Krepinis

triatlonas_3

triatlonas_2triatlonas_1Balandio 18 dien Krekenavos Mykolo Antanaiio gimnazijoje vyko 20182019 mokslo met Panevio rajono bendrojo ugdymo mokykl mokini krepinio triatlono varybos. Jose dalyvavo Smilgi, Naujamiesio, Ramygalos, Krekenavos Mykolo Antanaiio, Velio gimnazij ir Upyts Antano Belazaro pagrindins mokyklos komandos. II viet um ms gimnazijai atstovavusi kno kultros mokytojos Giedrs Maeliens vadovaujama komanda. Jos sudtyje gimnazijos garb gyn Deimantas Marozas (Ib), Haroldas Varinskas (Ib), Titas Aliauskas (IIa), Lauryna Kazlauskait (III), Simonas Giedraitis (III), Orinta Jasinait (III), Lukas Vaiius (III) Kornelijus Vaitiekaitis (III), Andrius emkauskas (III). Individualioje skaitoje II viet ikovojo Kornelijus Vaitiekaitis (III). Sveikiname!

Konkursai

konkursaiBalandio 18 dien Berin pagrindinje mokykloje vyko Panevio rajono 56 klasi mokini technologij konkursai Jaunasis meistrelis (konstrukcini mediag grup) ir Krybos paukt (tekstils grup). Tarp 30 konkurs dalyvi buvo ir 4 Ramygalos gimnazijos mokiniai, kuriuos konkursams ruo technologij mokytojai Asta Naulickien ir Audrius Kuys. Rokas Petraviius (5a) um I viet, Laurynas Rima (6b) II viet. Sveikiname!

Viktorina

english_for_fun.Balandio 17 dien angl kalbos mokytojos Orintos Gerdviliens antros klass mokiniai Kristupas Augulis, Meida Levickyt, Kamil Meinskait, Kajus Peelinas, Gabija Zupkait dalyvavo kasmetinje antr klasi mokini angl kalbos viktorinoje English for Fun, kuri vyko Raguvos gimnazijoje. Antrokams teko prisistatyti, atlikti mokytoj paruotas uduotis, reikalaujanias angl kalbos ini ir krybingumo. Mokiniai dliojo sakinius, ra odius paraidiui ant cukraus ir milt, vardino kno ir veido dalis. Atliktos uduotys parod, kiek daug antrokai ino, kad jie geba smagiai leisti laik kalbdami anglikai. Renginio pabaigoje visoms komandoms buvo teiktos padkos ir salds prizai, o nugaljo draugyst!

Konkursas

apie_kariuomeneapie_kariuomene2Balandio 18 dien Kunigaikio Vaidoto mechanizuotajame pstinink batalione Rukloje vyko tradicinio konkurso K inai apie Lietuvos kariuomen finalas, kuriame dalyvavo Ramygalos gimnazijos IIIb klass mokinys Lukas Rakauskas. J konkursui ruo istorijos mokytoja metodinink Eugenija Naulickien.

Konkursu buvo siekiama, kad mokiniai atkreipt dmes kariuomens vaidmen Lietuvos valstybs raidoje, sekt dabartins kariuomens veikl, vykius, aktualijas. Finalo dalyviai ne tik atsakinjo klausimus apie Nepriklausomybs mius, partizan kovas, iuolaikins kariuomens atkrim , bet ir susipaino su Kunigaikio Vaidoto mechanizuotojo pstinink bataliono karine aplinka, pabendravo su kariais, pamat j gyvenimo ir tarnybos slygas, apirjo pstinink ginkluot ir turjo galimyb pavaiuoti su arvuoiais M113.

Mokytoja Eugenija Naulickien pareik klausim svetains lankytojams.

Mokykloje igird fraz gauni DEIMTUK neabejotinai diaugiats. K gaudavo partizanas, igirds toki fraz?

Kengra 2019

kengura_2019Balandio mnes 44 Ramygalos gimnazijos jaunieji matematikai dalyvavo tradiciniame tarptautiniame matematikos konkurse Kengra 2019. Net 20 i j pateko geriausi rajone deimtukus.

Nyktukas 1 klas

1. Tadas iaulinskas (1) geriausi rajone deimtuke (10 vieta)

Nyktukas 2 klas

2. Kristupas Augulis (2) geriausi rajone deimtuke (7 vieta)

3. Aida Janueviit (2) geriausi rajone deimtuke (10 vieta)

Maylis 3 klas

4. Matas Jagminas (3a) geriausi rajone deimtuke (2 vieta)

5. Aust Milinait (3a) geriausi rajone deimtuke (2 vieta)

Maylis 4 klas

6. Dominyka Kaliasait (4a) geriausi rajone deimtuke (2 vieta)

7. Dominykas Safronovas (4a) geriausi rajone deimtuke (3 vieta)

8. Matas Stankeviius (4a) geriausi rajone deimtuke (9 vieta)

9. Deimant Damaauskait (4a) geriausi rajone deimtuke (10 vieta)

Biiulis 5 klas

10. Andrius Vaitelis (5a) geriausi rajone deimtuke (3 vieta)

11. Daniel Augulyt (5b) geriausi rajone deimtuke (4 vieta)

Biiulis 6 klas

12. Laurynas Rima (6b) geriausi rajone deimtuke (7 vieta)

13. Eidvil Staniulyt (6b) geriausi rajone deimtuke (9 vieta)

Kadetas 7 klas

14. Domantas Augulis (7b) geriausi rajone deimtuke (2 vieta)

15. Marijus Glebauskas (7b) geriausi rajone deimtuke (10 vieta)

Kadetas 8 klas

16. Greta Vilinait (8a) geriausi rajone deimtuke (1 vieta)

17. Rta Vaitelyt (8b) geriausi rajone deimtuke (8 vieta)

Senjoras 11 klas

18. Fausta Burtylit (IIIa) geriausi rajone deimtuke (1 vieta)

19. Mantautas Raila (IIIa) geriausi rajone deimtuke (2 vieta)

20. Silvija Martyit (IIIa) geriausi rajone deimtuke (9 vieta)

Sveikiname jaunuosius matematikus ir j mokytojus!

Konkursas

skaitovaiBalandio 11 dien Ramygalos gimnazijos bibliotekinink Daiva Leckien ir 3a klass komanda Skaitovai atstovavo ms mokyklai rajoniniame 34 klasi mokini konkurso Knygos padeda neskubti antrame etape, kuris vyko Panevio rajono vietimo centre. Treiokai varsi proto myje su devyniomis rajono mokykl komandomis, dalyvavo ekskursijoje po Panevio rajono viej bibliotek, edukacins programos metu gamino knyg skirtuk. Pradini klasi mokytojos Gerdos Navikiens aukltini komanda ikovojo pirmj viet ir buvo apdovanota diplomu ir knygomis.

Sveikiname jaunuosius skaitovus, j mokytoj ir gimnazijos bibliotekinink!

Kaln dvirai krosas

Balandio 17 dien Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvavo 20182019 mokslo met Panevio rajono bendrojo ugdymo mokykl kaln dvirai kroso varybose Naujamiestyje. Kno kultros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo treniruojama berniuk komanda, kurios sudtyje vaiavo Vakaris Kuys (6a), Nojus Niktel (7a), Naglis Poddubnas (7a), Modestas Raila (7a), um I viet. Mergaii komanda, kurios sudtyje vaiavo Stela Kunigel (7a), Airelija Marozait (7a), Kamil Masiokait (7a), Samanta elnyt (7a), ikovojo III viet. Individualioje skaitoje Vakaris Kuys (6a) um I viet, Nojus Niktel (7a) II viet, Modestas Raila (7a) III viet, Airelija Marozait (7a) III viet.