Matematin popiet

matematine_popiete2 rengin susirink penktokai ir etokai pateko Matematikos al, kurios vartai buvo apraizgyti 6 grandinmis ir urakinti 6 spynomis. 5-6 klasi atstovai, susibr 4 komandas, turjo veikti raganos kerus ir ivaduoti Matematikos alies valdov. Tik skmingai atlik uduotis, vaikai galjo atrakinti spynas ir nuimti grandines. Piktoji ragana ir raganiuks sitikino, kad burtai ir magija bejgiai prie mokini inias. Jie gerai pasta geometrines figras, moka skaiiuoti ir pildyti diagramas. Sumans penktokai ir etokai veik galvosk su degtukais, isprend kryiaod ir i geometrini figr sudliojo katin. Komandos neisigando nei raganos tio, nei pai galingiausi ker. Jos skmingai atliko ir penktj uduot. Gavusios geometrini figr rinkin, turjo sudti kok nors daikt, kur naudoja raganos, sugalvoti jam pavadinim. Paskutin uduotis buvo Skaii dlion. Tik teisingai j sudjusios komandos suinojo, nugaljo ragan ar ne. Kai buvo atrakinta etoji spyna, nuimtos grandins ir ivaduotas Matematikos alies valdovas, ragana su raganiukmis iskrido savo senj pil, priadjusios atskristi kitais metais ir pairti, kas k nugals. Matematikos alies valdovas paskelb, kad nugaltoja tapo 5a klass komanda, ir dosniai apdovanojo visas ventje dalyvavusias komandas.