Kaziuko mug

kaziuko_kermosius_2018Pavasaris ms gimnazij be Kaziuko mugs neateina. iemet urmulingomis pavasario sutiktuvmis pradini klasi korpuse kovo 2 dien pasirpino treiaklasiai, vadovaujami savo mokytoj Laimos erniens ir Nijols leviens. Jie surado dar nematyt akcent iai nuostabiai ventei, o likusieji pradini klasi mokiniai su savo gardsiais, kepiniais, vairiais rank darbo gaminiais labai iradingai juos palaik. Visa gimnazijos bendruomen gali drsiai paliudyti, kad netradicinio ugdymo diena tokiu mielu pavadinimu Kaziuko mug vyko ir pavyko!

Edukacinis konkursas Olympis

olympis_2018Vis kovo mnes Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvaus edukacinio konkurso Olympis pavasario sesijoje, kurioje mokini laukia naujos domios uduotys. Mokykl pasiek Olympis 2017 rudens sesijos rezultatai ir apdovanojimai u juos. Padkas u mokinius, kuri rezultatai vertinti diplomais, gavo mokytojai: Asta Kuodyt, Laima ernien, Nijol levien, Rimanta ernogaien, Vilma Kuien, Asta emkauskien, Gerda Navikien, Julija Liesien, Justina Meilutien, Laima Grikait, Laimut Kritopaityt, Lidija Strikien, Olga Alejnien, Orinta Gerdvilien, Sandra Gruzdien, Viktorija Pakeviien, Vilius Grockis.

Mokini dalyvavim konkursuose Olympis organizavo mokytojos Asta Brazdionien, Asta Kuodyt, Laima ernien, Nijol levien, Rimanta ernogaien, Vilma Kuien. Skaityti toliau...

Olimpiada

mano_gaublys2Kovo 1 dien 27 68 klasi ir 26 IIV klasi mokiniai dalyvavo geografijos olimpiadoje Mano gaublys, kuri sureng geografijos mokytojos Justina Meilutien ir Birut Tamokaitien. Tarp 68 klasi mokini daugiausiai tak surinko Domantas Augulis (6b), Rokas Milinas (6a), tarp IIV klasi mokini geriausiai seksi Liepai egamogaitei (Ia), Mantautui Railai (IIa), Vakariui Papiui (IIIb). Sveikiname!

Konkursas

istorijos_zinovasistorijos_zinovas2Vasario 28 dien Ramygalos gimnazijos istorijos mokytoja metodinink Neringa Ramanauskait organizavo konkurso Lietuvos istorijos inovas I etap. Jame dalyvavo 5IV klasi mokiniai. iame etape nugaljo IVa klass mokins Vakar Petrauskait ir Urt levait. Sveikiname!

Konkursas

Vasario 20 dien buvo paskelbti pradini klasi mokini jaunojo krjo konkurso rezultatai. 34 klasi grupje III vieta paskirta Ramygalos gimnazijos 3a klass mokiniui Gyiui Zabielai u pasak Pamots kerai. U pasakos krybikum, originalum, menikum paskatintos ios Ramygalos gimnazijos mokins: Urt Zupkait (2a) u pasak Dingusi naktis, Mingail Mariukonyt (2b) u Pasak apie brak, Austja Petkeviit (2a) u pasak Snaigi lietus, Daniel Augulyt (4b) u pasak Saulut ir ragana.

Sveikiname jaunuosius krjus ir j mokytojas Laim ernien, Gerd Navikien, Lidij Strikien, Ast emkauskien!

Futbolas

futbolas_2018Ramygalos gimnazijos futbolininkai, vadovaujami kno kultros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, atkurtos Lietuvos valstybs 100-met paminjo futbolo aiktje. Vasario 18 dien Kauno rajono Vilkijos ems kio mokykloje vyko tradicinis berniuk futbolo turnyras, kuriame kartu su Raseini, Babt, Vilkijos komandomis dalyvavo ir Ramygalos jaunieji futbolininkai. Kai kuriems i j tai buvo pirmos varybos svetur, kurios vaikus ugrdina, suteikia daugiau pasitikjimo savimi, komandos draugais, padeda gyti labai svarbios aidybins patirties.

Kno kultros mokytojo Egidijaus Marozo treniruojami jaunieji futbolininkai pateik paraik dalyvauti penktus metus Lietuvos futbolo federacijos ir Goethe instituto Lietuvoje organizuojamame konkurse 5:0 vokiei kalbos naudai. Pademonstravus savo inias viktorinoje apie futbol bei skmingai suaidus futbolo varybose galima laimti futbolo savaitgal Berlyne ir apsilankyti futbolo klubo Hertha BSC rungtynse.

Ivyka

isvyka_mugeVasario 22 dien, atostog ketvirtadien, spaudiant altukui, IIV klasi mokiniai kartu su mokytojais Valerija Mikiniene ir Mantu Masioku vyko Vilni. Edukacins ivykos metu gimnazistai pabuvojo Lietuvos Signatar Namuose, kur aplank ten rengtas edukacines erdves. Didiausi spd paliko su iskirtine apsauga saugomas 1918 met vasario 16 dienos Lietuvos Nepriklausomybs Akto originalas. Ivykos dalyviai aplank v. Dvasios staiatiki cerkv, kurioje klaussi apeigose giedam giesmi. Po to lipo Auros Vartus prie stebuklingo v. Mergels Marijos paveikslo. Po piet pasiek pagrindin kelions tiksl Knyg mug, didiausi knyg mug Baltijos alyse, vien rykiausi kultros vyki Lietuvoje. Ramygalieiai dalyvavo vadinamoje Biiuli dienoje, kurios metu buvo pristatytos naujos knygos: Aldonos Ruseckaits Dtanios formos. Romanas apie Vytaut Maern, Dalios Kutraits Nokstani banan kvapas, Alfonso Ramanausko-Vanago Partizan gretose, Janinos Radvils Niekada nevlu gyventi. Svajok. Planuok. Idrsk. Nepakartojam spdi paliko susitikimai su vairiais knyg autoriais: Libertu Klimka, Alfredu Bumblausku, Zita Kelmickaite, Dalia Kutraite, Liudu Mayliu, Andriumi Ukalniu, Vytautu Janiausku, Agne Jegelaviite, Algirdu Kuma ir kitais.