Tinklinis

tinklinis2_2019Balandio 4 dien Ramygalos gimnazijos mergin komanda ikovojo I viet 2018-2019 mokslo met Panevio rajono gimnazij tinklinio varybose. Sveikiname Mindaug Muleviit (IIIb), Gret Gerdvilait (IIa), Rasit Jarait (IIIa), Kamil Mikinyt (IIIa), Austj Ggnait (Ia), Faust Burtylit (IIIa), Gabij Chirv (IIa), Silvij Martyit (IIIa) ir komandos trener, kno kultros mokytoj metodinink Egidij Maroz!

Virv

virve_2019Kovo 31 dien kno kultros mokytojos Giedrs Maeliens treniruojama Ramygalos gimnazijos virvs traukik komanda dalyvavo 2019 met Lietuvos udar patalp virvs traukimo empionate Jonavoje ir um III viet. Sveikiname Natalij Bistrovait, Lauryn Kazlauskait, Evelin ukauskait, Luk Rakausk, Luk ambar, Justin Batavii, Donat Dil, Kornelij Vaitiekait ir j trener!

Deimtok diena

desimtoku_diena_2019desimtoku_diena2_2019Kovo 29-j Ramygalos gimnazijos IIa ir IIb klasi mokiniai vent Deimtok dien. Ia ir Ib klasi vadov Olgos Alejniens ir Viliaus Grockio aukltiniai pasisteng, kad ji bt simintina. Visos gimnazijos bendruomens dmesio centre deimtokai atsidr jau nuo pat ryto, nes buvo smalsu, kaip jiems pavyks apsirengti, kad pataikyt pasilyt vents aprangos kod Disco 8090. Ir deimtokai nenuvyl. Buvo k pasiirti. Klasi vadov Astos Brazdioniens ir Audriaus Kuio aukltiniai drsiai pasitiko visus j laukusius ibandymus, azartikai sijung devintok paruotas nuotaikingas veiklas: viktorinas, konkursus, okius. Ne maiau domi buvo antroji renginio dalis, kai akt sal susirinko mokytojai. Edvinas Gerdvila ir Eva Narbutait ved apdovanojim Disco 8090 ceremonij, kurios metu buvo teiktos Met garso, Met divos, Met lojo, Met sprinterio, Met Katlerio ir daugyb kit nominacij. vaigdms dainavo Gintar Rankelyt. Garso ra kompanijos Lithuania records vardu deimtokus pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adainas. Pirmoji mokytoja Vilma Kuien, kartu su mokytoja Nijole Navalinskiene nominuota kaip vaigdi atradja, sugrino savo buvusius mokinius nerpestingus pradinuko metus, apdalino ne tik prisiminimais, bet ir Skms sagomis. Met prodiuseri nominacij gavo deimtok klasi vadovai Asta Brazdionien ir Audrius Kuys, kurie turjo k pasakyti savo aukltiniams ir teik didel porcij vitamin. vents pabaigoje deimtokai padkojo savo klasi vadovams, suoko makaren ir pakviet visus prie tort stalo.

Ivyka

kitos_merginosKovo 29 dien 8a klass vadov Giedr Maelien sureng savo aukltiniams edukacin ivyk Panevio kino centr Garsas, kur vykdomas projektas Mokausi i kino. Perirj film Kitos merginos, atuntokai kartu su edukatore dalyvavo pokalbyje, skirtame savs painimui, diskutavo apie vaik ir tv bendravimo problemas, ikius ir ibandymus, kurie padeda subrsti, gyvenimikas klaidas ir ieitis jas sprendiant.

Konkursas

skait_konk_2019skait_konk2_2019skait_konk3_2019Kovo 29 dien ms mokyklos jaunieji skaitovai dalyvavo meninio skaitymo konkurse, kuris vyko Upyts Antano Belazaro pagrindinje mokykloje. 1 2 klasi mokini grupje III viet laimjo Kamil Meinskait (mokytoja Vilma Kuien), 3 4 klasi mokini grupje II viet um Dominyka Masiokait (mokytoja Gerda Navikien), III viet Matas Jagminas (mokytoja Gerda Navikien).

Sveikiname!

Konkursas

kuriu_pasaka_2019Ramygalos gimnazijos pradini klasi mokiniai sukr labai daug pasak. Kovo 26 dien Panevio rajono pradini klasi mokini jaunojo krjo konkurso Kuriu pasak vertinimo komisija vienbalsiai nutar apdovanoti vietimo, kultros ir sporto skyriaus diplomais ir atminimo dovanomis iuos Ramygalos gimnazijos mokinius:

III viet umusi Iev Safronovait (2) u pasak Gli mergait (mokytoja Vilma Kuien);

II viet umusi Smilt iaulinskait (4a) u pasak Eleonora ir Dasidas (mokytoja Laima ernien);

III vietas umusius mokytojos Gerdos Navikiens mokinius Jorig Rainsk (3a) u pasak Tadukas, smuikas ir Gaid Harmonija bei Emilij Liber (3a) u pasak Kaip meil nugaljo baim.

U sukurt pasak krybikum, originalum, menikum prizais paskatinti Urt Zupkait (3a), pasaka Grois yra viduje (mokytoja Gerda Navikien), Agnius Markeviius (3b), pasaka Baisi pga (mokytoja Lidija Strikien).

Sveikiname!

Olimpiada

matematika_2019Kovo 22 dien Palinikio pagrindinje mokykloje vyko Panevio rajono 34 klasi mokini matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo 29 geriausi rajono pradinukai. Ms mokyklai atstovavo 5 mokiniai. Visi jie gro namo netuiomis: tarp ketvirtok mokytojos Laimos erniens mokiniai Gytis Zabiela ir Ieva Kirdeikyt um I viet, o Matas Stankeviius II viet. Puikiai seksi treiokams, mokytojos Gerdos Navikiens mokiniams: Aust Milinait um I viet, o Matas Jagminas III viet. Sveikiname!