Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Garbių svečių viešnagė gimnazijoje

  Dar šią vasarą gimnaziją pasiekė džiugi žinia, kad Seimo narė Dalia Kuodytė laimėjo kompiuterių klasę pasirinktai mokyklai, kurią dovanojo Taivano vyriausybė. (Lietuvai buvo skirtos dvi tokios klasės). Kadangi Seimo narė kilusi iš šio krašto, ji pasirinko Ramygalos gimnaziją.


  Diskusijos tolerancijos tema

  cimg0364Rugsėjo 26 d. gimnazijos aktų salėje vyko II-IV klasių mokinių susitikimas su teisingumo ministro patarėju Tomu Baranovu ir LR seimo nare Dalia Kuodyte. Susitikimo metu vyko diskusijos tolerancijos tema. Aktyviausiai diskutavę mokiniai buvo apdovanoti marškinėliais.

  Menora

  cimg0362Rugsėjo 23-oji - Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena. Lietuvos Respublikos Seimas
  2011 metus paskelbė Holokausto aukomis tapusių Lietuvos gyventojų atminimo metais. Šiemet sukanka 70
  metų nuo tragiškų įvykių Lietuvoje, kuomet 1941-iaisiais, prasidėjus nacių okupacijai, prasidėjo ir masinis
  Lietuvos žydų bendruomenės naikinimas.


  cimg0355

  Šių metų rugsėjo 23-iosios paminėjimui pasirinktas simbolis menora - septynių šakų žvakidė, simbolizuojanti šviesą, tikėjimą ir žydų tautos stiprybę. Mūsų gimnazistų rankomis iš rudeninių gėlių išdėliota menora skirta sunaikintų Ramygalos žydų tautybės žmonių atminimui.

  Į foto albumą


  Olweus patyčių prevencinė programa

  .

  Rugpjūčio 29 d. mūsų gimnazijoje viešėjo psichologė Meilė Girdenienė. Ji pristatė patyčių tyrimų programą, kurią sukūrė norvegų profesorius D.Olweus. Jis ir šiandien yra laikomas šios srities tyrimų pradininku ir ekspertu tarptautinėje mokslinėje bendruomenėje. JAV smurto tyrimų ir prevencijos centras Olweus patyčių prevencinę programą pripažino kaip vieną iš 12-os pačių efektyviausių smurto prevencinių programų pasaulyje. Programa skirta mažinti patyčių ir kito asocialaus elgesio apraiškas, išmokyti visą mokyklos bendruomenę – mokytojus, mokinius, tėvus, mokyklos administraciją - atpažinti, pastebėti patyčias ir tinkamai į jas reaguoti. Mūsų mokykloje dirbs koordinatoriai, kurie padės mokyklos bendruomenei sėkmingai vykdyti šią programą ir toliau ją vystyti.

  Policijos bičiulio Amsio viešnagė pas pirmokus

  p90600142011 m. rugsėjo 8 d. gimnazijos pirmokus aplankė policijos bičiulis šuniukas Amsis ir Panevėžio rajono policijos komisariato vyresnioji specialistė Rasa Kaminskienė. Susitikimo metu mokinukams buvo priminta, kaip saugiai pereiti gatvę, kur kreiptis ištikus nelaimei, kaip bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Pirmokams Amsis įteikė atšvaitus ir palinkėjo būti saugiems, sveikiems ir geriems mokiniams.  Tarptautinis virvės traukimo čempionatas Šveicarijoje

  p1060954Didžiausiame metų tarptautiniame virvės traukimo turnyre „GENSB-2011“ Šveicarijoje (Sursee, Notwill) dalyvavo net 54 komandos iš 10 šalių. Lietuvai atstovavo 4 mokinių komandos. Ramygalos gimnazijos komanda užėmė labai aukštą - 7-ą vietą (trenerė – mokytoja metodininkė Giedrė Maželienė),  Kuršėnų mokinių komanda iškovojo – 8-ą vietą, Šiaulių r. Meškuičių vidurinės mokyklos komanda – 30-ą vietą, Južintų J.O. Širvydo  vidurinės mokyklos komanda – 40-ą vietą. Pasak vienos iš mūsų komandos merginų Agnės Žadeikytės, kelionė buvo ilga, teko keliauti per keletą šalių, taigi išvargino, tačiau tai nesutrukdė pasiekti aukštų rezultatų. „Šveicarijoje turėjome nuostabių akimirkų bei įspūdžių. Tai buvo nepamirštama ir vertinga kelionė“. Priminsime, kad Ramygalos komanda buvo vienintelė dešimtuke, kurios gretose virvę traukė net keturios merginos.


  Daugiau kelionės akimirkų galite pamatyi ČIA.

  p1010076Tapo Lietuvos čempionais

  Po keturių virvės traukimo etapų, vykusių visoje Lietuvoje, mūsiškiai užėmė garbingą 1-ą vietą ir tapo Lietuvos virvės traukimo čempionais. 4-ame etape, kuris vyko Kuršėnuose, mūsiškiai tarp penkių komandų, taip pat buvo pirmi, finale nugalėję Kuršėnų komandą. Sveikiname gimnazistus ir mokytoją Giedrę Maželienę pasiekus įspūdingų rezultaų!

  Vasaros futbolo stovykla

  dsc_0969

  Rugpjūčio mėnesį Ramygalos seniūnijoje įvyko 2 savaičių futbolo mokyklėlė pagal Lietuvoje jau kelerius metus vykstantį socialinį projektą ,, Linksmoji vasaros futbolo mokykla“. Projekto tikslas – grąžinti vaikus į stadionus. Šiais metais iš šešiasdešimt šalies mokyklų, pareiškusių norą tapti projekto dalyvėmis, buvo atrinkta lygiai dvidešimt. Į Lietuvos futbolo federacijos projektą, vykdomą kartu su Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamentu, įtraukta ir Ramygalos gimnazija. Mūsų gimnazija projekte dalyvauja jau antrą kartą per ketverius metus.


  Skaityti toliau...