4a klass paintin pramogin ivyka Nid

.Jie i visos irdies mgavosi visais pajrio malonumais. Energijos uteko ukopti ant Parnidio kopos, pasidairyti po ten rengt apvalgos aiktel, kur stovi spdingas sauls laikrodis. Vaikai nepraleido progos prissti ant suoliuko prie V.Kernagio skulptros, pasimatuoti Lietuvos estrados vaigdi aljoje deln spaudus.
    Dar vienu itverms ibandymu tapo ygis Pilkj kop paintiniu taku, vedaniu aukiausi Mirusi kop supustyto smlio kalv - Agilos kop. Tik patiems atkakliausiems i viraus plaiai atsivr svaiginaniai tobulas gamtos paveikslas - didinga Kuri nerijos kratovaizdio panorama: vienoje pusje puikiausiai matsi Kuri marios, o kitoje - Baltijos jra. Keliauninkai nepamiro vilgtelti kormoran perymviet, pasigroti Kuri mari pakrante besidriekiania akmens skulptr pievele Juodkrantje.

Kelions akimirkas irkite IA.