Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Rugsėjo 1-oji - Mokslo ir žinių diena

  Rugsejis2010_1   Nuskambėjęs pirmasis skambutis į mokyklą sukvietė visus - nuo pačių mažiausių, kurie dar tik žengė pirmuosius, tačiau tvirtus žingsnius mokyklos link, iki tų, kuriems šie metai jau paskutiniai ir greitai jie pakels sparnus.
     Nuoširdžiausi sveikinimai puošė visų šventėje susirinkusių sielas, o nuostabūs jaunųjų šokėjų šokiai - akis.
  Rugsejis2010

     Šventės pabaigai mokiniai sudainavo Sauliaus Mykolaičio dainą "Nupiešti pasaulį", kuri realiai pretenduoja tapti gimnazijos himnu.


  Daugiau nuotraukų Foto galerijoje.

  Pusryčių - pas merą

  lukasLiepos 10 dienos rytą, kątik pasveikinę išleistuvių saulę, keturi geriausi Ramygalos gimnazijos abiturientai išskubėjo į Uliūnus, kur jų bei viso rajono geriausiai išlaikiusiųjų brandos egzaminus laukė gerbiamas Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis.pirmunai
  Pavaišinti skaniais pusryčiais, apdovanoti ir pagirti, pasidžiaugę savo pasiekimais bei ateities planais abiturientai pažadėjo nepamiršti savo gimtojo krašto.
  Atsisveikinome

  fraBirželio 18 d. baigėsi savanorės iš Vokietijos Franziskos darbas mūsų gimnazijoje. Paskutinę dieną kartu su jos pasiimti atvykusiais tėvais ir drauge susėdę puodelio arbatos draugiškai kalbėjomės apie tuos metus, kuriuos Franziska praleido dirbdama mūsų gimnazijoje.

  Bežiūrint gimnazijos renginių nuotraukas, jos draugė pasiūlė Franziskai rašyti laišką mokyklos, kurią ji baigė, direktoriui su pasiūlymais periimti patirtį iš mūsų gimnazijos. Svečiams iš Vokietijos įspūdį paliko renginių gausa ir įvairovė (sporto, dainavimo, vaidinimų, šokių ir pan.).
  Pagal ES programą ,,Veiklus jaunimas" savonorė iš Vokietijos atvyko praeitų metų rugpjūčio mėnesį. Franziska pamažu įsiliejo į gimnazijos veiklą, buvo matoma, jautėsi esanti reikalinga.fran Savanorė daugiau bendravo su jaunesnio amžiaus mokiniais, vedė jiems būrelius, mokė įvairių žaidimų, darbelių, rengė parodėles. Kartu su socialine pedagoge vykdė socializacijos, visuomenės sveikatos programas, teikė pagalbą socialinės rizikos ir specialių poreikių vaikams. Franziskos vykdoma veikla taip pat papildė neformalaus ugdymo užsiėmimus, juos paįvairino. Savanorė pagelbėjo gimnazijos muziejui rengiant kalendorių ekspoziciją seniūnijoje ir ruošiant kalendorių kolekciją elektroninėje laikmenoje. Ji talkino ir mokytojams, padėdama gaminti įvairias metodines priemones, dekoracijas. Galimybė bendrauti su kitos kultūros atstovu praturtino kiekvieną susitikusį ir bendravusį su ja.
  Išvykdami Franziska ir jos tėvai padėkojo už priėmimą ir rūpestį, mes savu ruožtu - už pagalbą ir bendradarbiavimą.

  Aušra Volkovienė

  Pažink save ir kraštą gimtą

  Birželio 21 – 25 dienomis Ramygalos gimnazijoje trečius metus organizuota socializacijos programa „Pažink save ir kraštą gimtą“. Stovyklavo 20 vaikų, 5 vaikai iš Truskavos pagrindinės mokyklos.


  Pirmąją dieną stovyklautojai dalyvavo nuolat pasipildančiame idėjų banke. Kiekvienas dalyvis išmoko daryti dekupažą.dekup

  Antrą dieną keliavome į Anykščius, keliaudami iš Ramygalos, privažiavome Kavarską. Miestelis garsėja netoli bažnyčios trykštančiu Šv. Jono Krikštytojo šaltiniu, šalia kurio – meniškas koplytstulpis. Ekskursiją po Anykščius pradėjome nuo A. Baranausko klėtelės, aplankėme S. Petraškos originalių paveikslų iš akmens dulkių parodą, nepamiršome užsukti į Siaurojo geležinkelio muziejų, kur gidas mums įdomiai pristatė siauruko istoriją.

  Miesto pakraštyje aplankėme Puntuko akmenį, „Šventuosius ąžuolus“. pušų apsuptyje ant aukšto stataus kalno radome rašytojo J.Biliūno (1879 – 1907) kapą su iškilusiu antkapiniu paminklu, ,,Laimės žiburiu“ vadinamu. Grožėjomės šalia Šaltupio upelio, Girelės miške – Liudiškių piliakalniu. Šalia kelio į Rokiškį, kairėje pusėje, iškilęs garsusis Vorutos (Šeimyniškėlių) piliakalnis su savo gražia, nepakartojama gamta.

  Ant Kalitos kalno įrengtas pasivažinėjimo atrakcionas - vasaros rogučių nusileidimo trasa - kurioje turėjome galimybę patirti greičio, vėjo ir adrenalino kupiną kelionę.

  Užsukome ir į Troškūnus, aplankėme Traupio botanikos daržą, pro Raguvą grįžome namo.

  Lietus sutrukdė turistinį žygį prie Šambalioniškio tvenkinio, todėl netradicines sporto šakų varžybas, konkursus ir įvairius turistinius žaidimus žaidėme gimnazijoje.ustro

  Keliavome po Krekenavos regioninį parką, aplankėme Ustronę, Mėnulio akmens parką, kabantį lieptą per Nevėžį. Grožėjomės Daniliškio Liepų alėja, Barinės kapinynu. Keliavome „Girinio taku“, aplankėme akmenį Rapolą, grožėjomės aptvaruose besiganančiais danielias.


  Stovyklos vadovės: Seliutė Gvergždienė, Orinta Gerdvilienė, Vaiva Kotinskienė.


  Daugiau nuotraukų Foto galerijoje.


  Parašė Seliutė Gvergždienė


  Keliauju, sportuoju, konstruoju, kuriu – poilsiauju

  SV201001Birželio 14 – 18 dienomis Ramygalos gimnazijoje trečius metus iš eilės organizuota vaikų socializacijos programos ,,Keliauju, sportuoju, konstruoju, kuriu – poilsiauju“ vasaros poilsio stovykla Panevėžio rajono Mokinių kūrybos ir sporto centro pradinio techninio modeliavimo būrelių nariams. Stovyklavo 20 vaikų.


  Pirmąją dieną stovyklautojai grupėse kūrė įvairius statinius iš kartoninių ritinėlių, pramogavo gimnazijos kieme esančioje žaidimų aikštelėje, konstravo ,,Jachtos“ modelius iš ruošinių. Antrąją dieną važiavo į kino teatrą ,,Forum cinemas Babilonas“ Panevėžyje, kur žiūrėjo animacinį filmą ,,Šrekas. Ilgai ir laimingai“.SV201020 Po filmo vaikai pramogavo žaidimų kambaryje. Trečiadienį ir ketvirtadienį stovyklautojai praleido Šventosios pajūryje, kur statė smėlio pilis, lepinosi saulės voniomis ir vandens procedūromis, šokinėjo per bangas, žaidė, rungtyniavo linksmosiose estafetėse, apsilankė pramogų komplekse. Vakare jaukiai įsikūrė rąstiniuose nameliuose, kepė dešreles, vakarojo. Į namus grįžo pailsėję, atsipalaidavę, kupini įspūdžių ir gerų emocijų. Penktadienį stovyklautojai išsiruošė į turistinį žygį. Pėsčiomis keliavo prie Ramygalos tvenkinio. Ten vyko įvairios sportinėse varžytuvės su kamuoliais, virvėmis, maišais, pagalvėlėmis. Grįžę į gimnaziją savaitės įspūdžius ,,užrašė“ piešiniais, juos susegė į stovyklos įspūdžių knygą–dienoraštį.

  Stovyklautojų maitinimu rūpinosi Valės Liberienės individuali įmonė. Transporto paslaugas teikė Ramygalos gimnazija.


  Stovyklos vadovės – Laima Černienė ir Vilma Kučienė

   

  Daugiau nuotraukų Foto galerijoje.

   


  Išvyka į Briuselį

  DSC00331

  Birželio 8-10 dienomis dvi gerai besimokančios Ramygalos gimnazijos mokinės - Raminta Macenavičiūtė ir Evelina Pratusytė bei jas lydinti mokytoja Laima Černienė lankysis Briuselyje. Ten jos stebės birželiį vyksiančią Regionų komiteto plenarinę sesiją ir dalyvaus specialiame susitikime, kuriame bus pasakojama, kaip veikia Europos Sąjunga. Susitikime mokiniai turės galimybę susipažinti su Komiteto narių veikla ir vieni su kitais apsvarstyti vietovių ir regionų vaidmenį Europoje, taip pat ES ateitį ir jaunimo svarbą Europai.

  DSC00203


  Galimybę išvykti suteikė tai, kad Panevėžio rajono Ramygalos gimnazijos 10-11 klasių mokiniai dalyvavo ketvirtame kasmetiniame EA politinės frakcijos ir Regionų komiteto vidurinių mokyklų konkurse – 2010. Konkursą organizuoja viena iš keturių Regionų komiteto frakcijų –Europos aljanso (EA) frakcija, kurios tikrasis narys yra Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis.DSC00235 Pats Regionų komitetas įsteigtas Mastrichto sutartimi ir savo veiklą pradėjo 1994 m. Jo paskirtis – atstovauti vietos ir regionų valdžios institucijų interesams Europoje.


  Atrankoje dalyvavo 10 -11 klasių mokiniai. Jų atsakymus į klausimus bei rašinį anglų kalba vertino 5 žmonių komisija: keturi anglų kalbos mokytojai ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui. Buvo vertinamos ne tik mokinių žinios, bet ir jų siūlomų idėjų originalumas bei tinkamumas. Tokie konkursai – puiki galimybė skatinti aktyvius, gabius mokinius.


  Ši išvyka į Briuselį jau ne pirmoji Ramygalos gimnazijos mokiniams – prieš trejetą metų europarlamentarės Laimos Andrikienės kvietimu Europos parlamente Briuselyje lankėsi keturi puikiai ir labai gerai besimokantys mokiniai.


   


  Aš turiu vardą

  vardasGegužės trečią savaitę gimnazijoje vyko akcija ,,Aš turiu vardą"

   


  Akcijos ,,Aš turiu vardą" idėja gimė, kai kovo 22-26 dienomis buvo apklausta dalis mokytojų ir mokinių apie patyčių problemą mūsų gimnazijoje.vardass Apibendrinant apklausos rezultatus buvo matyti, kad labiausiai paplitusios žodinės patyčių formos: prasivardžiavimas, menkinimas, žeminimas, užgauliojimas, įžeidinėjimas ir pan. Mokytojai, kaip vieną iš patyčių mažinimo būdų, patarė organizuoti akcijas, renginius, kuriuose didesnis dėmesys būtų skiriamas skatinti gerumui, draugiškumui, tolerancijai, supratimui. Mokiniai savo ruožtu pasiūlė ,,pradėti nuo savęs ir rodyti pavyzdį kitiems“.


  Akcijos ,,Aš turiu vardą" tikslas - mažinti prasivardžiavimą, kito žeminimą. Siekta, kad kiekvienas mokinys ir prijaučiantis akcijai bendruomenės narys gegužės trečią savaitę nešiotųsi atributą su savo vardu, taip parodydamas, kad nepritaria prasivardžiavimui ir norėtų situaciją pakeisti.  Klasėje organizuotos valandėlės, kuriose mokiniai ne tik aptarė bendrą klasės atributų stilių, bet ir diskutavo apie žodinių patyčių paplitimą ir žalą. Atributų būta įvairiausių: kepurėlės, pirštinės, emblemos, raiščiai ir pan. Aktyviausiai į akciją įsijungė pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos.  Aušra Volkovienė