Kaln dvirai krosas

Balandio 17 dien Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvavo 20182019 mokslo met Panevio rajono bendrojo ugdymo mokykl kaln dvirai kroso varybose Naujamiestyje. Kno kultros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo treniruojama berniuk komanda, kurios sudtyje vaiavo Vakaris Kuys (6a), Nojus Niktel (7a), Naglis Poddubnas (7a), Modestas Raila (7a), um I viet. Mergaii komanda, kurios sudtyje vaiavo Stela Kunigel (7a), Airelija Marozait (7a), Kamil Masiokait (7a), Samanta elnyt (7a), ikovojo III viet. Individualioje skaitoje Vakaris Kuys (6a) um I viet, Nojus Niktel (7a) II viet, Modestas Raila (7a) III viet, Airelija Marozait (7a) III viet.

Susitikimas

laiskas_lietuvaiBalandio 15 dien Ramygalos gimnazijos vyresnij klasi mokiniai dalyvavo netradicinje pilietikumo pagrind pamokoje-susitikime su LR Seimo nare Guoda Burokiene. Gimnazijai vienia padovanojo viso pasaulio lietuvi kartu kurt interaktyvi knyg imtmeio iedas. Mano laikas Lietuvai, kurioje i viso yra 500 laik, 120 pieini ir profesionali meninink darb reprodukcij, 850 nuotrauk, vaizdo siuet. Net 150 laik i pasaulio lietuvi bendruomeni (Australijos, Danijos, Italijos, JAV, Kanados, Lenkijos, Nyderland, Rusijos, vedijos, Vokietijos ir kt.). Tai ir moksleivi, ir student, ir moni, daug pasiekusij profesinje srityje bei versle, ir senjor laikai. Nuotraukose ir tekstuose atspindta kultrinio ir visuomeninio Lietuvos gyvenimo panorama: ventojo Tvo Prancikaus vizitas 2018-j rugsj, jubiliejins Vasario 16-osios veni akimirkos Lietuvoje ir pasaulyje, akcija 100 Vilniaus lau, skulptros Laisvs karys Kaune ir paminklo J. Zvartendijkui Nyderland Karalysts garbs konsului Lietuvoje 1940 m. atidengimas, Dain vents Vardan tos akimirkos, Kultros sostin 2022 ir kiti renginiai.

Festivalis

sokis_sujungiasokis_sujungia2Balandio 11 dien okio mokytojos Renatos Rakaiens vadovaujamas Ramygalos gimnazijos oki kolektyvas Flex dalyvavo respublikiniame iuolaikini oki festivalyje okis mus sujungia 2019. Vilniaus Jono Basanaviiaus gimnazijoje surengtoje okio fiestoje oko kolektyvai i Kdaini, iauli, Ramygalos ir Vilniaus gimnazij.

Tinklinis

tinklinis3_2019Balandio 11 dien Ramygalos gimnazijos vaikin tinklinio komanda, treniruojama kno kultros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, dalyvavo 20182019 mokslo met Panevio rajono gimnazij vaikin tinklinio finalinse varybose ir ikovojo II viet. Sveikiname Edvin Gerdvil (Ia), Tit Aliausk (IIa), Luk Bruait (IVb), Rok Garusin (IVb), Rten Mikailion (IVa), Luk Pakevii (IVb), Jon Ben Paulausk (IVb), Vald Urbon (IVb) ir j trener!

Olimpiada

krasto_olimpiadaBalandio 11 dien Pasvalio Lvens pagrindinje mokykloje vyko Panevio krato jaunj matematik 25-oji olimpiada, kurioje I viet um 5a klass mokinys Andrius Vaitelis (mokytojas Vilius Grockis). Nuo jo neatsiliko I viet tarp septintok ums 7a klass mokinys Rokas Milinas (mokytoja Ina Babaitien ). II viet atuntok grupje um 8a klass mokin Greta Vilinait (mokytoja Ina Babaitien).

Sveikiname jaunuosius matematikus ir j mokytojus!

Projektas

projektas_portugalijaKovo 2530 dienomis Portugalijoje, Porto mieste vyko Panevio rajono vietimo centro gyvendinamo Erasmus+ projekto MOVE-ON! mokymosi ir mokymo veiklos. iame projekte savanoriavo Ramygalos gimnazijos angl kalbos mokytoja metodinink Viktorija Pakeviien.

Mokslo-Lab olimpiada

mokslo_labBalandio 9 dien Ramygalos gimnazijos angl kalbos mokytoja metodinink Viktorija Pakeviien organizavo angl kalbos Mokslo-Lab olimpiados final, kuriame dalyvavo penkt klasi mokiniai. Mokslo-Lab olimpiada tai puiki galimyb mokiniams tobulti, domiai ir interaktyviai pasitikrinti savo angl kalbos inias, o mokytojai dar vienas rankis mokini pasiekimams analizuoti.