iuolaikinio meno festivalis-konkursas Idyks stilius

I viso festivalyje dalyvavo 250 jaunuoli, kurie varsi dl modeli, dizaineri bei geriausios oki grups apdovanojimo.

U avangardo kolekcij mados studij konkurse I vieta skirta Laumirgiams (Paneveio r. Ramygalos gimnazijos Ulin universalaus daugiafunkcio centro estetikos ir groio studija, vadov Sigita Jakubonien), II Nertini pievai (Ieva Venslovien, Ukmerg), III Man nealta (Vaida Delkut, Kaunas).

Elegantikiausia kolekcija tapo paneviets Gabriels Godaits Vakaro vaigd, alternatyviausia paneviei Kontrastas (Emilija Ramanauskait ir Kristina Kielait, mokytoja V. Andrijauskien Moksleivi namai), teatralikiausia Laumirgiai (Paneveio r. Ramygalos gimnazijos Ulin universalaus daugiafunkcio centro estetikos ir groio studija, vadov S. Jakubonien).