Popieriaus plastikos brelio usimimas

popieriaus_plastikaGegus 22 dien Popieriaus plastikos brelio, kuriam vadovauja pradini klasi mokytoja Nijol levien, usimimas vyko Ramygalos kultros centre. ia brelio nariai kr spalvotus angelus. Kodl spalvotus? Taigi vasara jau ia pat! Kai mokinukai pabaig krybin darb, kultros centro direktor Loreta Kubilinien suorganiavo linksmsias estafetes.

Foto.

Jubiliejus

Mokytoja B. OalienGimnazijos gamtos ir mogaus saugos mokytoja Birut Oalien sulauk graaus jubiliejaus.

Miela Mokytoja! Gimti per pat pavasario graum jau dovana. Kasmetin. Prabg gyvenimo metai dovanojo imint: js puikiai inote savo stiprisias puses, seniai nebe paslaptis visos mokini, kuriems su jumis saugu, silpnybs. Linkime stiprios sveikatos, gli iedais ir braki laukimu kvepiani pavasari, kad akys vis surast vaigdt dang, o irdis nepavargt pakilti vir kasdienybs.

Paroda

muzieju_dienaiGegus 18 dien gimnazijos muziejus paminjo Tarptautin muziej dien. Parodoje ne tik patys seniausi savo amiumi eksponatai (subfosilinio uolo, augusio madaug 5 1004 400 metais prie Krist, pavyzdys ir suakmenjs amonitas smiltainyje, kuriam 130150 milijon met). Muziejuje eksponuojamos nuotraukos, neseniai gautos i buvusio ms mokyklos abituriento, geografo, gamtos moksl daktaro Rimvydo Kunsko.

Europos diena

europos_dienaEuropos diena kasmetin tarptautin vent, simbolizuojanti Europos taik ir vienyb. Paskatinti geografijos mokytojos metodininks Biruts Tamokaitiens, istorijos ir rus kalbos mokytojos Dals Tamoliniens, 6a ir 6b klass mokiniai dalyvavo integruotame renginyje. J ved Aira Basijokait (IIa), Neringa Juozaityt (IIb), Barbora Kisielit (IIb). etokai ne tik rinko mediag apie Europos alis, ruo stendinius plakatus, bet ir pareng vienuolikos ali pristatymus. Mokiniai buvo labai krybingi ir iradingi. Panaudodami suvenyrus, aprangos akcentus, jie supaindino renginio dalyvius su lankytinomis t ali vietomis, papasakojo, kas bdinga t ali kultrai, istorijai, tradicijoms, kokie nacionaliniai valgiai. Pristatyti Rusij ir Baltarusij mokiniams padjo juos rus kalbos mokanti Dal Tamolinien.

eimos diena 2a klasje

seimos_diena_2amogui reikia eimos, jos palaikymo, pritarimo, nesvarbu, kiek jam met penki ar penkiasdeimt. Kuo labiau jis myli savo eim, tuo graesnis, viesesnis jo gyvenimas. Toks buvo gegus 15 dien vykusios eimos dienos vents 2a klasje, kuriai vadovauja pradini klasi mokytoja Gerda Navikien, leitmotyvas. Pasiry nuoirdiai padkoti savo brangiausiems monms, vents pradioje antrokai suvaidino spektakl Miela vent. Ir toliau akt salje skambjo eilrai posmai, susirinkusiems dainavo Airelija Marozait, grojo Nojus Niktel, Tomas Babkauskas, Domantas iaulinskas. Antrokai buvo labai dkingi muzikos mokyklos pedagogams Evaldui Vaitkeviiui, Vaidai Nevulienei, Kstuiui Planinui, padjusiems pasiruoti ventei. Vaik rankomis pagamintos dovanls paukteliai surado namus artimj delnus ir irdis.

Foto.

Kengra

ViliusPasakyti, kad i met tarptautinio matematikos konkurso Kengra rezultatai ms gimnazijai diuginantys, reikia nieko nepasakyti. Fantastikai beprotikas diaugsmas apima suinojus, kad du gimnazijos mokiniai pateko tarp 50 geriausi moksleivi Lietuvoje. Tai Marius Adainas, ums 42 viet, ir Vilius Glebauskas, aukiausiai pakils i ms gimnazijos Senjor grups dalyvi. Skaityti toliau...

Popiet-viktorina Smulkioji tautosaka

smulkioji_tautosakaGegus 15 dien 3b klasje, kuriai vadovauja Nijol levien, vyko popiet-viktorina Smulkioji tautosaka. Mokyklos bibliotekos vedja Daiva Leckien papasakojo vaikams apie tautosak, pristat smulkiosios tautosakos knyg parodl. Vaikus sudomino ir daugiausia juoko sukl erzinimai, pamgdiojimai ir lietuviki keiksmaodiai. Popiets pabaigoje vaikai iband ir pasitikrino savo inias viktorinoje.