Gimnazistes ivyka Rusij !

rusijaMs gimnazijos mokin Ramut Kavaliauskait liepos 6-28 dienomis moksi Tarptautinje rus kalbos vasaros mokykloje Moskovija. (Kvietim i mokykl ji gavo skmingai sudalyvavusi respublikinje rus kalbos olimpiadoje. Kartu su moksleiviais i Delio, Pekino, Helsinkio, Prahos, Minsko, Rygos ir kit pasaulio miest Ramut 3 savaites tobulino rus kalbos gdius, dalyvavo domiuose kultriniuose ir sporto renginiuose, ekskursijose po Maskvos Kremli, Sergijaus Posad, Kosmonautikos muziej.

Rugsjo 1-oji - Mokslo ir ini diena

Nuskambjs pirmasis skambutis mokykl sukviet visus - nuo pai maiausi, kurie dar tik eng pirmuosius, taiau tvirtus ingsnius mokyklos link, iki t, kuriems ie metai jau paskutiniai ir greitai jie pakels sparnus. Nuoirdiausi sveikinimaipuo vis ventje susirinkusi sielas, o nuostabs jaunj okj okiai ild nuo varbaus rudeniko oro.

vents pabaigai mokiniai jau tradicikai sudainavo Sauliaus Mykolaiio dain "Nupieti pasaul".

foto album

Dmesio dmesio!

rugsejo1

Paskutinis skambutis

p1310445_t2Gegus 27 dien ms 12-okai aismingai tiuninguotais automobiliais atve tris savo aukltojas paskutin, irdies kalbos pamok, kad pasikartot visus tuos dvylika mokyklini met. Nutils suol girgdesys, ssiuvini lap su uraytomis gyvenimo tiesomis lamjimas uleido viet Paskutinio skambuio ventei. Apie kadaise u mokyklos dur palikt vasar ir smlio pilis abiturientams primin pirmokliai. Su prasmingais gimnazijos direktoriaus, pirmosios mokytojos, aukltoj ir tio odiais, skambant fortepijono muzikai, gimnazist dainoms abiturientai buvo palydti nelengv egzamin keli.

Projektas ventieji Dievo gailestingumo liudytojai''

Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvavo vasario gegus mnesiais vykusiame projekte ventieji Dievo gailestingumo liudytojai. Gegus 20 d. vykusioje viktorinoje, kurioje rungsi Panevio vyskupijos komandos,
    Ramygalos gimnazijos atuntokai (Gabriel Urbonaviit 8b, Kornelija ermuknyt 8b, Deividas Kirdeikis 8b, Karolis Petroviius 8b, Vilius Glebauskas 8a) laimjo III viet. Dar geriau pasirod Ia kl. gimnazists (Rta Petrauskait , Gerda Stankeviit, Odeta elnyt, Lidija Vertelkait, Greta Karalit), kurios laimjo I viet.

Futbolo varybos

Gegus 18 - 25 d. Panevio futbolo akademijos stadione vyko kasmetins Eio golo seninij futbolo varybos, kuriose tradicikai dalyvavo Ramygalos gimnazijos mokiniai.Atnaujintame stadione ms 5-6 bei 8-9 klasi mokiniairod, jog Ramygala yra stipriausia i vis Panevio seninij, ir laimjo abiej amiaus grupi I sias vietas. Sekantis etapasvyks tame paiame stadione,bet teks varytis jau su visos Panevio apskritieskomandomis. Taigi galime pasidiaugti ia msiki pergale ir tiktis, jog ir apskrities varybose jie uims aukt viet!

Dvirai krosas

Balandio 26 d. Ramygalos gimnazijos stadione vyko dvirai kroso varybos,kuriame dalyvavo ms gimnazistai. Tarp mergaii geriausiai seksi Neringai Juozaitytei, antra buvo Aist Skorkait. Berniuk tarpe I - Gytis Mikinis, II - Arminas Kisielius ir III - Vitalijus Turulis. Sekani dien 10 geriausi dviratinink vaiavo Naujamiest, kur taip pat vyko dvirai krosas. I ramygaliei geriausiai seksi etokui Pauliui Stanikui. Jis bendroje skaitoje um 5-j viet.