Socialinio projekto Aspirinas renginys

Paskatinti IIIb klass aukltojos Giedrs Maeliens, grup gimnazijos IIa, IIIa ir IIIb klasi mokini, lydim gimnazijos profesinio informavimo, orientavimo ir konsultavimo darbo grups vadovs Daivos Leckiens, balandio 2 dien dalyvavo socialinio projekto Aspirinas renginyje Panevio kino teatre Garsas. Skaityti toliau...

Spektakliukas

spektakliukasBalandio 1 dien per penkt pamok teatriukas Bit Maja pradini klasi mokinius pakviet pasisveiuoti Pkuotynje akt salje, kur buvo rodomas nuotaikingas spektaklis Miks Pkuotuko nuotykiai. Kartu su mekuiu ir triuiuku vaikai linksminosi, oko, pramogavo i visos irdies.

Juok diena

juoku_dienaTenka pripainti, kad geriausios tradicij puoseltojos pradini klasi mokytojos. Balandio 1 dien nuo pirmoko iki ketvirtoko sitikino, kad j mokytojos iradingos ir turi ger humoro jausm. Reikia pastebti, kad i prasto mokymosi ritmo mokinuk neimu pamokos vesti atjusi nauja mokytoja. Juokai juokais, o mokymasis dalykas rimtas.

3b tortas Draugyst

tortas_draugysteVeiksmo savaits Be patyi metu 3b klass mokiniai, paskatinti savo mokytojos Nijols leviens, kasdien pasikartodavo Olweus taisykles, stengsi bti labai mandags ir atids vieni kitiems. Vaikai irjo pateiktis apie patyias ir kartu su mokytoja iekojo bd, kaip graiai sugyventi be patyi. Treiokai sukr kolektyvin lankstini darbel Draugysts ratas. Veiksmo savait Be patyi 3b klasje labai prasmingai ir skaniai apibendrino j pai pagamintas tortas Draugyst i vafli ir uogiens, kuriuo draugiki treiokai pavaiino ir mylim valytoj Nomed.

Veiksmo savait Be patyi

Gyvenk su monmis taip, kad tavo draugai netapt prieais, o prieai tapt draugais. (Heraklitas)

be_patyciu

Kovo 24-30 dienomis gimnazijoje vyko Vaik linijos inicijuotos veiksmo savaits Be patyi renginiai, kuriais norta atkreipti visos gimnazijos bendruomens dmes, kad patyios nra vieno ar keli vaik problema, j sprsti turime visi: ir vaikai, ir suaug. Labai svarbu skatinti draugikus tarpusavio santykius: kur draugyst, ten patyi nra.

Visos savaits metu vyko klass valandls, pokalbiai, diskusijos. II aukto foj surengta krybini darb paroda. 1b, 3a, 3b, 4b, 5a, 5b, 6a, 7a, 7b, 8b, Ib, IIb (lankantys etikos pamokas) sukr plakatus, 2b vliavas, Ia emblemas. IIa ir IIb klass gimnazijos bendruomenei pristat pai sukurtus filmus apie patyias. Ia ir Ib klasse per pilietikumo pamokas gimnazijos socialin pedagog Aura Volkovien kalbjo apie elektronines patyias ir bdus jas stabdyti.

empionai!!!

cempionai_2014Kovo 29 dien Panevio lengvosios atletikos maniee ms gimnazijos virvs traukik komanda, vadovaujama kno kultros mokytojos Giedrs Maeliens, eilin kart (!!!) ms vis diaugsmui ir varov nusivylimui tapo Lietuvos udar patalp virvs traukimo empionato nugaltojais.

Sveikiname Dovil Adainait (IVb), Regimant Barzd (IIIa), Vili Glebausk (IIIa), Grain Stanikait (IIIa), Danieli etok (IIIa), Klaid tarol (IIIa), Petr Gudel (IIb), Aurim Voik (IIb), Vytaut Aleknavii (Ib), Dovyd Rakausk (8b) ir j nenuilstani trener!

Dovana

dovanaems valand visame pasaulyje vykstanios akcijos metu, kai gyventojai vienai valandai ijungia viesas, miestuose ijungiamas pagrindini pastat apvietimas ir tokiu bdu planetai emei duodama atsikvpti ir bent minimaliai sumainamas elektros vartojimas ms gimnazij kovo 29 dien simbolikai saugojo Gamtos deiv. J nupyn ir gimnazijos muziejui padovanojo ramygaliet tautodailinink Danut Ulien.