Paroda

paroda_atvparoda_atv2paroda_atv3Gimnazijos kratotyros muziejuje surengta kaldini ir naujametini atviruk paroda. Jos lankytojams suteikta galimyb susipainti su imtamete lietuvik sveikinimo atviruk istorija.

Sveikiname!

sport_apdovanojimaiGruodio 22 dien Panevio rajono savivaldybs administracijos didiojoje salje buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi 2016 met Panevio rajono sportininkai bei sporto treneriai. Panevio rajono savivaldybs meras Povilas agunis pasveikino, palinkjo skms ir teik apdovanojimus virvs traukimo trenerei, kno kultros mokytojai metodininkei Giedrei Maelienei ir Ramygalos gimnazijos virvs traukimo jauni komandos nariams: Vytautui Aleknaviiui (IVb), Edvinui ermukniui (IIa), Donatui Diliui (IIa), Martynui Kriionaiiui (IVb), Lukui Kirdeikiui (IIa) , Karolinai Pakeviitei (IIIb), Amandai Mikinytei (IVb), Nojui Rainskui (IIa), Gilmantui eui (IIb), Dovydui Saldiui (IIa), Lietuvos virvs traukimo udar patalp empionate ikovojusiems pirm viet.

Akcija

dovana_drauguiPradini klasi mokytojos metodininks Dals Briauniens aukltiniai, 3 a klass mokiniai, kasmet dalyvauja akcijoje Dovana draugui. Pasiruoimo darbai prasideda adventiniu laikotarpiu. iemet dovan maielius i audinio siuvo mokini mamyts ir moiuts. Treiaklasiai per darbeli pamokas maielius papuo ir labai lauk, tos dienos, kai galima bus pasidiaugti gauta dovanle.

Mokini ir tv sportins varybos

sport_varz4sport_varz3sport_varz2sport_varz7b klass vadovo Viliaus Grockio aukltiniai kasmet susirenka gimnazijos sporto sal draugikoms varyboms su savo tveliais. iemet sportin vakaron gruodio 16 dien jie pasikviet savo draugus 7a klass vadovs Olgos Alejniens aukltinius ir j tvelius. Renginio dalyviams labai patiko kno kultros mokytojo Egidijaus Marozo pasilyti vairs aidimai. Mokini tvai diaugsi aktyviai ir linksmai praleistu vakaru kartu su vaikais. Beje, vyriausiam vakaro dalyviui, nepabgusiam pasivaryti su anku ir jo draugais, buvo 76 metai.

Ivyka

IVa_kaunasGruodio 15 dien IVa klass mokiniai dalyvavo edukacinje ivykoje Kaun. Klass vadov Seliut Gvergdien ir kart savo aukltiniams suplanavo turining program. Lietuvos vietimo istorijos muziejuje dvyliktokai dalyvavo edukacinje programoje Rato kelias. Usimimo metu jie susipaino su rato istorija, pamat originalias sensias raymo priemones (vakines ir grifelines lenteles, plunksnas) ir noriai patys jas iband. Maironio lietuvi literatros muziejuje dalyvavo edukacinje programoje Maironio gyvenimo ir krybos takais. Kartu su ekskursijos vadove mokiniai prisimin pagrindinius raytojo gyvenimo ir krybos faktus, pasivaikiojo po Maironio memorialinius kambarius. Pasidalij grupes, atsakinjo pateiktus klausimus, atlikinjo uduotis, kurios buvo vykdomos literatrinje ekspozicijoje. Rad atsakymus, turjo likusiems moksleiviams pravesti ekskursij. Treioji edukacins ivykos dalis buvo skirta apsilankymui Istorinje Lietuvos Respublikos Prezidentroje. Apvalgins ekskursijos vadovas mokiniams atskleid istorin kontekst ir aplinkybes, kurios lm, kad Kaunas tapo laikinja sostine, o gubernatoriaus rmai Prezidento rmais. Autentikoje aplinkoje mokiniai susipaino su Prezidento darbo slygomis, Prezidento institucijos istorija.

Sportini estafei varybos

sport_estafetes_20165a klass vadov Asta Naulickien, palaikydama grai savo aukltini i pradini klasi atsinet tradicij, gruodio 9 dienos vakar pakviet penktokus ir j tvelius sportini estafei varybas. Klass vadovei talkino vienas i tveli kno kultros mokytojas metodininkas Egidijus Marozas. Jis pareng net 11 rungi, kuri metu teko pademonstruoti vejybos gdius, suvaidinti paslpt sporto ak, imginti rankos taiklum, aisti kvadrat... Susumavus rezultatus paaikjo, kad vienu taku pirmauja tveli komanda, taiau bendru susitarimu nusprsta, kad laimjo draugyst!

Projektai

Panevio rajono Pedagogin psichologin tarnyba 2016 metais vykd du projektus: Panevio rajono savivaldybs visuomens sveikatos projekt Sveikatos akademija ir Panevio rajono savivaldybs socializacijos projekt Bendrauk, bendradarbiauk, dalinkis. Projekt veiklose dalyvavo 1600 Panevio rajono mokini i bene vis rajono mokykl. Skaityti toliau...