Susitikimas

susitikimas_bibliotekaSpalio 19 dien Vilmos Kuiens aukltiniai, antros klass mokiniai, dalyvavo susitikime su foto nuotrauk parodos Gamta talentingiausiais dailininkas krjais Juozu Padolskiu ir Ona Mickeviite Ramygalos miesto bibliotekoje. Parodos autoriai vaikams papasakojo, kaip ilgai tenka laukti to vienintelio kadro, kaip fotografai maskuojasi, slina prie gyvno, leido mokiniams pasiirti pro profesionalaus fotoaparato objektyv. Antrokai daug suinojo apie retesnius paukius, j proius. Po susitikimo klasje buvo surengta mokini pieini paroda.

Sveikiname!

daniele_2018Ramygalos gimnazijos 5b klass mokin Daniel Augulyt yra ir Panevio rajono muzikos mokyklos Ramygalos skyriaus aukltin. Mokytojos Daivos Valkniens mokin dalyvavo konkurse Les cls dor Aukso raktai, kurio tikslas atskleisti jaunuosius talentus, juos padrsinti siekti savo svajons bei apdovanoti juos ir j mokytojus u kasdien sunk darb siekiant tobulumo. Daniel atliko Balio Dvariono ir Frederiko openo krinius ir tapo III vietos laureate, laimjo bronzos medal. Sveikiname Daniel ir jos mokytoj!

Padka

padeka2_2018padeka_2018Spalio 26 dien Ramygalos gimnazijos mokiniai, prie ieidami rudens atostog, lydimi savo mokytoj Inos Babaitiens ir Sandros Gruzdiens atjo prie miesto centre pastatytos paminklins kompozicijos sovietinio genocido aukoms uvusiems partizanams, politiniams kaliniams ir tremtiniams atminti (skulptorius Kazimieras Kisielis). ia jie padjo gyv gli vainik, sukomponuot gimnazijos glininks Ingridos egamogiens. is vainikas tai gimnazist padka kovojusiems u Lietuvos laisv.

Dovana mokyklai

dovana_gimnazNorint aminti svarb gyvenime moment Lietuvoje nuo sen laik prasta pasodinti med, kuris augdamas daugeliui vlesni kart primena visai bendruomenei reikmingus vykius. Kartu tai ir gyvas paminklas medelius sodinantiems ir juos puoseljantiems monms, kurie imasi ios prasmingos veiklos. Lapkriio 3 dien minsime mokyklos 100-met. Ta proga spalio 23 dien prie gimnazijos buvo pasodinti penki platakiniai kleveliai ATROPURPUREUM. Tai 2, 3b, 4a ir 4b klasi mokini bei XXXIII laidos abiturient dovana gimnazijai jubiliejaus proga.

Edukacin ivyka

isvyka_vilniusSpalis vis dar diugina sauls spinduliais ir iltu aksominiu oru. Per pasaulio painimo pamokas pradini klasi mokytojos Laimos erniens aukltiniai susipaino su Lietuvos istorija, sostinmis, didiausiais miestais, ikiliais monmis. Edukacins ivykos metu ketvirtokai siek praturtinti pasaulio painimo inias, praplsti akirat, pasirengti toliau mokytis nauj krato istorijos, etnokultros bei dails tem. Vilniuje mokiniai aplank Banytinio paveldo bei Valdov rm muziejus. Lietuvos Nacionaliniame muziejuje dalyvavo edukaciniame usimime algiris. Edukacins ekskursijos Senasis Vilnius metu grjosi Vilniaus istorinio centro senamiesio graiausiomis vietomis.

Edukacin ivyka

2kl_panevezysSpalio 10 dien 2 klass vadov Vilma Kuien savo aukltiniams sureng edukacin ivyk. Antraklasiai aplank Panevio Gamtinink stot, o vliau dalyvavo Panevio Kratotyros muziejaus edukacinje pamokoje Perku parduodu dykai atiduodu ir susipaino su metrologijos pagrindais, ilgio, trio, ploto matavimo vienetais. Matuodami, sverdami, seikdami suprato, kas yra sprindis, sieksnis, uolektis, pda, ingsnis, sauja, gorius ar bezmnas. Kelions pabaigoje mokiniai apsilank Sraigi kyje, kuris yra Trakikio kaime. Vaikams buvo domu, kaip yra auginamos ir veisiamos afrikins sraigs.

Tarptautinis skirtuk main projektas

skirt_mainai3skirt_mainai2skirt_mainaiGimnazijos bibliotekinink Daiva Leckien siekia, kad Tarptautinis mokykl bibliotek mnuo tapt linksmu ir diaugsmingu vykiu bibliotekoje. Pradini klasi mokinius ji pakviet dalyvauti Tarptautiniame skirtuk main projekte. Vis spalio mnes vaikai gamins skirtukus, kuri forma, formatas, dekoravimo technika vairi kaip kas sugalvoja. Kas bus ms mokyklos mokinuk partneriai, su kokia alimi ir tos alies mokykla keisis knyg skirtukais staigmena. Isiunt jiems siuntinuk, ramygalieiai taip pat lauks siuntinuko... Visos projektins veiklos vyks gimnazijos bibliotekoje. Pradini klasi mokytojos Vilmos Kuiens aukltiniai aktyviai dalyvauja projekte.