Projektai

Tarp j vairiose projekt veiklose, akcijose, renginiuose ir konkursuose dalyvavo ir ms, Ramygalos gimnazijos, mokiniai.

Gruodio 9 dien kino centre Garsas vyko baigiamasis projekt renginys, kuriame padkota dalyviams, pasidiaugta nuveiktais darbais, teikti prizai krybikiausiems, aktyviausiems. spdingiausia dovana dalyviams buvo animacinis filmas Didysis un pabgimas. rengin nuvyko ir 46 Ramygalos gimnazijos mokiniai, lydimi pradini klasi mokytoj Dals Briauniens, Vilmos Kuiens ir socialins pedagogs Auros Volkoviens. Renginio metu apdovanoti krybikiausi akcijos Tu man rpi darb autoriai, Ramygalos gimnazijos mokiniai: Dominyka Masiokait (1a), Rugil iaulinskait (1a), Jorigis Rainskas (1a), Aust Milinait (1a), Viktorija Pratusyt (2a), Adel Liuinait (2a), Tautvydas Pilkauskas (2b), Titas Varnas (2b), ygintas Motuas (3a), Deividas Liberis (3a), Jorinta Vilinait (4a), Viktorija Staknait (4b), Austja Krauzait (4b), Ugn Indriukait (5a), Rokas Milinas (5a), Airelija Marozait (5a), Darius iplys (5a), Ugn Volkovait (6a), Greta Vilinait (6a). Akcijos Tu man rpi (810 kl.) iliustracij tema Kas man padeda suvaldyti pykt? autori tarpe II vietas um Gabija Chirv (8a) ir Odeta Balakauskait (8a), III viet Martyna Giedraityt (8a). Projekto Sveikatos akademija akcijoje Draugysts taku II viet um Ieva Kirdeikyt (2a), III viet Laura Tarulyt (4a); akcijoje Sveikatos kalendorius I viet um 4a klass komanda, paskatinta u krybikum 3a klass komanda; akcijoje Ekologiki produktai III viet laimjo Rokas Strika (3a); akcijoje Sveikatos pauktis I viet um August Buzit (4a), III viet Gytis Zabiela (2a); akcijoje Bk budrus III viet laimjo Martyna Giedraityt (8a). Gimnazijos socialin pedagog Aura Volkovien diaugiasi, kad projekt veiklose dalyvavo net 104 Ramygalos gimnazijos 18 klasi mokiniai, ir jiems dkoja!