Technologij olimpiada

technologiju_olimpiadaVasario 15 dien Raguvos gimnazijoje vyko Lietuvos mokini technologij olimpiados Mano laikas rytojui II etapas. Olimpiadoje dalyvavo 23 rajono 712 klasi mokiniai. Jie dirbo krybins veiklos grupse: konstrukcini mediag technologijos bei taikomasis menas, tekstil ir apranga. Ramygalos gimnazijos technologij mokytojos Astos Naulickiens mokin Greta Gerdvilait (IIa) um II viet, Greta Vilinait (8a) III viet. Sveikiname!

Knyg mug

knygu_muge_2019Vasario 21 dien etikos mokytojas Mantas Masiokas, klasi vadovs Viktorija Pakeviien ir Neringa Ramanauskait III klasi mokiniams sureng ivyk Vilni. Ekskursijos vadov Laimut irvydien iradingai supaindino su senamiesio dalimi, kurioje stovi Vilniaus rotus pastatas, papasakojo apie svarbius nutarimus, kurie buvo priimami po Rotus skliautais, pavediojo po jos sales. Nusileid poemius, kuriuose veik Vilniaus magistrato kaljimas, ivykos dalyviai naujai pavelg sostins praeit.

Antroji ivykos dalis buvo skirta apsilankymui, kaip sak etnolog Graina Kadyt, metiniuose knyg atlaiduose Vilniaus knyg mugje. Mokiniai ir juos lydintys mokytojai ne tik sigijo knyg, bet ir pasidair mgstamus autorius, apsilank knygos Karali kuria aplinka. Operos artistas Vaclovas Daunoras pristatyme, pasiklaus diskusij Biblioteka besikeiianioje visuomenje, Humoras banyioje: ar mokame pasijuokti i savs?. Mokiniai netruko atrasti lankytoj mgstam ir vertinam erdv Vilniaus knyg mugs Muzikos sal, kurioje skamba vairiausios tematikos muzika: nuo hip hopo iki klasikins, nuo roko iki folkloro, lankytojai bendrauja su ymiausiais alies atlikjais.

Jubiliejus

lidija.striskieneviesa jau skmingai vejasi tams ir ketina j aplenkti, o ms gimnazijos vyresnioji pradini klasi mokytoja Lidija Strikien venia jubiliej. Miela mokytoja, js visada inojote, kad gerumas kalba visomis kalbomis, kad tarp proto ir rank turi bti irdis, kad veliu nunerti ar virbalais numegzti galima visk. Jubiliejaus proga linkime viesi ir vilting dien, kupin gyvenimo, svajoni, sielos ramybs.

Paroda

paroda2_vasario16paroda_vasario16Gimnazijos muziejinink Irena Zubauskien sureng dvi spaudini ir kratotyrins mediagos parodles. Viena i j skirta Vasario 16-jai Valstybs atkrimo dienai paminti. Taiau 2019 metais buvo minimas ir 1949 met vasario 16 dienos partizan Deklaracijos pasiraymo septyniasdeimtmetis. Antroje parodlje muziejinink atskleidia, kaip Ramygala susijusi su iuo vykiu. Bronius Liesys-Naktis LLKS tarybos prezidiumo narys, garsiosios 1949 met vasario 16-osios partizan Deklaracijos, paklojusios pamatus nepriklausomos valstybs atgimimui, bendraautorius bei signataras, visos Lietuvos partizan vad suvaiavimo Minaii kaime dalyvis, gim Ramygaloje, progimnazijos direktoriaus eimoje. LLKS Tarybos prezidiumo pirmininko Jono emaiio-Vytauto, 1949 metais galutinai suvienijusio Lietuvos partizanin judjim, irinkto Lietuvos laisvs kovos sjdio Tarybos prezidiumo pirmininku, snus Jonas Laimutis kartu su savo globja Ona Liubinaviiene slapstydamiesi nuo soviet saugumo buvo kuriam laikui apsigyven Ramygaloje.

Tinklinio turnyras

tinklinis_2019Vasario 15 dien kno kultros mokytojas metodininkas Egidijus Marozas sureng tinklinio turnyro, skirto Vasario 16-ajai paminti, final IIV klass mokiniams. I viet ikovojo IVb klass komanda (Rokas Garusinas, Vakaris Papys, Valdas Urbonas, Lukas Bruaitis, Jonas Benas Paulauskas). II vieta atiteko jungtinei Ia ir Ib klasi komandai (Edvinas Gerdvila, Arnas Arciauskas, Renius Mikinis, Deimantas Marozas, Kornelija Ragaiyt, Edvinas Karitonis, Austja Ggnait). III viet um jungtin IVa ir III klasi komanda (Donatas Dilys, Dovydas Saldys, Lukas Rakauskas, Tomas Rakauskas). IV vieta atiteko IIa klass komandai (Titas Aliauskas, Aloyzas ukauskas, Gabija Chirv, Milvydas idonis, Vytautas Pilkauskas, Svajnas Vasiliauskas). Sveikiname!

Konkursas

istorijos_zinovas_2019Lietuvos istorijos mokytoj asociacija jau penktj kart pakviet alies mokinius pasitikrinti istorijos inias konkurse Lietuvos istorijos inovas 2019. Renginio globjas LR Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis. Vasario 14 dien Ramygalos gimnazijos istorijos mokytoja metodinink Neringa Ramanauskait sureng nacionalinio konkurso Lietuvos istorijos inovas mokyklin etap. Daugiausia tak surinko III klass mokinys Mantautas Raila. Sveikiname!

v. Valentino diena

valentinas_2019Vasario 14 dien IIa ir IIb klasi mokiniai visus visus pakviet linksmai atvsti v. Valentino dien ir susitikti II aukto foj po treios pamokos. Ryks skelbimai i anksto ragino nepamirti geros nuotaikos ir raudonos aprangos spalvos, o Meils patas nepamirti pasveikinti mylimuk. Raudoniausi iemet buvo 7a klass mokiniai. Specialiai tai dienai deimtok parinkta muzika skambjo nuo paties ryto ir ilgosios pertraukos metu. Odeta Balakauskait (IIa) ir Viktorija Riselyt (IIa) praved aidimus, kuriuos aktyviausiai sijung pradini klasi mokiniai.