Ivyka

IIIa_vilniusLapkriio 27 dien IIIa klass vadovs Julijos Liesiens aukltiniai dalyvavo edukacinje-paintinje ivykoje Vilni. Pirmoji ivykos dalis buvo skirta apsilankymui Lietuvos Respublikos Prezidentros rmuose. Ekskursijos metu gimnazistai susipaino su rm istorija, Lietuvos prezidento institucija, apirjo rm sales ir kambarius, prezident apdovanojimus ir neprastas dovanas. Kita ivykos dalis buvo skirta meninio iprusimo ugdymui. Vilniaus operos ir baleto teatre vienuoliktokai irjo Sergejaus Prokofjevo balet Pelen, kuriame susipyn puikiai nuo vaikysts inomas arlio Pero pasakos siuetas, net ir suaugusiems paliekantis laimingos pabaigos vilt, ir nepakartojama vieno geriausi kompozitoriaus krini muzika.

Tinklinis

tinklinis4_2016Gruodio 1 dien Pastrio Juozo Zikaro gimnazijoje vykusiose Panevio rajono gimnazij vaikin komand tinklinio finalinse varybose Ramygalos gimnazijos komanda, treniruojama kno kultros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, um II viet. Sveikiname!

Susitikimas

m.cepulism.cepulis2Lapkriio 29 dien gimnazijos vyresnioji geografijos mokytoja Justina Meilutien mokykl susitikti su mokiniais pakviet gars fotograf, ornitolog pagal isilavinim, Mari epul. Sveias pristat savo Gamtos fotoklajones dvi aistras, dvi neatsiejamas gyvenimo dalis ornitologij ir gamtos fotografij. Sveias labai vaizdiai ir emocingai papasakojo mokiniams, kas tai yra gamtos fotografija, kaip gimsta nepakartojami kadrai. Mokiniai pamat ne tik profesionaliai darytas nuotraukas, bet ir igirdo vairi patarim, pasakojim, kas kartais nutinka, kai akis ak tenka susidurti su Lietuvos gyvnais. Pasak Mariaus epulio, kiekvienas ijimas gamt fotografui yra nuotykis. Stebi, kaip prie tavs pasislpti atplaukia juodakakliai kragai, sustingsti, kai kiel ima tvarkytis plunksnas, tupdama tau ant galvos, arba, kai erelis bando nutpti ant fotoobjektyvo, pasakojo ornitologas.

Ivyka

6a_karmuzLapkriio 23-oji Lietuvos kariuomens diena. Ta proga lapkriio 25 dien 6a klass vadov Giedr Maelien savo aukltiniams sureng edukacin ivyk Kauno Vytauto Didiojo karo muziej. ia etokai susipaino su ginkl istorijos ekspozicija Pasaulin ginkl raida nuo XVI iki XX amiaus. Ekskursijos vadovas labai domiai papasakojo apie ekspozicij Lietuvos Didiosios Kunigaiktysts (LDK) karybos istorija XIIIXVII amiuje bei Lietuvos kariuomen 19201940 metais. eksponatus. Kita edukacins ivykos dalis buvo skirta apsilankymui atsinaujinusiame laipiojimo centre Miegantys drambliai, kuris ukreia prie kompiuteri ir televizori prilipusius vaikus laipiojimo virusu, ijudinaniu kiekvien kno dalel.

Knygos pristatymas

knyg_pristatknyg_pristat2Lapkriio 25 dien Naujamiestyje vyko baigiamasis Panevio rajono pradini klasi mokini jaunojo krjo konkurso renginys. Jame pristatyta mokini krybos knyga. ios knygos pristatyme dalyvavo net 15 jaunj krj i ms mokyklos: mokytojos Laimos erniens mokiniai: Pijus Janionis, Dominyka Kaliasait, Smilt iaulinskait, Gytis Zabiela, mokytojos Dals Briauniens aukltiniai: Deividas Liberis, Rokas Petraviius, buv mokytojos Gerdos Navikiens mokiniai: Tomas Babkauskas, Rugil iapait, Tadas Indriuka, Saida Kunigel, Samanta elnyt, mokytojos Astos Kuodyts mokiniai i Jotaini skyriaus: Greta Skujyt, Andrius Vaitelis, Orinta ukauskait, Klaudija ukauskait. Jie pasiirjo eiminink spektakl Ivaduotojas, pastatyt pagal konkurso nugaltojos sukurt pasak. Mokiniai buvo apdovanoti pasak knygomis, kuriose yra j pai kurtos ir iliustruotos pasakos.

Susitikimas

v.v. landsbergisLapkriio 24 dien 5a klass mokiniai (Rokas Milinas, Saida Kunigel, Modestas Raila, Roberta ambarauskait, Eigintas Tonknas) su lietuvi kalbos vyresnija mokytoja Rimanta ernogaiene Panevio rajono vietimo centro kvietimu dalyvavo susitikime su raytoju, bardu, film reisieriumi Vytautu V. Landsbergiu. Susitikimo su arklio Dominyko, Rudnosiuko, briedio Eugenijaus, skruzdlyts Biruts istorij autoriumi metu vaikai klaussi linksm daineli, pasikas deinj ir kairj smegen pusrutulius, kartu su raytoju msi rimiausio darbo pasakos krimo. Mokiniai sil siuetus, raytojas patar, kaip pasirinkti pat tinkamiausi, kaip padidinti bd, kad istorija ugniaut kvap.

Tinklinis

tinklinis3_2016Lapkriio 24 dien Naujamiesio gimnazijoje vyko Panevio rajono gimnazij aidyni mergin komand tinklinio finalins varybos. Ramygalos gimnazijos komanda, vadovaujama kno kultros mokytojos metodininks Giedrs Maeliens, ikovojo III viet. Sveikiname!