Kaziuko mug?

Kiekvien? pavasar? ? Ramygalos gimnazij? atkeliauja Kaziukas, ir ne tu??iomis, o ne?inas visu kermo?iumi. Tokios mug?s ir Vilnius pavyd?t?... Skaniausi? pyrag? kvapo, smagi? melodij? ir pirk?j? minios klegesio prisipildo mokyklos koridoriai. U? prekystali? gra?iausius rankdarbius, med?io darbus ir kitokias gro?ybes si?lo pradini? klasi? mokinukai. Ta?iau nepastebimai greitai i?tu?t?ja pyrag? ir kit? skanumyn? l?k?t?s. Juos akimirksniu ?sunaikina? vyresnieji smali?iai, kurie ?ia atlekia ilg?j? pertrauk? metu. Nam? rakandais da?niausiai apsir?pina mokytojai. Ir kai pagaliau pilvukai prikim?ti, o krep?eliai pilni, Kaziukas tyliai susirenka apytu?t? mai?el? ir i?keliauja... Ta?iau visi gerai ?inome, kad kit? pavasar? jis v?l gr?? su kupinu krep?iu.

Domo Petrulio seminaras

Vasario 23 dien?? gimnazijoje lank?si PLF "Neb?k abejingas" prezidentas Domas Petrulis. Vyresni?j? klasi? gimnazistams ved?
    seminar? apie Panev??io rajono jaunimo organizacij? jungim?si ir bendros veiklos perspektyvas. Domas Petrulis kalb?jo, kad svarbiausia gyvenime yra? tur?ti tiksl? ir jo atkakliai siekti, nebijoti pra?yti pagalbos ir b?ti kult?ringu ?akipl??a?. Jis puikiai ?ino, kaip sunku yra jaunam ?mogui prasiskinti viet? po saule. Tam reikia ne tik noro, ?ini?, bet ir kit? ?moni? pagalbos. Lektorius kviet? pad?ti vieni kitiems, bendrauti ir kurti savo ateit? drauge.

12 - ok? ?imtadienio ?vent?

.Dvyliktok? ?imtadienis prasid?jo i? ryto. Gimnazijoje gal?jai pamatyti pa?i? ?vairiausi? profesij? atstovus: ?policinink??, ?medik??, ?j?reiv??, ?remontinink??, ?stiuardes??, ?padav?j??, ??ok?j??, ??lav?j??, ?mel??j??. Visus i?vardinti sunku. Pilnam vaizdui susidaryti pridursim, kad lank?si net ?kalinys? ir mafijos pasaulio ?atstovas?, bet nuo pamok? i?sisukti nepavyko net jiems. Vienuoliktokai praved? ?Gyvenimo pamok?? su mintimis prie ?vaki?. Dar v?liau jie ?vairi? profesij? atstovus privert? susikauti ?Prot? m??yje?, palenktyniauti estafet?se. Neliko n? vieno abejingo per etnografin? pamok?. Viskas ne veltui. Gauti bilietai ? vakarin? ?cirko pasirodym??. Puo?nius dvyliktokus, j? t?velius ir mokytojus pasitiko tikras pu?iam?j? orkestras. Kaip tikri buvo ?cirko? gimnastai, ?ok?jai, klounas su dresiruotu ??unimi?, konferansj?, fokusininkas ir jo asistent?. Spalvingo pasirodymo metu netr?ko u?duo?i? dvyliktokams. S?kmingai jas atlik?, dvyliktokai gavo? po smag? dokument?. Dvyliktokus sveikino gimnazijos Direktorius, pirmosios mokytojos, aukl?tojos. Sal?je neliko abejing? po abiturient?? nuotaikingo ?okio,? nuo?ird?iai sugrotos melodijos.

?v. Valentino diena kitaip

T? pa?i? vasario 14 d. gimnazijos akt? sal?je 12 - okai pristat? "?v. Valentino dien? kitaip" su ??kiu "O visa kita tik detal?s". Renginio "detal?s" buvo filmukas "Kas yra meil??", vaidinimai apie meil?s prasm?s paie?kas ir "Kam reikalingos ?mogui rankos", ?domios melodijos. Nuo?ird?iai d?kojame angl? kalbos mokytojai R. Kerbelienei, renginio sumanytojai bei organizatorei, ir dvyliktokams.

Šv. Valentino diena

Gimnazijos dešimtokai pavasariškomis dekoracijomis priminė visiems, kaip nuotaikingai reikia švęsti Šv. Valentino dieną mokykloje. Gimnazistai liko jiems dėkingi už pertraukų metu padovanotus prasmingus eilėraščių posmus, smagią muziką, žaidimus.