Paroda

vasario16_2014_1Vasario 16-ajai paminti gimnazijos kratotyros muziejuje surengta paroda. Lankytoj dmesiui silomi vairi laikotarpi spaudos leidiniai, kiti eksponatai, u kuri slypi vis kita istorija ir kuri mielai atskleidia muziejaus eiminink. Skaityti toliau...

Valentino diena

valentinas_2014Tradicine Valentino diena gimnazijoje vasario 14 dien iradingai rpinosi IIa ir IIb klass. J organizuotas ventinis Valentino dienos patas pradiugino ne tik mokinius, bet ir mokytojus. Kasmet maja irdelmis ibert vaikui, bet nuoirdiai besidalinani irdi iluma ar usispyrusi vents entuziast vis dar sutinkame. Susirinkti subtiliai papuotoje II aukto foj ir dalyvauti pertrauk metu surengtuose aidimuose, kaip minjo ne vienas gimnazistas, labai paskatino smalsumas suinoti balsavim rezultatus. 5-8 klasi mokini tarpe Valentina tapo Akvil Voikait (7b), o Valentinu irinktas Edvinas elnys (8a). II-IV klasi tarpe Valentina irinkta Barbora Kisielit (IIb), o Valentinu Danielius etokas (IIIa).

Paroda

gyvybes_medziaiII aukto foj patalpinta 5-6 klasi dails darb, atlikt gratao technika, paroda Gyvybs mediai.

ventinis gimnazijos rbas

vasario16_2014Vasario 16-osios proga ms gimnazija kasmet pasipuoia geltonai-aliai-raudona simbolika. Idj i met gimnazijos ventiniam rbui pasil pradins klass ir pirmosios padabino savo klasi langus trispalviu gyvybs medio karpiniu.

Istorijos olimpiada ir konkursas

istorijos_olimpiadaVasario 16-j minime Lietuvos valstybs atkrimo dien. Tai svarbus vykis tautos ir valstybs gyvenime. Savo inias ir gebjimus iai datai skyr Rta Petrauskait (IVa), Gustina Jarait (IVb) ir Marius Adainas (IIIa), skmingai dalyvav rajoninje istorijos olimpiadoje. Geriausiai pasisek Mariui. Jis laimjo pirm viet rajone ir ruois respublikinei istorijos olimpiadai.

Respublikiniame ynio konkurse dalyvavo Greta Karalit (IVa) ir Raimonda Samsonait (IIa). Merginos ne tik rungsi ini konkurse, bet ir dalyvavo diskusijose, stebjo koncert.

Diaugiuosi ingeidiais mokiniais, j pasiekimais ir sveikinu Lietuvos valstybs atkrimo dienos proga.

Istorijos mokytoja Eugenija Naulickien

1b ir 3b edukacin ivyka Panev

1b_3bVasario 13 dien viename jaukiausi ir kompaktikiausi Forum Cinemas kino centr (Panevio Babilone) 1b ir 3b klasi mokiniai pirm kart irjo kino film 3D formatu. Juos suavjo ne tik kino juostoje Narsusis riteris Justinas papasakota mao berniuko istorija, kaip jis svajojo tapti riteriu, jo ilgas kelias gyvendinant t svajon, bet ir neprasti akiniai, specials kino efektai.

Su savo mokytojomis N.Navalinskiene ir N.leviene apsilank Panevio iaurinje bibliotekoje, vaikai moksi surasti norim knyg, dalyvavo edukacinje pamoklje Internetins patyios.

Foto.

5b, 6b, 7a ivyka Vilni

Aktyvs, judrs, troktantys patirti nauj spdi penktokai, etokai ir septintokai surado bd, kaip pasiprieinti niriai nuotaikai ir adrenalino trkumui. Su savo aukltojomis I.Kanapeckiene, I.Babaitiene, V.Pakeviiene jie nuvyko Vilniaus Vichy vandens park. Mokiniai patobulino plaukimo gdius, dalyvavo edukacinje pamokoje, kur susipaino su didiausiais jr bangas skrodianiais laivais-gigantais.