Pamok stebjimas

Sausio 27 d. gimnazijoje lanksi Panevio rajono vietimo staigose dirbani iors vertintoj grup: K. Rimkus, V. Kuprien, A. Raiien, S. ukeviien,A. Sakalauskien, R. Baltuis. Jie lanksi pamokose, jas stebjo, vertino.
    pamok stebjimas

"Prot mis"

.m. sausio 26 d. gimnazijos akt salje vyko "Prot mis", kuriame dalyvavo Ia, Ib, IIb, IIa, IIIab klasi komandos. Po atkaklios kovos final pateko IIa ir IIb klasi atstovai. Finale skm lydjo IIb klas, kuri gavo teis superfinale susirungti su mokytoj komanda. Kaip ir buvo galima numanyti, superfinale laimjo mokytojai,taiau mokiniai nebuvo nuskriausti. Jie gavo po kukli dovanl. U dom rengin dkojame A. Butkeviitei, studentei - praktikantei. Sveikiname "Prot mio" finalo dalyvius: IIb T. Paarsk, D. Kisieli, M. Grakauskait, D. Kaminsk, M.egamog. IIa R. Kavaliauskait, D. Kiel, D. Petrovii, G. Ilekyt ir M. Glebauskait.

"Prot mis" "Prot mio" akimirkas irkite IA.

Dmesio! Dmesio!

.m. vasario 3 d. (ketvirtadien) - Tveli diena gimnazijoje
    15 val. - koordinacinis pasitarimas "Pirmok adaptacija"
    16 val. - visuotinis tv susirinkimas

Darbotvark:

1. anginis direktoriaus odis (iki 15min.)
    2. Tv atstov rinkimai gimnazijos Taryb
    3. Paskaita "Vaik teiss ir pareigos". Lektor-Panevio rajono PPT socialin pedagog E.Kazlauskien

Individuals pokalbiai, tv susirinkimai klasse vyks aukltoj nurodytu laiku.

Kvieiame dalyvauti!

iauli lli teatro ,,Avilys spektaklis

Sausio 14 dien gimnazijos akt salje pradini klasi mokiniai irjo iauli lli teatro ,,Avilys senovini lli vaidinim ,,Panas ir Dud. is projektas skirtas smurto prevencijai ,,Mes ne lls!

Spektaklio metu buvo daug bendraujama su irovais, kvieiant vertinti smurtines situacijas ar persona poelgius. Pasibaigus vaidinimui, pradinukai galjo ibandyti pirtinini lli pono Pano, klouno Dojaus, krokodilo, gydytojo valdym.

foto album.

Sausio 13 - osios rytas

tai itaip ms gimnazija sutiko jubiliejin Sausio 13 -osios ryt. Tradicikai pirmos pamokos pradioje klasse deg vakuts, taigus mokytojo odis, filmuota mediagaprimin, kokia kaina ikovota laisv.

Nuotraukas galite pamatyti IA.

Mokytoj tarybos posdis Dl 2011 m. veiklos programos

P1040008

Usimim "Efektyvs darbo metodai klass aukltojo veikloje ved gimnazijos angl kalbos vyresnioji mokytoja Rima Kerbelien. Pagrindinis dmesys buvo skirtas aidimo metodui pamokoje
    ir popamokinje veikloje. Kalendorinius metus mokytojai pradjo aisdami.

Susitikimas su psichologe Liuda Nikolajeva

CIMG0053

Gruodio 29 d.gimnazijos mokytojai susirinko paskutin bendr usimim iais kalendoriniais metais. Panevio rajono Pedagogins psichologins tarnybos psicholog Liuda Nikolajeva skait paskait "Stresai pedagog darbe ir j valdymo bdai, mokytojai atliko praktines uduotis.

Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu