imtadienis

simtadienis_2018Gimnazijos imtmeio abiturient laida kovo 2 dien vent imtadien. Dvyliktokai su klasi vadovmis Julija Liesiene ir Danguole sinaite buvo pakviesti ta proga vienuoliktok, vadovaujam klasi vadovi Inos Babaitiens ir Laimos Grikaits, kurt restoran La imtas. Netradicinio ugdymo dienos programa buvo suskirstyta dvi dalis. Pirmoji dalis buvo skirta paruoiamiesiems darbams virtuvje, antroji dalis pokyliui auktos maitinimo kultros restorane La imtas. I paties ryto nepriekaitingai solidiai atrodantys vienuoliktokai pasirpino nepriekaitingu abiturient sutikimu. Gi nepriekaitingai iradingai apsireng mokykl atjo ir dvyliktokai. Sveikuoli virtuvje i pateikt ekologik produkt jie paruo net 3 patiekalus, kuri degustacijoje dalyvavo gimnazijos mokytojai. Akimirksniu sudegustav La atrj garnyr su iupsneliu laims, Ugnikalnio salotas BUM ir Julyts salotytes, jie ilgai negaljo nusprsti, kuris i pateikt patiekal gardiausias. Antroji vents dalis vyko akt salje. Vienuoliktok kooperatyvo restoranas La imtas prim bsimuosius 75 laidos abiturientus su visa 12 nominacij pristatymo ir okiais praturtinta programa Gyvenimo projektas ir teik auksinius auktus. Lukas, Agn ir Benas kreipdamiesi dvyliktokus kalbjo: Kvieiame atidiai apsidairyti, aplink vyksta stebuklai, tereikia tik sustoti ir pamatyti. Kiekvienas skonis nepakartojamas, bet sujungus vien su kitu galima igauti kak naujo, netikto ir nuspalvinti dien gera nuotaika. Norisi, kad kiekvienas savo gyvenime gamintumte ir kurtumte savo skon, tik nepamirkite, kad maisto ruoimas ne silpnavaliams. Tad pasikliaukit vaizduote ir irdimi. Ir nebijokit pasekmi, neleiskit niekam js varyti vieninteliai js paniai yra js baim. Patikkit, biiuliai, gaminti gali visi, bet tik bebaimiai tampa didiais. Po to sek nuoirdus ir krybingas dvyliktok AIۓ tveliams, pirmosioms mokytojoms, klasi vadovms, mokytojams, vienuoliktokams ir j klasi vadovms.

Vienuoliktokai ypa dkoja deimt klasi vadovms Viktorijai Pakeviienei ir Neringai Ramanauskaitei u pagalb ruoiant vent.

Kaziuko mug

kaziuko_kermosius_2018Pavasaris ms gimnazij be Kaziuko mugs neateina. iemet urmulingomis pavasario sutiktuvmis pradini klasi korpuse kovo 2 dien pasirpino treiaklasiai, vadovaujami savo mokytoj Laimos erniens ir Nijols leviens. Jie surado dar nematyt akcent iai nuostabiai ventei, o likusieji pradini klasi mokiniai su savo gardsiais, kepiniais, vairiais rank darbo gaminiais labai iradingai juos palaik. Visa gimnazijos bendruomen gali drsiai paliudyti, kad netradicinio ugdymo diena tokiu mielu pavadinimu Kaziuko mug vyko ir pavyko!

Edukacinis konkursas Olympis

olympis_2018Vis kovo mnes Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvaus edukacinio konkurso Olympis pavasario sesijoje, kurioje mokini laukia naujos domios uduotys. Mokykl pasiek Olympis 2017 rudens sesijos rezultatai ir apdovanojimai u juos. Padkas u mokinius, kuri rezultatai vertinti diplomais, gavo mokytojai: Asta Kuodyt, Laima ernien, Nijol levien, Rimanta ernogaien, Vilma Kuien, Asta emkauskien, Gerda Navikien, Julija Liesien, Justina Meilutien, Laima Grikait, Laimut Kritopaityt, Lidija Strikien, Olga Alejnien, Orinta Gerdvilien, Sandra Gruzdien, Viktorija Pakeviien, Vilius Grockis.

Mokini dalyvavim konkursuose Olympis organizavo mokytojos Asta Brazdionien, Asta Kuodyt, Laima ernien, Nijol levien, Rimanta ernogaien, Vilma Kuien. Skaityti toliau...

Olimpiada

mano_gaublys2Kovo 1 dien 27 68 klasi ir 26 IIV klasi mokiniai dalyvavo geografijos olimpiadoje Mano gaublys, kuri sureng geografijos mokytojos Justina Meilutien ir Birut Tamokaitien. Tarp 68 klasi mokini daugiausiai tak surinko Domantas Augulis (6b), Rokas Milinas (6a), tarp IIV klasi mokini geriausiai seksi Liepai egamogaitei (Ia), Mantautui Railai (IIa), Vakariui Papiui (IIIb). Sveikiname!

Konkursas

istorijos_zinovasistorijos_zinovas2Vasario 28 dien Ramygalos gimnazijos istorijos mokytoja metodinink Neringa Ramanauskait organizavo konkurso Lietuvos istorijos inovas I etap. Jame dalyvavo 5IV klasi mokiniai. iame etape nugaljo IVa klass mokins Vakar Petrauskait ir Urt levait. Sveikiname!

Konkursas

Vasario 20 dien buvo paskelbti pradini klasi mokini jaunojo krjo konkurso rezultatai. 34 klasi grupje III vieta paskirta Ramygalos gimnazijos 3a klass mokiniui Gyiui Zabielai u pasak Pamots kerai. U pasakos krybikum, originalum, menikum paskatintos ios Ramygalos gimnazijos mokins: Urt Zupkait (2a) u pasak Dingusi naktis, Mingail Mariukonyt (2b) u Pasak apie brak, Austja Petkeviit (2a) u pasak Snaigi lietus, Daniel Augulyt (4b) u pasak Saulut ir ragana.

Sveikiname jaunuosius krjus ir j mokytojas Laim ernien, Gerd Navikien, Lidij Strikien, Ast emkauskien!

Futbolas

futbolas_2018Ramygalos gimnazijos futbolininkai, vadovaujami kno kultros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, atkurtos Lietuvos valstybs 100-met paminjo futbolo aiktje. Vasario 18 dien Kauno rajono Vilkijos ems kio mokykloje vyko tradicinis berniuk futbolo turnyras, kuriame kartu su Raseini, Babt, Vilkijos komandomis dalyvavo ir Ramygalos jaunieji futbolininkai. Kai kuriems i j tai buvo pirmos varybos svetur, kurios vaikus ugrdina, suteikia daugiau pasitikjimo savimi, komandos draugais, padeda gyti labai svarbios aidybins patirties.

Kno kultros mokytojo Egidijaus Marozo treniruojami jaunieji futbolininkai pateik paraik dalyvauti penktus metus Lietuvos futbolo federacijos ir Goethe instituto Lietuvoje organizuojamame konkurse 5:0 vokiei kalbos naudai. Pademonstravus savo inias viktorinoje apie futbol bei skmingai suaidus futbolo varybose galima laimti futbolo savaitgal Berlyne ir apsilankyti futbolo klubo Hertha BSC rungtynse.