Jaunj matematik olimpiada

Kovo 20 dien Vadokli pagrindinje mokykloje vyko 58 klasi jaunj matematik olimpiados II etapas.

IIV viet laimtojai dalyvaus Panevio krato 59 klasi jaunj matematik 24-osios olimpiados III etape. et klasi mokini grupje I viet um 6b klass mokinys Domantas Augulis (mokytoja Laimut Kritopaityt), III viet 6a klass mokinys Rokas Milinas (mokytoja Ina Babaitien), IV viet 6b klass mokinys Marijus Glebauskas (mokytoja Laimut Kritopaityt). Septint klasi grupje III viet um 7b klass mokin Rta Vaitelyt (mokytojas Vilius Grockis), IV viet 7a klass mokin Greta Vilinait (mokytoja Laimut Kritopaityt). Sveikiname nugaltojus ir j mokytojus!

Geografijos viktorina

zemes_diena_2018Kiekvienais metais kovo 20 dien minima Pasaulin ems diena, astronominis pavasaris. Kovo 20-oji Pasauline ems diena paskelbta neatsitiktinai. iomis dienomis ateina pavasario lygiadienis dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose ems rutulio kampeliuose. Lietuvai atgavus nepriklausomyb, ems dienos iniciatorius Johnas McConnellis kreipsi ms taut, ragindamas taip pat tapti ems globjais, o per pavasario lygiadien minti Pasaulin ems dien. Kovo 20 dien 68 klasi mokiniai dalyvavo geografijos viktorinoje, skirtoje Pasaulinms ems ir Vandens dienoms paminti. Rengin organizavo geografijos vyresnioji mokytoja Justina Meilutien. Mokiniai, iklaus paskaitos, tvirtino inias atsakindami viktorinos klausimus. Nugaltojai uvdros, Pasaulis, altinlis, ems apsauga, Gimtoji em , Varliukai apdovanoti 10-tukais.

Matematikos olimpiada

Kovo 14 dien Palinikio pagrindinje mokykloje vyko Lietuvos 34 klasi mokini matematikos olimpiados rajono etapas. III viet ketvirt klasi mokini grupje um 4b klass mokin Daniel Augulyt (mokytoja Asta emkauskien). Sveikiname Daniel ir jos mokytoj!

Ivyka

peledu_kalnasKovo 19 dien gimnazijos istorijos ir pilietikumo pagrind mokytojai Algis Adainas, Eugenija Naulickien ir Neringa Ramanauskait sureng IIIV klasi mokini ivyk Panevio kino centr Forum cinemas. Ten mokiniai irjo nauj lietuvik kino film Peld kalnas jautri istorij apie 19471952 metais Lietuvoje susiklosiusius politinius ir istorinius vykius, partizan ryto ir neamos inios kelion, praliet krauj, heroj tarpusavio meil bei santykius, pokario kart, tvyrojusi baim bti nubaustam, itremtam ar nuudytam, bet taip ir nenumalinusi nepriklausomybs auksmo. Istorij apie vilt, beatodairik rizik prieintis vardan laisvs, vardan tautins, socialins, paprasiausios mogikos laims.

Geriausia ever pamok diena

geriausia_pamokaKovo 15 dien grup Ramygalos gimnazijos mokini, lydimi mokytoj Laimuts Skiauteriens, Laimos Grikaits, Audriaus Kuio, dalyvavo neeiliniame renginyje Geriausia ever pamok diena. Kaune, algirio arenoje i visos Lietuvos susirinkusi vyresnij klasi mokini lauk ypatingos pamokos, per kurias jiems miegoti ar laukti skambuio tikrai neteko. Lietuvoje ir pasaulyje savo srii lyderiais laikomi mons susivienijo tam, kad alies mokiniams parodyt, kaip atrodo pati geriausia pamok diena. Projektas Geriausia ever pamok diena suteik puiki galimyb susipainti su kvepianiomis asmenybmis, kuri skmingu pavyzdiu norisi sekti. Renginio dalyviai gijo nauj patiri, motyvavusi tobulti. Netradicinis mokymas mokiniams leido sitikinti, kad j svajoni profesijos yra pasiekiamos ranka. Netradicines ever pamokas ved finansinink Ingrida imonyt, filosofas ir raytojas Kristupas Sabolius, krybins agentros New! krybos vadovas Tomas Ramanauskas, atlikjas Marijonas Mikutaviius, Maxima grups vadovo post uimantis Dalius Misinas, istorikas Alfredas Bumblauskas, verslininkas Ilja Laursas ir kiti. Tuo, kad kvepiani svei i Lietuvos ir usienio ali pamokas lydt pati geriausia nuotaika, pasirpino Radistai.

Ladygolas

ladygolas_2018Kovo 7 dien Dembavos progimnazijoje vyko mergaii, gimusi 2005 metais ir jaunesni bei mergin gimusi 2001 metais ir jaunesni, komand futbolo aidyni Ladygolas varybos. Jaunesni mergaii grupje II ir III vietas pasidalino Ramygalos gimnazijos komandos Plk 1 ir Plk 2, treniruojamos kno kultros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo. Vyresni mergin grupje pirm viet ikovojo ir atstovaus Panevio rajonui Lietuvos seninij mokykl Panevio apskrities mergaii komand sals futbolo aidynse Ramygalos gimnazijos komanda ibuokl 1. Ramygalos gimnazijos komanda ibuokl 2 um III viet.

Kovo 14 dien Dembavos progimnazijoje vyko mergaii, gimusi 2003 metais ir jaunesni, komand futbolo aidyni Ladygolas varybos. Pirm viet ikovojo ir atstovaus Panevio rajonui Lietuvos seninij mokykl Panevio apskrities mergaii komand sals futbolo aidynse Ramygalos gimnazijos komanda Laukin orchidja 1, treniruojama kno kultros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo.

Sveikiname ir linkime skms apskrities etape!

Netradicin literatros pamoka

Kovo 12 dien gimnazijos akt salje vyko netradicin literatros pamoka. Respublikos skaitov konkurs laureatas, aktorius Alvydas Brunalas gimnazistams pristat menin program Dtani form pasaulyje, kurios metu skambjo talentingo, dramatiko likimo lietuvi poeto Vytauto Maernio eilraiai ir sonetai.