Krepinis

krepsinisKovo 29 dien Velio gimnazijos sporto salje krepinio turnyre 3 prie 3 rajono Darbo partijos skyriaus taurei laimti jgas iband net septyniolika vairaus amiaus vaikin ir mergin komand i keturi Panevio rajono mokykl. Tarp j buvo net 7 komandos i Ramygalos. Nugaltoj vard ikovojo Ramygalos gimnazijos komanda, kurioje aid Anelika Gudelyt (8b), Deimant Gudelyt (IIb), Neringa Juozaityt (IIb). II viet vyresnij amiaus grupje um Aists Sinicaits (IVb), Gustinos Jaraits (IVb), Loretos Arciauskaits (IIIa) atstovaujama komanda. II viet um ir miri ms gimnazijos komanda, atstovaujama Aists Skorkaits (IIb), Migliaus Bikino (IIb), Domanto Sineviiaus (IIa).

Pasaulin sveikatos diena

pasauline_sveikatos_dienaPavasaris viesos, gyvybs pradios metas, o sveikata mums ir yra gyvenimo diaugsmas, viesa ir gyvyb kartu... Pasaulio sveikatos organizacija balandio 7-j kvieia minti Pasaulin sveikatos dien.

i met Pasaulins sveikatos dienos kis: Vartokime antimikrobinius vaistus atsakingai. Netinkamai gydantis iandien, rytoj jie bus neveiksmingi. rodyta, kad daugelio lig bt galima ivengti ar j plitim pristabdyti, jei daugiau dmesio skirtume sau: mitybai, fiziniam aktyvumui, emocinei sveikatai, dienos reimui. Skaityti toliau...

Sveikiname!

grundtvigPanevio rajono vietimo centras yra Grundtvig mokymosi partnerysts projekto Suaugusij vietimo gairs artjant 2020-iesiems partneris. Projekto dalyvi i Lietuvos, Lenkijos, Vengrijos, Portugalijos, Ispanijos darbai dalyvavo foto parodoje - konkurse. Mokymasis tarp kart kategorijoje (i viso buvo 5 kategorijos) ms gimnazijos angl kalbos mokytojos Viktorijos Pakeviiens nuotrauka pripainta geriausia. Gegus mnes Vengrijoje, Budapete, surengtos parodos metu bus ne tik apdovanota nuotraukos-nugaltojos autor, bet ir vyks Grundtvig mokymosi partnerysts projekto Suaugusij vietimo gairs artjant 2020-iesiems rezultat aptarimas.

Sveikiname mokytoj Viktorij! Linkime maloni spdi bsimoje kelionje Vengrij ir nepakartojam foto kadr.

Parodl Velykinis stalas

velykinis_stalasViena i didiausi met veni ventos Velykos nenumaldomai artja. Gimnazijos antrame aukte veikia floristikos brelio, kuriam vadovauja Aist Jagminien, parodl Velykinis stalas. Kvieiame grotis ir pasisemti idj.

Pamoka, skirta Kristijonui Donelaiiui

kristijonui_donelaiciuiBalandio 2 dien, Tarptautin vaik knygos dien, 14 klasi mokiniams vyko pamoka, skirta groins lietuvi literatros pradininko Kristijono Donelaiio 300-osioms metinms. Renginyje dalyvavo Ramygalos miesto bibliotekos vaik skyriaus bibliotekinink Zita egamogien.

Pamoka prasidjo mokytojos Laimos erniens surinktos mediagos skaidrse Kristijonas Donelaitis pristatymu. Mokiniai susipaino su K.Donelaiio gyvenimu ir kryba. Poemos Metai itraukas skait mokytojos Dal Briaunien ir Gerda Navikien. Treiokai deklamavo i laik krj posmus apie pavasar, vasar, ruden ir iem. Vienia i bibliotekos skait itrauk i J.Marcinkeviiaus poemos Donelaitis. Muziejaus vadov Irena Zubauskien pristat parodl, skirt K.Donelaiiui.Pamokos pabaigoje visi susirinkusieji skait itrauk i poemos ,,Metai Pavasario linksmybs. Pradinukai diaugsi savotikai pasveikin Kristijon Donelait su jo 300-uoju gimtadieniu.

Edukacin ivyka Vilni

Su sakraline daile giliau susipastama 7-12 klasje. Edukacin ivyka aplankant sakralinio meno lobynus puiki galimyb gyti nauj ini bei tvirtinti jau turimas dails, tikybos, etikos dalyk inias, betrapikai painti banytinio paveldo edevrus.
    Ms gimnazijos mokiniai, vadovaujami dails mokytojos Laimos Kikiens, apsilank Banytinio paveldo muziejuje, kur dalyvavo edukacinje programoje Nepakartojama banytin tekstil, ir susipaino su gausia sakralins dails kolekcija. gytos inios jiems pads kuriant simegrafin kompozicij.
    Ivykos metu mokiniai lanksi staiatiki cerkvje, iekojo, kuo skiriasi jos interjeras ir eksterjeras nuo katalik banyios. Mokiniai susipaino su staiatiki cerkvs struktra, ikonostasu, ikon kompozicijos specifika, palygino, kuo skiriasi vakarietikas religinis paveikslas nuo rytietiko.

Susitikimas su poetu

su_poetuBalandio 3 dien 1b, 2b, 3b ir 4b klasi mokiniai su savo mokytojomis Nijole Navalinskiene, Lidija Strikiene, Nijole leviene ir Asta emkauskiene dalyvavo Panevio iaurinje bibliotekoje vykusiame poeto Jono Maliausko naujos vaik poezijos knygos Vaivoryki em pristatyme. Ramygalieiai pradinukai nustebino poet padeklamuodami keliolik jo nauj eilrai, bet dar labiau nustebo mokiniai, kai poetas pasim akordeon ir pradjo dainuoti pagal savo eiles paraytas dainas. Visiems buvo domu igirsti Jono Maliausko prisiminimus apie vaikyst, kryb. Poetas vaikams ir mokytojoms padovanojo knygeli su autografais.