Ivyka

Ugdydama jauno mogaus meninius sugebjimus, lavindama jo skon, socialinius gdius, dails mokytoja metodinink Laima Kikien stengiasi savo mokiniams sudaryti slygas tiesiogiai dalyvauti alies kultriniame gyvenime, mokytis stebti ir vertinti meno krinius, painti savo krato ir usienio ali kultr. Gruodio 6 dien edukacins-paintins ivykos metu mokiniai su savo dails mokytoja aplank Mykolo ilinsko dails galerij, kurioje sukaupta didiul vaizduojamosios ir taikomosios dails krini kolekcija. Susipaino su galerijos veikla ir ekspozicijomis, analizavo autorinius darbus, lygino Lietuvos ir usienio ali dails tradicijas, krybos panaumus ir skirtumus. Edukacins programos metu susipaino su porceliano istorija. Vaikiodami po Kauno senamiest, gilinosi secesins architektros ypatumus.

Susitikimas

m.cepulis3Gruodio 7 dien gimnazijos geografijos mokytojos Justinos Meilutiens ir pradini klasi mokytojos Lidijos Strikiens kvietimu ms mokykloje antr kart viejo ornitologas, fotografas Marius epulis. Jis susitiko su 1a ir 1b klasi mokiniais. Sveias pirmokus supaindino ne tik su spdingiausiais pasaulio gyvnais, bet parod vaikams, kad ne maiau spdingi ir Lietuvos gyvnai. Paintis su gamtos fotografo profesija vaikams paliko neidildom spd.

Akcija

knygu_kaledos_2016Knyga gali pakeisti gyvenim: kvpti, padti atsakyti klausimus, sprsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti u savo teises ir ateit. Todl iemet akcija Knyg Kaldos atsiliepia kampanijos U saugi Lietuv kvietim mainti socialin atskirt. i met akcijos tema knygos, kurios keiia gyvenim.

Ramygalos gimnazijos bibliotekinink Daiva Leckien kvieia mokytojus, darbuotojus, visas klases nuo gruodio 1 dienos iki sausio 6 dienos prisijungti prie organizuojamos akcijos ir padovanoti gimnazijos bibliotekai nauj knyg. Akcijos knyg su 20 proc. nuolaida iekokite knygynuose Humanitas, Knyg namai, Pegasas, Vaga ir Sofoklis bei prekybos tinkl IKI ir RIMI Hypermarket parduotuvse. Taip pat portaluose Debesuganyklos.lt, Knygynas.lt, Knygos.lt, Knygukatalogas.lt, Knyguklubas.lt, Niekorimto.lt, Manoknyga.lt, Pegasas.lt, Sofoklis.lt ir Tikraknyga.lt bei Lietuvos pato skyriuose.

Skaitykime, dovanokime ir dalinkims!

Viktorina

ziniu_musis_2016Gruodio 1 dien ms gimnazijos mokini komanda, lydima specialiosios pedagogs Vaidos Masiokiens, dalyvavo viktorinoje ini mis. Painkime Lietuv. Rengin organizavo Panevio viesos specialiojo ugdymo centras, iais metais minintis 60 met sukakt. ili picerijoje vykusios viktorinos dalyviai turjo pasukti galvas ir teisingai atsakyti domius klausimus i Lietuvos istorijos, muzikos, sporto, geografijos ir kit srii. Vaikai prisimin ne tik ikilias Lietuvos istorines asmenybes, bet ir lietuvi sportininkus, aktorius, raytojus, ymias Lietuvos vietas. Visos komandos buvo apdovanotos diplomais ir padkomis.

Konkursas

matem_ekspertas_2016Pradini klasi mokytojos metodininks Laimos erniens 2a klass mokiniai dalyvavo nacionaliniame 14 klasi konkurse Matematikos ekspertas 2016. Konkurso misija skatinti vaikus mokytis matematikos naudojant skaitmeninius prietaisus jau pradinse klasse. Prisiregistrav ir gav nemokam prieig prie 10 monkeys Math World mokymosi programos, 15 klass mokini du mnesius (spallapkrit) darbo dienomis nuo 7 iki 14 val. individualiai sprend aismingas matematikos uduotis, rinko takus ir savo uimamas vietas sek svetainje Hall of Fame. 12 klasi mokini grupje dalyvavo 308 klass. Antrokams nepavyko laimti pagrindinio prizo planetini kompiuteri savo klasei, bet pasiektu rezultatu 7 vieta vaikai liko patenkinti. Ianalizav savo klaidas, jie gijo patirties ir suprato, kad svarbiausia entuziazmas. Antrokai ir j mokytoja dkoja informacini technologij mokytojai Olgai Alejnienei u geranorikum ir galimyb dirbti kompiuteri klasje.

Sveikiname!

daniele_augulyteRamygalos gimnazijos 3b klass mokin Daniel Augulyt, Panevio rajono muzikos mokyklos Ramygalos skyriaus vyresniosios muzikos mokytojos Daivos Valkniens aukltin, gruodio 1 dien tapo II tarptautinio konkurso Jaunieji talentai 2016 III vietos laureate savo amiaus kategorijoje. Sveikiname!

Ilgas vakaras mokykloje

vakaras_2016vakaras2_2016vakaras3_2016vakaras4_2016Gruodio 2 dien Astos Brazdioniens ir Audriaus Kuio aukltiniai, 8a ir 8b klasi mokiniai, labai aktyviai ir krybingai dalyvavo renginyje Ilgas vakaras mokykloje. Atuntokai nuo 17 valandos iki pat vidurnakio ruo dekoracijas kaldinei instaliacijai, o po to sporto salje aid vairius judriuosius aidimus, klasje stalo aidimus. Susd prie bendro stalo dalinosi patirtais spdiais ir planavo, kad mintas renginys, vyks jau antrus metus i eils, taps tradicija.