Donoro diena

donoro_diena2015Vasario 19 dien ms gimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo kilnioje Nacionalinio kraujo centro neatlygintinos kraujo donorysts akcijoje.

v. Valentino diena

valentinas_2015Vasario mnuo ms gimnazijoje nesivaizduojamas be v. Valentino dienos paminjimo. IIa ir IIb klass ta proga pasirpino ventiniu patu, papuo mokykl, ilgj pertrauk metu suorganizavo smagi pramog mokiniams.

Matematikos olimpiada

matem_olimp1_2015matem_olimp_2015Vasario 13 dien Pastrio gimnazijoje vyko 64-osios matematikos olimpiados II turas. I gimnazijai atstovavusio eetuko geriausiai pasirod Lukas Keeviius (IIa) ir Dmitrij Sidorkin (IVb), savo klasi grupje um antrsias vietas. Sveikiname prizininkus ir j mokytojas Laimut Kritopaityt ir Seliut Gvergdien!

Usimimas 1a klasje

1a_uzsiemimasVasario 11 dien pradini klasi mokytojos metodininks Dals Briauniens vadovaujamos 1a klass mokiniai ir j tveliai dalyvavo dails ir technologij usimime Puoiu vardo raid. Naudodami spalvinimo priemones bei puoybos reikmenis pirmaklasiai su savo tveliais ar kitais artimaisiais puo vardo raid, kuri imoko parayti ir nupieti. Vaikai susipaino ne tik su savo, bet ir klass draug vard kilme, iklaus suaugusij pasakojimo apie vardo rinkimo eimoje ir giminje tradicijas. Su iradingai ir kruopiai papuotomis vardo raidmis pirmokai dalyvaus Abcls ventje.

Edukacin ivyka Vilni

3a,4a_vilnius3a,4a_vilnius13a,4a_vilnius2Grup 3a ir 4a klasi mokini vasario 8 dien lanksi Vilniuje. Nacionaliniame Vilniaus dramos teatre mokiniai irjo spektakl Maasis princas, kurio reisierius Saulius Mykolaitis, buvs ms gimnazijos mokinys. Spektaklio metu treiokai ir ketvirtokai leidosi nepamirtam kelion su Mauoju princu, kartu bandydami suprasti, kas yra meil, prisiriimas, painimas, kaip svarbu yra jausti irdimi, mokytis ir patarti kitiems. Po spektaklio mokiniai dalyvavo apvalginiame edukaciniame usimime Susipainkime Valdov rm muziejus. Daug grai spdi suteik vairs atrakcijonai, aktyvios sporto pramogos didiausiame eimos pramog parke Lietuvoje ir Baltijos alyse X-PLANET.

IIIa,b ivyka

Dar gruodio mnes IIIa ir IIIb klass mokiniai dalyvavo Visuomens sveikatos biuro organizuojamo projekto Protas painti, valia pasirinkti protmyje Nebk Pinkis bk Makaul, kuriame um II viet rajone ir gavo 250 Lt priz. Klass valandls metu nutarta vykti Panevio kino centr Forum Cinemas ir pairti kok nors 3D film. Tris mnesius atidiai stebj repertuar pagaliau sulauk visiems tinkanio filmo Jupiter. Pabudimas. Tai kultins Matricos trilogijos krj Andy ir Lana Wachowski` kino juosta, nukelianti irov tolim ateit, kurioje kosmoso ukariavimas jau seniausiai virts realybe. Kadangi filmo personaai kalba anglikai, tai norintys pagilinti ios usienio kalbos inias turjo puiki galimyb tai padaryti.

Futboliukas 2015

futboliukas2015Sausio 28 dien Ramygalos gimnazijos sporto salje vyko II respublikinis futboliuko turnyras UAB Vytja taurei laimti. iais metais turnyre dalyvavo 43 komandos. I j net 15 svei komand. Skaityti toliau...