8b edukacin-pramogin ivyka

Balandio 25 dien 8b klass mokiniai, paskatinti savo aukltojos Danguols sinaits, irjo kino juost Ekskursant, sukurt pagal tikr 11-mets mergaits i Lietuvos istorij. Pabgusi i tremtiniais perpildyto krovininio traukinio, veusio j ir jos eim Sibir, ji veik 6 000 km ilg ir piln pavoj keli namo Lietuv. Filmui pasibaigus, mokiniai diskutavo apie vilt ir lemt, pasiaukojim ir gerairdikum bei neimatuojam meil savo Tvynei.

Antrj ivykos dal atuntokai paskyr biliardui pramog centre Roynas.

6a ir 6b Naktis mokykloje

6a_6b_naktis_mokyklojeBendri renginiai vienija paralelines klases ir formuoja jas kaip laid. Buvimas kartu neoficialioje aplinkoje padeda geriau painti klass draugus, o prasminga veikla tampa puikia alternatyva alingiems proiams. Tai paskatino 6a ir 6b klasi aukltojas Dal Tamolinien ir Viktorij Pakeviien organizuoti Nakt mokykloje. renginio program buvo traukti judrieji aidimai sporto salje, jungtin abiej klasi mergaii ir berniuk viktorina, naktinis kino seansas, okiai. Net naktipieiai neprastoje aplinkoje buvo nepakartojamai avs.

Sveikiname!

j.fedorkinas1Panevio rajono muzikos mokyklos aukltinis ir ms gimnazijos 8a klass mokinys Jokbas Fedorkinas tapo XVIII nacionalinio Balio Dvariono pianist konkurso diplomantu.

Sveikiname Jokb ir jo muzikos mokytoj Daiv Valknien!

Virvs traukimas

virves_traukimas_2014Balandio 24 dien gimnazijos stadione vyko 20132014 m. m. Panevio rajono mokini olimpinio festivalio gimnazij, vidurini ir pagrindini mokykl virvs traukimo varybos. J tikslas populiarinti virvs traukimo sporto ak tarp rajono moksleivi, iaikinti geriausias gimnazij, vidurini ir pagrindini mokykl virvs traukimo komandas. Varyb organizavimu rpinosi gimnazijos kno kultros mokytoja metodinink Giedr Maelien.

Ms gimnazijos virvs traukik komandos nariai: Dovil Adainait (IVb), Vilius Glebauskas (IIIa), Graina Stanikait (IIIa), Danielius etokas (IIIa), Klaidas tarolis (IIIa), Simonas Maelis (IIa), Petras Gudelis (IIb), Aurimas Voika (IIb), Vytautas Aleknaviius (Ib), Dovydas Rakauskas (8b) eilin kart parod tikr sportin charakter ir pelnytai um I viet. Smilgi vidurins mokyklos komanda um II viet. Treti buvo virvs traukikai i Berin pagrindins mokyklos.

Sveikiname ms gimnazijos virvs traukimo komand ir j trener!

Smiginio turnyras

smiginio_turnyrasPavasaris, saul, smiginis ir sveikas sportinis azartas labai derjo balandio 23 dien gimnazijos kieme vykusiame smiginio turnyre, kur organizavo kno kultros mokytojas metodininkas Egidijus Marozas.

Mergin grupje I viet ikovojo 183 takus surinkusi Augmina Kavaliauskait (IIIb), II viet su 180 tak um Karil Liuinait (5a), III vieta atiteko IIIa klass mokinei Loretai Arciauskaitei, surinkusiai 176 takus.

Vaikin grupje I viet um 184 takus surinks Danielius etokas (IIIa), II viet Deimantas Marozas (4b) su 169 takais, III viet Lukas Bruaitis (7b), surinks 163 takus. Sveikiname!

Tinklinis

tinklinis_2014Balandio 11 dien vyk tarpklasini tinklinio varyb finalai iaikino, kas gimnazijoje geriausiai aidia tinklin. Grai staigmen pateik IIb klass komanda, be jokios sins grauaties nugaljusi vyresnius varovus ir ikovojusi I viet. IVb klass komanda turjo tenkintis II vieta, o III vieta atiteko IIIa klasei. Sveikiname gimnazijos tinklininkus ir j kno kultros mokytojus!

Talka Nenorim gyventi iuklse

nenorim_gyventi_siuksleseBalandio 11 dien gimnazijos bendruomen vykd savo kasmetin akcij Darom. Po klass valandls, kur buvo kalbama apie ekologij, gamtos saugojim ir iklausytas instruktaas, nenorintys gyventi iuklse mokiniai ir mokytojai isiskirst po nurodytas teritorijas, kurios apm VIA BALTICA, Danin, Krekenavos, Vadokli keli kelkraius, Garuck gyvenviet, Auktadvario karjer. Pradini klasi mokiniai varino Ramygalos miesto erdves. Toliausiai nuvyko IIIa klas, talkinusi Anciki girininkijoje.