8a edukacin-pramogin ivyka Vilni

8a_vilniusIvarginti ilg iemos vakar 8a klass merginos ir vaikinai su aukltoja J.Liesiene nusprend, kad ivyka Vilni puiki kaldin dovana. Gruodio 19 dien smalss atuntokai pasivalg po Katedros poemius ir atidav duokl Lietuvos istorijai, po to apirjo sostins pagrindin egl ir sitikino, kad ji ne prastesn nei pernai. Apsilankymas Vichy vandens parke pavert atuntok ivyk nuotabiu nuotykiu ir padovanojo jiems tikr atostog nuotaik.

IVa ir IVb edukacin-paintin ivyka Vilni

Abiturientai, vadovaujami savo klass aukltoj S.alneriniens ir A.Kuio, gruodio 18 dien lanksi Vilniuje, kur gyvai susipaino su Vilniaus universiteto bibliografiniais lobiais, aplank graiausias jo sales (Prancikaus Smugleviiaus, Joachimo Lelevelio, Baltj sal su observatorija), universiteto kiemelius (Didyj, Observatorijos, M. K. Sarbievijaus), v.Jon banyi, filologijos fakultet su spdingais naujaisiais interjerais. Kit ivykos dal dvyliktokai paskyr ekskursijai po Valdov rmus. inias i Lietuvos istorijos gimnazistai papild apsilankydami Genocido auk muziejuje.

Kald laukimas Jotaini skyriuje

kaledu_laukimasArtjant graiausioms met ventms Jotaini skyriaus bendruomen kaip ir visi gyvena laukimu kako nepaprasto, stebuklingo. Kad tas laukimas bt prasmingesnis, turime kiekvienas prie to prisidti. Nors aplinkui ir pilka, niru mes neleidiame sau lidti ir, atidar Men studij, patys kuriame. Tikims savo sukurtais darbais priaukti tikr balt snieguot iem.

Jotaini skyriaus bendruomen

Gerumo akcija Jotaini skyriuje

gerumo_akcijaGerumo niekada nebna per daug. Ypatingai jis reikalingas tarpuvenio laikotarpiu. Jau ne pirmi metai kaip iuo gerumu su kaimo bendruomene dalijasi Jotaini skyriaus mokiniai. iemet mokytojos Rtos Jukiens iniciatyva net 170 pai mokinuk pagamint sveikinimo atviruk pasiek kiekvienus Jotaini kaimo gyventoj namus.

Jotaini skyriaus bendruomen

IIIb edukacin ivyka Kaun

3b_kaunasMs gimnazijoje stengiamasi sudaryti slygas mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, btinas skmingam mokymosi krypties ir profesijos pasirinkimui. IIIb klass aukltoja G.Maelien gruodio 17 dien organizavo edukacin ivyk Kauno technologijos universitet. Skaityti toliau...

Jaunj dziudo sportininki laimjimai

dziudo_laimejimaiGruodio 7 dien Kdainiuose vykusiame Tarptautiniame vaik dziudo turnyre dalyvavo net 5 dziudo trenerio Riardo Baltos aukltins: Vilt ernit (1a), Laura Tarulyt (1a), Evelina Petraviit (3a), Greta Vilinait (3a), Jorinta Vilinait (1a).

Treias vietas savo svorio kategorijose um Vilt ernit, Evelina Petraviit, Jorinta Vilinait. Sveikiname jaunsias sportininkes ir j trener!

dziudo_laimejimai2 dziudo_laimejimai3 dziudo_laimejimai4

IIa ir IIb tv susirinkimas

tevu_susirinkimas_2a_2bGruodio 12 dien vyko IIa ir IIb klasi mokini tv susirinkimas. Dainavimo studijos, kuriai vadovauja IIa klass auktoja muzikos mokytoja S.Adomaitien, nariai deimtokai atliko menin kompozicij Pasauliu netikiu, o pasaka tikiu.

Direktoriaus pavaduotoja pagrindinio ir vidurinio ugdymo reikalams R.Petrulyt deimtok tveliams kalbjo apie individualaus ugdymo plan ir jo sudarym.