Sukaktis

tamokaitieneRamygalos gimnazijos geografijos mokytoja metodinink Birut Tamokaitien vasario pradioje vent grai sukakt.

Miela Birute, akmenis gyvenimo kelyje tobulai imokote paversti savo namo plytomis. Linkime ir toliau surasti laiko ir irdies svajonms ir spdingoms kelionms!

Padka

atmintis_gyva_2019

Popiet

popiete3_2019popiete2_2019popiete_2019Sausio 28 dien ms gimnazijos 4b klass mokiniai su savo mokytoja Asta emkauskiene lanksi Ramygalos miesto bibliotekoje. Ketvirtokai dalyvavo Met knygos rinkimams skirtoje popietje. Vaikai skait ir klaussi eilrai i Violetos Palinskaits ir iliustruotojos Irenos Daukaits bei Daivos epauskaits ir dailininks Ievos Babilaits knygeli, balsavo u labiausiai patikusi eilrai knygel.

Fizikos olimpiada

Vasario 1 dien vyko 67-osios Lietuvos mokini fizikos olimpiados (912 kl.) II etapas. Ramygalos gimnazijos fizikos mokytojos metodininks Laimuts Skiauteriens mokinys Edvinas Gerdvila (Ia) um III viet, Fausta Burtylit (IIIa) I viet, Mantautas Raila (IIIa) III viet, Aurin Karolina Kairyt (IVa) I viet. Sveikiname!

Biologijos olimpiada

Sausio 18 dien vyko 52-osios Lietuvos mokini biologijos olimpiados II etapas. Biologijos vyresniosios mokytojos Julijos Liesiens mokinys Domantas Raila (IVa) um II viet, Mantautas Raila (IIIa) ikovojo III viet. Sveikiname!

Meninio skaitymo konkursas

Sausio 31 dien vyko Lietuvos mokini meninio skaitymo konkurso rajono etapas. Lietuvi kalbos vyresniosios mokytojos Laimos Grikaits mokin Gileta vilpait (6a) um II viet. Sveikiname!

Matematikos olimpiada

Sausio 16 dien vyko 68-osios Lietuvos mokini matematikos olimpiados (912 kl.) II etapas. IIIa klass mokinys Mantautas Raila (mokytoja Ina Babaitien) um I viet. Ib klass mokin Aina Tamoinait (mokytojas Vilius Grockis) pakviesta Panevio krato olimpiad.