Meninio skaitymo konkursas

mano_krastasPradini klasi mokiniai dalyvavo meninio skaitymo konkurse Mano kratas, skirtame Vietovardi metams.

I vieta 12 klasi mokini grupje atiteko Emilijai Dangveckaitei (1), II viet um Kamil Meinskait (2), III viet pasidalino Kamil Macyt (1) ir Ieva Safronovait (2).

34 klasi mokini grupje I viet um Dominyka Masiokait (3a) ir Adel Liuinait (4a), II viet Matas Jagminas (3a), III viet Matas Stankeviius (4a).

Sveikiname jaunuosius skaitovus ir j mokytojas!

rajono tur vaiuos III viet laimtojai. Linkime skms!

Pasaulio painimo olimpiada

Lietuvos geografijos mokytoj asociacijos (LGMA) iniciatyva pirm kart organizuotoje pasaulio painimo olimpiadoje 24 klasi mokiniams Mano gaublys skmingai dalyvavo 45 pradini klasi mokytoj Vilmos Kuiens, Gerdos Navikiens, Lidijos Strikiens, Laimos erniens, Astos emkauskiens mokiniai. Daugiausia tak savo amiaus grupje surinko Kajus Peelinas (2), Skaist eponyt (3b), Dominykas Safronovas (4a). Sveikiname!

Matematikos olimpiada

Vasario 27 dien mokykloje vyko 34 klasi mokini matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo 29 mokiniai. I viet um Matas Jagminas (3a) ir Ieva Kirdeikyt (4a). II viet ikovojo Aust Milinait (3a) ir Gytis Zabiela (4a). III vieta atiteko Gabrieliui Kiuberiui (3a) ir Matui Stankeviiui (4a). Sveikiname prizininkus ir j mokytojas!

Geografijos olimpiada

Kovo 4 dien Ramygalos gimnazijos 6a ir 6b, Ia ir Ib, IIb, IVa ir IVb klasi mokiniai, kuriuos geografijos moko mokytojos Justina Meilutien ir Birut Tamokaitien, dalyvavo mokykloje surengtoje geografijos olimpiadoje Mano gaublys. Daugiausia tak savo amiaus grupse surinko August Buzit (6a), Edvinas Gerdvila (Ia) ir Aina Tamoinait (Ib), Ieva Staknait (IIb), Lukas ukauskas (IVb).

Nedas Valikonis (8a) dalyvavo Panevio rajone organizuotoje geografijos olimpiadoje Mano gaublys ir um II viet.

Sveikiname Ned ir kitus jaunuosius geografus bei j mokytojas!

Ugavns

uzgavenes_2019iais metais iema labai nenorjo ieiti ir uleisti vietos pavasariui. Ramygalos kultros centras netgi usak stipr vj tamsiems lietaus debesims prasklaidyti ir pastat Oi maln, kad garantuotai iem ivaryt. pagalb pasikviet didel br Ramygalos gimnazijos pradinuk. Dkingi u pakvietim vaikai trankius okius oko, garsiai dainavo, judrius aidimus aid, epsdami blyn skanavo, iem lauk i kiemo var.

imtadienis

simtadienis_2019Gerokai prie mnes Ramygalos gimnazijos dvyliktokai gavo spjim kovo 1 dien bti pasiruousiems nuotykiams Emoji pasaulis tema. Vienuoliktokai su savo aukltojomis Neringa Ramanauskaite ir Viktorija Pakeviiene sureng intensyvi dviej dali veiklos program. Pirmoji, rytin dalis, buvo skirta 12-to sezono 100-sios serijos atrankos bandymams. Kaip dvyliktokams seksi - parod filmuota mediaga. Antroji dalis nominacij teikimas. Prie paskelbiant pagrindini vaidmen atlikjus, buvo suteiktas odis 1-4 sezon scenarij autorei, garso reisierei, vizaistei, ukuosen meistrei, montuotojai, dubliuotojai, vertjai ir suflerei, o gyvenime pirmajai mokytojai Laimai ernienei. Po to kalbjo dvyliktok aukltojos, 512 sezono reisiers, dublers, kurios nuo 5 iki 12 sezono aukljo, globojo, rpinosi, gyd, gyn, gelbjo, dangst, maitino, guod, mok, stebjo, kartu kentjo ir myljo Ina Babaitien ir Laima Grikait. Vienuoliktokai joms teik medalius u itverm, atsparum ir didel kantryb bei padovanojo kamuoliukus stresui suvaldyti per ateinanias imt dien. Buvo parodytas ir slapta nufilmuotas vaizdo raas i filmavimo aiktels ukulisi. K mano apie visus 12 sezon, dvyliktokams kalbjo serialo generalinis reisierius, filmo rmjas, komisijos pirmininkas Algis Adainas. Po gimnazijos direktoriaus sveikinimo odi sek okio mokytojos Renatos Rakaiens parengt okj nuotaikingas okis. Kai buvo paskelbti visi nominantai, vienuoliktokai jiems teik vilpukus, kurie, tikimasi, pads reikiamu metu susivilpauti per egzamin, ir ia pat praved nedidel treniruot. Visiems dvyliktokams, besitikintiems kuo geresni kritik vertinim, renginio vedjai patar likusias imt dien iki filmo premjeros inaudoti prasmingai bei pakviet aktorius duoti priesaik: nesinerti i kailio, kol neorganizuojama kaili paroda, nekasti duobs kitam, tegul pats isikasa, meils gamybin praktik atidti po egzamin, kiekvien savaitgal nuplauti direktoriaus ir aukltoj automobilius ir t.t. Kad neprailgt laukiant 12 sezono 100 serijos premjeros, dvyliktokams padovanoti kalendoriai. Paskutins, 100-osios serijos, aktori atstovs Agn Rimkut ir Karolina Aurin Kairyt tar padkos od filmavimo grupei vienuoliktokams, j aukltojoms, mokytojams. Rengin ubaig bendra dvyliktok ir vienuoliktok daina Drugeliai.

Kaziuko mug

kaziuko_kermosius_2019Kovo 4-oji v. Kazimiero, Lietuvos globjo, diena. Ta proga Ramygalos gimnazijos 14 klasi mokiniai dalyvavo netradicins ugdymo dienos renginyje Kaziuko mugje. Pradini klasi mokytoj organizuojamo kasmetinio renginio nekantriai lauk visa gimnazijos bendruomen. Ant stal gausiai idliotos preks parod, kaip atsakingai i met mugei ruosi mokiniai ir j tveliai, seneliai. Skanst ir rankdarbi gausa nenuvyl minios pirkj, o pradinukams leido kuriam laikui pasijusti tikrais prekiautojais.