Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Sveikiname!

  tautvydasMūsų gimnazijos IIa klasės mokinys Tautvydas Petrauskas lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados II etape, kuris vyko vasario 8 dieną Velžio gimnazijoje, užėmė III vietą. Sveikiname Tautvydą ir jo mokytoją Laimą Grikšaitę.

  Dvyliktokų 100 - dienis

  .Vasario 22 dieną gimnazija gyveno dvyliktokų šimtadienio nuotaikomis. Išradingai persirengę šou pasaulio įžymybėmis, populiarių kino filmų herojais, dvyliktokai, atvykę į mokyklą, pateko į „Ligoninės priimamąjį“. Čia juos pasitiko jautrūs ir rūpestingi „medikai“ (vienuoliktokai). Sužvaigždėjusiems abiturientams buvo skirti vipiniai suoleliai, jų portretai papuošė II aukštą. III aukšte savo vietą užėmė didžiulis 100 dienų kalendorius. Skaityti toliau...


  Nacionalinis diktantas

  .Vasario 23 dieną mūsų gimnazijoje rašytas Nacionalinis diktantas. Tarp 5 konkurso dalyvių norisi atskirai paminėti IIa klasės mokinį Tautvydą Petrauską, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados II etapo prizininką, ir prancūzų kalbos mokytoją Liną Orieškienę, kuri nacionalinį diktantą rašo jau kelinti metai. Diktanto tekstas buvo Vytauto V. Landsbergio „Senelio laiškas".  „V.Kudirka – žmogaus misterija“

  Gyvename tarp labai svarbių Lietuvai. datų - Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios. Neišvengiamai prisimename V.Kudirką, kurio 155-ąsias gimimo metines šiemet minėsime. Jo sukurtai Tautiškai giesmei sukanka 115 metų. .Aktorė ir scenarijaus autorė Virginija Kochanskytė vasario 20 dieną gimnazijos aktų salėje pristatė literatūrinę programą „V.Kudirka – žmogaus misterija“. Talentinga aktorė, pasiremdama V.Kudirkos kūriniais, prisiminimais, laiškais, autobiografinėmis žiniomis, scenoje sukūrė šiuolaikišką, gyvybingą dr.V.Kudirkos portretą.

  Seminaras

  .Kol mokiniai atostogavo, mūsų gimnazijos mokytojai vasario 19 dieną kėlė savo kvalifikaciją seminare „Mokinių įsivertinimas ir pasiekimų vertinimas ugdant kompetencijas“, kurį vedė lektorė Dalia Vizbarienė. Tai jau antras renginys, apjungęs Ramygalos gimnazijos ir jos Ėriškių bei Jotainių skyrių pedagogus.

  Į foto albumą ČIA.


  Užgavėnės. Blynų diena

  blynai_iv_klaseUžgavėnės gimnazijoje šiais metais turėjo pilną teisę vadintis Blynų diena. Neleisdamos numirti skaniai Užgavėnių tradicijai, mokyklos valgyklos darbuotojos gimnazistų ir jų mokytojų skrandžių džiaugsmui prikepė sočių blynų. Per barzdą varvėjo... Skaityti toliau...

  Žynio konkursas

  .Žinių reikia siekti ne tam, kad galėtum ginčytis, niekinti kitus, ne dėl naudos, garbės, valdžios ar kitų tikslų, o tam, kad būtum naudingas gyvenime. ( F. Beikonas )

  .


  Vasario 16 – ąją minime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Įprasmindami šią datą, Ramygalos gimnazijos mokiniai Greta Karaliūtė ir Dmitrij Sidorkin sėkmingai dalyvavo respublikiniame Žynio konkurse.


  Parašė istorijos mokytoja metodininkė Eugenija Naulickienė