Lietuvos mokini? olimpinio festivalio virv?s traukimo finalin?s var?ybos

Kovo 26 d. Panev??yje vykusiose finalin?se virv?s traukimo var?ybose nugal?jo Ramygalos gimnazijos komanda, kuri?po sunkios ir atkakalios kovos??veik? Visagino ??iburio? pagrindin?s mokyklos ekip?. Virv?s traukimo finalin?se var?ybose rung?si 32 bendrojo lavinimo mokykl? komandos. Var?yb? nugal?toja tapo Ramygalos gimnazija, kuriai atstovavo Paulius Galiauskas, Agn? ?adeikyt?, Rokas D?da, Mindaugas Stuogis, Mindaugas Kerulis, Eimantas Navikas, Jor?n? Jablonskyt?, Arminas Baltr?nas, Tadas Liberis, Dovil? Ada?i?nait? bei j? gerbiama k?no kult?ros mokytoja ir trener? - Giedr? Ma?elien?. Sveikiname m?s? gimnazistus,?1- os vietos?nugal?tojus,?u???sp?ding? pergal??ir u? tai, kad garsina m?s? gimnazijos vard?!

? foto album?.

Netradicinio ugdymo diena 5 - 8 ir I - IV kl.

"Geltona, ?alia, raudona" - taip vadinosi netradicinio ugdymo diena m?s? gimnazijoje, skirta Lietuvos Nepriklausomyb?s atk?rimo dienai pamin?ti. Gimnazistai ?iltai pri?m?? literat?rin? kompozicij?, skirt? J.Marcinkevi?iui atminti. Antro auk?to foje vyko viktorinos. Dail?s kabinete veik? k?rybin?s dirbtuv?l?s. Akt? sal?je? buvo surengta lietuvi? liaudies ?aidim? ir ?oki? popiet?. Kabinetuose vyko? m?giamiausi? eil?ra??i? apie Lietuv? skaitymai. Visi labai lauk? mokini? ir mokytoj? tinklinio var?yb?, kurias po itin atkaklios kovos laim?jo 12-ok? komanda. Po ?ios pergal?s mokini? nuotaika tapo dar pakilesn?.

Kovo 8-oji

Jubiliejin?, ?imtoji Tarptautin? moters diena, m?s? mokykloje buvo pamin?ta nuotaikingu ?Neribotos trukm?s? ?ventiniu koncertu, kur? d?mesingi gimnazijos vyrai skyr? visoms gimnazijos moterims. Nuskamb?jusios dainos, gitaros akordai, ekrane parodytos skaidr?s ir ?teiktos geltonos kaip pats pavasaris tulp?s praskaidrino nuotaik?, nu?viet? moter? veidus d?kingumo ?ypsenomis.

Rengini? savait?, skirta Kovo 11-ajai

Pradini? klasi? mokiniai, kaip ir kasmet, pa?ym?jo Kovo 11-?j?. ?iai datai pamin?ti buvo skirta visa savait?, kurios metu vyko ?vair?s u?si?mimai, popiet?s bei parodos. Ma?ieji gimnazistai ra?? dailyra??ius, sureng? ?sp?ding? U?gav?ni? kauki? parad?, patys k?r? trumpus pasisakymus apie Lietuv?. Ma?uosius pralinksminti ir pamokyti buvo atvyk?s tautin?s muzikos ansamblis "Ainiai". Pradinukai dalyvavo gimnazijos kra?totyros muziejuje surengtoje popiet?je.

Mokytoj? i?vyka ? Naujamiest?

Gamtos, tiksli?j? ir socialini? moksl??metodinio ratelio nariai lank?si Naujamies?io vdurin?je mokykloje. M?s? gimnazijos mokytojai buvo ?iltai pasitikti ir priimti.

Draugi?kos rungtyn?s

Vasario 11d. vyko futbolo rungtyn?s skirtos pamin?ti vasario 16 d. ?vykius. Dalyvavo: Ramygalos gimnazijos mergai?i?, berniuk? bei Panev??io Vyturio mokyklos komandos. Nugal?tojams buvo ?teikti diplomai ir atminimo medaliai. Tarp dalyvi? vyravo gera ir linksma nuotaika
    .

Informacini? technologij? konkurso prizininkai

Panev??io rajono informatik? konkurse " Skai?iuokl? ir galvos?kiai" puikiai pasirod? m?s? gimnazistai.

I??? viet? u??m? Marius Ke?evi?ius
    III viet? u??m? Gilbertas Pikauskas

Mokinius paruo?? informatikos mokytoja Olga Alej?nien?.