamok su mintimis prie vaki. Dar vliau jie vairi profesij atstovus privert susikauti Prot myje, palenktyniauti estafetse. Neliko n vieno abejingo per etnografin pamok. Viskas ne veltui. Gauti bilietai vakarin cirko pasirodym. Puonius dvyliktokus, j tvelius ir mokytojus pasitiko tikras puiamj orkestras. Kaip tikri buvo cirko gimnastai, okjai, klounas su dresiruotu unimi, konferansj, fokusininkas ir jo asistent. Spalvingo pasirodymo metu netrko uduoi dvyliktokams. Skmingai jas atlik, dvyliktokai gavo po smag dokument. Dvyliktokus sveikino gimnazijos Direktorius, pirmosios mokytojos, aukltojos. Salje neliko abejing po abiturient nuotaikingo okio, nuoirdiai sugrotos melodijos.

v. Valentino diena kitaip

T pai vasario 14 d. gimnazijos akt salje 12 - okai pristat "v. Valentino dien kitaip" su kiu "O visa kita tik detals". Renginio "detals" buvo filmukas "Kas yra meil?", vaidinimai apie meils prasms paiekas ir "Kam reikalingos mogui rankos", domios melodijos. Nuoirdiai dkojame angl kalbos mokytojai R. Kerbelienei, renginio sumanytojai bei organizatorei, ir dvyliktokams.

Šv. Valentino diena

Gimnazijos dešimtokai pavasariškomis dekoracijomis priminė visiems, kaip nuotaikingai reikia švęsti Šv. Valentino dieną mokykloje. Gimnazistai liko jiems dėkingi už pertraukų metu padovanotus prasmingus eilėraščių posmus, smagią muziką, žaidimus.