Pamokų laikas
Nuorodos
Skaitiklis
Edukacinė išvyka
8b klasės vadovas Mantas Masiokas auklėtinių išvykas vertina kaip puikias pažintinių veiklos gebėjimų, socialinių įgūdžių lavinimo pamokas. Gegužės 27 dieną savo auklėtiniams jis surengė edukacinę išvyką į Vilnių. Aštuntokai apsilankė prie Pučkorių atodangos, nuo kurios atsiveria vienos iš gražiausių Vilniaus apylinkių panorama. Nuvykę į Vilniaus operos ir baleto teatrą, jie dalyvavo edukacinėje programoje. Mokiniai apsižvalgė po teatro užkulisius, susipažino su operos Italijoje atsiradimo istorija, sužinojo, kaip operos žanras vystėsi Lietuvoje. Aštuntokai pamatė, kokia sudėtinga scenos įranga, sužinojo apie spektaklio eigą, apžiūrėjo dekoracijų dirbtuves, teatro fojė matė keičiamas parodas, spektaklių nuotraukas.
Šeimos diena 2022
Gegužės 27-ją Ramygalos gimnazijos bendruomenė rinkosi mokyklos stadione į tradicinę šventę – Šeimos dieną. Šventės atidarymo ceremoniją pradėjo šokio mokytojos Renatos Rakašienės šokėjai. Į susirinkusius Šeimos dienos dalyvius su sveikinimo kalba kreipėsi gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas. Po jos 1–8 ir I–II klasių komandos, kuriose turėjo būti bent trys suaugusieji (tėvai, broliai, sesės, giminaičiai, mokytojai), išsiskirstė prie dešimties stotelių. Devynias linksmas, klasių kolektyvus telkiančias stoteles paruošė fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Marozas. Komandas konsultavo ir jų rezultatus stotelėse fiksavo „teisėjai“ – vienuoliktokai su pagalbininkais iš kitų klasių. Dešimtoji stotelė buvo šokio mokytojos Renatos Rakašienės karalija. Sėkmingai kelionę per „linksmąsias stoteles“ stadione įveikusių komandų laukė siurprizų stalas. Šventę „uždarė“ bendras šokis, kurio klasės išmoko dešimtoje stotelėje.
Paskutinis skambutis
Gegužės 26 dieną į Paskutinio skambučio šventę moksleiviško folkloro žodžiais išrašytomis mašinomis atvažiavo 79-osios laidos abiturientai. Juos pasitiko vienuoliktokės Ugnė Čeponytė ir Viltė Juozaitytė su klasės draugais. Nuoširdūs gimnazistų sveikinimo aplodismentai palydėjo abiturientus per papuoštą mokyklą iki klasės vadovo Viliaus Grockio kabineto. Čia vyko klasės vadovo širdies pamoka, kurioje būta ir džiaugsmo, ir šviesaus liūdesio. Smagių akimirkų suteikė išradinga pradinių klasių mokytojų Vilmos Kučienės ir Vitos Milašienės pirmokų pamokėlė. Rugsėjo pirmąją dvyliktokų į mokyklą palydėti pirmokai drąsiai atvedė abiturientus mokyklos koridoriais ir takais į aktų salę. Iškilmingą paskutinę pamoką pradėjo nuotaikingai atliktos muzikos mokytojos Snieguolės Adomaitienės pirmokų dainelės. Jos priminė dvyliktokų pradžią, toliau sekusios Henriko Radausko eilės sugrąžino į artėjančią VBE sesiją. Gimnazijos II aukšto fojė į palyginus nedidelį plotą sutalpinta spalvinga abiturientų mokyklinių dienų mozaika bylojo, kiek per dvylika metų buvo mokytasi, dalyvauta gausybėje olimpiadų, konkursų, varžybų, piešta ir dainuota, sportuota. Šią mozaiką šventės metu papildė ištraukos iš suvaidintų spektaklių. Nuoširdų ir pilną gyvenimiškos išminties sveikinimo žodį abiturientams tarė gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas. Vienuoliktokai nufilmavo ir parodė įrašytus gimnazijos mokytojų palinkėjimus dvyliktokams. Iš širdies į širdį savo auklėtiniams kalbėjo klasės vadovas Vilius Grockis, palyginęs juos su rugiais, kai rudenį pasėjamas grūdas, o vasarą nuimamas derlius. Buvusių auklėtinių pasveikinti atvyko Olga Alejūnienė. Gimnazijos fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Marozas dvyliktokų komandai įteikė paskutinį jų iškovotą trofėjų – Tarpklasinių tinklinio varžybų taurę. Abiturientų tėvelių vardu kalbėjo Violeta Karitonienė. Vienuoliktokai įteikė po mokyklinio gyvenimo simbolį – varpelį. Tada sekė atsakomasis dvyliktokų žodis. Viltė Misevičiūtė ir Eva Narbutaitė iškilmingai pranešė visiems susirinkusiems, kad „būdami visiškai neapsisprendę ir verčiami išeiti, testamentu išreiškia savo laisvą valią“. Visą per 12 metų sukauptą kilnojamąjį turtą susikraus į tėvų ar skolintus automobilius, o tai, kas netilps, prašo vienuoliktokų labai saugoti: išmintus takus bėgant iš pamokų, dešimtukus, nes vienetus jau išnaudojo, šilčiausias ir svetingiausias mokyklos vietas (valgyklą, rūbinę, biblioteką) ir prašo prisiminti juos „klystančius, slystančius, tačiau mokančius ne tik prikiaulinti, bet ir atsiprašyti“. Pavedė „mylėti, saugoti, branginti savo išvargintus ir nualintus, dar apsvaigusius nuo dvyliktokų pažadų mokytojus“. Vienuoliktokams perdavė raktą nuo mokyklos, klasių vadovams Viliui Grockiui ir Olgai Alejūnienei, mokytojams padėkos žodžius ir gėles. Šventę baigė tradicinis klasės medelio sodinimas gimnazijos sodelyje ir bendra 79-osios laidos nuotrauka.
Išvyka
Gegužės 27 dieną Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus mokytojos Laima Dirsienė, Vilma Gabrytė, Jovita Leiputė pradinių klasių mokiniams ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams surengė edukacinę-pažintinę-pramoginę išvyką į Anykščių labirintų parką. Išvykos dalyviai susipažino su Anykščių apylinkėmis, labirintų rūšimis ir jų istorija, aktyviai išbandė parke esančius labirintus bei kitas pramogas, ugdėsi orientavimosi nežinomoje aplinkoje bei darbo komandoje įgūdžius.
Edukacinė išvyka
Gegužės 25 dieną 5a klasės vadovė Edita Petuškienė savo auklėtiniams surengė edukacinę išvyką į Anykščius. Kelionės pradžioje mokiniai perėjo Medžių lajų taką ir įlipo į tako pabaigoje esantį apžvalgos bokštą. Pasigrožėję nuostabiu vaizdu ir pajutę nemenką adrenalino pliūpsnį dėl įveikto bokšto aukščio, mokiniai buvo pasirengę kitiems kelionės etapams – Kalitos kalno pramogoms ir edukaciniam renginiui „Vitražas ant stiklo“. Pastarojo renginio prisiminimai liko ne tik atmintyje, nuotraukose, bet ir mokinių rankomis sukurtuose vitražuose, kuriuos jie parsivežė į namus. Kelionės pabaigoje penktokai suprato, jog Anykščiuose dar daug nepamatytų ir nepatyrinėtų puikių vietų, todėl tikisi čia sugrįžti dar ne kartą.
Edukacinė-pažintinė išvyka
Gegužės 25 dieną 5b klasės vadovo Audriaus Kučio auklėtiniai dalyvavo edukacinėje-pažintinėje išvykoje į Raubonis. Pirma išvykos dalis buvo skirta pasigrožėti Raubonių parku, įsikūrusiu šalia vaizdingo Raubonių piliakalnio. Čia penktokai pamatė daug natūralaus dydžio riaumojančių dinozaurų kopijų bei judančių drakonų. Antroji išvykos dalis buvo skirta atrakcionų parkui. Mokiniai mėgavosi daugybe pramogų: elektrinėmis mašinėlėmis, elektrinėmis valtimis, lazeriniais karais, įvairiomis karuselėmis, ekstremaliu nusileidimu nuo kalno padangomis ir kitomis pramogomis. Trečioji išvykos dalis buvo skirta Tarzanų takui, vieninteliam tokio tipo takui, kur galima stebėti gyvūnų gyvenimą iš viršaus. Mokinių laukė 5 skirtingo sudėtingumo trasos. Nykštukų miestelyje ir hamakų zonoje mokiniai atsikvėpė, pasimėgavo miško žaluma, paukščių garsais ir kitais gamtos teikiamais malonumais.