Draugysts traukinys

Panevio rajono mokykl 19 klasi mokiniai pie draugikiausius filmuko herojus, gamino draugysts traukinius Draugauti smagu, kr darbelius kvilingo technika (Gerumas) ir iliustracijas pagal Antuano de Sent Egziuperi Maj princ, rmelius draugysts paveiksl Moku bendrauti be patyi ir kt. Tarp 13 Draugysts traukiniu keliavusi Panevio rajono mokykl buvo ir ms gimnazija. Paskelbti krybikiausi darbeli autoriai, tarp kuri ir ms gimnazijos mokiniai. Akcijoje Draugikiausias filmuko herojus I vieta paskirta 4b klass mokinei Erikai Krauzaitei (mokytoja Nijol levien). Akcijoje Draugauti smagu II vieta paskirta 4a klass mokini komandos draugysts traukiniui (mokytoja Laima ernien). Akcijoje Pagarba sau ir kitiems u krybikum paymtas 6a klass mokini komandos draugysts traukinys (mokytoja Asta Brazdionien). Akcijoje Gerumas u darbus kvilingo technika III vieta paskirta 5b klass mokini komandai (mokytoja Zita ukauskien).

Panevio rajono pedagogin psichologin tarnyba dkoja visiems dalyviams u krybikum, nuoirdum ir aktyvum :)