Teisini ini viktorina Velio gimnazijoje

Kovo 30 d. Velio gimnazijoje vyko rajonin teisini ini viktorina "Temid", kurioje dalyvavo mokiniai i Berin, Raguvos, Velio, Smilgi ir Ramygalos. Ms gimnazijai atstovavo P. Galiauskas, A. adeikyt, M. Grakauskait, I. Pratusyt ir A. elnyt. Juos Vel atlydjo nemenka palaikymo komanda. Viktorinos dalyviai turjo paruoti prisistatym, atsakyti klausimus, pristatyti plakat , suvaidinti situacij ir pateikti atsisveikinim. U tai jie buvo vertinami balais.

Po nirtingos ir atkaklios kovos minimalia tak persvara nugaljo Berin komanda. Antrj viet um Velio gimnazistai, o garbing treij - Ramygalos atstovai. Nugaltojams buvo teikti vertingi prizai ir dovanos. Ms gimnazistus viktorinai ruo istorijos mokytoja Neringa Ramanauskait.

foto album.

Lietuvos mokini olimpinio festivalio virvs traukimo finalins varybos

Kovo 26 d. Panevyje vykusiose finalinse virvs traukimo varybose nugaljo Ramygalos gimnazijos komanda, kuripo sunkios ir atkakalios kovosveik Visagino iburio pagrindins mokyklos ekip. Virvs traukimo finalinse varybose rungsi 32 bendrojo lavinimo mokykl komandos. Varyb nugaltoja tapo Ramygalos gimnazija, kuriai atstovavo Paulius Galiauskas, Agn adeikyt, Rokas Dda, Mindaugas Stuogis, Mindaugas Kerulis, Eimantas Navikas, Jorn Jablonskyt, Arminas Baltrnas, Tadas Liberis, Dovil Adainait bei j gerbiama kno kultros mokytoja ir trener - Giedr Maelien. Sveikiname ms gimnazistus,1- os vietosnugaltojus,uspding pergalir u tai, kad garsina ms gimnazijos vard!

foto album.

Netradicinio ugdymo diena 5 - 8 ir I - IV kl.

"Geltona, alia, raudona" - taip vadinosi netradicinio ugdymo diena ms gimnazijoje, skirta Lietuvos Nepriklausomybs atkrimo dienai paminti. Gimnazistai iltai prim literatrin kompozicij, skirt J.Marcinkeviiui atminti. Antro aukto foje vyko viktorinos. Dails kabinete veik krybins dirbtuvls. Akt salje buvo surengta lietuvi liaudies aidim ir oki popiet. Kabinetuose vyko mgiamiausi eilrai apie Lietuv skaitymai. Visi labai lauk mokini ir mokytoj tinklinio varyb, kurias po itin atkaklios kovos laimjo 12-ok komanda. Po ios pergals mokini nuotaika tapo dar pakilesn.

Kovo 8-oji

Jubiliejin, imtoji Tarptautin moters diena, ms mokykloje buvo paminta nuotaikingu Neribotos trukms ventiniu koncertu, kur dmesingi gimnazijos vyrai skyr visoms gimnazijos moterims. Nuskambjusios dainos, gitaros akordai, ekrane parodytos skaidrs ir teiktos geltonos kaip pats pavasaris tulps praskaidrino nuotaik, nuviet moter veidus dkingumo ypsenomis.

Rengini savait, skirta Kovo 11-ajai

Pradini klasi mokiniai, kaip ir kasmet, paymjo Kovo 11-j. iai datai paminti buvo skirta visa savait, kurios metu vyko vairs usimimai, popiets bei parodos. Maieji gimnazistai ra dailyraius, sureng spding Ugavni kauki parad, patys kr trumpus pasisakymus apie Lietuv. Mauosius pralinksminti ir pamokyti buvo atvyks tautins muzikos ansamblis "Ainiai". Pradinukai dalyvavo gimnazijos kratotyros muziejuje surengtoje popietje.

Mokytoj ivyka Naujamiest

Gamtos, tikslij ir socialini mokslmetodinio ratelio nariai lanksi Naujamiesio vdurinje mokykloje. Ms gimnazijos mokytojai buvo iltai pasitikti ir priimti.

Draugikos rungtyns

Vasario 11d. vyko futbolo rungtyns skirtos paminti vasario 16 d. vykius. Dalyvavo: Ramygalos gimnazijos mergaii, berniuk bei Panevio Vyturio mokyklos komandos. Nugaltojams buvo teikti diplomai ir atminimo medaliai. Tarp dalyvi vyravo gera ir linksma nuotaika
    .